Seznamka Sweetboys

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Sweetboys.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,7/10
2 000+ / 18+
Sweetboys.cz

Použitelnost stránek a funkce: 3,5/10

Bezpečnost seznamky: 4/10

Přehlednost profilů: 4/10

Potenciál nalezení partnera: 4/10

Zákaznická podpora: 4/10

Cena služby: 5/10

Sweetboys.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Sweetboys.cz pro všechny gaye

Gayové měli v minulosti problém se seznámit. Ale tomu je konec – v online prostředí narazíte na gay seznamky, mezi které patří i Sweetboys.cz. Tato seznamka je určena pouze pro homosexuálně a bisexuálně laděné muže, kteří hledají jakýkoliv typ vztahu. Naleznou tu nejen flirt, ale i dlouhodobé milence, v menší míře vážnou známost. Pokud chcete zažít vzrušení a dobrodružství, budete se tu cítit jako ryba ve vodě. Prohlédnout si můžete sexy mužská těla a erotické fotografie, které jsou přístupné všem uživatelům. Registrovaní uživatelé mohou odpovídat na inzeráty nebo si vložit svůj vlastní inzerát. Platí zde pravidlo, že nahráním fotografie a vyplněním profilu zvyšujete své šance na seznámení.

Registrujte se a vyplňte osobnostní dotazník

Zkuste se zaregistrovat na seznamku Sweetboys.cz. Je to jednoduché a krok po kroku budete zadávat své údaje, jací jste a co hledáte. Hned v úvodu vám přijde na email aktivační odkaz, prostřednictvím kterého potvrdíte pravost svého emailu. Po aktivaci se před vámi objeví osobnostní dotazník, který obsahuje osobní údaje, typ vztahu, intimnosti, vzhled, životní styl a zájmy. Záleží na vás, zda tento dotazník vyplníte a co všechno na sebe vyzradíte. Nemusíte uvádět nic ze svého života, ale čím více informací o sobě uvedete, tím stoupá šance na seznámení.

Vkládejte a pročítejte inzeráty

Vždy si přečtěte obchodní podmínky. I tato seznamka má určitá pravidla a neměli byste je porušovat, jinak vám hrozí zablokování a smazání profilu.

Na seznamce si můžete pročítat a reagovat na inzeráty, do kterých můžete vkládat erotické fotografie. Nové inzeráty můžete sledovat prostřednictví RSS kanálu nebo si je můžete nechat posílat na svůj email. Díky tomu vám žádný inzerát neuteče.

Seznamka Sweetboys.cz bez jakýchkoliv poplatků

Gay seznamka Sweetboys.cz je zcela zdarma. Nenabízí žádné nadstandardní služby, neboť jsou všechny funkce neplacené. To potěší zejména šetřivé uživatele. Prohlížet si můžete jednotlivé členy a poslat jim zprávu. Profily máte rozděleny podle toho, z jakého města uživatelé pocházejí. Vzrušující na celé seznamce jsou gay fotky mladých svalnatých mužů, kteří rozjitří vaši fantazii. Pokud vám však vadí nahaté fotky mužů, není tato seznamka nic pro vás.

Deaktivujte či smažte svůj uživatelský účet

Je jen čistě na vás, zdali se časem rozhodnete pro deaktivaci nebo smazání profilu. Můžete k tomu přistoupit tehdy, když vás seznamka nezaujme nebo naopak najdete svého vysněného partnera. Pokud svůj profil deaktivujete, zůstanete skryti před ostatními uživateli. Ti neuvidí ani vaše fotky, ani inzeráty. Profil je možné kdykoliv zase aktivovat. Jestliže chcete účet trvale smazat, máte tuto možnost v nastavení profilu. Smazaný profil již není možné obnovit.

Sweetboys.cz Funkce

Podání inzerátu

Podejte si na seznamce inzerát a nezaplaťte za něj ani korunu. Podání inzerátu je totiž zdarma. Můžete v něm uvést své představy a sexuální touhy a přidat k němu svůdnou fotografii.

Gay seznamka

Chcete zkontaktovat ostatní uživatele? Vstupte do gay seznamky, kde máte uživatele přehledně roztříděné podle města, kde bydlí. K dispozici máte nejen muže z Česka, ale i ze Slovenska nebo zahraničí.

Gay kluci

Prohlédněte si nahatá těla ostatních mužů a kochejte se pohledem na jejich chloubu. Gay kluci jsou připraveni seznámit se s vámi a čekají na to, až jim napíšete. Zprávu můžete poslat komukoliv, kdo vás zaujme.

Gay fotky

Milujete nahatá mužská těla? Na seznamce na vás čeká pestrá galerie gay fotek, na kterých jsou pohlední muži s vypracovanou postavou a vyobrazení v těch nejlichotivějších pózách.

Zábavné vyplnění profilu

Udělejte si čas a vyplňte si svůj profil. Bude to pro vás zábava, a kdo ví, třeba tím k sobě přilákáte více mužů. Svěřte se svým vzhledem, sexuálními požadavky, zájmy nebo velikostí svého přirození.

Nahrání fotografií

Nahrajte libovolnou profilovou fotografii, na které je zobrazen váš obličej, postava, přirození nebo hýždě. Seznamka nemá nastaveny žádné limity a můžete přidat libovolnou erotickou fotografii.

Zasílání a přijímání zpráv

Odesílejte a přijímejte bez omezení libovolný počet zpráv. Konverzujte s ostatními uživateli a vyměňte si své kontakty nebo další fotografie. Do zprávy můžete vložit jakéhokoliv smajlíka.

Novinky

Zjistěte ihned, co je na seznamce nového, jaké jsou nejnovější inzeráty a jací uživatelé přidali nejnovější fotky. Všechny novinky máte přehledně na jednom místě.

Sweetboys.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Odesílání a přijímání zpráv
Přehled gay erotických fotek
Gay seznamka se širokou základnou
Podání inzerátu zdarma

Sweetboys.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Členy seznamky jsou homosexuálové a bisexuálové
K dispozici máte stovky erotických fotografií
Každý uživatel si může prohlížet profily a fotky
Podání inzerátu i s erotickými fotkami je zdarma
Možnost neomezeného zasílání a přijímání zpráv

Nevýhody

Seznamka nemá příliš funkcí ani rozšířené filtrování členů
Server Sweetboys.cz je primárně určen ke flirtování
Někoho mohou pohoršovat intimní fotografie
Seznamka nemá svou vlastní mobilní aplikaci

Sweetboys.cz pro uživatele

Výhody

Na seznamku Sweetboys.cz můžete vložit jakoukoliv intimní fotografii a pochlubit se svým sexy tělem
Jako člen seznamky máte právo zveřejnit seznamovací inzerát a vložit do něj erotické fotografie
Seznamka Sweetboys.cz má všechny funkce zdarma, díky čemuž nemusíte utrácet peníze za žádné členství
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Sweetboys.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Sweetboys.cz má jasně stanovená pravidla. Uživatelé se snadno zorientují v uživatelském prostředí, které působí moderním dojmem. Za služby seznamky nic neplatíte a můžete využívat jejích služeb ihned po aktivaci profilu. Seznamka je primárně určena pro nalezení flirtu, ale neznamená to, že tu nejsou žádní uživatelé, kteří by neměli zájem o vážné seznámení. Vyplatí se pročítat inzeráty, kde členové seznamky jasně uvádějí, jaký typ vztahu hledají. Gay seznamka Sweetboys.cz vám pomůže dosáhnout štěstí a naplní vaše sexuální touhy a přání. Doporučujeme ji všem mužům, kteří mají jasno v tom, že je přitahuje stejné pohlaví!

Sweetboys.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (3)
Hengst

Už dlouho hlásí portál chybu!

ANO 3 NE 0
Alexradek

Stránky skoro každý den na ňákou dobu nefungují.

ANO 2 NE 0
Mára, 38 let

Registroval jsem se na seznamku, ale nebavilo mě vyplňovat jednotlivé záložky se vzhledem, zájmy atd. To jsem přeskočil. Přijde mi to zbytečné, kdo chce, může se mě na cokoliv zeptat. Není tu ani moc mužů, čekal jsem více uživatelů. Čekal jsem, že erotické fotky budou někde schované. Myslím si, že to odradí více mužů, kteří hledají něco víc.

ANO 0 NE 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz