SkyPrivate.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

SkyPrivate.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,5/10
15 000+ / 21+
SkyPrivate.com

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: -/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: -/10

SkyPrivate.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Existuje mnoho sex cam webů, které jsou založeny na stejném konceptu. Zaregistrujete se, zaplatíte si nějaké kredity a společně s dalšími desítkami mužů můžete sledovat dívky předvádějící svou show na webkameře. Pokud máte štěstí, užijete si soukromou show. Ale na druhou stranu to jde i jinak. Právě skyprivate.com přináší nový koncept. Neexistují tady žádné veřejné skupinové show, svou dívku máte jen pro sebe, jen vy, dívka a nikdo další.

Modelku máte jen pro sebe

Tento sex chat server je řešen trochu jinak, netradičně. Nabízí show prostřednictví služby Skype. Díky skyprivate.com se od začátku s dívkou dostanete do soukromé show. Na druhou stranu tady ale neuvidíte téměř nic, dokud se nezaregistrujete, nevstoupíte do soukromého chatu s dívkou. Můžete si maximálně zobrazit její profil a podívat se na její fotografie a videa, jestli vás zaujme. Profily tady mají dívky vyplněny poctivě, abyste takzvaně věděli „do čeho jdete“.

Dívky si určují cenu za minutu

Na skyprivate.com si dívky určují cenu samy. Cena se tady odvíjí od minuty show. Nejčastěji se pohybuje v rozmezí od 1 dolaru až po 12 dolarů. Nakonec tak za soukromou show s dívkou můžete zaplatit docela dost.

Na druhou stranu je potřeba říct, že vyšší cena automaticky neznamená lepší dívku – naše vlastní zkušenost je taková, že hodně záleží na mnoha faktorech. Zažili jsme úžasnou show s dívkou za 3 dolary za minutu. Proto je dobré si nejdříve podrobně projít profil dívky a až poté se rozhodnout.

Velký výběr modelek

Velkou předností skyprivate.com je, že přestože nabízí trochu jiný koncept, i tak je tady mnoho dívek, ze kterých můžete vybírat. Už v prvotním náhledu jsme viděli mnoho na pohled žhavých dívek, se kterými je možné si užít jedinečnou soukromou show. Opravdu je z čeho vybírat, navíc jsou tady stálé dívky, které už mají na sex cam show zkušenosti. Na druhou stranu, když budete chtít, najdete i plaché nováčky.

Ze všeho nejdřív registrace a platba

Koncept skyprivate.com je postaven tak, že se ze všeho nejdřív budete muset registrovat. Registrací si založíte účet. Budete si ho však muset ještě dobít kredity, a to nejméně za 25 dolarů, v přepočtu tedy za něco více než 600 Kč. Pak už si jednoduše můžete vybrat z galerie žhavých dívek jako na jiných sex cam webech. Jakmile se dostanete do soukromého chatu s dívkou, užijete si to pravé dobrodružství.

SkyPrivate.com Funkce

Profil s multimediálním obsahem

Protože sex chat skyprivate.com je postaven trochu rozdílně od jiných web cam serverů, kladou tady uživatelé důraz na vyplněný profil modelek. Dívky na svém profilu mají naprosto vše, od běžných údajů, jako jsou jazyky, koníčky a své představení, až po to, co jsou ochotny v soukromé show předvést. Samozřejmostí je pak multimediální obsah, jako jsou především profesionální videa a fotografie, abyste si mohli dívku nejdříve pořádně prohlédnout – samozřejmě jsou veřejně dostupné a zdarma.

Soukromá show pro vip

Abyste se s dívkou dostali do soukromé show, budete se muset nejdříve registrovat a dobít si alespoň minimum kreditů. Potom si ale můžete vibrat dívku a užít si s ní soukromou show. Dívka vám tady předvede vše, co slibuje na svém profilu. Dívky jsou tady opravdu žhavé a nadržené, předvedou vám hodně. Zaplatit můžete různě, cenu za minutu soukromé show si dívky určí samy. Dobré ale je, že předem víte, kolik vás to celé bude stát.

SkyPrivate.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Máte přístup jen na profil dívek, kde se můžete podívat na video nebo fotografie.
Vůbec se nedostanete do soukromé show s dívkou.
Modelku ani nemáte jak oslovit, bez registrace je skyprivate.com téměř nepoužitelný.

VIP účet

Získáte možnost pozvat dívku na soukromou show přes Skype.
Budete si moct modelky uložit do oblíbených, filtrovat je a podobně.
Web skyprivate.com bude zcela přístupný a použitelný.

SkyPrivate.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Žádné skupinové chaty, dívku máte jen pro sebe.
Rovnou víte, kolik za chat zaplatíte.
Web vás lehce provede registrací.
Skvěle vyplněné profily dívek se vzrušujícími videi.
Velké množství dívek na výběr.

Nevýhody

Bez registrace a dobití kreditu si neužijete vůbec nic.

SkyPrivate.com pro uživatele

Výhody

Naše hodnocení skyprivate.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Celkový koncept skyprivate.com se nám velmi líbí. Je vidět, že vše je opravdu moderně pojato. Stránka nabízí přehledný a hlavně funkční design, kde se jako uživatel snadno orientujete. Krok po kroku vás provede až na soukromý Skype hovor s dívkou. Velké plus je pak počet dívek, které máte k dispozici. Těch je opravdu hodně a máte z čeho vybírat. Dívky jsou tady takřka profesionální web cam modelky, ale i úplné začátečnice. Užít si tady můžete velmi levně, ale také draze – kvalita show však dost kolísá.

SkyPrivate.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz