Seznamka ŽhavéNoci

ŽhavéNoci.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,5/10
35 000+ / 18+
ŽhavéNoci.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 6,6/10

Přehlednost profilů: 6,6/10

Potenciál nalezení partnera: 6,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
7743 lidí online

Lumír
Lumír, Věk: 26
Petra
Petra, Věk: 24
Libor
Libor, Věk: 21

ŽhavéNoci.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Flirtovací seznamka ZhaveNoci.cz

Seznamka ZhaveNoci.cz má co nabídnout: funguje jako flirtovací seznamka, která sdružuje podobně smýšlející lidi. S protějšky tu můžete bez omezení komunikovat, chatovat a flirtovat a domlouvat si s nimi schůzky. Pokud hledáte zábavu s nezadanými lidmi, registrujte se na seznamku a prohlédněte si jednotlivé profily. ZhaveNoci.cz usnadňují seznamování s novými uživateli. Kromě flirtu zde můžete potkat nové přátele, spřízněnou duši i dlouhodobé milence. Seznamka uvádí, že je tím pravým místem nejen k flirtu, ale také pro vznik romantického vztahu. Nenechte se proto zaskočit jejím názvem, neboť i tady můžete nalézt osoby pro společný život. A kdo chce, může si zaplatit VIP členství!

Registrace na ZhaveNoci.cz do minuty

Registrace na ZhaveNoci.cz je nenáročná. Zaregistrujte se zdarma a zvolte si, zda se chcete seznámit s mužem nebo ženou. Vyplňte svůj věk, přihlašovací údaje, lokalitu, kde žijete a proveďte aktivaci svého účtu potvrzením své emailové adresy. Nahrajte si profilovou fotografii, která není povinná, a doplňte, jakého hledáte partnera. Nakonec prozraďte pár informací o sobě a svěřte se se svým vzhledem, vzděláním a neřestmi.

Snadné vyhledávání a propagace účtu

Protějšky vyhledáte jednoduše podle pohlaví, věkového rozmezí a lokality.

Využít můžete rozšířeného vyhledávání, ale čím méně budete uživatele filtrovat, tím máte vyšší šanci, že se seznámíte. Pokud vás někdo na seznamce zaujme, pošlete mu zprávu nebo koketní mrknutí. Využít také můžete „Propagaci mého účtu“, díky které se seznámíte s potenciálními partnery, i když jste offline. Seznamka za vás bude zasílat propagační zprávy, přidávat uživatele do seznamu vašich přátel a mrkat na ně.

VIP členství ve třech balíčcích

Tak jako většina seznamek, i tato nabízí mnoho povedených funkcí. Aktivujte si jedno ze tří VIP členství a získejte přístup k dalším funkcím. Na výběr máte ze tří balíčků: Prémiový randič (extra zabezpečení, vyšší pozice ve vyhledávání, zobrazení 5x více uživateli), Extra zabezpečení (maximální HTTPS šifrování, nepozorované prohlížení, mazání historie) nebo Balíček chataholik (top ve vzkazníku, vyšší pozice ve vyhledávání, potvrzení o přečtení zpráv nebo zobrazení 5x více uživateli). Balíčky jsou automaticky obnovovány, ale kdykoliv můžete tuto službu pozastavit.

Jakým způsobem zrušit VIP členství?

Placené i neplacené členství můžete kdykoliv zrušit ve svém uživatelském účtu. Členství můžete také ukončit odesláním emailu na podporu seznamky nebo zavoláním na pražské telefonní číslo. Po obdržení vaší žádosti jsou všechny VIP služby pozastaveny. V nastavení rovněž můžete krok za krokem smazat svůj účet nebo ho pouze skrýt. Seznamka se vás zeptá, proč chcete odstranit svůj účet a po zaškrtnutí příslušné kolonky dojde v dalším kroku k jeho smazání.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

ŽhavéNoci.cz Funkce

Propagace účtu

Funkce „Propagace mého účtu“ slouží k tomu, abyste se seznámili s novými potenciálními partnery, i když jste právě offline. Seznamka bude vašim protějškům zasílat propagační zprávy a mrknutí.

Pokročilé vyhledávání

Vyhledejte ostatní uživatele a nechte si zobrazit profily s fotkou nebo bez ní. Můžete je filtrovat podle orientace, věku, lokality, postavy, barvy vlasů, barvy očí a etnického původu.

Like galerie

Zajděte se podívat do virtuální „Like galerie“ a prohlédněte si ostatní uživatele. Pro vyjádření sympatií jim darujte srdíčko nebo jim dejte křížek a přejděte na hodnocení dalších profilů.

Nahrání fotografií a videí

Prezentujte se na ZhaveNoci.cz a prozraďte něco ze svého života. Nahrajte si na seznamku své nejlepší fotografie a svá oblíbená videa, která o vás něco vypovídají.

Extra zobrazení pro vip

Chcete, aby o vás vědělo co nejvíce uživatelů? Získejte zobrazení až 5x více uživateli a vyšší pozici ve vyhledávání. Díky tomu máte větší šance, že se skutečně seznámíte s někým novým.

Extra zabezpečení pro vip

Někdo chce zůstat inkognito a nechce, aby se o jeho aktivitách na seznamce vědělo. Využijte extra zabezpečení, které obsahuje maximální HTTPS šifrování, nepozorované prohlížení a automatické mazání historie.

Balíček Chataholik pro vip

Kdo by nechtěl být na předních příčkách ve vyhledávání? S balíčkem chataholik se vám to podaří. Zároveň získáte potvrzení o přečtení zpráv a dostanete se na TOP místa ve vzkazníku.

ŽhavéNoci.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Extra zabezpečení
Zobrazení návštěvníků profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání
Zobrazení 5x více uživateli

Prémiový randič

314 Kč

Extra zabezpečení
Zobrazení návštěvníků profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání
Zobrazení 5x více uživateli
Doporučené

Extra zabezpečení

200 Kč (za měsíc)

Extra zabezpečení
Zobrazení návštěvníků profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání
Zobrazení 5x více uživateli

Chataholik

215 Kč (za měsíc)

Extra zabezpečení
Zobrazení návštěvníků profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání
Zobrazení 5x více uživateli

ŽhavéNoci.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se mohou registrovat pouze plnoletí uživatelé
VIP členství přináší řadu výhod pro obě pohlaví
Na ZhaveNoci.cz rychle vyhledáte uživatele z vašeho města
Kdykoliv si můžete zablokovat profily, které vás obtěžují
Seznamka vás upozorní na nové aktivity ve vašem profilu

Nevýhody

VIP členství se automaticky obnovuje – někomu to nemusí vyhovovat
Fotografie jsou přístupné všem uživatelům kromě těch blokovaných
Seznamka je zaměřena převážně na flirt, jen v menší míře na vážný vztah
Na ZhaveNoci.cz najdete více mužů než žen

ŽhavéNoci.cz pro uživatele

Výhody

VIP funkce přinášejí uživatelům řadu výhod. Záleží na vás, na jak dlouho si toto členství aktivujete
VIP členství snadno vypovíte před podporu seznamky, a to zasláním emailu nebo zavoláním na příslušné telefonní číslo
Seznamka sdružuje lidi, kteří hledají převážně flirt. Máte vysokou pravděpodobnost, že navážete s někým ze ZhaveNoci.cz nezávazný poměr
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku ŽhavéNoci.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka ZhaveNoci.cz je sice primárně o flirtu, ale narazit tu můžete na lidi s různou představou o vztahu. Pokud podáte žádost o zrušení předplatného, seznamka nedělá žádné problémy. V opačném případě počítejte s tím, že bude docházet k automatické obnově členství až do jeho zrušení, a tím i ke strhávání peněz z vašeho účtu. Pro rychlejší seznámení vždy nahrajte svou profilovou fotografii a buďte v seznamování aktivní. A jak říká sama seznamka, základem je zůstat pozitivní. ZhaveNoci.cz poskytují prostor k tomu, abyste našli nového milence, přítele i kamaráda. Uživatelské prostředí je vstřícné a přehledné. Tato seznamka od nás získává skvělé hodnocení!

ŽhavéNoci.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (0)
Niki, 25 let

Trochu jsem se bála toho VIP účtu, ale úplně zbytečně. Nejprve jsem si pro jistotu přečetla obchodní podmínky, kde je všechno srozumitelně napsané. Teprve potom jsem si ten VIP balíček aktivovala. Žádné záludnosti v tom nejsou.

ANO 19 NE 40

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz