cam4.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

cam4.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,3/10
10 000+ / 21+
cam4.com

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: -/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: -/10

cam4.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Lákají vás weby s online webkamerami? Jedním takovým, kde můžete vidět žhavé nadržené dívky je cam4.com. Sex cam weby jsou pro muže velmi oblíbené, protože si mohou s modelkou pohrávat, i když jen virtuálně. Podobných serverů samozřejmě existuje mnoho, proč teda navštívit zrovna cam4.com? Ukážeme vám, v čem je tento sex cam web unikátní a proč se nám líbí. Nebo naopak, kde jsou jeho nedostatky?

Přehlednost a čistota na první místě

Design cam4.com je velmi čistý, nejsou tady zbytečné prvky, které by odpoutávaly pozornost. Snad kromě zbytečných reklam. Horní lišta přehledně umožňuje vybrat, jestli chcete sledovat ženy, může, páry a jiné. Po odsouhlasení, že je vám více než 18 let, můžete přejít na cam4.com web. Na první pohled vidíte modelky, po najetí myší na jejich obrázek se spustí náhled kamery. Dobré jsou ikonky, které vám ihned řeknou, že dívka vysílá ve 3D, má připojený bluetooth vibrátor, vysílá přes mobil nebo, jestli modelka získala ocenění. Zároveň rovnou vidíte, kolik modelku sleduje aktuálně mužů.

Je snadné si vybrat

Filtry, pomocí kterých si můžete lehce mezi modelkami vybírat, jsou schované. Snadno je ale najdete, stačí filtry rozkliknout a vidíte, že můžete filtrovat podle pohlaví, státu, jazyku, typu těla a podobně. Samozřejmě se vám nabízí také populární tagy, především Česká republika a nové modelky. Kromě toho jsou ještě vidět populární tagy, jako například #cum, #ass, #kiss a další. Není tak těžké najít přesně to, na co máte zrovna náladu.

Přímo v live sex chatu

Do chatu s modelkou se dostanete snadno, opět stačí jen kliknout na její profil. Poté se velmi rychle načte stream. Bohužel kvalita není úplně nejlepší, obraz je lehce trhaný. Můžete ale snížit jeho kvalitu, takže se plynulost obrazu zlepší. Přímo v chatu je mnoho funkcí, ale většina z nich jsou pro platící členy – dát dýško, pozvat modelku na soukromou show, případně speciální funkce hrát kostky, která dává tipy modelce. Dokonce ani ve veřejném chatu nemůžete dívce napsat, pokud se nezaregistrujete.

Oproti jiným live sex chatům tady ale můžete vidět hodně. A nemusíte ani platit, dívky se rády ukazují ve veřejném chatu, protože muži dávají dýška rovnou. Často tak získají více žetonů.

Bez žetonů jen málo funkcí

Na cam4.com nás překvapilo, že modelky ukazují hodně a předvádějí svou show, přestože nejsou v soukromém chatu. Jak je vidět, získají více žetonů díky dýškům takto veřejně. Abyste viděli divokou show, nemusíte tak vůbec platit. Na druhou stranu, pokud se chcete aktivně zapojit a dávat dívkám tipy, co by měly udělat, ocenit je dýškem nebo si s nimi užít vzrušující soukromou show, neobejdete se bez žetonů. Rovných 1000 žetonů tady získáte za necelých 160 dolarů, tedy 4 076 Kč.

cam4.com Funkce

Přehledné hledání modelek

Modelky najdete lehce podle filtrů a kategorií, nebo také tagů. Na cam4.com jsou také už přednastavené populární filtry podle toho, co muži nejčastěji hledají.

Chatování s modelkami

Abyste mohli s modelkami chatovat, musíte se alespoň registrovat. Bez registrace na cam4.com nemůžete dělat vůbec nic, kromě sledování modelek.

Lovense Lush vibrátor pro vip

Pokud má dívka bluetooth vibrátor, většinou Lovense Lush, můžete ho za žetony aktivovat a ovládat, určit například stupeň vibrací. Dívku tak můžete přivést až k orgasmu.

Náhodný tip pro vip

Máte žetony, ale už nevíte, co by vám dívka mohla předvést? Zkuste hod kostkami, tento náhodný tip vymyslí za vás, co vám dívka ukáže. A možná to budete mít i zadarmo.

Soukromá show pro vip

Soukromá show je klasická funkce všech web cam serverů. Užijete si divokou show, jen vy a modelka. Nikdo další. Dívka tak bude jen vaše.

Darovat dýško pro vip

Ohodnoťte modelku, dejte jí dýško a řekněte jí, že se vám show líbila. Dívku to potěší, a pokud jí dáte dýška víc, možná vám daruje i soukromou show.

cam4.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Nemůžete s modelkou chatovat ani jinak komunikovat
Nemáte možnost dát dívce dýško
Nezapojíte se do veřejných show, budete jen divák
Nebudete moct dívku pozvat do soukromého chatu, kde by vám ukázala mnohem víc
Zůstanou vám uzamčeny ty nejlepší funkce

VIP účet

Můžete dívce dávat tipy na to, co byste chtěli vidět v její show
Budete moct aktivovat Lovense Lush vibrátor
Můžete dívce darovat dýško a ocenit její show
Můžete dívku pozvat do soukromého chatu
Odemknou se vám všechny funkce a cam4.com využijete naplno

cam4.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Nadržené dívky
Mnoho streamů v HD rozlišení
Dívky s aktivním Lovense Lush vibrátorem
Dobrá funkčnost a možnost filtrování
Dívky předvádí svou show i ve veřejném chatu

Nevýhody

Bez registrace a žetonů se můžete jen dívat
Stream se občas trhá, přestože jste připojeni k rychlému internetu
Mnoho zbytečných reklam

cam4.com pro uživatele

Výhody

Závěrečné hodnocení cam4.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Jaká je naše celková zkušenost s cam4.com? Tento live cam web nás mile překvapil, především jsou tady divoké modelky, které vám rády ukážou vše, na co si vzpomenete. Celkově je web také přehledný a příjemný. Díky dobře zvoleným kategoriím a ikonám přímo v chatu, není vůbec těžké najít přesně takovou dívku, o které sníte. Škoda jen, že bez registrace nemůžete dělat absolutně vůbec nic, jen se připojit na veřejný chat, ale dívka o vás ani neví, protože jste jen host a nemůžete nijak komunikovat.

cam4.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz