Seznamka Freerande

Freerande Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,2/10
182 488+ / 25+
Freerande

Použitelnost stránek a funkce: 5,1/10

Bezpečnost seznamky: 4,8/10

Přehlednost profilů: 5/10

Potenciál nalezení partnera: 5,1/10

Zákaznická podpora: 3,9/10

Cena služby: 5,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
40373 lidí online

Alex
Alex, Věk: 23
Helena
Helena, Věk: 37
Filip
Filip, Věk: 28

Freerande Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Freerande.cz pro nezávazný vztah

Seznamka freerande.cz vznikla relativně nedávno a přináší všem lidem z České republiky možnost, aby nalezli milence nebo milenku pro strávení krásných chvil. Tato seznamka je českou erotickou seznamkou, která sdružuje uživatele hledající převážně sex a erotické seznámení. Všechny zájemce o tento typ vztahu potěší bezplatná registrace, snadné vyhledávání lidí ze svého okolí, úplná anonymita a reálné ženy a muži. Pokud se nechcete vázat, nabízí freerande.cz prostor pro seznámení heterosexuálně i homosexuálně orientovaným lidem. Registrace je povolena po dovršení 18 let a není dovoleno nabízet služby pro komerční účely. Co uživatel, to pouze jeden uživatelský účet.

Bezplatná a rychlá registrace

Registrace je zcela zdarma a přináší řadu výhod. Během registrace zadáváte svůj email, který musíte ověřit kliknutím na příslušný odkaz. Vaší povinností je vyplnit základní osobní informace, místo bydliště, jakého upřednostňujete partnera, jaký je váš vzhled a zda jste svobodní nebo zadaní. Každý uživatel musí nahrát svou profilovou fotografii a ženy si musejí nechat ověřit svou identitu. Díky tomu mají po celou dobu VIP účet zdarma.

Individuální nastavení účtu

Každý uživatel si může přizpůsobit profil svým potřebám. Můžete povolit či zakázat emailová upozornění a v případě potřeby se kdykoliv skrýt ostatním uživatelům.

Dále si můžete nastavit, zda vám mohou napsat všichni nebo jen VIP uživatelé. Po registraci máte 15 dní na to, abyste vyzkoušeli některé placené funkce. Napsat můžete až 140 uživatelům a oslovit je, jestli nemají zájem se seznámit. Po této době již nemáte k této funkci přístup a obnovíte ji až po aktivaci VIP členství.

VIP členství je placené pouze pro muže

Seznamka se snaží udržet si ve svém prostředí zejména ženy, proto mají všechny funkce zdarma. Muži si mohou podle libosti aktivovat VIP členství na 1 měsíc, 3 měsíce nebo 1 rok, a to platební kartou, převodem na účet, složenkou nebo SMS platbou. Po zaplacení mohou odpovídat na zprávy, oslovit až 30 uživatelů denně, hodnotit až 40 uživatelů, zobrazit návštěvníky svého profilu, zhlédnout, komu se líbí, změnit své uživatelské jméno, číst zprávy a předávat osobní kontakty ve zprávě. Aktivace VIP členství se rozhodně vyplatí.

Jak na deaktivaci a zrušení profilu?

Svůj profil si můžete deaktivovat nebo zrušit. Po deaktivaci se přestanete zobrazovat ostatním uživatelům, ale svůj účet si můžete kdykoliv obnovit. Pokud jste si nezaplatili VIP členství, o úplné smazání účtu žádáte technickou podporu seznamky. Co dělat, když máte aktivováno VIP členství? Záleží, jakým způsobem jste ho zaplatili. Ti, co VIP členství hradili bankovním převodem, složenkou, vložením na účet nebo SMS platbou, se mohou obrátit na technickou podporu. Ti, co VIP členství zaplatili kartou, musejí zaslat písemnou výpověď na adresu seznamky.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Freerande Funkce

Nahrání fotografií

Na seznamku freerande.cz musíte nahrát svou profilovou fotografii, která by měla odpovídat skutečnosti. Po nahrání fotografie získáte přístup k dalším funkcím seznamky. Každý uživatel může přidat až 5 fotografií.

Možnost neomezené konverzace pro vip

Po ověření vašeho profilu můžete přijímat a číst zprávy a zaslat uživatelům až tři po sobě jdoucí zprávy. Komu odpovíte, to záleží na vzájemných sympatiích a na vaší svobodné vůli.

Oslovení a hodnocení pro vip

Seznamka freerande.cz vám umožňuje oslovit denně 30 uživatelů a hodnotit až 40 uživatelů. Sami jste jinými uživateli hodnoceni a mohou vás kdykoliv oslovit.

Zobrazení návštěvníků pro vip

Na váš profil se mohou podívat všichni uživatelé freerande.cz. Zároveň i vy můžete navštívit jejich profily, prohlédnout si jejich fotografie a přečíst si jejich osobní údaje.

Zobrazení „Kdo si mě oblíbil“ pro vip

Tato funkce umožňuje ostatním členům, aby si vás přidali do oblíbených uživatelů. Stejná možnost se nabízí i vám.

Předávání osobních kontaktů pro vip

Prostřednictvím zpráv můžete vybraným uživatelům zasílat své osobní kontakty. Díky tomu se rychleji seznámíte a navážete bližší vztah.

Funkce „Chtějí mě“ pro vip

Funkce „Chtějí mě“ slouží k tomu, aby vám ostatní uživatelé vyjádřili sympatie a naznačili, že se jim líbíte. Můžete na to reagovat nebo to nechat bez povšimnutí.

Freerande Ceník VIP členství

Účet zdarma

Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníků profilu
Doporučené

1 měsíc VIP

499 Kč

Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníků profilu

3 měsíce VIP

333 Kč (za měsíc)

Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníků profilu

1 rok VIP

199 Kč (za měsíc)

Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníků profilu

Freerande Výhody & Nevýhody

Výhody

Desítky až stovky tisíc aktivních uživatelů
Poměr mezi muži a ženami činí 57 : 43
Zaslání až 3 po sobě jdoucích zpráv
Zobrazení návštěvníků profilu
Možnost aktivace VIP účtu

Nevýhody

Ženy mají VIP členství zadarmo, muži za něj musejí platit
Na seznamce se vyskytují hlavně uživatelé hledající nezávazný vztah
VIP členství placené kartou je nutné vypovědět písemně
Bez nahrání profilové fotografie se uživatelé nemohou seznamovat

Freerande pro uživatele

Výhody

Ženy jsou na seznamce zvýhodněny a VIP funkce mají na celý život zcela zdarma
Ve svém uživatelském účtu si můžete nastavit, zda vám smějí psát pouze lidé s VIP účtem
Ve svém profilu si můžete prohlédnout návštěvníky a kdo si vás přidal do oblíbených
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Freerande

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Jak jsme se již zmiňovali, seznamka freerande.cz je o nalezení vhodného sexuálního partnera. Služeb této seznamky mohou využít svobodní lidé, ženatí pánové, vdané paní i lidé v partnerském svazku. Každého uživatele potěší přehledné a přátelské uživatelské prostředí, v kterém narazí na minimum falešných profilů. Po zaplacení VIP členství máte přístup k řadě funkcí, které usnadňují a urychlují seznámení. Zatímco ženy neplatí za tyto funkce nic, pro muže jsou zpoplatněné. Je to dáno z toho důvodu, aby byl na seznamce vyvážený poměr mužů a žen. Seznamku freerande.cz hodnotíme pozitivně.

Freerande Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
Mitos

Bylo v chatu oznámeno že při zakoupení vip na měsíc přes sms není automaticky aktualizováno vip ale opravdu jen na ten daný měsíc. Pak musíte(můžete) zakoupit dalsi vip. Je to opravdu tak nebo je to jako pri platbou kartou?

ANO 8 NE 3
Max

Ahoj, jsem na seznamce 3 měsíce a mám z ní smíšené pocity. Neříkám,že všechny profily jsou falešné či nesmyslné,to určitě ne, možná jsou tam i jen méně chytré uživatelky.....ale! Když si kolikrát píši s některými osobami opačného pohlaví, dostávám naprosto nelogické odpovědi typu: Moje tázka: Odkud jsi? Odpověď: ...A máš rád spodní prádlo na ženě? Moje odpověď: Ano mám a odkud jsi? Odpověď: A co poloha 69? ...Pak už jsem se na nic radši neptal ..... takové nelogické odpovědi dostávám často a mám tedy pocit,že mi buď odpovídá nějaký robot nebo nějaký moderátor webu, poněvadž odpovědi chodí i ve velmi pravidelných intervalech. Chtěl jsem tuto seznamku vyzkoušet a ikdyž věřím,že spousta uživatelek je reálných, stejně i věřím,že spousta uživatelek je fiktivních a provozovatel prostě jen potřebuje z chlapů vytáhnout peníze..... dát jim naději a aby zaplatili i příště ...... takže zkuste sami a uvidíte......Max

ANO 56 NE 2
Petr

Dle meho nazoru (nikoliv ojedinělého) je to pomerne dobre promysleny podvod, jehoz cilem je ziskat Vip clenstvi a tedy penize od muzu. Drtiva vetsina zenskych profilu bude falesnych a obsluhuje je nejspise castecne robot, ktery obstarava na navstevy profilu a castene asi nejake operatorky, ktere obcas nekomu neco odepisi, aby vzbudily dojem zajmu a podnitily k zaplaceni vip clenstvi nutnemu k dalsimu dopisovani, ktere se ovsem dal nekona. Bohuzel nadrzenych volu, co na to skoci, je dost a tak tento podvodny business kvete.

ANO 80 NE 9
Patricie, 30 let

Jsem na muže docela náročná. Chtěla jsem nějakého na sex, ale musí aspoň nějak vypadat. Freerande je boží, našla jsem tu jednoho muže, s kterým si užíváme vášnivý sex, jezdíme na wellness pobyty a chodíme na večeře. Tajně doufám, že to časem přeroste ve vztah.

ANO 33 NE 21
Bára, 25 let

Vždycky jsem chtěla mít v posteli tmavovlasého muže. Konečně jsem si svůj sen splnila, a to díky Freerande! Poznala jsem tady jednoho temperamentního jižana, který žije v Praze. I když to máme k sobě přes sto kilometrů, ta cesta za to stojí.

ANO 19 NE 33

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz