Seznamka Noemi

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Noemi Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,1/10
2 000+ / 30+
Noemi

Použitelnost stránek a funkce: 2,3/10

Bezpečnost seznamky: 2,5/10

Přehlednost profilů: 2,7/10

Potenciál nalezení partnera: 2,5/10

Zákaznická podpora: 2,3/10

Cena služby: 2,3/10

Noemi Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Noemi pro křesťany

Seznamka Noemi pomáhá se seznamováním nezadaných křesťanů již od roku 2002. Je reálná šance, že na ní narazíte na životního partnera, budoucí manželku nebo manžela. Tento seznamovací portál je tu pro všechny upřímně věřící křesťany z různých církví. Sice neslibuje jistotu seznámení, ale inspirací pro vás mohou být příběhy ostatních uživatelů, kteří zde svého životního partnera našli. V současné době je na seznamce přihlášeno zhruba 2 000 uživatelů z České republiky a Slovenska. Zastoupení obou pohlaví je rovnoměrné a vybírat můžete z uživatelů každé věkové kategorie nad 18 let. Nejvíce je na seznamce přihlášených členů ve věku 30 – 50 let. Na web se nemohou registrovat lidé, kteří se hlásí k nějakým sektám nebo kteří hledají partnera stejného pohlaví.

Zobrazení vhodných potenciálních partnerů

Po přihlášení na seznamku získáte kontakty a fotografie ostatních uživatelů, s nimiž vzájemně splňujete vyplněné požadavky. I těmto kontaktům se bude zobrazovat váš kontakt. A jak se na seznamku registrovat? Zvolíte si uživatelské jméno, uvedete svůj věk a vyplníte osobní údaje a požadavky na partnera. Po kliknutí na tlačítko „Aktivovat“ vám přijde na email informace k registraci a podklady pro uhrazení registračního poplatku.

Správa profilového účtu

Aktivace vašeho seznamovacího inzerátu proběhne maximálně do 5 pracovních dní a poté budete mít plný přístup ke svým kontaktům.

Seznamka uvádí, že průměrně mají uživatelé na své stránce kolem 50 – 70 kontaktů. Své údaje můžete průběžně aktualizovat a doplňovat a přidat ke svému profilu až 10 fotek i s komentáři. Mějte na paměti, že na tomto webu mohou být registrováni pouze nezadaní lidé, nikoliv ženatí muži a vdané ženy.

Vstupní poplatek je jednorázový

Každý nově registrovaný člen musí zaplatit vstupní poplatek ve výši 500 Kč. Po uhrazení registračního poplatku aktivujete svůj účet na neomezenou dobu, dokud nenajdete svého životního partnera. Zrušením registrace vám nevzniká nárok na vrácení tohoto registračního poplatku. Tento poplatek se zasílá na bankovní účet provozovatele a je jednorázový.

Přerušení a zrušení registrace

Každý uživatel seznamky Noemi má právo na přerušení nebo zrušení registrace. V době přerušení registrace se můžete i nadále přihlašovat na svou stránku, ale nebudou se vám zobrazovat kontakty a ani vy se nebudete nikomu zobrazovat. Takto můžete registraci přerušovat opakovaně. Pokud se rozhodnete pro zrušení registrace, můžete tak učinit kdykoliv a bez udání důvodu. Dojde k tomu, že veškerá vaše data budou z databáze smazána.

Noemi Funkce

Vyplnění profilu

Do svého profilu můžete vyplnit informace o své osobě, například jakého jste vyznání, jaké máte vzdělání nebo jaký je váš zdravotní stav. Svěřit se můžete také s požadavky na nového partnera.

Poštovní registrace

Na seznamku se můžete registrovat rovněž poštou. K přihlášení do poštovní registrace musíte vyplnit dotazník, uhradit registrační poplatek a zaslat dotazník spolu s fotografií na adresu provozovatele.

Přerušení registrace

Pokud přerušíte v uživatelském účtu svou registraci, i nadále se můžete přihlašovat na svou stránku. Podle svých potřeb můžete svůj profil kdykoliv obnovit a opět se zobrazovat vašim kontaktům.

Zrušení registrace

Zrušením registrace souhlasíte s tím, že budou všechna vaše osobní data vymazána z databáze. Tímto krokem vám nevzniká právo na vrácení ani poměrné části registračního poplatku.

Doživotní členství pro vip

Každý nově registrovaný uživatel může využívat služeb seznamky až tehdy, když zaplatí registrační poplatek ve výši 500 Kč. Po připsání peněz na účet provozovatele se účet aktivuje během 3 až 5 pracovních dnů.

Návrh vhodných kontaktů pro vip

Podle zadaných vstupních údajů vám seznamka Noemi vybere vhodné partnery, kteří by vás mohli nějakým způsobem zaujmout a s kterými byste mohli mít něco společného. Můžete je zkontaktovat, ale nemusíte.

Kontakty protějšků pro vip

Po obdržení návrhu vhodných protějšků zároveň obdržíte i jejich kontakty. Díky tomu můžete poznat řadu lidí, kteří jsou taky sami a chtěli by to změnit. Třeba právě s vámi. Stačí jim poslat zprávu.

Noemi Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Doživotní členství
Návrh vhodných kontaktů
Zobrazení kontaktů

VIP účet

500 Kč

Doživotní členství
Návrh vhodných kontaktů
Zobrazení kontaktů

Noemi Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce naleznete vážný vztah
Zaplatíte pouze registrační poplatek
Díky seznamce vznikla nová manželství
Každý uživatel má jen jeden profil
Noemi vám navrhne vhodné protějšky

Nevýhody

Aktivace profilu trvá až 5 pracovních dnů
Seznamka působí nemoderním dojmem
Seznamka Noemi nemá mnoho funkcí
Registrace je relativně zdlouhavá

Noemi pro uživatele

Výhody

Křesťanská seznamka Noemi má jasně daná pravidla: registrovat se na ni mohou pouze svobodní křesťané se zájmem o manželství
Na seznamce potkáte nové lidi stejné víry, kterých je na Noemi celkem 2 tisíce. Po zaplacení vstupního poplatku získáte na vybrané protějšky kontakt
Seznamka má dlouhou historii a během své existence dokázala dát dohromady desítky uživatelů, jejichž vztah skončil manželstvím
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Noemi

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Křesťanská seznamka Noemi má jasně stanovená pravidla, která musejí respektovat všichni uživatelé. Stanovuje, kdo se na ni může registrovat – tedy pouze nezadaní křesťané bez závazků. Slouží k nalezení životního partnera, s nímž byste chtěli výhledově vstoupit do křesťanského manželství. Naopak služby seznamky nejsou určeny osobám, které hledají flirt. Ten, kdo žije podle křesťanských tradic a stojí o pevný svazek založený na společné víře, je na seznamce Noemi správně. Platí tu více než kde jinde pravidla slušného chování a úcta k ostatním členům. Kdo to nemyslí se seznamováním vážně, pro toho není seznamka určena.

Noemi Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (3)
Miroslav, 35 let

Hned v úvodu jsem se dočetl, že se na seznamku nemohou registrovat Svědkové Jehovovi, buddhisté ani hinduisté. Vadí mi, že seznamka dělá rozdíly mezi náboženstvími a nedá všem věřícím stejné šance. Nakonec jsem se na ni neregistroval.

ANO 1 NE 0
Edita, 47 let

Byla jsem na jednom pobytu pořádaným seznamkou. Účast byla hojná a sešli se tam křesťané z různých církví. Musím podotknout, že svobodní. Našla jsem si tam nové přátele a s jedním mužem se od té doby pravidelně vídám.

ANO 1 NE 1
Zdenka, 29 let

Jako první mě zarazilo nemoderní prostředí a jako druhé to, že vám Noemka navrhne jenom některé muže ve vaší věkové kategorii. Přijde mi to divné, co kdybych chtěla mladšího nebo staršího partnera? Chtěla bych si prohlédnout všechny uživatele.

ANO 6 NE 1
Markéta, 40 let

Jsem rozvedená, ale podle pravidel seznamky bych se kvůli tomu na ni nemohla registrovat. Její pravidla jsou docela přísná. Stejně tak odsuzuje vztahy mezi osobami stejného pohlaví nebo jiná náboženství. To není moc boží pohled na svět.

ANO 4 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz