Seznamka libimseti.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Libimseti.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,0/10
250 000+ / 20+
Libimseti.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 2/10

Přehlednost profilů: 2,3/10

Potenciál nalezení partnera: 2,5/10

Zákaznická podpora: 2/10

Cena služby: 2,3/10

Libimseti.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamovací portál libimseti.cz je tu od roku 2002

Seznamka libimseti.cz je veřejně známým seznamovacím portálem, na kterém jsou registrovány desítky tisíc lidí z celé České republiky. Funguje od roku 2002 a slouží nejen k seznamování, ale i k chatování a hodnocení ostatních fotek. I vy si na něm můžete založit profil a zjistit, jak si vedete u ostatních uživatelů. Tento zábavní portál umožňuje vyhledat vaše stávající přátele, a to prostřednictvím emailové adresy. Vyzkoušejte libimseti.cz, zvlášť pokud se rádi bavíte a zároveň chcete příjemné skloubit s užitečným: pobavit se a seznámit se. Na seznamce můžete nalézt lásku svého života, flirt i protějšek na jednu noc. Tento seznamovací web je jedním z největších v online prostředí a stojí za vyzkoušení.

Rychlá registrace jako plus

Pokud jste se rozhodli, že se na seznamku zaregistrujete, vyplníte pouze své údaje pro přihlášení, email, pohlaví, datum narození a okres. Následně provedete aktivaci účtu přes svou emailovou adresu. Takto je to jednoduché – seznamka po vás nechce žádné citlivé osobní údaje. Pod záložkou „Moje Líbímseti“ najdete vzkazy od ostatních uživatelů, přátele a uživatele, s kterými byste mohli tvořit pár. Zároveň si v této sekci můžete změnit hlavní fotku.

Mnoho „vychytaných“ funkcí

Web libimseti.cz má spoustu funkcí, díky kterým je seznamování zábavné. Hodnotit na něm můžete profilové fotografie nebo vyhledat ostatní uživatele podle několika kritérií: věku, pohlaví, regionu, vzhledu a přihlášení.

Podívejte se na nejvíce prohlížené a komentované fotografie a vstupte do jakékoliv diskuze nebo na chat s mnoha místnostmi. Užijte si zábavu s online hrami a nahrajte svá oblíbená videa. Přes libimseti.cz můžete nalézt své spolužáky a přihlásit se do vysílání Óčko hudebního kanálu a rychle se seznámit.

Aktivace VIP členství přes SMS

Ani na této seznamce nebudete ochuzeni o VIP členství. S tímto členstvím můžete používat moderované diskuze s odpovědí Líbímseti poradců a uvidíte detailnější statistiky hodnocení fotek nebo kdo vám dal jakou známku. Zároveň si můžete prohlédnout statistiky hlasů od mužů a žen, kolik lidí vás chce, kolikrát jste v oblíbených a kolikrát v přátelích. Svému favoritovi můžete dát srdíčko a nastavit si ve svém profilu to, co se o vás má dozvědět. V neposlední řadě jako VIP uživatel můžete kliknout na profil fotek v NEJ přehledech a zjistit, jak se k sobě hodíte s ostatními uživateli na základě vzájemného hodnocení fotek a osobního hodnocení. VIP členství získáte na 10 dní, a to odesláním jedné SMS.

Správa a smazání profilu

V „Nastavení“ svého uživatelského účtu můžete spravovat svůj profil. Vyplňte o sobě pár údajů a představte ostatním, co vás charakterizuje a zajímá. Nevhodné uživatele si v této sekci jednoduše zablokujete, takže už vás nebudou moct kontaktovat. Pokud již nechcete využívat služeb seznamky, pod touto záložkou natrefíte na „Zrušit účet“, kdy dojde k odstranění profilu i se všemi fotografiemi, přijatými a odeslanými vzkazy a veškerými dalšími informacemi. Zrušení účtu potvrzujete svým heslem.

Libimseti.cz Funkce

Filtrování uživatelů

Vyhledejte ostatní uživatele podle pohlaví, věku, regionu a posledního přihlášení. Využijte v případě potřeby i rozšířené vyhledávání podle výšky, váhy, online stavu nebo města.

Hodnocení fotografií

Prohlédněte si fotografie ostatních uživatelů a vyjádřete jim své sympatie na číselné škále od 1 do 10. Čím více se vám člen seznamky líbí, tím vyšší dejte číslo. Hodnotit můžete profilové nebo neprofilové fotky.

Textová seznamka

V textové seznamce naleznete kategorie, do kterých můžete přiřadit svůj seznamovací inzerát a probrat se inzeráty ostatních uživatelů. Nechybí kategorie „Vážné seznámení“, „Dopisování a přátelé“ nebo „Cestujme“.

Chatování

Popovídejte si s ostatními uživateli v reálném čase a vstupte do chatovací místnosti. V této sekci jednoduše vyhledáte členy podle přezdívky a místnosti podle klíčových slov. Nechybí přehledné členění chatu podle města či účelu seznámení.

Prohlížení fotografií

Rádi se probíráte fotografiemi? V této sekci uvidíte všechny fotky, které si můžete filtrovat podle TOP fotek, nejvíce navštěvovaných, nejlépe hodnocených nebo nejvíce komentovaných.

Vzájemná výměna zpráv

Posílejte dalším uživatelům soukromé zprávy a odpovídejte na jejich. Ve vzkazníku snadno vytvoříte nové zprávy a můžete je filtrovat na nepřečtené nebo si nechat zobrazit všechny zprávy.

Přátelé

Vytvářejte si seznam svých přátel a zkuste na seznamce vyhledat stávající přátele z běžného života, a to pomocí emailu nebo nicku. Pošlete svým přátelům pozvánku a vyčkejte na to, zda vám odpoví.

VIP členství pro vip

Aktivujte si VIP členství až na 10 dní – stačí zaslat jednu SMS zprávu. Jeden den VIP členství vás vyjde na 10 Kč. Získáte detailnější statistiky hodnocení fotek a uvidíte, kolikrát jste v oblíbených a kdo vám dal jakou známku.

Libimseti.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Detailnější statistiky hodnocení fotek
Darování srdce svému favoritovi
Prioritní zobrazení před „neVIP“ členy
Shoda s ostatními uživateli

VIP účty

300 Kč

Detailnější statistiky hodnocení fotek
Darování srdce svému favoritovi
Prioritní zobrazení před „neVIP“ členy
Shoda s ostatními uživateli

Libimseti.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Seznamka má širokou základnu uživatelů každého věku
VIP členství je dobrovolné a stojí pár desítek korun
Můžete si vybrat, zda nahrajete svou fotografii
Zjistíte, jak se líbíte ostatním uživatelům
Poznáte nové přátele přes chat nebo seznamku

Nevýhody

VIP členství se vám samo neobnovuje
Některé profily jsou zastaralé a neaktivní
Každý člen seznamky může hodnotit vaše fotografie
Ostatní uživatelé si vás mohou dát do blokace

Libimseti.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka slouží nejen pro účely seznámení, ale i k zábavnému prohlížení fotografií, hodnocení ostatních členů a nezávaznému chatování
VIP členství vás zvýhodní oproti ostatním uživatelům a získáte s ním funkce, které usnadňují seznámení
Ostatní uživatele vyhledáte nejen podle regionu, ale i města a dalších kritérií. Díky tomu se nemusíte probírat tisíci profily
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Libimseti.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud chcete zahnat nudu, je registrace na libimseti.cz tím správným krokem. Popovídáte si se stejně starými vrstevníky, navážete dlouhodobá přátelství a možná i potkáte nového partnera. Prostředí je poněkud nemoderní a někomu mohou vadit všudypřítomné reklamy. Těch se ale z části zbavíte po aktivaci VIP členství. Na této seznamce má možnost seznámit se skutečně každý, kdo je stydlivý nebo nemá dostatek času na seznámení ve společnosti. Narazíte na ní na mnoho teenagerů a mladých lidí, kteří chtějí zjistit, jak se líbí ostatním uživatelům. Seznamka si od nás vysloužila pozitivní hodnocení.

Libimseti.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (3)
Dominika, 23 let

Registrovala jsem se nedávno na Líbímseti.cz a přemýšlím, že si účet zruším. Nevyhovují mi funkce seznamky a spíše ji vidím jako zábavní portál než jako místo k vážnému seznámení. A to já hledám.

ANO 2 NE 0
Mirka, 20 let

Ráda trávím čas na chatu. Vždycky se podívám, kde je nejvíc lidí, a teprve poté si vyberu místnost. Pokaždé je s kým si povídat a udělala jsem si na seznamce už pár dobrých známých. Za mě TOP seznamka.

ANO 2 NE 3
Mirek, 39 let

Přijde mi to tady jako semeniště dospívajících teenagerů, kteří si chtějí dokázat, že se líbí ostatním lidem. Pro moji generaci to tady moc není. Nemám tu z čeho vybírat a osmnáctileté holky ve svém věku opravdu nechci.

ANO 4 NE 7
Patrik, 25 let

Seznamka Líbímseti mi přijde dost staromódní. Od doby jejího vzniku se příliš nezměnila a navíc mi vadí všudypřítomné reklamy, které na mě vyskakují. Jsem na ní spíše ze setrvačnosti.

ANO 13 NE 2

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz