KrasnyLet

KrasnyLet Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,9/10
60 000+ / 30+
KrasnyLet

Použitelnost stránek a funkce: 6,5/10

Bezpečnost seznamky: 6,5/10

Přehlednost profilů: 6,5/10

Potenciál nalezení partnera: 7,5/10

Zákaznická podpora: 6,5/10

Cena služby: 7,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
13274 lidí online

Tonda
Tonda, Věk: 33
Danka
Danka, Věk: 30
Libor
Libor, Věk: 33

KrasnyLet Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

KrasnyLet.com – seznamka pro tajný úlet

Seznamka KrasnyLet.com má předpoklady stát se populárním místem pro nalezení nezávazného a jednorázového flirtu. Tento seznamovací portál je určen všem dospělým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s neukojenými touhami a nenaplněnými představami. Obsah seznamky odpovídá směru, jakým se vydala. Každý uživatel si může prohlédnout erotické fotografie, na kterých mohou uživatelé ukázat naprosto vše,- nic není tabu. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat falešné profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky samotné. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných uživatelů z krajů z celé České republiky. Najdete tu i protějšky, kteří sdílejí stejné představy o vztahu a chtějí flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah s výhodami. Naopak tu nehledejte vážný vztah ani čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí nahota na fotografiích, ten by se zcela jistě měl této seznamce vyhnout obloukem. Naopak kdo si rád prohlíží pěkné křivky těl, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na KrasnyLet.com

Registrace na portál seznamky KrasnyLet.com je velmi jednoduchá a bezplatná a vyplňujete na ní pouze základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail. Seznamovací portál je optimalizovaný pro počítače a chytrá zařízení a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu obdržíte návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, seznamovací profily jsou z části fiktivní, čímž se seznamka vůbec netají.

Výběr profilové fotografie je základem pro vzkvétající seznámení

Seznamka Vás v žádném případě netlačí do toho, aby jste si hned po založení profilu nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě větší šanci na úlet a seznámení. Vyberte takovou fotografii, kterou zaujmete protějšky na úlet nebo na rychlé rande. Zakázané nejsou ani explicitní fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Fotografie ale musí být Vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou přinést při reálném setkání velké zklamání.

Členství na seznamce KrasnyLet.com

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, označit si sympatické uživatele srdíčkem a číst zprávy se sexuálně orientovaným obsahem. Pro zaslání zpráv si musíte koupit kredity. Výhody: uvidíte, kdo navštívil váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní galerie ostatních členů seznamky. Nákup kreditů probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce KrasnyLet.com

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Můj profil“ najdete možnost „Smazat účet“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamky odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

KrasnyLet Funkce

KrasnyLet.com Funkce Flirty

Pod záložkou „Shody“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na přijaté zprávy můžete odpovídat po zaplacení kreditů. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálnou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své neřesti a odhalte, jaké sexuální touhy preferujete a jaké Vás zajímají.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “srdíčkem”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohli zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, kliknete na tlačítko s křížkem.

Výběr flirtu

Některé funkce jsou zcela ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet zakoupené kredity za odesílání zpráv. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například virtuální srdíčko. Svůj prvotní zájem o úlet odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku a kraje. Zaškrtněte, zda chcete zobrazit profily online nebo s fotografií, popřípadě všechny. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez kreditů si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po nabití kreditů. Čím více kreditů zakoupíte, o to výhodněji Vás vyjde jedna zpráva. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

Volitelné VIP členství – VIP funkce

Na seznamce KrasnyLet.com máte možnost zakoupit si kredity. Podle množství zakoupených kreditů vás jedna zpráva vyjde na 27,- až 33,- Kč.

KrasnyLet Ceník VIP členství

10 kreditů

335 Kč

cena za zprávu 33,- Kč

25 kreditů

795 Kč

cena za zprávu 31,- Kč

50 kreditů

1 469 Kč

cena za zprávu 29,- Kč

100 kreditů

2 734 Kč

cena za zprávu 27,- Kč

KrasnyLet Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrace profilu trvá okamžik a není zcela nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Máte přístup do profilů a ke galeriím ostatních uživatelů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících úlet a sex

Nevýhody

Na seznamce narazíte samozřejmě i na fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálním protějškům lze po koupi kreditů
Ženy dostávají flirtující nabídky i od stejného pohlaví.

KrasnyLet pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platby za kredity jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným členům
Bezpečné flirtování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a úlet
Díky nastavení filtrů vyhledáváte úlet z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál KrasnyLet.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line seznamka KrasnyLet.com je vzrušující, nabízí slibný způsob jak si během chvilky najít podobně smýšlející protějšek nejen na flirt. Nejenže máte na výběr z několika set půvabných dívek a mužů, kteří chtějí úlet dokonce i bez zábran a jakéhokoliv studu on-line, ale máte k dispozici i možnost úletu s dívkou z Vašeho okolí. Je to vlastně ideální místo na bezpečné flirtování. Člověk jen musí dávat pozor na fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde hlavně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život - i když kdo ví. Prostředí seznamky je uživatelsky přívětivé, nenajdete žádné slepé uličky a nečíhá na Vás žádné překvapení v podobě odkazů na jiné weby. Seznamku KrasnyLet.com mohu za sebe určitě doporučit. Čeká na Vás spoustu úletuchtivých profilů, za kterými se skrývají přitažlivé ženy a muži.

KrasnyLet Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
mefisto666

Lukáš 34let Tahle seznamka to je katastrofa tady si každá chce jen psát a nic z toho. Nevím jestli ten samej problém maj i ostatní muži jako já, ale tady opravdu neni možný si domluvit z někym rande. Všichni píšou jak hodně chtěj sex ale když k tomu má dojít tak couvnou a tvrděj jak nemaj čas apod. výmluvy. Už jsem tu kvůli tomuhle utratil nehorázný prachy, a co je další nevíhoda u týhle seznamky je cena za zprávy, tohle je snad jedna z nejdražších seznamek snad. Dražší jsem ještě nevyděl, takže za mě je to jen stráta času a spoustu vyhozenejch peněz a úplně zbytečně. Jen proto abych si tu z někym psal, co to je proboha? Podle mě je to nereálný si tu z někym domluvit rande, to byste museli mít hodně velký štěstí.

ANO 4 NE 0
Míša, 23 let

Je velmi dulezite si uvedomit, ze ne vsechny panske seznamovaci profily jsou skutecne. Je jen mizive procento muzu, s nimiz se mi podarilo navazat skutecnou konverzaci. Pak uz jen cekat na stesti a doufat, ze s muzem, se kterym si dlouhe minuty pises, na schuzku opravdu prijde. Seznamka je pro me docela zklamanim. Za hodne penez malo muziky.

ANO 3 NE 0
Roman, 46 let

Konecne jsem nasel tu spravnou flirt seznamku. Zprvu jsem tapal zda-li zaplatit za kredity, ale zaplatil jsem. Zacal jsem poznavat sexy zeny se sladkym projevem. Po predchozi domluve jsem se s zenami zacal schazet u me doma a prozil nespocet nadhernych vikendu a romanku.

ANO 0 NE 0
Kuba, 25 let

Netrvalo mi dlouho pochopit, ze ne vsechny divky a zeny na seznamce chteji vazny vztah. Pritazlive zeny ve spodnim pradle me vzrusujici a tak jsem zacal s otukavanim. Snad nikdy bych si nepomyslel, ze me zralejsi zeny dokazi tak rozpalit. Zatm jsem se sesel jen s Marketou (46 let), ktera se vubec na prvni schuzce nebranila intimnim radovankam.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz