MileneckyVztah.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

MileneckyVztah.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,0/10
57 000+ / 30+
MileneckyVztah.cz

Použitelnost stránek a funkce: 3,9/10

Bezpečnost seznamky: 3,8/10

Přehlednost profilů: 4,5/10

Potenciál nalezení partnera: 3,9/10

Zákaznická podpora: 3,4/10

Cena služby: 4,3/10

MileneckyVztah.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka MileneckyVztah.cz nejen pro střední generaci

Pokud jste ještě neslyšeli o seznamce MileneckyVztah.cz, nastává vhodná doba se o ní něco dozvědět. Tato seznamka sdružuje převážně zadané jedince, kteří jsou v průměru starší 30 let. Uživatelé seznamky hledají sexuální dobrodružství a únik z domácího stereotypu. Co se týče funkcí, ženy je mají zcela zdarma, muži si musejí aktivovat VIP členství. Seznamka má širokou základnu uživatelů, která čítá necelých 56 tisíc lidí. Na seznamku se mohou registrovat pouze plnoletí uživatelé jakékoliv sexuální orientace. Sympatickým protějškům můžete odeslat zprávu nebo si s některými povídat přes chat rozdělený podle krajů. Na MileneckyVztah.cz naleznete stálého milence i diskrétní úlet. Záleží na vás, čemu dáte nakonec přednost.

Hlavní roli na seznamce MileneckyVztah.cz hraje slušnost

Seznamka si zakládá na slušnosti a cílí na to, aby se na ni registrovali pouze slušní a sympatičtí uživatelé. Pokud registrovaní uživatelé nesplní tyto podmínky, bude jejich profil smazán. Samotná registrace není náročná. Po vyplnění vstupních údajů ověříte přes odkaz svou emailovou adresu a tím se stáváte členem seznamky. Na svém profilu můžete uvést, koho hledáte. Tento text slouží zároveň jako váš inzerát. I v tomto inzerátu nesmíte být vulgární.

Snadné nahrání fotografie a vyhledávání

Na MileneckyVztah.cz si můžete nahrát profilovou fotografii. Seznamka má ale stanovenou podmínku, aby to byla fotografie těla bez obličeje.

Díky tomu zůstanete v anonymitě a zároveň umožníte ostatním uživatelům, aby si o vás udělali alespoň malou představu. Na seznamce můžete vyhledávat protějšky podle pohlaví, kraje, města, věku, vzhledu, stavu posledního přihlášení a vztahu k milostným praktikám. Sami můžete všechny tyto údaje doplnit do svého profilu.

VIP členství zdarma pro ženy, placené pro muže

Zatímco ženy nemusejí VIP členství řešit, muži bez něj budou v nevýhodě. Aktivace tohoto členství není nijak složitá a platba se neobnovuje. Za jednorázový poplatek obdržíte časově neomezené VIP členství a s ním i přístup do chat místností. Neomezeně také přijímáte a odesíláte vzkazy a vidíte uživatele, kteří jsou online. Zároveň zjistíte, kdo se přihlásil na seznamku v posledních 7 dnech. Dále můžete zhlédnout fotografie ve fotogaleriích a využít podrobnějšího vyhledávání. VIP členství můžete povýšit na VIP GOLD členství. S ním získáte přístup k emailovým adresám registrovaných uživatelů.

Jak na smazání profilu?

Pokud se rozhodnete zrušit svůj účet, zároveň tím přijdete o VIP členství. V takovém případě musíte kontaktovat emailem provozovatele seznamky a požádat ho o smazání profilu. Provozovatel vám profil bezodkladně zruší. Jestliže si aktivujete VIP členství a rozmysleli jste si to, můžete písemně požádat do 14 dnů o vrácení platby. Podmínkou je, že jste nezačali užívat placených služeb.

MileneckyVztah.cz Funkce

Podrobné vyhledávání pro vip

Filtrujte uživatele nejen podle pohlaví, kraje a věku, ale také podle dalších kritérií: stavu, města, preferovaného poměru, věku, výšky, váhy, stavu posledního přihlášení a vztahu k milostným praktikám.

Chatování pro vip

Vstupte do chatovacích místností nazvaných podle krajů a komunikujte v nich s ostatními uživateli, kteří se do těchto místností připojí. Povídat si můžete o všem možném a můžete si třeba domluvit první schůzku.

Přijímání a odesílání vzkazů pro vip

Rozesílejte neomezené množství zpráv a zároveň přijímejte odpovědi od oslovených uživatelů. Podle libosti jim pošlete mini vzkazy nebo je pozvěte do chatovací místnosti.

Zobrazení online uživatelů pro vip

Chcete vědět, kdo je zrovna online? Na MileneckyVztah.cz se to dozvíte. Díky tomu uvidíte, kdo se momentálně nachází na seznamce a koho byste mohli zkontaktovat.

Prohlížení fotografií pro vip

Prohlédněte si fotografie ostatních uživatelů, na kterých jde vidět celá jejich postava. Zvláštností téhle seznamky je to, že fotografie mohou být pouze s výsečí v místě obličeje.

Přehled ověřených uživatelů pro vip

Prohlédněte si, kdo je ověřeným uživatelem. Skutečně ověřený uživatel musel zaslat na emailovou adresu seznamky svou profilovou fotografii, na které je jasně vidět i s ručně napsaným nápisem „MileneckyVztah.cz“.

Základní VIP členství pro vip

VIP členství si můžete aktivovat dvěma způsoby: zasláním platby bankovním převodem nebo poštovní složenkou. Za oba dva způsoby zaplatíte 399 Kč a získáte za to celoživotní členství. Ženy mají VIP členství zdarma.

VIP GOLD členství pro vip

Po aktivaci základního VIP členství si můžete připlatit VIP GOLD členství za 999 Kč. S tímto členstvím budete mít přístup k registrovaným emailovým adresám. Členství je vám aktivováno ihned po přičtení platby na účet provozovatele seznamky.

MileneckyVztah.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Neomezené chatování
Odesílání a přijímání zpráv
Prohlížení fotografií
Podrobné vyhledávání

V.I.P. účet

399 Kč

Neomezené chatování
Odesílání a přijímání zpráv
Prohlížení fotografií
Podrobné vyhledávání

MileneckyVztah.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Seznamka je ideálním místem pro lidi, kteří hledají milence
Uživatelskou základnu tvoří převážně 30letí uživatelé
VIP členství zaplatíte jednorázově převodem nebo složenkou
Ostatní uživatele jednoduše filtrujete podle mnoha kritérií
Seznamka dbá na to, aby se uživatelé mezi sebou chovali slušně

Nevýhody

Seznamka je pro ženy zdarma a muži za VIP členství musejí platit
Bankovní převod nebo platba složenkou může trvat několik dní
Uživatelé musejí vkládat jen fota s celou postavou a bez obličeje
Po aktivaci VIP GOLD účtu mají uživatelé přístup k emailovým adresám

MileneckyVztah.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka MileneckyVztah.cz má širokou základnu uživatelů z celé České republiky, kteří hledají nezávazný poměr – milenecký vztah
Seznamka má jasně stanovená pravidla a netoleruje vulgární chování. Díky tomu na ní naleznete slušné a sympatické uživatele
VIP členství získáte po jedné platbě na celý život. Povýšit ho můžete na VIP GOLD členství s dalšími výhodami
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku MileneckyVztah.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka MileneckyVztah.cz je tu pro všechny lidi, kteří hledají nezávazný poměr, sex bez úplaty a únik ze stereotypu. Naleznete tu především uživatele středního věku, ale registrovat se sem mohou všichni po dovršení 18 let. Seznamka je ideální pro navázání mileneckého vztahu, ale najdete tu i večerní povyražení. Dobrou zprávou je to, že VIP členství stačí zaplatit jednou a rázem získáte neomezené členství. Tuto seznamku hodnotíme velmi kladně. Stojí za ní lidé, kteří vnáší do seznamování slušnost a dávají vám prostor, abyste ještě zažili něco krásného. Seznamka sice není tolik o navázání vážného vztahu, ale to koneckonců napovídá její název.

MileneckyVztah.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (9)
Pozitivní zkušenosti (6)
Negativní zkušenosti (3)
Věrka, 24 let

Na tuhle seznamku mě uvrtala kamarádka. Už nemohla poslouchat to, jak si pořád stěžuju, že mě nikdo nechce. Jen co jsem si tady založila profil, už jsem měla několik vzkazů. A když jsem si nahrála fotografii, nestihla jsem odepisovat.

ANO 4 NE 19
Barbora, 37 let

V manželství jsem už několik měsíců nespokojená. Mám podezření, že si manžel našel milenku, takřka už spolu nespíme. Na téhle seznamce se zase konečně cítím jako atraktivní žena.

ANO 1 NE 12
Mirek, 25 let

Hledal jsem nějakou kvalitní seznamku a registroval jsem se na víc takových podobných. Tahle mi vyhovuje ze všech nejméně. Navíc mi vadí to, že tu nemůžu mít normální fotografii, ale jen fotku s vyříznutým obličejem.

ANO 12 NE 4
Filip, 40 let

Zaplatil jsem jednorázové VIP členství a nemůžu si vynachválit, jaké jsem za to získal funkce. Bomba je to, že tu po mně nechtějí každý měsíc nějaký poplatek a není tu to strašné obnovování členství. Seznamku hodnotím kladně.

ANO 6 NE 10
Kristýna, 30 let

Obtěžoval mě tu jeden muž. Byl dost neodbytný a urputný. Neříkám, že je to chyba seznamky. Přesto mi tu chybí možnost si ho nějakým způsobem zablokovat. Raději jsem seznamku požádala o vymazání svého profilu.

ANO 9 NE 0
Naďa, 28 let

Tahle seznamka nemá chybu! Konečně je tu seznamka, kterou dělají její zakladatelé srdcem. Od začátku mi to tady přijde takové rodinné. Rozhodně je tu z čeho vybírat a pánská základna je opravdu široká. Za mě naprostá spokojenost.

ANO 4 NE 11
Markéta, 29 let

Čekala jsem tady od toho něco víc. Chtěla jsem sice milence, ale nezadaného. A to je tady problém. Většina mužů je tu ženatá a já nechci rozbíjet něčí vztah. Sama partnera nemám.

ANO 13 NE 8
Jakub, 33 let

Moralistům bych sem dal vstup zakázán. Nevím, proč se sem registruje někdo, kdo nemá o sex zájem. Naštěstí většina žen je přístupná ke schůzce a s několika ženami už jsem měl tu čest se setkat. Nemusím vám vyprávět, jak to dopadlo. Na jedničku!

ANO 5 NE 8

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz