Seznamka Teplice

Najděte online seznámení v Teplicích a okolí
Všechny tipy na jednom místě
1 038 lidí právě někoho hledá

Na jakých seznamkách se seznamují Tepličané?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Teplicích?

Teplice jsou nejstaršími lázněmi v Česku a našli byste je pod hřebeny Krušných hor. Lidé v Teplicích jsou dobrosrdeční, ale mnohdy nespokojený se svými životy. Může za to samota, která jim brání radovat se z každodenních maličkostí. Pokud i vy žijete v Teplicích a rádi byste poznali nějakou novou známost, můžete zkusit vyrazit do víru noci. Jenže v klubech se sházejí spíše lidé, kteří se chtějí pouze bavit.

Potkejte vážnou známost – a víme, kde na ni narazíte: na online seznamkách, na kterých jsou registrovány stovky Tepličáků! Na internetových seznamkách si ale na své přijdou i ti, kteří hledají pouze flirt. Nebuďte déle sami a vyzkoušejte výhody seznamek. Budete překvapeni tím, že na nich potkáte lidi napříč společností.

Kde se setkat?

V Teplicích to žije. Konají se tu různé kulturní akce, takže spokojeni budou všechny generace. Mladí lidé mohou vyrazit na první schůzku do příjemného prostředí Jazz Club Teplice nebo si udělat pohodový večer v The Legends Rock Cafe. Za návštěvu stojí moderní aquacentrum, které prošlo rozsáhlou rekonstrukcí. V letním období si nenechte ujít koupání ve vodní nádrži Barbora, kde je osvěžující, křišťálově čistá voda. Jste-li filmovými fanoušky, vydejte si na premiéru filmu do Premiere Cinemas Teplice.

Také střední generace se bude cítit v Teplicích dobře. Udělejte si s protějškem výlet ke zřícenině gotického hradu na Doubravské hoře a poté sejděte až k botanické zahradě s nádhernými expozicemi exotických rostlin. Na různé koncerty, přednášky a představení si zajděte do oblíbeného Domu kultury.

Z restaurací vám doporučujeme Pivovar Monopol s lahodným vařeným pivem nebo restauraci v penzionu U Kozičky. Z kaváren nezapomeňte zavítat do vyhlášeného Lagarto Café s vlastní cukrárenskou výrobou.

Starší generace nesmí vynechat Krušnohorské divadlo, v němž se mohou setkat se svými oblíbenými činoherními herci. Neměli byste si nechat ujít procházku po zámeckém parku se dvěma rybníky a prohlídku teplického zámku s muzejními expozicemi. Až vyjdete z muzea, zamiřte rovnou do kavárny Café Schönau na Zámeckém náměstí s vyhlášenými specialitami z německých vinohradů a českých pivovarů. Něco dobrého k snědku si můžete dát v restauraci Nostalgie a něco dobrého na zub ve Vanilkové cukrárně na začátku pěší zóny Teplic.

Kolik mužů žije v Teplicích?

Z celkového počtu 48 342 obyvatel žije na území Teplic 23 150 mužů. Na online seznamkách je naleznete v kategorii „On hledá ji“. Svobodní a nešťastně zadaní muži doufají, že se jejich život obrátí k lepšímu a potkají ženu, která uzme jejich srdce.

Online seznamky jsou výhodné v tom, že můžete bez obav říct, jaký hledáte typ vztahu. Nikdo vás nebude soudit za to, že chcete jenom milenecký vztah. Většinou se na seznamkách ale setkáte s muži, kteří touží po něčem stálém a trvalém.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Teplicích?

Z celkového počtu 48 342 obyvatel žije na území Teplic 25 192 žen. Pokud by vás zajímalo, jaké ženy z Teplic jsou na online seznamkách, zavítejte do kategorie „Ona hledá jeho“. Na své si přijdou milovníci brunetek, blondýnek i černovlásek.

Ženy z Teplic mají jasno v tom, jaký požadují typ vztahu. Navíc se nestydí za svůj vzhled a u většiny profilů najdete jejich profilovou fotografii. Oslovte teplickou ženu a nabídněte jí partnerské jistoty, které si tolik přeje. Osobní setkání pak mnohé napoví.

Chci poznat ženy

Navazující články

Seznámení v okolí
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz