Seznamka GayVito

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

GayVito Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
1,8/10
2 300+ / 18+
GayVito

Použitelnost stránek a funkce: 2/10

Bezpečnost seznamky: 2/10

Přehlednost profilů: 2/10

Potenciál nalezení partnera: 2/10

Zákaznická podpora: 2/10

Cena služby: -/10

GayVito Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka GayVito.cz pro seznámení s muži

Seznámit se je v dnešní době mnohem lehčí než v minulosti. A ošizeni nezůstávají ani gayové, kteří mají k dispozici online seznamku GayVito.cz. Tato seznamka a sociální síť v jednom sdružuje komunitu gayů v České republice. Všichni homosexuálně a bisexuálně orientovaní muži zde naleznou spoustu nových kontaktů na lidi, kteří si chtějí nezávazně užívat, flirtovat nebo jen popovídat. Seznamka GayVito.cz je přehledná, jednoduchá a nabízí plno možností, jak se seznámit. Třeba tu potkáte lásku svého života, možná se tu domluvíte na dlouhodobém mileneckém poměru. Ať už hledáte jakýkoliv typ vztahu, tato gay seznamka poskytuje všem mužům prostor k seznámení.

Rychlá registrace, která trvá dvě minuty

Seznamka deklaruje, že registrace Vám bude trvat maximálně dvě minuty. A v ničem vám nelže. Vytvořit profil je nesmírně snadné. Po registraci se přihlašujete buď přes Facebook, nebo přes přihlašovací údaje. A jak se stát členem seznamky GayVito.cz? Nejprve zadáte email a heslo a poté si vyberete přezdívku. Následně se svěříte se svým stavem, datem narození a z jakého pocházíte kraje. Nakonec můžete uvést, co hledáte a jaký vztah si představujete.

Férová seznamka s reálnými uživateli

Pro dokončení registrace musíte potvrdit odkaz v emailu. Poté se stáváte členem seznamky. Ke svému profilu si můžete nahrát profilovou fotografii, ale není to povinné. Každopádně profily s fotografií mají větší šanci na seznámení.

Na seznamce se můžete seznámit s tisíci reálnými uživateli a nenarazíte zde na žádné píšící roboty. Seznamka o sobě uvádí, že je levnější, rychlejší a jedná férově. Všeobecné obchodní podmínky jsou přehledné a nenajdete v nich žádná nesrozumitelná ustanovení.

VIP účet vám pomůže v seznamování

Každý muž si může na GayVito.cz aktivovat členství. Platba je anonymní a provádí se přes SMS nebo převodem na účet. Členství můžete kdykoliv zrušit a k ničemu vás nezavazuje. Členství si můžete vybrat na 14 dní, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok. Ceny jsou opravdu přívětivé a platíte za celé období. Díky tomuto členství získáte přístup ke všem funkcím a stáváte se vlastníkem VIP účtu. V rámci členství můžete ovládat svůj účet a vyměňovat si s ostatními uživateli zprávy.

Zrušení účtu zvládnete ve svém profilu

Na GayVito.cz se mohou registrovat pouze uživatelé starší 18 let. Jako uživatel seznamky nesmíte zveřejňovat své kontaktní údaje. Může se však v průběhu času stát, že potkáte někoho, s kým je vám natolik dobře, že se rozhodnete pro zrušení svého profilu. Zvládnete to ve svém uživatelském účtu, kde máte možnost „Smazat účet“. Nemusíte psát na podporu seznamky ani posílat žádné písemné výpovědi. Po smazání profilu vám nevzniká nárok na vrácení částky zaplacené na VIP účet.

GayVito Funkce

Rychlá registrace

Registrace je zcela zdarma. Na seznamku se mohou registrovat všichni muži, kteří touží po sexuálním poměru nebo vážném vztahu se stejným pohlavím. Horní věková hranice není stanovena.

Soukromé zprávy pro vip

Na GayVito.cz můžete zasílat ostatním členům soukromé zprávy a přijímat od nich odpovědi. Pokud vám bude některý z uživatelů sympatický, můžete si přes zprávy vyměnit kontaktní údaje.

Přehled přátel pro vip

Jestliže vám někdo padne do oka a dobře se vám s ním komunikuje, můžete si ho přidat do přátel. V seznamu přátel můžete mít neomezený počet lidí a kdykoliv jim můžete poslat zprávu.

Úprava profilu pro vip

Zadali jste při registraci chybné údaje a chcete je dodatečně změnit? Svůj profil můžete kdykoliv upravit a uvést věci na pravou míru. Váš profil neslouží pro komerční účely.

Vložení fotografií pro vip

Vložením fotografií máte vyšší šanci, že někoho ze seznamky zaujmete a napíše vám. Vložte takové fotografie, které vystihují vaši skutečnou podobu a kde jste dobře vidět.

Vyhledávání protějšků pro vip

Nemusíte procházet každý profil zvlášť. Co takhle filtrovat si je podle lokality a dalších kritérií? Na GayVito.cz snadno vyhledáte uživatele z vašeho kraje, kteří touží po tom samém, co vy.

Rozšíření funkcí pro vip

Po registraci na seznamku se nemůžete s nikým seznamovat. Z toho důvodu potřebujete VIP členství, díky kterým můžete odpovídat na zprávy, kontaktovat jiné uživatele, přidávat si je do oblíbených nebo nahrávat své fotografie.

GayVito Ceník VIP členství

Účet zdarma

Odesílání a přijímání zpráv
Vyhledávání ostatních Přidání uživatelů do přátel
Vložení a spravování fotografií

3 měsíce VIP

120 Kč (za měsíc)

Odesílání a přijímání zpráv
Vyhledávání ostatních Přidání uživatelů do přátel
Vložení a spravování fotografií
Doporučené

6 měsíců VIP

105 Kč (za měsíc)

Odesílání a přijímání zpráv
Vyhledávání ostatních Přidání uživatelů do přátel
Vložení a spravování fotografií

GayVito Výhody & Nevýhody

Výhody

Členy seznamky jsou pouze homosexuálové a bisexuálové
Registrace je možná až po dosažení 18 let
Každý uživatel si může aktivovat VIP účet s mnoha funkcemi
Uživatelé si mohou vyměňovat neomezené množství zpráv
Členy seznamky je možné filtrovat podle kraje, města a věku

Nevýhody

Seznamka nenabízí takřka žádné neplacené funkce
Platba VIP účtu bankovním převodem může trvat až 2 dny
GayVito.cz nedisponuje žádnou aplikací do chytrých mobilů
Fotky nelze žádným způsobem skrýt ani je rozmazat

GayVito pro uživatele

Výhody

Všichni uživatelé mají stejné možnosti a mohou si aktivovat VIP účet s funkcemi, které umožní seznámení
Na seznamce jsou registrovány tisíce mužů, kteří hledají jakýkoliv typ vztahu. Většina má profilové fotografie
Placené členství je možné kdykoliv zrušit a uživatele k ničemu nezavazuje. Navíc je relativně levné
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku GayVito

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka GayVito.cz dokazuje, že v jednoduchosti je krása. Záleží na každém uživateli, na jak dlouho si zaplatí prémiové členství a zda v něm bude pokračovat i po skončení daného období. Bez členství se však na seznamce neseznámíte, neboť nemáte přístup ke zprávám a ani si nemůžete nahrát své fotografie. Nemáte zde tedy žádné funkce zdarma, ale členství je natolik cenově dostupné, že vás určitě finančně nezruinuje. GayVito.cz je místem, kde můžete poznat zajímavé muže a navázat s nimi přátelství nebo intimní kontakt. Seznamku doporučujeme všem gayům, kteří již nechtějí být déle sami!

GayVito Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (1)
Pavel, 28 let

Tahle seznamka je možná celá česká, ale uživatelů je tu docela málo. Možná se to časem změní, ale já jsem si tu nikoho nevybral. Nemyslím si, že jsem náročný. Spíše jsem hledal muže ze svého okolí.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz