Seznamka Kerl

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Kerl Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
10,0/10
15 400+ / 18+
Kerl

Použitelnost stránek a funkce: 10/10

Bezpečnost seznamky: 10/10

Přehlednost profilů: 10/10

Potenciál nalezení partnera: 10/10

Zákaznická podpora: 10/10

Cena služby: 10/10

Kerl Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Gay seznamka Kerl bez měsíčních poplatků

Gay seznamka pro chlapy bez měsíčních poplatků: taková je seznamka Kerl, kde se můžete seznámit s muži jakéhokoliv věku. Tato gay seznamka slouží k navázání nových kontaktů, ke flirtování i poznání nové lásky. Kerl neobtěžuje budoucí uživatele zdlouhavým vyplňováním osobních údajů ani osobnostního dotazníku. Profil si můžete rozšířit o spoustu informací, které vám pomohou najít protějšek s podobnými zájmy a prioritami. Seznamka cílí na chlapy na vyšší úrovni, proto se zde vyskytují seriózní muži a žádné falešné profily. Výhodou je to, že neplatíte žádné měsíční poplatky a můžete zůstat v anonymitě. Navíc své šance můžete zvýšit podáním inzerátu, který stojí pár desítek korun.

Registrace na Kerl ve čtyřech krocích

Registrace na Kerl seznamku se skládá ze čtyř jednoduchých kroků. Uvedete své uživatelské jméno, z jakého jste kraje a města a jaký je váš věk. Následně nahrajete svou úvodní fotografii, která nesmí být erotického charakteru. V posledním kroku potvrzujete svou registraci kliknutím na příslušný odkaz ve svém emailu. Z emailu se dozvíte, jak zaplatit jednorázový registrační poplatek ve výši 199,- Kč.

Vylepšení profilu a vyhledávání na Kerl

Svůj profil vylepšujete o vlastní text, který přitáhne pozornost ostatních uživatelů. Tento popisek je nedílnou součástí uživatelského profilu a každý si musí nějaký vymyslet.

Nesmí však přesáhnout délku 500 znaků. Svůj profil si můžete doplnit i o nepovinné položky a tím prozradit více o své osobě. Na seznamce Kerl snadno vyhledáte ostatní uživatele podle věku, vzhledu, kraje, okresu, vzdělání nebo znamení. Filtr hledání můžete kdykoliv změnit.

Jednorázový poplatek a placené inzeráty

Seznamka Kerl nenabízí žádný VIP účet, neboť všechny funkce vám jsou k dispozici po zaplacení jednorázového poplatku. Poté získáte přístup ke svým návštěvám a uvidíte, kterým uživatelům se líbíte. Ostatní uživatele si můžete ukládat do oblíbených a nesympatické a obtěžující uživatele si můžete kdykoliv zablokovat. S každým uživatelem můžete vést neomezenou komunikaci a vkládat do ní smajlíky a fotografie. V nabídce seznamky nechybí ani možnost inzerce. Cena jednoho inzerátu je 29 Kč a zobrazuje se po dobu 3 dnů.

Snadná a rychlá deaktivace účtu na Kerl

Svůj účet můžete kdykoliv deaktivovat. Stačí zadat platné heslo a uvést, z jakého důvod svůj účet deaktivujete. Jestliže nechcete uvádět konkrétní důvod, vyberete možnost „Jiný důvod“. V této fázi se přestane váš účet zobrazovat ostatním uživatelům. Profil si můžete deaktivovat až na 30 dnů a během této doby se znovu přihlásit. Pokud se na seznamku již nevrátíte, váš účet bude po 30 dnech nenávratně smazán.

Kerl Funkce

Vyhledávání uživatelů

Na seznamce Kerl můžete vyhledávat ostatní uživatele podle mnoha kritérií. Soustředit se můžete na muže ze svého okolí nebo z celé České republiky. Filtrujete je podle věku, lokality nebo vzdělání.

Inzertní prostor

Každý registrovaný uživatel může na Kerl zveřejnit inzerát, jaký hledá typ vztahu. Díky tomu se zviditelní ostatním uživatelům a zobrazí se na hlavní stránce i podstránkách. Inzerát stojí na tři dny 29 Kč.

Vyplnění osobních informací

Po vyplnění základních registračních údajů můžete o sobě uvést další informace. Odtajnit můžete svůj vzhled, zda kouříte a jaký je váš stav, vzdělání, povolání a zájmy.

Popisek profilu

Členové seznamky Kerl musejí sepsat vlastní text profilu, který bude přístupný všem uživatelům. Tímto textem můžete přitáhnout pozornost ostatních uživatelů. Délkou nesmí přesáhnout 500 znaků.

Nahrání fotografií

Jako člen seznamky Kerl musíte nahrát profilovou fotografii. Pak už je na vašem uvážení, zda nahrajete i další fotografie. Tyto fotografie se budou zobrazovat v galerii, kde je mohou ostatní hodnotit.

Zasílání a čtení zpráv

Na seznamce můžete přijímat, číst a odesílat zprávy. Pokud mají některé zprávy urážlivý obsah, můžete si dát odesílatele do blokace. S každým uživatelem si můžete vyměnit libovolný počet zpráv.

Přehled návštěv

Uživatelé seznamky mohou kdykoliv zavítat na váš profil, přečíst si informace o vás a prohlédnout si vaše fotografie. Návštěvu jim můžete oplatit, ale nemusíte.

Oblíbení uživatelé

Každého uživatele si můžete uložit mezi oblíbené. Jak na to? U každého profilu naleznete pod výpisem detailů tlačítko s hvězdičkou „Oblíbený profil“.

Kerl Ceník VIP členství

Účet zdarma

199 Kč

Kdo zavítal na váš profil
Přidání členů mezi oblíbené
Přijímání a odesílání zpráv
Nahrání neomezeného počtu fotografií

Kerl Výhody & Nevýhody

Výhody

Všichni uživatelé jsou nad 18 let
Možnost neomezené komunikace
Snadné a rychlé vyhledávání ostatních uživatelů
Zhlédnutí návštěv vašeho profilu
Přidání uživatelů mezi oblíbené členy

Nevýhody

Povinný jednorázový poplatek ve výši 199 Kč
Ostatní uživatelé si vás mohou dát mezi blokované členy
Neexistuje mobilní aplikace do chytrých telefonů
Každý uživatel si musí nahrát profilovou fotografii

Kerl pro uživatele

Výhody

Funkce seznamky jsou zcela zdarma a neplatíte žádné měsíční poplatky jako u jiných seznamek
Ihned po zaplacení vstupního poplatku si můžete přidávat členy do oblíbených a zasílat jim zprávy
Získáte přehled, jak ostatní uživatelé hodnotí váš profil a kdo vás navštívil
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Kerl

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Gay seznamku Kerl si oblíbí každý muž, který touží po pozornosti stejného pohlaví. Svůj účet můžete spravovat přes počítač i v mobilu. Neplatíte žádné měsíční poplatky a uveřejnit můžete seznamovací inzerát. Seznamka je otevřena uživatelům nad 18 let, kteří skutečně někoho hledají. Jako plus hodnotíme skutečnost, že seznamka nezatěžuje složitou registrací a všechny funkce jsou vám k dispozici po zaplacení jednorázového poplatku. Na rozdíl od jiných podobných seznamek, na Kerl jsou registrovaní i mladí muži, kteří hledají sex i vážný vztah. Uživatelské prostředí je přehledné a neztratí se v něm žádný nováček ve světě internetu. Kerl patří mezi gay seznamky, které skutečně usnadňují seznamování.

Kerl Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (0)
Ladislav

Na Kerl jsem si zaplatil inzerát a do tří dnů se mi ozvalo několik mužů. Jo, za inzerát platíte, ale je to na tři dny jenom za 29 korun, to je docela levné. Domluvil jsem si s jedním chlapem schůzku a věřím, že si padneme do oka.

ANO 10 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz