Seznamka.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Seznamka.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,2/10
280 000+ / 30+
Seznamka.cz

Použitelnost stránek a funkce: 3,5/10

Bezpečnost seznamky: 3,5/10

Přehlednost profilů: 4/10

Potenciál nalezení partnera: 4/10

Zákaznická podpora: 3,2/10

Cena služby: 3,5/10

Seznamka.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka.cz pro jakýkoliv vztah

Seznamovací služba Seznamka.cz funguje na českém internetu více než 20 let. Díky této seznamce se seznámily desetitisíce lidí, kteří hledali různý typ vztahu. Na tomto serveru můžete navázat vážný partnerský poměr, milenecký vztah či nová přátelství. Seznamka slouží také k nalezení parťáka na dovolenou, ke sportovním činnostem nebo ke strávení volného času. Na Seznamka.cz inzerují tisíce lidí denně. Sestavte i vy seznamovací inzerát a využijte toho, že většina funkcí je na seznamce zdarma. Potkejte tu protějšky a partnery, s kterými byste se za normálních okolností v reálném životě nesetkali. Díky široké uživatelské základně máte relativně vysokou pravděpodobnost, že se seznámíte.

Registrace bez potíží

Registrace na seznamku je zdarma a registrujete se pomocí přihlašovacích údajů nebo pokračujete přes Facebook či Google. Uvedete pár informací o své osobě, například jaký je váš stav, jakého jste dosáhli vzdělání, jakou máte postavu a jaké jsou vaše neřesti. Váš seznamovací účet se zobrazí také na seznamce Rande.cz a tuto provázanost můžete kdykoliv zrušit ve svém nastavení. Nezapomeňte nahrát svou profilovou fotografii a další fotky, na kterých vám to sluší.

Vyhledávání a TOPování inzerátů

Na Seznamka.cz jednoduše vyhledáte uživatele podle mnoha kritérií: přezdívky, kategorie, regionu, pohlaví, věku, výšky, znamení, stavu, postavy, neřestí a dosaženého vzdělání.

Dále si můžete nastavit, zda se vám mají zobrazovat profily pouze s fotkou nebo i bez ní. Svůj seznamovací inzerát můžete kdykoliv TOPovat, čímž se přesune na první místo. Tato služba je zpoplatněna a platíte ji pomocí kreditů: 24 kreditů stojí 79 Kč, 60 kreditů 150 Kč a 130 kreditů 300 Kč.

Placené služby za slušnou cenu

Na seznamce můžete podle libosti využít placené služby. Aktivace těchto služeb je dobrovolná a stojí 69 Kč / 30 dní, 177 Kč / 90 dní nebo 294 Kč / 180 dní. Ceny jsou velmi přívětivé a investice do seznamování tak nebude nijak závratná. S placenými službami získáte stránky bez reklam, více smajlíků ve vzkazech, neomezený počet fotek, prohlížení erotických fotografií nebo více přátel v adresáři. Dále uvidíte, kdo si vás přidal mezi své přátele a kdo vás ignoruje. Můžete psát delší vzkazy až o 2 000 znacích a podrobněji vyhledávat ostatní uživatele.

Smazání profilu v uživatelském účtu

Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů bez udání důvodů. Pro akceptaci odstoupení je důležité to, abyste placené služby žádným způsobem nevyužívali. A jak smazat svůj účet? Pod záložkou „Můj účet“ máte k dispozici odkaz „Zrušení celého účtu“. Seznamka se vás zeptá, zda požadujete smazání uživatelského účtu a potvrdíte to svým heslem. Pokud zrušíte svou registraci, budou nenávratně smazána všechna data a dojde k pozastavení aktivovaných služeb.

Seznamka.cz Funkce

Vyhledávání uživatelů

Na Seznamka.cz snadno vyhledáte ostatní uživatele podle kategorie, regionu, věku, výšky, znamení podle data narození, stavu, postavy, neřestí i dosaženého vzdělání. Další rozšířené vyhledávání získáte po zaplacení ostatních služeb.

Vkládání inzerátů

Pod záložkou „Moje inzeráty“ máte možnost vložit seznamovací inzerát. Zařadíte ho do příslušné kategorie, vyberete město a napíšete text inzerátu. Připojit můžete až tři fotky. U inzerátu můžete zveřejnit své telefonní číslo.

Hlídači inzerátů

Pokud chcete urychlit vyhledávání inzerátů, stačí ve vašem uživatelském účtu nastavit hlídače inzerátu. Pomocí hlídače pak můžete jednoduše vyhledávat inzeráty, aniž byste museli složitě vyplňovat vyhledávací formulář.

Jak jste odpovídali

Pod záložkou „Jak jsem odpovídal(a)“ se vám objeví všechny vaše odpovědi na inzeráty. Jestliže jste na inzerát reagovali, ale svou odpověď pod touto záložkou nevidíte, znamená to, že odpověď inzerenta příliš nezaujala a smazal ji.

Ignorování

Někteří uživatelé mohou být urputní a vám jejich jednání může být nepříjemné. Takové členy seznamky si můžete dát do ignorace, aby vám nemohli psát další vzkazy.

Placené služby pro vip

Aktivujte si VIP členství, které stojí na 30 dní 69 Kč, na 90 dní 59 Kč / měsíc a na 180 dní 49 Kč / měsíc. Členství přináší řadu výhod, například stránky bez reklam, více smajlíků ve vzkazech, vkládání neomezeného počtu fotek nebo prohlížení erotických fotografií.

TOPování inzerátu pro vip

Svůj inzerát můžete kdykoliv tzv. TOPovat. Díky tomu se váš inzerát přesune na první místo. TOPování platíte pomocí kreditů, které stojí: 24 kreditů 79 Kč, 60 kreditů 150 Kč a 130 kreditů 300 Kč.

Delší vzkazy – VIP členství pro vip

Zatímco uživatelé bez VIP členství mohou psát vzkazy o maximální délce 600 znaků, uživatelé s VIP členstvím vzkazy o délce až 2 000 znaků. Navíc se jim v nabídce zobrazí větší nabídka smajlíků.

Seznamka.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Vkládání neomezeného počtu fotek
Prohlížení erotických fotografií
Vzkazy až o délce 2 000 znaků
Podrobnější vyhledávání

VIP účty

79 Kč

Vkládání neomezeného počtu fotek
Prohlížení erotických fotografií
Vzkazy až o délce 2 000 znaků
Podrobnější vyhledávání

Seznamka.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na Seznamka.cz se seznámíte i bez zaplacení VIP členství
K dispozici máte mnoho užitečných funkcí zdarma
Seznamka.cz patří mezi jednu z největších v Česku
Každý rok se na seznamce seznámí tisíce uživatelů
Sami si spravujete svůj účet včetně jeho smazání

Nevýhody

Bez VIP členství nemůžete vyhledávat uživatele podle města
Kvůli funkcím zdarma se registrují na seznamku i podvodníci
Váš profil si může prohlédnout každý uživatel internetu
Často narazíte na profily bez fotek a seznamovacího inzerátu

Seznamka.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka.cz patří mezi největší české seznamky, na kterou se registrují desetitisíce lidí ročně s různou orientací a všech věkových kategorií
Za VIP členství zaplatíte „pár korun“ za měsíc, díky čemuž patří tato seznamka mezi ty nejlevnější
Na Seznamka.cz můžete jednoduše filtrovat jednotlivé profily a vybrat si muže nebo ženy z vašeho regionu a města
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Seznamka.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka.cz je seznamovacím portálem, který je přístupný všem uživatelům. Seznámíte se na něm i bez toho, aniž byste si museli aktivovat placené služby. Jestliže ale chcete rozšířené funkce, můžete si je zaplatit na jeden měsíc, tři měsíce nebo šest měsíců. Na seznamce můžete narazit na solidní uživatele, ale může se vám stát, že se mezi nimi objeví i nějací podvodníci. Buďte proto dostatečně obezřetní a nedůvěřujte každému. Registrace na seznamku je rychlá a okamžitě se můžete začít seznamovat a poznávat stejně naladěné jedince. Pokud nechcete být déle sami a hledáte jakoukoliv formu vztahu, je Seznamka.cz tím pravým místem pro vás.

Seznamka.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (3)
Marta, 60 let

Na Seznamce jsem si psala s mnoha mui a po 14 letech samoty se seznmila s velmi charismatickm starm muem. Probhlo prvn rande, ve v poestnosti. A asi i posledn. Dvod neznm. Mm zlomen srdce. Poprv v ivot. Pro to na svt chod tak, e vs chce stran spousta mu, i mnohem mladch, ale ten, ze kterho mte tisce motl v bie a ctte, e je to pro vs ten prav, tak ten prost ne.Jinak Seznamka je super.

ANO 0 NE 0
Jana, 43 let

Nemůžu si pomoct, ale já tuhle seznamku prostě zbožňuju! Píšu si s několika pány v mém věku a s jedním jsme domluveni na osobním setkání. Moje kamarádka tu dokonce navázala nový vztah.

ANO 0 NE 0
Oldřich, 47 let

Trochu jsem se obával toho, že je tady hodně mužů. Ale když jste důvtipní a umíte zaujmout, ženy vám obvykle odepíšou. S jednou ženou jsme si padli na seznamce do oka. Těším se na to, až půjdeme spolu na rande.

ANO 2 NE 1
Petr, 38 let

Na seznamce není zase tolik žen z mého města. A přijde mi, že se tu muži o ženy doslova perou. Bohužel mi žádná pořádně ani neodepsala. Zůstalo to u „ahoj“ a na další zprávy už nereagovaly. Já se neseznámil.

ANO 8 NE 4
Radek, 31 let

Pokud si nezaplatíte členství, nemůžete vyhledávat nikoho podle města, ale jenom podle regionu. Zaplatil jsem si členství na měsíc, prohlédl si ženy z Ostravy a pak už si to neprodlužoval.

ANO 0 NE 0
Mirka, 26 let

Připadala jsem si na téhle seznamce jako oběť naservírovaná hladovým a lačným chlapům. Jen pár minut od registrace jsem měla dvacet zpráv. Každá nově příchozí žena musí počítat s přílivem zpráv. Někomu to může lichotit, mně to vadilo.

ANO 12 NE 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz