Štěstí.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Štěstí.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,1/10
101 000+ / 30+
Štěstí.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,8/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 3,7/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 3,1/10

Cena služby: 3,3/10

Štěstí.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Štěstí.cz pro vážný vztah i flirt

Seznamka Štěstí.cz se může stát vaší osudovou. Potkejte na ní lásku, milenecký poměr nebo přátelství a přidejte se k desetitisícům mužů a žen, kteří se na seznamce každoročně seznámí. Štěstí.cz je výjimečné tím, že zprostředkovává kontakt mezi 101 tisíci nezadanými uživateli z celé České republiky. Seznámit se tu můžete s novým partnerem i milencem, a pokud vám zrovna teď nikdo nepadne do oka, nezoufejte. Každý rok se na seznamku registruje 100 tisíc nových lidí. Uživatelé si smí založit pouze jeden profil a musí ho ověřit SMS a emailem. Z toho důvodu tu nenarazíte na člověka s mnoha fiktivními profily jako na jiných seznamkách. Jako bonus můžete napsat ve svém profilu text inzerátu a vyjádřit v něm požadavky na partnera.

Rychlá registrace

Registrace vám zabere pár minut. Zvolíte si uživatelské jméno, vyplníte pár informací o sobě a rázem se stáváte členem seznamky. Ve svém profilu můžete uvést podrobnosti o svém životě: jakou máte povahu, jaké jsou vaše zájmy, jaký vlastníte majetek a jakého hledáte partnera. Čím více toho o sobě prozradíte, tím stoupá šance, že se vám ozve vysněný protějšek. A pokud vás bude nějaký uživatel obtěžovat nebo vám nebude sympatický, jednoduše si ho zablokujete.

Funkce seznamky zdarma

Na Štěstí.cz snadno vyhledáte ostatní uživatele podle věku, místa bydliště, výšky, váhy, vzdělání a dalších kritérií.

Nezapomeňte si nahrát profilovou fotografii, která podle slov seznamky zvyšuje šance na seznámení více než dvacetinásobně. Vyplatí se přihlásit se na seznamku každý den, neboť při hledání se zobrazují uživatelé v pořadí, v jakém se přihlásili. Tvůrčí lidé si mohou ve svém profilu vést deník a publikovat své nálady a životní postoje.

Vyzkoušejte VIP účet a placené funkce

Štěstí.cz vám přináší řadu výhod. Pokud chcete využívat všech služeb seznamky, aktivujte si VIP účet. Uvidíte například, kdy si uživatelé přečetli vaše vzkazy. Ty se vám zároveň budou archivovat po delší dobu. S VIP účtem můžete maskovat své návštěvy na profilech jiných uživatelů a „tvářit se“ jako nepřihlášený uživatel. Navíc si můžete nechat přeposílat každý vzkaz na email. Za poplatek je také možné TOPovat svůj profil, díky čemuž se bude váš profil zobrazovat přednostně. V neposlední řadě můžete omladit svůj inzerát změnou jeho data nebo přepnout účet „Naplno“ a oslovit až 20 lidí denně.

Zrušení profilu proběhne bez problémů

Výhodou Štěstí.cz je to, že nemusíte psát na podporu seznamky ani na adresu provozovatele, aby byl váš účet navždy odstraněn. Svůj profil zvládnete zrušit sami. Jak na to? Najeďte do svého profilu a na pravé straně klikněte na „Zrušení mého profilu“. Váš profil je tímto úkonem smazán, ale přicházíte o všechny výhody VIP účtu. Zrušený profil již nelze vrátit zpět.

Štěstí.cz Funkce

Zábavné vyplnění profilu

Záleží na vás, zda svůj profil necháte nevyplněný nebo zda na sebe prozradíte, jak vypadáte, jaké jsou vaše zájmy, jakého hledáte partnera a jaká je vaše povaha. Čím víc toho uvedete, tím snáze naleznete toho pravého partnera.

Veřejný deník

Deník ve vašem profilu slouží k tomu, abyste o sobě a svém životě mohli sdělit více informací. V deníku můžete publikovat životní postoje, momentální náladu, úvahy i zamyšlení.

Hodnocení fotek

Hodnoťte jednotlivé profily podle toho, jak se vám líbí. Pro vyjádření vašich sympatií slouží číselná škála od 1 do 10. Čím je vám uživatel sympatičtější, tím dejte vyšší hodnocení.

Vyhledávání protějšků

Protějšky můžete vyhledat podle mnoha kritérií: pohlaví, kraje, města, věku, fota, typu vztahu, výšky, stavu, vzdělání, postavy i znamení. Čím více kritérií však nastavíte, tím méně se vám zobrazí protějšků.

Aktivace VIP účtu pro vip

Kdykoliv si můžete aktivovat VIP členství, které stojí: 10 Kč / 14 dnů, 39 Kč / 60 dnů, 79 Kč / 140 dnů nebo 180 Kč / 360 dnů. S tímto členstvím vidíte, jestli a kdy si přečetl adresát váš vzkaz a můžete maskovat návštěvy v profilech jiných uživatelů nebo se „tvářit“ jako nepřihlášený.

TOPování členství pro vip

TOPujte svůj profil a zajistěte si větší šance na seznámení. Díky tomu se budete zobrazovat přednostně v seznamech profilů a budete více viditelní pro potenciální partnery. Za každý den se vám odečte jeden TOP bod: 4 body / 39 Kč, 5 bodů / 50 Kč, 10 bodů / 99 Kč a 22 bodů / 200 Kč.

Omlazení inzerátu pro vip

Po omlazení inzerátu se změní datum inzerátu na aktuální datum a čas, čímž se posunete v seznamu inzerátů na začátek. Omlazení stojí při platbě online 30 Kč, při platbě SMS 39 Kč.

Přepnutí účtu NAPLNO pro vip

Pokud si ponecháte typ účtu „Zadarmo“, můžete zkontaktovat každý den pouze 2 nové lidi. S účtem „Naplno“ můžete každý den oslovit až 20 nových lidí. Služba stojí na rok 89 Kč při platbě online.

Štěstí.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Informace o přečtení vzkazů
Maskování návštěv profilů
Delší archivace vzkazů
Seznam ignorovaných uživatelů

VIP účet roční

15 Kč (za měsíc)

Informace o přečtení vzkazů
Maskování návštěv profilů
Delší archivace vzkazů
Seznam ignorovaných uživatelů

VIP účet

20 Kč

Informace o přečtení vzkazů
Maskování návštěv profilů
Delší archivace vzkazů
Seznam ignorovaných uživatelů

Štěstí.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na Štěstí.cz si můžete zaplatit VIP členství a další funkce
I bez VIP členství se bez problému seznámíte
Na seznamce je dostatečná základna uživatelů
Každým rokem se na seznamku registruje 100 tisíc uživatelů
Můžete si nastavit, aby váš profil viděla určitá skupina uživatelů

Nevýhody

Na seznamce narazíte na uživatele, kteří nejsou svobodní
Registrovat se sem může skutečně každý – riziko falešných profilů
Mnoho uživatelů není aktivní a profily jsou zastaralé
Váš profil je přístupný každému uživateli internetu

Štěstí.cz pro uživatele

Výhody

Štěstí.cz je jednou z největších online seznamek, na které jsou registrovány desetitisíce mužů a žen všech věkových kategorií
Každá fotografie prochází schvalovacím procesem a nehrozí, že byste narazili na nevhodné erotické fotografie
Ceny za VIP služby jsou relativně nízké a mohou si je dovolit lidé všech sociálních vrstev
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Štěstí.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Štěstí.cz je oblíbená z toho důvodu, že ji můžete využívat i bez zaplacení VIP účtu. Právě proto má desítky tisíc uživatelů, mezi kterými se však mohou vyskytovat podvodníci. Mnohem častěji než na jiných seznamkách tu narazíte na uživatele, kteří to nemyslí se seznamováním vážně nebo hledají jen jednorázové povyražení. Vyhněte se těmto uživatelům a napište do svého profilu, co hledáte. Tím eliminujete počet uživatelů, kteří by vás oslovili za jiným účelem než za účelem vážného seznámení nebo flirtu. Tato seznamka patří mezi největší v České republice a určitě stojí za vyzkoušení. Pokud vám to tady nebude vyhovovat, jednoduše smažete svůj profil v nastavení. Tuto seznamku hodnotíme kladně.

Štěstí.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (3)
h.stejskalová

Nepodařilo se mi na této seznamce najít muže, který by odpovídal věkem - např. doporučení o hodně mladšího muže s inzerátem. Někdy se zdá, že je tam víc inzerujících mužů s představami jen sexuálními, než normálním kamarádstvím, přátelstvím, vážným vztahem tak jak je očekáván v životě dvou partnerů

ANO 6 NE 2
Hanka, 33 let

Jsem ta šťastnější, které se tady podařilo seznámit. Nejprve jsme si měsíc psali, abychom se dobře poznali. A pak jsme se rozhodli, že se uvidíme. Okamžitě mezi námi přeskočila jiskra a po půl roce jsme spolu začali bydlet.

ANO 4 NE 1
Honza, 40 let

Štěstí se tváří jako seriózní seznamka, ale mám z ní opačný pocit. Registruje se na ní skutečně každý a je těžké rozeznat, které ženy to myslí vážně a které se chtějí jen bavit. A to nemluvím o tom, že mám podezření, že za jedním dámským profilem se skrýval muž.

ANO 3 NE 1
Pavel, 45 let

Seznamka Štěstí mě překvapila tím, kolik je tu lidí. Snad na žádné jich není tolik. Vybral jsem si několik žen, s kterými si píšu. Některé jsou sice zdaleka, ale není problém za nimi kamkoliv dojet. Dávám tomu tady pět hvězdiček.

ANO 3 NE 0
Olina, 44 let

Vyzkoušela jsem mnoho seznamek a mám tedy srovnání. Štěstí na mě působí nejlépe. Je tu dostatek mužů, kteří jsou aktivní a mají tu profilové fotky. Ano, jsou mezi nimi i ženatí, ale záleží na vás, zda si s takovými začnete.

ANO 5 NE 3
Markéta, 25 let

Na tuhle seznamku jsem šla s tím, že je tu dost uživatelů a seznámím se. Jaké bylo moje překvapení, když se mi začali ozývat převážně ženatí a zadaní muži nebo muži z opačného koutu republiky. Profil jsem si zrušila.

ANO 7 NE 3
Kryštof, 50 let

Registroval jsem se sem s nedůvěrou. Přece jen jsem zatím neměl nikde štěstí, ale řekl jsem si, že to ještě naposledy zkusím. Udělal jsem dobře! Poznal jsem na Štěstí jednu milou ženu a navázali jsme spolu přátelství. Podnikáme výlety a je nám spolu fajn.

ANO 8 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz