Seznamka Žijeme nezávazně

Žijeme nezávazně Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,8/10
108 100+ / 18+
Žijeme nezávazně

Použitelnost stránek a funkce: 5,2/10

Bezpečnost seznamky: 6,1/10

Přehlednost profilů: 5,1/10

Potenciál nalezení partnera: 6,7/10

Zákaznická podpora: 4,2/10

Cena služby: 4,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
23916 lidí online

Žijeme nezávazně Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Sex seznamka ZijemeNezavazne.cz

Seznamka ZijemeNezavazne.cz vznikla jako reakce na to, že v Česku chyběla sex seznamka, na které by byly pouze reálné ženy. A povedlo se. Na tuto seznamku se registrují ženy, které hledají sex bez úplaty, tzv. kamarádství se sexem. Úvodní strana je decentní a mezi konkurenční výhodu seznamky patří to, že její ženy jsou skutečné, což se o ženách na některých podobných seznamkách říct nedá. Registrovat se sem mohou všichni od 18 let. Nejčastějšími návštěvníky tu jsou časově zaneprázdnění lidé, osoby, které se rády baví nebo láskou zklamaní jedinci. Naleznete tu stovky sexuchtivých žen a každý den se sem registrují nové. Provozovatelé seznamky jsou si vědomi toho, že hledání ideálního mileneckého protějšku může trvat trochu déle, proto je VIP členství aktivované na jeden rok.

Zaregistrujte se na ZijemeNezavazne.cz ještě dnes

Počet registrovaných uživatelů čítá přes sto tisíc. Registrace je zcela zdarma a hned v prvním kroku můžete stručně napsat, koho hledáte a jaký upřednostňujete sex. Pro dokončení registrace musíte kliknout na aktivační odkaz ve svém emailu. Ve svém profilu můžete o sobě uvést další informace včetně oblíbených sexuálních pozic. Nahrát si do něj můžete profilovou fotografii, ale není to povinné. Každého uživatele potěší, že zasílání a přijímání zpráv je zcela zdarma.

Povídejte si na chatu a vyhledejte uživatele online

Seznamka nabízí rychlé i rozšířené vyhledávání. Uživatele můžete filtrovat podle pohlaví, kraje, města, věku a stavu.

Můžete zaškrtnout, zda chcete pouze uživatele s fotkou nebo online uživatele. Pokud máte chuť si povídat, zavítejte do místností s chatem. Na ZijemeNezavazne.cz si můžete také podat seznamovací inzerát, který vkládáte bezplatně a oslovíte jím tisíce uživatelů opačného pohlaví. Za týden se na seznamce objeví stovky nových sex inzerátů.

VIP členství na celý rok

Co se týče rozšíření členství, máte možnost aktivovat si V.I.P. Gold. Získáte kontakty na nově registrované členy a přístup k emailovým adresám více než 20 tisíc uživatelů. Tento prémiový účet si aktivujete na jeden rok a platíte jednorázovou částku. V.I.P. Gold zároveň přináší informace o nových uživatelích do 5 minut od jejich registrace. Díky tomu budete ve výhodě před ostatními členy. Zaplatit si také můžete propagaci svého profilu na facebookové stránce seznamky.

Odstoupení od smlouvy a zrušení účtu

Jestliže jste si zaplatili VIP členství a rozmysleli jste si to, do 14 dnů od objednání máte právo ho zrušit. Provozovatel seznamky vám v takovém případě vrátí platbu zpět. Chcete-li svůj profil zrušit, musíte o tom informovat e-mailem provozovatele seznamky. Od smlouvy není možné odstoupit, pokud jste již začali VIP službu využívat.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Žijeme nezávazně Funkce

Rychlé hledání protějšků

Na seznamce snadno a rychle vyhledáte vhodné protějšky. Podle své libosti zadáte věkové rozmezí, lokalitu, stav a o jaký typ poměru máte zájem. Zaškrtnout můžete uživatele s fotkou a online uživatele.

Zábavné vyplnění profilu

Svůj profil můžete doplnit o další údaje. Uvést můžete svůj vzhled, Facebook, oblíbené sexuální pozice, charakteristiku své osobnosti, zájmy a vrozený typ postavy. Tyto informace budou přístupné všem uživatelům.

Chatování

Na seznamce máte zdarma přístup ke všem zprávám. Podle svého uvážení na ně můžete odpovědět nebo nechat bez povšimnutí. Zprávy můžete kdykoliv smazat.

Inzeráty „Rychlé seznámení“

Na ZijemeNezavazne.cz můžete bezplatně vložit inzerát až o délce 3 000 znaků. Inzerátem oslovíte stovky uživatelů opačného pohlaví najednou a zvyšují se vám šance, že potkáte partnera svých snů.

Propagace profilu

Seznamka vám dává uživatelům prostor na svém Facebooku. Propagovat na něm můžete svůj profil s textem inzerátu. Platba je jednorázová a po přijetí platby je váš inzerát uveřejněn na zdi seznamky.

Kontakty k uživatelům

Získejte e-mailové kontakty na více než 20 tisíc uživatelů. Výhodou je to, že budete mít konkurenční náskok před ostatními členy a zvýší se vám šance, že si uživatelé váš vzkaz přečtou.

Žijeme nezávazně Ceník VIP členství

Účet zdarma

Kontakty na nově registrované protějšky
Kontakty k ostatním uživatelům
Propagace profilu na Facebooku
Informace o nových uživatelích
Doporučené

1 měsíc VIP

100 Kč

Kontakty na nově registrované protějšky
Kontakty k ostatním uživatelům
Propagace profilu na Facebooku
Informace o nových uživatelích

1 rok VIP

83 Kč (za měsíc)

Kontakty na nově registrované protějšky
Kontakty k ostatním uživatelům
Propagace profilu na Facebooku
Informace o nových uživatelích

Žijeme nezávazně Výhody & Nevýhody

Výhody

Více než 108 tisíc registrovaných uživatelů
Uživatelé hledají nezávazné přátelství se sexem
Zobrazení zpráv a online uživatelů
Více než polovina uživatelů hledá sex na jednu noc
Volitelný V.I.P. a V.I.P. Gold účet s několika funkcemi

Nevýhody

Na seznamce nenaleznete dlouhodobý partnerský vztah
Na ZijemeNezavazne.cz je převaha mužů nad ženami
Nemůžete si zablokovat nevhodné a nesympatické uživatele
Mnoho uživatelů zde nemá žádnou fotografii

Žijeme nezávazně pro uživatele

Výhody

Seznamka ZijemeNezavazne.cz nabízí dva druhy VIP členství, které usnadní seznamování
Na úvodní straně seznamky hned vidíte, kolik uživatelů je online a kolik bylo přidáno rychlých inzerátů
Seznamka je vhodná pro časově zaneprázdněné lidi a pro osoby, které se neumějí seznámit běžným denním kontaktem
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Žijeme nezávazně

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Sex seznamka ZijemeNezavazne.cz cílí na muže a ženy, kteří hledají mimomanželský poměr, flirt a partnery na jednu noc. Na rozdíl od jiných podobných seznamek, tato seznamka vám ručí za to, že na ní nenaleznete žádné uměle vytvořené profily. Uživatelské prostředí hodnotíme na jedničku. Na úvodní straně nemáte žádné hanbaté fotografie, které by mohly potenciální zájemce o registraci odradit. I když je zde převaha mužů, zaregistrovalo se tu již dostatek žen a je rozhodně z čeho vybírat. Jestliže hledáte nezávazný poměr, je ZijemeNezavazne.cz tou správnou volbou.

Žijeme nezávazně Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (0)
Waxer

Na jednu stranu je pravda, že tato seznamka nemá fake profily - pri registraci jsem za ověření zaplatil 400Kč, což mi na doživotní členství nepřijde moc a bral jsem to jako bezpečnostní opatření, takže nechodí zbytečné spamy... Na druhou stranu nechodí vubec nic - je to absolutně mrtvá seznamka. V profilech není napsané, kdy tam byly naposled přihlášeny a online tam bývá většinou jen třeba 15 lidí - z toho jen 3 ženy rozesety po celé republice, takže šance, že tam najdete někoho ze svého okolí je naprosto minimální. Bydlím v Brně, jsem registrovaný asi 2 roky a nikdy jsem nepotkal online ženu vůbec z mého kraje. Závěr - seznamka s dobrým nápadem, ale měla by si udělat větší reklamu, aby tam natahala lidi

ANO 6 NE 1
Vendula, 35 let

Mám ráda sex, ale nikdy by mě nenapadlo registrovat se na seznamky, kde se ženy nabízejí za peníze. Oceňuju, že tohle je klasická sex seznamka s tisíci muži, kteří hledají nezávazný poměr. Stejně jako já.

ANO 22 NE 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz