Seznamka be2

be2 Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,0/10
252 200+ / 20+
be2

Použitelnost stránek a funkce: 7,3/10

Bezpečnost seznamky: 7,3/10

Přehlednost profilů: 8,2/10

Potenciál nalezení partnera: 7,8/10

Zákaznická podpora: 5,3/10

Cena služby: 6,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
55796 lidí online

Patrik
Patrik, Věk: 26
Blanka
Blanka, Věk: 32
Luboš
Luboš, Věk: 26

be2 Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Moderní seznamka Be2

Seznamka be2 je novodobou moderní seznamkou, která funguje v online prostředí a sdružuje nezadané muže a ženy různých věkových kategorií. Registrovat se do ní mohou všichni, kteří hledají zejména vážné seznámení a nebaví je být single a trávit čas o samotě. Obě pohlaví jsou v seznamce zastoupena rovnoměrně, což ocení hlavně muži, kteří se na jiných seznamkách potýkají s nedostatkem žen. Na be2 se registrujete bezplatně a podle potřeby si můžete zaplatit VIP členství s řadou funkcí. Tato seznamka je diskrétní a můžete ji využít k seznámení za jakýmkoliv účelem. Narazit na ní můžete na životního partnera i nejlepšího přítele. Již nemusíte být sami – be2 vám dává možnost poznat nové lidi.

Registrace na be2 není náročná!

Registrace trvá pouhých pár minut. Krok za krokem vyplníte základní informace o své osobě, které nijak nenarušují vaše soukromí. Vyplatí se v ničem nelhat a odpovídat podle svého přesvědčení, neboť na základě vámi zadaných informací vám seznamka vyhledá zajímavé protějšky, které by vás mohli zaujmout. Již tisíce lidí před vámi využili této funkce a seznámili se tak se svým současným partnerem.

Po registraci na be2 následuje zábavné vyplnění profilu

Seznamka be2 vás požádá o nahrání profilové fotografie. Vyberte nejlépe takovou, která odpovídá vašemu současnému vzhledu.

Před nahráním fotografií si můžete zvolit, zda chcete fotky zpřístupnit všem uživatelům nebo pouze těm, které si sami vyberete. Ostatní uživatelé uvidí vaše fotografie rozmazané. Následně můžete vyplnit osobnostní test, který obsahuje vaše názory, cíle a životní styl.

Prémiové členství na be2 je vhodnou investicí

Pro využívání všech funkcí vám be2 nabídne předplacení Prémiového členství, tzv. VIP účtu. Pokud jste nedůvěřiví, zaplaťte si jeden měsíc a poté se rozhodněte, zda členství vypovíte nebo v něm budete pokračovat. Seznamka umožňuje předplatit si členství také na půl roku či jeden rok. S funkcí Premium uvidíte, kteří uživatelé navštívili váš profil, zobrazíte přijaté zprávy, přidáte si kontakty k oblíbeným nebo si prohlédnete zpřístupněné fotografie. Prémiové členství se obnovuje automaticky a vy se nemusíte o nic starat.

Jak zrušit účet na be2?

Svou registraci na seznamce můžete kdykoliv zrušit. Jestliže nemáte aktivované Premium členství, ve svém profilu, v záložce nastavení, naleznete „Deaktivovat profil“. Prémioví členové musejí vypovědět členství nejpozději 14 kalendářních dnů před datem vypršení uhrazeného období, a to zasláním podepsané výpovědi poštou nebo faxem na adresu společnosti, popřípadě přes odpovídající link na webových stránkách společnosti be2.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

be2 Funkce

Zpřístupnění fotografií

Své fotografie můžete zpřístupnit jednotlivým uživatelům zvlášť nebo všem uživatelům seznamky be2.

Chytré doporučení partnerů

Chytrá technologie na seznamce vám dokáže najít partnery se shodnými nebo podobnými zájmy, životními postoji a hodnotami. Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit informace o sobě.

Vyplnění informací o své osobě

Na seznamce be2 můžete vyplnit základní informace o své osobě, vyjádřit své názory, odhalit svůj životní styl a nahrát několik svých nejlepších fotografií.

Vyhledávání pro vip

Na be2 vyhledáte potenciálního partnera podle lokality, věku, výšky, vzdělání, ročního příjmu a dalších parametrů. Vhodní protějšci se vám objeví v doporučených kontaktech.

Rychlé procházení profilů pro vip

be2 vám umožňuje procházet profily ostatních uživatelů, zpřístupňuje vám veřejné údaje na jejich profilech a poskytuje vám prostor k tomu, abyste je oslovili.

Láska na první Lajk pro vip

Seznamka be2 je zábavná a přichystala si pro vás jednu hru: zobrazí vám profily, které nemáte na seznamu doporučených kontaktů. Jestliže vás zaujmou, dáte jim srdce. Pokud se vám nelíbí, dáte jim křížek.

Funkce Premium

Premium členství si mohou zaplatit všichni uživatelé, kteří se zaregistrovali na seznamce. Přináší uživatelům mnoho užitečných funkcí, které zjednodušují a urychlují seznamování.

be2 Ceník VIP členství

Doporučené

Účet zdarma FREE

Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

1 měsíc VIP

149 Kč

Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

6 měsíců VIP

549 Kč (za měsíc)

Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

1 rok VIP

399 Kč (za měsíc)

Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

be2 Výhody & Nevýhody

Výhody

24 tisíc aktivních uživatelů
Rovnoměrné zastoupení mužů a žen – 51 : 49
Zobrazení online uživatelů
Doporučení vhodných potenciálních partnerů
Volitelné VIP členství – Premium účet

Nevýhody

Všechny funkce seznamky mohou uživatelé využívat až po zaplacení VIP členství
Seznamka slouží hlavně k vážnému seznámení
VIP členství musíte vypovědět písemně na adresu společnosti
Fotografie ostatních uživatelů je možné si prohlédnout až po nahrání vlastních

be2 pro uživatele

Výhody

Můžete si zaplatit VIP členství s mnoha výhodami a chytrými funkcemi
Podle své libosti si vytváříte oblíbené kontakty a zpřístupňujete své fotografie tomu, komu uznáte za vhodné
Po přihlášení ihned vidíte, jací uživatelé jsou online, a můžete je okamžitě oslovit
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku be2

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka be2 má přesně stanovena pravidla. Dozvíte se z nich, jak seznamku užívat a jak funguje VIP účet. Narazili jsme na recenze, kde si lidé stěžují na nekalé praktiky seznamky, avšak z vlastní zkušenosti jsou podmínky srozumitelné a výpověď VIP účtu je i přes počáteční nedůvěru snadná. Na seznamce natrefíte na uživatele, kteří nehledají chvilkové povyražení, ale usilují o trvalý vztah. Seznámí se na ní mladí lidé i senioři, jejichž šance stoupají po zaplacení Premium členství. be2 vás nezaskočí žádnými nesrozumitelnými pravidly, a proto jsme ji zařadili mezi solidní seznamky s jasnými podmínkami.

be2 Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (3)
Brnak, 33 let

Ja jsem tady holku nasel, ale musel jsem si zaplatit premium ucet. Zase co je dneska zadarmo, nic.

ANO 4 NE 1
Michal

Musím říct, že jsem četl jen samý negativní recenze na Be2. Souhlasím, je dost nejednoznačný, jak si odhlásit VIP, ale to je problém lidí, že si neumí vůbec přečíst podmínky a jen klikaj. Já jsem se seznámil s několika holkama z Prahy a okolí a přijde mi, že VIP se spíš vyplatí, protože je můj profil viditelnej a nemusím pořád čekat na odezvy jak na Seznamka.cz nebo Libimseti.cz.

ANO 8 NE 5
Vladimír, 42 let

Seznamka je vážně předražená. Lidi si hodně stěžují, že jim seznamka strhává peníze z účtu. Mně se to stalo taky, tak jsem poslal výpovědní fax (mám doklad z pošty, že došel), a žádná reakce. Včera jsem poslal be2 mail. Před chvílí jsem zjistil, že je můj profil smazaný. Uf.

ANO 202 NE 56
Lenka, 30 let

Na seznamce jsou lidé, kteří někoho hledají. I když 4 788 korun za rok není málo, dá se očekávat, že lidé na be2 s VIP to myslí vážně. Není to tu jako na ostatních seznamkách, kde vám píšou oplzlí chlapi.

ANO 45 NE 3
Pavla, 35 let

Bohužel k mojí smůle jsem nečetla všeobecné podmínky a pak jsem byla nemile překvapena, když mi seznamka prodloužila VIP členství a strhla mi z účtu peníze. Lidi, čtěte VOP a nebudete zaskočeni jako já!

ANO 26 NE 60
Kristýna, 29 let

Seznamku jsem si po registraci zrušila (naštěstí jsem nezaplatila VIP), ale přesto mi stále zasílají jakési nabídky, o které nemám sebemenší zájem. Obtěžuje mě to!

ANO 25 NE 25

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz