Evropská seznamka

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Evropská seznamka Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,1/10
20 000+ / 25+
Evropská seznamka

Použitelnost stránek a funkce: 4/10

Bezpečnost seznamky: 2,8/10

Přehlednost profilů: 3,3/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 3/10

Cena služby: 5,7/10

Evropská seznamka Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Evropská seznamka pro seznámení s cizinci

Pro všechny ženy a dámy je tu Evropská seznamka, prostřednictvím které se seznámíte s muži z celé Evropy. Dobrou zprávou je to, že ženy mají seznamku zcela zdarma a vyplnění profilu netrvá déle než 10 minut. Pokud jste jazykově vybavená a dorozumíte se anglicky, německy, italsky, španělsky nebo francouzsky, neváhejte a vyzkoušejte služeb seznamky. Tato zahraniční seznamka vám pomůže vyhledat partnery z ciziny podle vašich představ. Prohlédnout si je můžete v katalogu mužů a následně je oslovit. Nazpět vás mohou muži kontaktovat emailem, telefonem i přes různé aplikace, jako je Skype nebo ICQ. Evropská seznamka se zařadila na přední pozice v úspěšnosti v online seznámení do zahraničí, což dokazují příběhy jejích registrovaných klientů.

Muži z ciziny všech věkových kategorií

Muži z ciziny jsou na vysoké úrovni, o čemž svědčí jejich džentlmenství a finanční zabezpečení. Nechybí však ani muži normálních profesí. Natrefit můžete na protějšky z ciziny v rozmezí věku od 20 do 60 let. A jak se s nimi seznámit? Nejprve se zaregistrujte. Vyplňte váš osobnostní profil, který obsahuje základní údaje, vaši charakteristiku a charakteristiku partnera. Na profil si nahrajte několik fotek a vložte do něj i nějaké video.

Funkce Evropské seznamky

Váš profil je ověřen pomocí SMS a aktivačního odkazu v emailu. Po jeho schválení se začnete zobrazovat na seznamce a získáte přístup ke svému profilu, katalogu mužů a Live chatu.

Zcela zdarma si můžete zahrát hru „Setkání“ nebo darovat muži dárek. Prohlédněte si návštěvníky svého profilu a získejte přehled, jaké muže pozorujete, jaké jste kontaktovala a jací džentlmeni kontaktovali vás. Pokud vám bude psát někdo, kdo je vám nesympatický, můžete si ho zablokovat.

Až 11 000 tisíc svobodných cizinců

Za Evropskou seznamku neutratíte ani korunu. Budete se tu cítit jako Alenka v říši divů, která objevuje nový svět a které se otevírají dveře netušených možností. Seznámit se tu můžete nejvíce s muži z Velké Británie, Německa, Rakouska, Francie, Švýcarka, Itálie, Španělska a dokonce i USA. Nechte se pozvat třeba na dovolenou snů – na této seznamce nic není nemožné. Již se tu seznámilo a sezdalo více než 1 000 párů, a proč byste nemohla být mezi nimi? V současné době je v katalogu kolem 11 000 mužů a každým dnem přibývají noví a noví.

Zrušení profilu je snadné

Registrací na seznamku se k ničemu nezavazujete. Pokud se s někým seznámíte nebo již nechcete využívat služeb seznamky, svůj profil můžete kdykoliv odstranit. To všechno provedete v editaci profilu. Evropská seznamka vás požádá o váš příběh, popřípadě o společnou fotografii s novým partnerem. Váš příběh poté zveřejní v rubrice „Seznámené páry“. Takhle to je jednoduché – nemusíte nikam volat ani psát, aby byl váš profil ze seznamky smazán.

Evropská seznamka Funkce

Vyplnění osobnostního testu

Při registraci každá žena vyplňuje osobnostní text, v kterém prozradí své základní údaje, charakteristiku své osoby a požadavky na partnera. Na svůj profil můžete nahrát až šest fotografií a krátké video.

Live chat s cizinci

Evropská seznamka nabízí Live chat s cizinci z celé Evropy i z ostatních koutů světa. Předpokladem pro komunikaci je znalost cizího jazyka a podmínkou je alespoň jedna nahraná fotografie.

Katalog mužů

V katalogu mužů naleznete džentlmeny ze zahraničí, kteří by rádi nalezli partnerku pro dlouhodobý vztah a manželství z Česka a Slovenska. Tito muži jsou dobře situovaní a dokážou svou partnerku finančně zabezpečit.

Zasílání profilů

Nejprve si navolte v profilu kritéria na partnera. Poté vám seznamka bude zasílat na email muže, kteří budou vaše kritéria splňovat. Záleží na vás, zda je nakonec zkontaktujete či nikoliv.

Partnerský test

Díky Partnerskému testu zjistíte, v jakých jednotlivých oblastech se s muži shodujete. Shoda je zobrazena v procentech a vyhodnocuje vaše společné koníčky, co rádi děláte a jaké máte požadavky na partnera.

Hra „Setkat se“

Přihlaste se do svého profilu a zahrajte si hru „Setkat se“. Tím dáte muži najevo, zda se s ním chcete setkat, a to pomocí tlačítek „Ano, nevím, ne…“ pod fotografií muže.

Poslání dárku

Darujte vybraným mužům ze zahraničí nějaký dárek. Vyberte si z desítek dárků v podobě ikonek, které naleznete přímo v profilu muže. Oblíbenými dárky jsou například srdce, duha nebo kytice.

Zablokování partnera

Pokud vás někteří muži obtěžují, nevhodně se k vám chovají nebo již s nimi nechcete dále komunikovat, můžete si je zablokovat v jejich profilech. Zároveň můžete nahlásit jejich nevhodné chování.

Evropská seznamka Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Neomezený Live chat
Prohlížení katalogu mužů
Zasílání profilů na email
Partnerský test

Evropská seznamka Výhody & Nevýhody

Výhody

Češky a Slovenky se mohou seznámit se zámožným cizincem
Potenciální partnery máte na jednom místě v katalogu mužů
Za služby seznamky nic neplatíte – není VIP členství
Muži ze zahraničí jsou džentlmeni a hledají vážný vztah
Každé nevhodné chování můžete nahlásit

Nevýhody

Na seznamku se nemohou registrovat muži z Česka
Na seznamce se seznámíte pouze s cizinci, nikoliv s českými muži
Základem pro komunikaci je umět alespoň jeden cizí jazyk
Bez profilové fotografie máte některé funkce omezeny

Evropská seznamka pro uživatele

Výhody

Evropská seznamka je místem, kde můžete potkat zámožného muže svých snů a splnit si s ním některá tajná přání
Pokud nahrajete profilovou fotografii, máte přístup ke všem funkcím. Za služby seznamky nic neplatíte
Muži se k vám budou chovat jako k princeznám. Potkáte tu svobodné nebo rozvedené muže či vdovce
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Evropská seznamka

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Evropská seznamka má obrovský potenciál stát se nejvýznamnější evropskou seznamkou. Pokud umíte cizí řeč, zkuste i vy na ní své štěstí. Při registraci vyplňujete dotazník sestavený profesionály, který je zábavný a poodhalí vaše koníčky, představy o životě a požadavky na partnera. Kdykoliv můžete sama kontaktovat pány z katalogu mužů a poslat jim vzkaz nebo dárek. Zdali se k sobě s vyvoleným mužem hodíte, to zjistíte pomocí služby „Partnerský test“. Ve svém profilu si můžete navolit kritéria na partnera a každý profil muže, který tomu bude odpovídat, bude automaticky zaslán na váš email. Případné nevhodné chování partnera můžete kdykoliv nahlásit. Taková je Evropská seznamka s mnoha výhodami a funkcemi!

Evropská seznamka Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (3)
Petra, 32 let

Jsem k seznamkám skeptická. Nikdy se mi nepodařilo s nikým seznámit. Pak jsem ale narazila na Evropskou seznamku a řekla jsem si, že to ještě naposledy zkusím. Teď si píšu se dvěma muži a chystám se s nimi sejít.

ANO 1 NE 0
Olin, 38 let

Myslel jsem si, že se na seznamku můžou registrovat taky muži. Nikde jsem se nedočetl, že nemůžou. Jenže pak jsem zjistil, že se mi nenabízí žádný katalog žen. Tak jsem svůj profil zase smazal.

ANO 3 NE 0
Miluška, 25 let

Narazila jsem na seznamce na to, že tam jsou jenom cizinci, a já nejsem moc jazykově vybavená. Nedomluvila jsem se s nimi a nepomohl mi ani internetový překladač. Za mě špatné rozhodnutí.

ANO 1 NE 0
Pavlína, 30 let

Šla jsem na seznamku s vidinou, že se tu seznámím s nějakým Němcem a budu žít slušný a spokojený život. Bohužel v katalogu mužů mě nikdo nezaujal, a to nejsem přehnaně náročná. Navíc většina z nich je mnohem starších, než jsem já.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz