Seznamka-Křesťanská.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Seznamka-Křesťanská.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,3/10
2 000+ / 20+
Seznamka-Křesťanská.cz

Použitelnost stránek a funkce: 4,4/10

Bezpečnost seznamky: 4,1/10

Přehlednost profilů: 4,3/10

Potenciál nalezení partnera: 4,3/10

Zákaznická podpora: 4,1/10

Cena služby: 4,3/10

Seznamka-Křesťanská.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Křesťanská seznamka s registrací zdarma

Seznamka-Křesťanská.cz je podle jejích slov nejlepší seznamkou pro nezadané křesťany, kteří hledají opravdový vážný vztah. Pravdou zůstává, že se jedná o moderní seznamovací portál pro křesťany a křesťanky z celé České republiky. Tento web kombinuje prvky sociálních sítí a seznamek a všichni zájemci se na něj mohou registrovat zcela zdarma. Učinit tak můžete prostřednictvím svého emailu nebo Facebooku. Tato seznamka si zakládá na tom, že dokáže spojit lidi se stejnou vírou a přesvědčením a stoupá na ní pravděpodobnost, že se dohodnete na reálné schůzce. Sdružuje nezadané zájemce o seznámení, kteří touží po vážném a dlouhodobém vztahu. Po registraci si můžete zdarma vyzkoušet všechny funkce a po skončení zkušební doby si můžete vybrat jeden ze tří placených balíčků.

Jak se zaregistrovat na seznamku?

Registrace vás k ničemu nezavazuje. Nejprve zadáte svůj email a vyberete své pohlaví. Uvedete svůj věk, vaši polohu a k jaké se kloníte církvi. Zvolíte způsob, jakým vás mají kontaktovat lidé, kteří se vám líbí: emailem nebo na sociální síti. Můžete pro ostatní napsat, jak by vás popsal kamarád nebo kamarádka a odtajnit své představy o partnerovi, popřípadě jaké jsou vaše preference ohledně vztahu. Po těchto krocích se stáváte členem seznamky.

Snadná orientace na seznamce

Po vyplnění svého profilu se můžete na seznamce porozhlédnout a vyhledat ostatní členy podle věku, nejnovějších členů, nejlépe hodnocených členů a nejnovějších aktivit.

Po zaplacení členství je můžete také vyhledat podle bydliště a dalších kritérií. Dále si můžete prohlédnout, jakým protějškům se líbíte a můžete si od nich přečíst zprávy a odpovědět na ně. Svůj profil můžete kdykoliv upravit a doplnit a nahrát další fotky.

Aktivace členství až na 7 týdnů

Placené členství si aktivujete až na 7 týdnů. Díky členství uvidíte přesný věk protějšků, a odkud jsou. Zobrazí se vám jejich kontakt, získáte dostatek času na seznámení, zpropagujete svůj profil a objevíte se v přehledu u všech svých protějšků. Rovněž můžete pozvat ostatní na chat v reálném čase. V neposlední řadě můžete využít služeb osobního poradce a zprostředkovatele. Placené členství stojí již od 84 Kč na týden a automaticky se vám obnovuje. Nemusíte si tak hlídat, kdy vám končí.

Deaktivace a smazání profilu

Svůj účet si ovládáte ve všech ohledech sami. Svůj profil můžete kdykoliv deaktivovat, čímž dojde k tomu, že se přestane zobrazovat ostatním uživatelům. Po nějakém čase si ho můžete znovu aktivovat a pokračovat v seznamování. Pokud si najdete nový protějšek nebo již nechcete služeb seznamky využívat, zvolte v nastavení „Trvale smazat můj účet“. Tato akce je nevratná a profil již nelze obnovit. Kdybyste si nevěděli s čímkoliv rady, poradí vám podpora seznamky.

Seznamka-Křesťanská.cz Funkce

Podrobné vyplnění profilu

Prozraďte toho na sebe co nejvíce, aby vás oslovili ti správní protějšci. Napište, jak by vás popsal váš kamarád nebo kamarádka, koho byste rádi potkali, jaké věci jsou pro vás obzvláště důležité a jaké jsou vaše představy ohledně vztahu.

VIP účty pro vip

Pro využívání funkcí seznamky si musíte aktivovat jeden ze tří balíčků: se základními funkcemi (95 Kč / týden), nejdůležitějšími funkcemi (84 Kč / týden) a exkluzivními funkcemi (400 Kč / týden). Balíčky můžete zaplatit platební kartou nebo převodem na účet.

VIP funkce pro vip

Co aktivací prémiového účtu získáte? Těšit se můžete na dostatek času na seznámení, propagaci profilu, čtení a psaní zpráv nebo prohlížení a hodnocení profilu. Uvidíte přesný věk uživatelů, a odkud jsou. Navíc můžete využít služeb osobního poradce.

Přehled pro vip

Pod záložkou „Přehled“ se budete objevovat u všech svých protějšků. Pokud vás někdo obzvláště zaujme, vyzkoušejte okamžitý pokec s členy a napište jim jako první zprávu. Pozvěte je na chat v reálném čase.

Vyhledávání pro vip

Vyhledejte ostatní uživatele podle dalších kritérií než jen podle věku a lokality. Můžete je filtrovat podle znamení zvěrokruhu, vzdělání či preferencí ohledně vztahu a dětí. Seřadit je můžete například podle nejnovější aktivity.

Čtení a odesílání zpráv pro vip

Po aktivaci VIP členství si můžete přečíst přijaté zprávy a reagovat na ně. Zároveň i vy můžete bez limitu oslovovat ostatní uživatele a neomezeně s nimi konverzovat.

Propagace profilu pro vip

Propagujte svůj profil a předplaťte si 1 propagaci za 100 Kč, 5 propagací za 400 Kč nebo 10 propagací za 750 Kč. Po dobu propagace vás mohou ostatní oslovit v okamžitém chatovém okně a budete umístěni na prvních pozicích ve vyhledávání.

Analýzy pro vip

Záložka „Analýzy“ vám přináší sofistikované nástroje k vyhledávání a vytváření statistik, díky kterým budete mít větší přehled o aktivitě potenciálních protějšků a preferencích.

Seznamka-Křesťanská.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Psaní a čtení zpráv
Vyhledávání uživatelů
Propagace profilu
Oslovení v chatovém okně

VIP účty

336 Kč

Psaní a čtení zpráv
Vyhledávání uživatelů
Propagace profilu
Oslovení v chatovém okně

Seznamka-Křesťanská.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete vážný vztah
VIP balíčky zakoupíte již od 84 Kč / týden
Uživatelé jsou Křesťané s morálními hodnotami
Na seznamce nenarazíte na falešné profily
Uživatele vyhledáte podle mnoha kritérií

Nevýhody

Podmínkou k seznámení je profilové foto
Všechny funkce jsou na seznamce zpoplatněny
Seznamka neslouží k flirtování
VIP balíčky si musíte aktivovat na určité období

Seznamka-Křesťanská.cz pro uživatele

Výhody

Na seznamce vás nebudou obtěžovat reklamy ani uživatelé skrývající se pod falešnými profily, neboť podvodníci na placené seznamky nechodí
Díky VIP členství získáte přístup ke všem funkcím a seznámíte se s věřícími lidmi ze svého okolí i ostatních koutů republiky
Na seznamce se nemusíte obávat žádných sexuálních návrhů. Její členové jsou na ní z toho důvodu, aby si našli vážný vztah
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Seznamka-Křesťanská.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka je férová a dává věřícím příležitost seznámit se ve virtuálním prostředí. Informuje vás o tom, když se zaregistruje někdo nový ve vaší věkové kategorii nebo když někdo ohodnotí vaši fotku. Seznamka-Křesťanská.cz obsahuje funkce, které nikde jinde nenajdete, například zobrazení uživatelů podle polohy na mapě. Web je navíc plně optimalizován pro mobilní zařízení, takže se můžete seznamovat odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Seznamku hodnotíme kladně. Smluvní podmínky jsou srozumitelné a po aktivaci placeného členství získáte přístup ke všem funkcím. Pokud hledáte spřízněný protějšek se stejnou vírou, obraťte se právě na Seznamka-Křesťanská.cz.

Seznamka-Křesťanská.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (5)
Tomáš

V pohodě

ANO 0 NE 3
Pavel Vítek

Tato seznamka mě zklamala. I když jsem reagoval na ženy, které o mě měli zájem, tak už neodpověděly. Stránky mají technické problémy. Neustále to načítá a najednou se vám tak objeví správa, která už je stará 11 h a vy jste ji viděli teprve před pár sekundami. Monika majitelka ze mě vytáhla 6 stovek a aplikace špatně funguje. Ona komunikuje, jako že mi dá slevu, že mám tady kliknout a když to udělám, nic se neděje. Vypadá to, že to je jen aplikace asi s falešnými profily. Chudáci věřící, kteří na to naletí.

ANO 10 NE 2
Dikobraz

Je to celé jen podvod ! a) Již existující profily se znovu opětovně registrují, to je vidět na informovaném levém sloupci - kdo se dnes registruje nový a kdo se díval na váš profil. b) Než jsem zaplatil VIP poplatek, tak mne oslovili dvě nejhezčí holky na seznamce (možná vnímám subjektivně ty nejhezčí) , ale z pricipu po zaplacení VIP poplatku už žádná odpověď z jejich strany, přitom ony si začaly se mnou psát, já ne. c) Já oslovil jednu s ženských a žádná její reakce, ale najednou po 25 dnech mého oslovení mně dává lajk , jakože se ji líbím ?? Ha ha:) A tomu mám jako věřít ? Když není schopná dříve odepsat ani jedno slovo ?? Nebo mě taktně poslat někam !? Takže co to je toto za komedii !?? d) Dále není ani pořádně znát za ty prachy odkud kdo vlastně je, u někoho ano, ale né u všech. Jste odkázáni jen na pofiderní nefunkční mapu. Na oko tam jako něco funguje, nějakou slečnu či něčí profil uvidíte, ale né rozhodně všechny. To asi stačí ...... Jsem velmi nespokojen a končím zde.

ANO 10 NE 2
Laura, 33 let

Seznamka mě nadchla hned, jak jsem se na ni registrovala. Některé funkce jsem si mohla vyzkoušet zdarma a teprve potom mi seznamka nabídla placené členství. Považuju to za solidní jednání.

ANO 3 NE 4
Hana, 30 let

Mám jasnou představu o svém budoucím manželovi. Vím, že každý musíme dělat nějaké ústupky, ale když vám napíšou muži, kdy jeden kouří, druhý je tetovaný a další má základní vzdělání, pak nemůžou očekávat, že jim odepíšu.

ANO 3 NE 2
Pavlína, 28 let

Seznamka pro Křesťany mě v mnoha ohledech zklamala. Myslela jsem si, že takové typy seznamek se snaží pomoct věřícím lidem se seznámením, ale tahají z lidí jenom peníze. To je v rozporu s mojí vírou.

ANO 12 NE 1
Leona, 45 let

Na moje zprávy mi odpověděly jenom dvě ženy. Ani po skončení zkušebního členství a zaplacení VIP balíčku to nebylo lepší. Nevím, co ženy na seznamkách hledají, ale normálního chlapa asi ne.

ANO 11 NE 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz