Seznamka VyhledavacMilf

VyhledavacMilf Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,3/10
11 000+ / 23+
VyhledavacMilf

Použitelnost stránek a funkce: 5/10

Bezpečnost seznamky: 5,1/10

Přehlednost profilů: 5,1/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 4,7/10

Cena služby: 5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
2434 lidí online

Gabriel
Gabriel, Věk: 30
Taťána
Taťána, Věk: 23
Libor
Libor, Věk: 30

VyhledavacMilf Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka VyhledavacMilf pro nalezení flirtu

Se seznamkami na internetu jako by se roztrhl pytel. Na některých naleznete jakýkoliv vztah, jiné sdružují uživatele se stejnými představami. Pokud hledáte vášnivé spojení na dnešní den, vyzkoušejte seznamku VyhledavacMilf. Tento seznamovací web propojuje muže se staršími ženami, ale registrovat se na něj mohou prakticky všichni plnoletí muži a ženy. Přesto je tato seznamka určena spíše lidem, kteří hledají zralé ženy se zkušenostmi. To je důvod, proč se na ni registrují zejména mladší muži a starší ženy. Můžete se seznamovat přes chat, psát si o lechtivých tématech a vyměňovat si fotky – tahle seznamka je bezesporu zábavným místem!

Registrace do 1 minuty? Na VyhledavacMilf žádný problém

Seznamka deklaruje, že registrace trvá pouhých 60 vteřin. A musíme jí dát za pravdu. Vneste do svého života vzrušení a dobrodružství a registrujte se ještě dnes. Zvolte, jaké pohlaví hledáte, v jakém věkovém rozmezí a popište sami sebe: jak vypadáte a zda jste ve vztahu. Nakonec uveďte svou emailovou adresu, na kterou vám přijde aktivační email. Poté se stáváte právoplatným členem seznamky a můžete vyhledat uživatele na nezávazný flirt, vášnivou noc nebo na dlouhodobý milenecký vztah.

Funkce, které si zamilujete

Seznamka má několik funkcí a placené je pouze zasílání zpráv. Můžete si tak prohlédnout ostatní profily a rozhodnout se, jestli někoho zkontaktujete. Ve svém profilu si nastavíte typ muže nebo ženy, který hledáte.

Web vám nabídne každý den spojení a vy podle sympatií můžete uživatele oslovit. Nezapomeňte vyplnit svůj profil, abyste k sobě přilákali ty správné protějšky. Kdykoliv si ho můžete upravit a měnit parametry. Po registraci chatujte, prohlédněte si online uživatele a projděte si profil uživatelů, s nimiž jste ve shodě.

Po nákupu kreditů můžete posílat zprávy

Na VyhledavacMilf komunikujete s ostatními po uplatnění kreditů. S kredity můžete zasílat zprávy nebo flirty. Jeden kredit = jedna zpráva či jeden flirt. Kredity můžete zaplatit kreditní kartou, popřípadě kartou Paysafecard. Zakoupit si můžete 10 až 100 kreditů a oslovit neomezené množství uživatelů. Zprávy se archivují po dobu 6 měsíců. Pokud chcete ušetřit na zprávách, pošlete protějšku v první zprávě své kontaktní údaje a pokračujte v komunikaci jiným způsobem.

Profil můžete smazat bez podpory seznamky

Ve svém profilu si můžete nastavit upozornění, když vám někdo vyjádří sympatie. Svůj profil si můžete kdykoliv smazat. S odstraněním profilu ale přijdete o zbylé kredity, poslané a odeslané fotografie, poslané a odeslané zprávy a vaše shody. Vymazaný profil nemůže být opětovně aktivován. Provedete tak v „Nastavení“ svého profilu. Jestliže se nakonec rozhodnete zůstat, nezapomeňte si nahrát aktuální fotografie.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

VyhledavacMilf Funkce

Vyhledání uživatelů

Členy na seznamce vyhledáte podle mnoha kritérií. Uveďte věkové rozmezí, z jakého mají pocházet kraje a jestli se vám mají zobrazit profily pouze s fotografií. Poté můžete zadat požadovaný vzhled a oblíbené sexuální praktiky.

Nastavení profilu

Ve svém uživatelském profilu můžete poodhalit, jaké jsou vaše sexuální preference, čeho si u protějšku všímáte, jak vypadáte a jaké je vaše vzdělání. Podle libosti nahrajte na profil fotografii.

Dobití kreditů

Pro zaslání zpráv nebo flirtu si musíte zakoupit na seznamce kredity v hodnotě: 10 kreditů za 330 Kč, 15 kreditů za 375 Kč, 25 kreditů za 775 Kč, 50 kreditů za 1 450 Kč nebo 100 kreditů za 2 700 Kč. Zaplatit je můžete kreditní kartou nebo kartou Paysafecard.

Nahrání více fotek

Nahrajte si na profil svou profilovou fotografii. Záleží na vás, zda na ní půjde vidět váš obličej nebo raději zveřejníte jiné části těla. Seznamka povoluje také fotografie intimních partií. Všechny fotky prochází schvalovacím procesem.

Shody

Projděte si profily a vyjádřete jim sympatie. Dejte lajk = líbí se mi, nebo palec dolů = nelíbí se mi. Pokud i vám protějšek vyjádří své sympatie, naleznete výsledek pod záložkou „Shody“. Nezoufejte, když palec nahoru od svého favorita nedostanete.

Dohazovač

Seznamka má přehled o atraktivních členech, kteří by mohli zaujmout i vás. Prohlédněte si ty nejlepší profily pod záložkou „Dohazovač“. Zobrazí se vám fotografie uživatele, věk, lokace a informace z jeho profilu. Darujte mu lajk nebo palec dolu.

Moji oblíbenci

Narazili jste na zajímavý profil a chcete se k němu kdykoliv vrátit? Nemusíte ho pracně vyhledávat – jednoduše si ho přidejte do záložky „Moji oblíbenci“. A jak na to? Navštivte profil uživatele a klikněte na žlutou hvězdičku.

Chatování pro vip

Povídejte si se sympatickými protějšky a svěřte se jim s tím, jaké jsou vaše tajná přání. Zprávu můžete poslat po dobití kreditů. Za jeden kredit odešlete jednu zprávu nebo flirt. Pod záložkou „Chaty“ najdete oblíbené chaty a nepřečtené chaty.

VyhledavacMilf Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Vyhledávání uživatelů
Přidání profilů do oblíbených
Zobrazení shod
Přístup ke všem fotkám

VIP účet 10 kreditů

330 Kč

Zasílání zpráv
Zaslání flirtu

VIP účet 15 kreditů

375 Kč

Zasílání zpráv
Zaslání flirtu

VIP účet 25 kreditů

775 Kč

Zasílání zpráv
Zaslání flirtu

VIP účet 50 kreditů

1 450 Kč

Zasílání zpráv
Zaslání flirtu

VIP účet 100 kreditů

2 700 Kč

Zasílání zpráv
Zaslání flirtu

VyhledavacMilf Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrace trvá pouhou minutu a je zdarma
Bez poplatku máte přístup ke všem profilům
Můžete si prohlédnout zdarma erotické fotografie
Na seznamce najdete flirt a milenecký poměr
Seznamka vám nabídne ty nejatraktivnější profily

Nevýhody

Členy můžete oslovit až po zakoupení kreditů
Na seznamce pravděpodobně nenajdete vážný vztah
Seznamka je eroticky zaměřena – není pro každého
U některých profilů nejsou žádné fotografie

VyhledavacMilf pro uživatele

Výhody

Seznamka sdružuje hlavně zralé ženy, které touží po mladém, nezkušeném milenci. Registrovat se na ni mohou všichni nad 18 let.
Na VyhledavacMilf objevíte mnoho mužů a žen s tajnými erotickými přáními. I vy si na ní můžete splnit své fantazie a najít stejně náruživý protějšek.
Na seznamce si můžete vyhledat profily s fotografiemi a oslovit členy, kteří jsou vám na fotkách sympatičtí.
Screenshot

Seznamka VyhledavacMilf jako diskrétní místo

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Nenechte nudu, aby ovládla váš život. Na seznamce VyhledavacMilf natrefíte na tisíce mužů a žen z celého Česka, kteří hledají nové kontakty stejně jako vy. Popovídejte si o sexu a intimnostech anonymně – jako uživatel si nemusíte nahrát profilovou fotografii. Prostředí seznamky je diskrétní, bezpečné a důvěryhodné a všechny profily jsou ručně kontrolovány. Na výpisu z účtu se zaúčtuje nákup kreditů pod diskrétním názvem, což ocení lidé, kteří mají společný bankovní účet se svým partnerem. Web VyhledavacMilf nemá před vámi žádné tajnosti a smluvní podmínky jsou přehledné a srozumitelné. Svůj účet ovládáte sami a podle potřeby můžete poslat dotaz podpoře seznamky.

VyhledavacMilf Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Patrik, 38 let

Obvykle recenze nepíšu, ale teď mi to nedalo. Zaregistroval jsem a chtěl napsat jedné holce, ale musel jsem si zakoupit nějaké kredity. Takže pozor na to, uvádíte informace o své platební kartě někomu, o kom nic nevíte.

ANO 14 NE 0
Lukáš, 36 let

Pravda, není tu tolik uživatelů jako na jiných známých seznamkách, ale každý si tu najde to své. Žen z mého kraje tu moc není. Zaměřte se proto taky na jiné kraje, ať si rozšíříte výběr. Poznal jsem ženu z Moravy, já jsem z Čech. Přesto nám nic nebrání se stýkat.

ANO 18 NE 7
Martin, 20 let

Bylo mi nedávno dvacet let, a ještě nikdy jsem neměl holku. Chtěl jsem to změnit. Odjakživa mě přitahovaly starší ženy, tak registrace na VyhledavacMilf pro mě byla jasnou volbou. Po pár týdnech se mě ujala pětatřicetiletá žena a prožil jsem s ní své poprvé.

ANO 17 NE 4
Vanesa, 21 let

Bála jsem se, že muži o mě nebudou mít zájem. Jsem vcelku mladá. Naštěstí je jedno, kolik je vám let, dostala jsem několik zpráv. Takže i když nejste zkušená mamina, i vy máte šanci. Důležité je to zkusit a nevzdávat to.

ANO 24 NE 15

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz