Seznamka Twoo.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Twoo Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,0/10
13 000 000+ / 20+
Twoo

Použitelnost stránek a funkce: 2,2/10

Bezpečnost seznamky: 2,4/10

Přehlednost profilů: 2,5/10

Potenciál nalezení partnera: 2,3/10

Zákaznická podpora: 2,3/10

Cena služby: 2/10

Twoo Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Twoo pro uživatele z celého světa

Pokud hledáte web pro seznamování se širokou základnu uživatelů, registrujte se na seznamku Twoo s více než 13 miliony aktivních členů z celého světa. Poznávejte je odkudkoliv a kdykoliv dostanete chuť popovídat si na mezinárodní úrovni. Na tomto webu naleznete nové přátele nebo i lásku svého života. Seznamka působí zároveň jako sociální síť. Chatujete na ní, vyhledáváte nové přátele a sdílíte své nejlepší fotografie. K dispozici je vám aplikace Twoo, díky které o nic nepřijdete. Na tento seznamovací portál se mohou registrovat lidé starší 18let, z čehož vyplývá, že je určen pouze pro dospělé uživatele. Vytvořením profilu se stáváte členem seznamky a získáte přístup k poskytovaným službám. Zároveň si můžete aktivovat službu Premium, a to za členský poplatek.

Registraci zvládne každý

Registrace je nenáročná a některé kroky můžete přeskočit. Zaregistrovat se můžete přes Facebook nebo pomocí emailu. Vyberete důvod, proč se chcete stát členem seznamky, například kvůli chatování nebo randění. Podle svého uvážení nahrajete profilovou fotografii a propojením sociálních sítí či emailu vyhledáte své přátele. Registraci dokončíte kliknutím na odkaz v emailu. Po nastavení profilové fotky můžete ihned začít komunikovat s ostatními uživateli.

Funkce seznamky Twoo

Seznamka vám položí několik otázek a na základě odpovědí vám vygeneruje návrhy vhodných protějšků.

Ostatním členům můžete vyjádřit své sympatie „lajkem“ nebo srdíčkem pod záložkou „Objevit“. Pokud chcete vyhledat uživatele ze svého okolí, nechybí na Twoo možnost vyhledávání podle pohlaví, věkového rozmezí, bydliště a dalších kritérií. Navázat s nimi můžete spojení a zasílat si zprávy prostřednictvím chatu. Ve svém profilu si můžete prohlédnout uživatele, kteří vám dali lajky a kteří vás navštívili.

Premium účet a kredity na Twoo

Kdykoliv si můžete aktivovat Twoo Premium účet na 1 týden, 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok. Díky Premium účtu uvidíte, kteří lidé navštívili váš profil, a zjistíte, jestli si oslovení členové přečetli vaše zprávy. Můžete se stát neviditelnými a navštěvovat profily přímo z „Objevit“. Zároveň se vám stránky budou zobrazovat bez reklam. Zakoupit si můžete také kredity a zvýraznit si s nimi svůj profil či zprávy, poslat dárek nebo se až 100x ukázat v sekci „Objevit“. V neposlední řadě se můžete dostat na první pozice ve vyhledávání.

Skrytí nebo zrušení uživatelského účtu

Vyzkoušeli jste si tyto seznamovací stránky, ale nechcete na nich dále setrvat nebo jste si na nich našli nového partnera? V takovém okamžiku zřejmě budete uvažovat o smazání svého profilu. Svůj účet můžete jen dočasně skrýt, a to v „Nastavení“ v sekci „Účet“, kde najdete záložku „Upravit“. Jestliže chcete ze seznamky zcela odejít, klikněte v záložce „Účet“ na „Smazat účet“. Dále postupujete podle instrukcí. Pokud vám někdo znepříjemňuje pobyt na stránkách, na všech profilech a ve všech zprávách naleznete možnost „Zablokovat“.

Twoo Funkce

Vyhledávání uživatelů

Na seznamce jednoduše vyhledáte ostatní uživatele podle několika kritérií: pohlaví, věkového rozpětí, bydliště, vzdělání, vzhledu, sexuální orientace i příjmu. Nastavit si také můžete, jakým jazykem by měl protějšek hovořit.

Objevování členů

Twoo vám postupně zobrazuje protějšky, kterým vyjadřujete své sympatie lajkem nebo nezájem křížkem. Před hlasováním je nutné nahrát na seznamku profilovou fotku, popřípadě si aktivovat Premium účet.

Chatování

Chatování slouží k vzájemnému poznání s nahodilými uživateli nebo s návrhy protějšků. Navíc pod touto záložkou najdete funkci, že můžete oslovit až 100 lidí jednou zprávou. Obtěžující uživatele si můžete zablokovat.

Dobíjení kreditů

Pořiďte si balíček kreditů za výhodnou cenu: 550 kreditů stojí 269,50 Kč, 900 kreditů 441 Kč, 1 250 kreditů 612,50 Kč a 2 750 kreditů 1 348 Kč. Zakoupit si je můžete přes platební kartu, PayPal nebo Mobil.

Kredity pro vip

Za zakoupené kredity zvýrazníte své zprávy i svůj profil a vstoupíte do Centra pozornosti. Ukážete se 100x v sekci „Objevit“ a dostanete se na první místo ve vyhledávání. V neposlední řadě zdvojnásobíte své šance na nový návrh.

Návštěvníci pro vip

Prohlédněte si návštěvníky svého profilu, a pokud vám budou sympatičtí, pošlete jim zprávu na chat. I vy si můžete prohlédnout jejich profily a zjistit, zda byste se k sobě hodili.

Premium účet pro vip

Vyberte si na Twoo balíček Premium: na 1 týden za 155 Kč, na 1 měsíc 259 Kč, na 3 měsíce 622 Kč, na 6 měsíců 932 Kč nebo na 12 měsíců 1 554 Kč. Balíček se vám automaticky obnovuje až do jeho zrušení ve vašem profilu.

Premium funkce pro vip

S Premium účtem uvidíte všechny lidi, kteří navštívili váš profil. Zároveň zjistíte, jestli si uživatelé přečetli vaše zprávy. Dále s ním máte možnost neviditelně surfovat a navštěvovat profily ze sekce „Objevit“. Navíc vám bude Twoo fungovat bez reklam.

Twoo Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zobrazení návštěvníků profilu
Surfování v režimu neviditelnosti
Rozšířené vyhledávání
Seznamka bez reklam

VIP účty

130 Kč (za měsíc)

Zobrazení návštěvníků profilu
Surfování v režimu neviditelnosti
Rozšířené vyhledávání
Seznamka bez reklam

Twoo Výhody & Nevýhody

Výhody

Jako člen seznamky si prohlédnete fotografie uživatelů
Můžete si aktivovat Premium účet s mnoha výhodami
Bez omezení chatujete s ostatními uživateli
Najdete tu nové přátele i dlouhodobý vztah
Uvidíte, zda byly vaše zprávy přečteny

Nevýhody

Ostatní uživatelé mohou hodnotit vaše fotografie
Na seznamce narazíte na uživatele bez profilové fotky
Mnoho funkcí je dostupných po aktivaci Premium účtu
Premium členství se automaticky obnovuje

Twoo pro uživatele

Výhody

Seznamka Twoo vám navrhne vhodné protějšky, z kterých si můžete vybrat potenciálního partnera. Stačí odpovědět na pár zábavných otázek a vyplnit svůj profil
Služby seznamky jsou v základu zdarma a záleží na vás, zda si aktivujete Premium účet. Automatické obnovování účtu zrušíte v nastavení
Členy seznamky jednoduše filtrujete podle mnoha kritérií. Můžete si nechat zobrazit uživatele z vašeho kraje, Česka, okolních států nebo celého světa
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Twoo

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Twoo je skvělým místem pro poznávání lidí nejen z Česka, ale z celého světa. Členství je dobrovolné, avšak vyplatí se ho aktivovat. Získáte s ním další funkce, které zvyšují vaše šance na seznámení. Čím delší členství si zaplatíte, tím je cena v přepočtu na měsíc nižší. Zajímavostí je vyhledávací algoritmus seznamky, s nímž se spojíte s ostatními uživateli na základě zájmů a polohy. Registrovat se na Twoo může prakticky kdokoliv a nezáleží na tom, zda jste svobodní nebo zadaní a jaké důvody vás vedly k registraci. Uživatelské funkce hodnotíme jako intuitivní a v prostředí se budete dobře orientovat. Twoo rozhodně stojí za vyzkoušení.

Twoo Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (5)
Adéla, 19 let

Mám problém se zasíláním zpráv. Nemám aktivované Premium členství a stalo se mi, že jednomu muži byla moje odpověď doručena až za 24 hodin. Přijde mi, že to seznamka dělá schválně, abych si to členství zaplatila…

ANO 1 NE 0
Barbora, 30 let

Beru tuhle seznamku jako příležitost potkat nové lidi a popovídat si se svými přáteli. Milým bonusem je to, že tu můžete navázat kontakt s novým milencem nebo přítelem. Problém nemám ani se zaplacením Premium účtu.

ANO 2 NE 0
Libor, 28 let

Měl jsem za to, že Twoo je seznamkou, ale připadá mi to spíše jako sociální síť. Narazil jsem na ní na své zadané kamarády a kamarádky, a nemyslím si, že by sem přišli podvádět. Prý tady komunikují s ostatními přáteli.

ANO 6 NE 1
Mirka, 34 let

Nikdy nepropojujte Twoo s Facebookem! Mým přátelům seznamka odeslala pozvánky k registraci a jeden můj kamarád to horko těžko vysvětloval svojí těhotné přítelkyni. Prý to samé nastane, když propojíte se seznamkou svůj email.

ANO 8 NE 4
Franta, 42 let

Nemám rád seznamky, kde se musí připlácet za některé funkce. Navíc mi to tady přijde jako velký podvod. Jedna Ruska mi po pár zprávách napsala, že se do mě zamilovala, posílala mi hezké fotky, a nabídla mi setkání. Jen bych jí musel poslat peníze na cestu. Ani omylem!

ANO 7 NE 0
Zbyněk, 25 let

Nelíbí se mi, že vám členové mohou zaslat hromadnou zprávu jako dalším 99 lidem. To v sobě nemají špetku originality a neumějí napsat nějakou osobní zprávu? Tuhle funkci využívat nebudu.

ANO 13 NE 3

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz