Seznamka BezZavazku

BezZavazku Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,1/10
7 000+ / 23+
BezZavazku

Použitelnost stránek a funkce: 4,1/10

Bezpečnost seznamky: 4,3/10

Přehlednost profilů: 4,2/10

Potenciál nalezení partnera: 4,1/10

Zákaznická podpora: 4/10

Cena služby: 2,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
1549 lidí online

Max
Max, Věk: 24
Patricie
Patricie, Věk: 23
Mirek
Mirek, Věk: 23

BezZavazku Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka BezZavazku pro flirtování a sex

Hledáte seznamku, která vám nabídne partnery se stejnou představou o vztahu? Pokud se nechcete vázat, ale zároveň nechcete být sami nebo si chcete splnit tajná přání, zaregistrujte se na seznamku BezZavazku. Proč si vybrat právě tento seznamovací web? Natrefíte na něm na dospělé single či zadané uživatele, kteří využívají online prostředí k flirtování s ostatními. Spojte se s nimi, popovídejte si s nimi o vašich sexuálních touhách a naplňte své fantazie. Nezáleží na tom, jaké pohlaví hledáte nebo zda dáváte přednost oběma pohlavím. Můžete si vybrat, s kým se seznámíte a domluvit se na případné schůzce. Po vytvoření uživatelského účtu získáte přístup k databázi členů.

Registrace na pár kliknutí

Před registrací se seznamte se všeobecnými obchodními podmínkami. Registrace probíhá v několika úrovních a nic za ni neplatíte. Nemusíte nikam udávat svou kreditní kartu. Nejprve vyberete pohlaví, koho hledáte a odkud pocházíte. Vymyslete si poutavé uživatelské jméno a zadejte heslo. Svou registraci dokončíte kliknutím na aktivační odkaz ve svém emailu. Poté se vám zobrazí několik otázek, na které odpovíte „Ne, já odmítám“ nebo „Ano, souhlasím!“ Seznamka není pro žádné stydlivé lidi, neboť na ní narazíte na sexuálně orientované texty a obrázky.

Odhalte, koho hledáte a jak vypadáte!

Svůj profil můžete doplnit o mnoho informací. Napište pár slov o sobě, například jaké jsou vaše představy o nezávazném vztahu a požadavky na partnera. Dále můžete podle své libosti uvést osobní informace. Najděte lidi ve svém okolí či v jiném kraji.

Nastavte si v rychlém vyhledávání, koho hledáte, v jakém by měl být věkovém rozmezí, a jestli se vám mají zobrazovat profily s fotografií nebo jen online uživatelé. Ve svém profilu vidíte, kolik vám přišlo nových zpráv a můžete si ty nejlepší uživatele uložit do složky „Moje flirty“. Oblíbené profily si můžete přidat do seznamu přání. Prohlédněte si své návštěvníky a návštěvu jim oplaťte nebo jim pošlete soukromou zprávu.

Kredity pro zasílání zpráv

V levé záložce ve svém profilu uvidíte, kolik máte momentálně nakoupených kreditů. Za kredity můžete ostatním uživatelům poslat zprávu a třeba v ní i předat své kontaktní údaje. A jaká je cena za kredity? Vybrat si můžete 10 až 200 kreditů a za jeden kredit pošlete jednu zprávu. Pokud máte partnera a má přístup k vašemu internetovému bankovnictví, platba v něm bude zaznamenaná pod diskrétním názvem. Platí se pouze platební kartou a v případě potřeby můžete napsat podpoře seznamky.

Nastavení upozornění a zrušení účtu

Chcete-li si upravit zasílaná oznámení na email, přejděte do „Nastavení“. Rozhodněte se, zda si přejete dostávat zprávy o veškeré aktivitě na svém profilu. Nebo si nastavte upozornění, jen když obdržíte zprávu nebo si vás někdo přidá mezi oblíbené uživatele. Může se stát, že již nebudete chtít využívat služeb seznamky. Nemusíte nikam zasílat žádost o zrušení. Jednoduše v „Nastavení“ kliknete na „Smazat účet“. Tím dáváte souhlas k tomu, že bude odstraněna historie vašich zpráv a váš účet bude definitivně smazán.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

BezZavazku Funkce

Nastavení profilu

Zvolte si, co všechno má být uvedeno ve vašem profilu. Napište, co od protějšku očekáváte a popište svůj vzhled. Pro lepší představu nahrajte profilovou fotografii s vaším obličejem, ale není to podmínkou.

Vyhledání uživatelů

Nechce se vám procházet tisíce profilů? Použijte vyhledávání a zadejte, jakého má být uživatel pohlaví, kolik mu má být let (věkové rozmezí) a z jakého má pocházet kraje. Dále si můžete nastavit, zda chcete zobrazit pouze profily s fotkami nebo online uživatele.

Dobití kreditů

Platební kartou si můžete kdykoliv dobít kredity, které slouží pro zasílání zpráv. Vybrat si můžete z několika balíčků: 10 kreditů stojí 339,99 Kč, 25 kreditů 795,99 Kč, 50 kreditů 1 469,99 Kč, 100 kreditů 2 733,99 Kč a 200 kreditů 5 121,99 Kč.

Návštěvníci profilu

Prohlédněte si, jací lidé navštívili váš profil, a návštěvu jim oplaťte. Pokud se vám někdo zalíbí, nestyďte se a vyjádřete mu své sympatie. O návštěvnících se ihned dozvíte, odkud jsou, kolik jim je let a zda jsou právě online.

Moje flirty

Zjistěte v záložce „Moje flirty“, kdo po vás touží. I vy můžete odeslat flirtovní zprávu ostatním uživatelům. Stačí rozkliknout jejich profil a vybrat flirt, například „Pojď se mazlit!“ nebo „Jsem blízko. Flirt?“

Můj seznam přání

Sestavte si svůj seznam přání – přidejte si do něho profily uživatelů, s kterými jste v kontaktu nebo kteří se vám líbí. Otevřete profil uživatele a pod profilovou fotografií klikněte na „Přidat do seznamu přání“.

Místní zálety

Toužíte po záletech a chtěli byste si prohlédnout, jací protějšci jsou k tomu svolní? Jejich seznam naleznete pod záložkou „Místní zálety“.

Čtení a zasílání zpráv pro vip

Za nakoupené kredity můžete odpovídat na zprávy nebo oslovovat ostatní uživatele. Jeden kredit = jedna zpráva. Do zprávy můžete nahrát fotku a domluvit se na osobní schůzce. U každé zprávy se vám zobrazí profilová fotografie uživatele.

BezZavazku Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Vyhledávání uživatelů
Zobrazení návštěvníků
Vytvoření seznamu přání
Prohlížení všech profilů

VIP účet 10 kreditů

400 Kč

Zasílání zpráv

VIP účet 25 kreditů

760 Kč

Zasílání zpráv

VIP účet 50 kreditů

1 470 Kč

Zasílání zpráv

VIP účet 100 kreditů

2 734 Kč

Zasílání zpráv

VIP účet 200 kreditů

5 122 Kč

Zasílání zpráv

BezZavazku Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrace na seznamku je zdarma
Většina funkcí je bez poplatku
Seznamka je zacílena na hledání flirtu
Uživatele vyhledáte podle několika kritérií
Máte přístup ke všem fotografiím včetně erotických

Nevýhody

Zasílání zpráv je zpoplatněno
Seznamka neslouží k vážnému seznámení
BezZavazku obsahuje fiktivní profily
Některé uživatele mohou pohoršit intimní

BezZavazku pro uživatele

Výhody

Seznamka je oblíbeným místem k vyhledání protějšku, který si chce užívat a nevázat se s jedním partnerem.
Na BezZavazku si splníte své tajné sexuální fantazie a navážete nové kontakty. Můžete si užít virtuální sex nebo si domluvit osobní schůzku.
Uživatelé zveřejňují či zasílají v soukromé zprávě své erotické fotografie. Získáte tak představu o přitažlivosti jednotlivých uživatelů.
Screenshot

Závěrečné hodnocení BezZavazku

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací web BezZavazku vás v žádném ohledu nezklame. K profilům se dostanou pouze registrovaní uživatelé s potvrzenou emailovou adresou a nebudete se zobrazovat ve vyhledávačích internetu. Snadno si nastavíte, odkud má váš budoucí milenec nebo milenka pocházet a můžete si přečíst základní informace o uživatelích. Zprávy můžete zasílat nebo na ně odpovídat po zakoupení kreditů v několika výších. Seznamka nediskriminuje žádné pohlaví ani sexuální orientaci. Seznámit se můžete s tisíci uživateli z celé České republiky nebo se stovkami uživatelů z vašeho kraje. Třeba zrovna na tomto webu narazíte na někoho, kdo vás bude sexuálně přitahovat a uspokojíte s ním své tužby!

BezZavazku Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (3)
Igor

Krepla14

ANO 0 NE 1
igora

Vzni zajem seznanit se sex a flirt

ANO 3 NE 1
zztop

Jeden velký podvod .tahák na peníze jinak nic .operátorky hrubé

ANO 5 NE 1
Pavel, 38 let

Seznamku jsem zkusil ze zvědavosti. Čekal jsem ale více profilů z mého kraje, tak jsem si účet zase smazal. Naštěstí šel profil smazat bez problému a nemusíte nikam psát. Aspoň jedno plus.

ANO 18 NE 13
Emilie, 22 let

Vyzkoušela jsem tuhle seznamku spíš z nudy. Vyskočila na mě na internetu a já si řekla, proč ji nezkusit. Nevěřila jsem, že mi někdo napíše, když tam dám obyčejnou fotku. Ale stalo se to, že jsem se seznámila s mužem z Prahy a několikrát už jsme se viděli.

ANO 16 NE 10
Adam, 33 let

Můžu říct, že mě seznamka BezZavazku mile překvapila. Vyzkoušel jsem hodně placených seznamek, ale žádná nebyla natolik diskrétní jako tahle. Nemusím si nahrát žádnou fotku a skoro všechny funkce jsou zdarma.

ANO 45 NE 18
Marcel, 41 let

Když dáváte různé souhlasy na BezZavazku, tak dáváte souhlas i s tím, že se vám budou zobrazovat fiktivní profily. Jak mám tedy rozeznat, jaké profily jsou fiktivní a jaké ne? Za mě v mnoha ohledech špatná seznamka.

ANO 90 NE 18

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz