Ona hledá pár

Jaký typ seznamky hledáte?

9 080 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
Adam
online
Anna
online
Míša
online
2 019 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
2 258 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Jarda
online
Maruška
online
Patrik
online
5 232 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Honza
online
Sandra
online
Patrik
online
4 990 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Milan
online
Zdena
online
Lena
online
9 080 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Martin
online
Sandra
online
Olin
online
2 834 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
Vašek
online
Nela
online
Aleš
online
115 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
Max
online
Patricie
online
Mirek
online
153 160 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
Karel
online
Mára
online
Lukáš
online
5 432 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Vilém
online
Sabrina
online
Luboš
online
2 019 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat s ženami online?

Žen na seznamkách je obecně méně než mužů a tyto weby je často lákají na členství zdarma. Narazíte na nich jak na ženy, které hledají vážnou známost, tak na ženy s touhou poznat něco nového. Pokud jste pár a chcete ke svým sexuálním hrátkám někoho třetího, zavítejte do kategorie „Ona hledá pár“. Online ženy vám na rovinu řeknou, jak si takový vztah představují, co od něj očekávají a jaký by měl mít pravidla. Nezáleží na tom, zda jste párem mladším nebo starším, důležité je to, že chcete zpestřit svůj stávající život a dodat mu nový náboj. Ženy na internetových seznamkách zveřejňují své inzeráty, u kterých máte kontakt nebo na ně můžete rovnou odpovědět. To usnadňuje a urychluje komunikaci a zvyšují se šance, že takovou ženu do trojky najdete.

Ženy vědí, že diskrétnost je pro vás i pro ni nade vše. Nebudou vám zasahovat do soukromí, ale požadují, abyste je zapojili do sexuálních radovánek. Koneckonců proto na seznamkách jsou. Sdílejí stejné představy o nezávazném vztahu a všechny podstatné informace objevíte na jejich profilech. Dozvíte se, jak ženy vypadají, co s nimi máte společného a jaké jsou jejich sexuální představy. Vy jako pár nemusíte mít na seznamovacím webu žádnou fotku, ale je slušnost zaslat ji ženě v soukromé zprávě.

Jak byste se měli chovat k ženám na seznamkách?

Ženy jsou křehká stvoření, která si přejí být rozmazlovaná a hýčkaná. Tak k nim také přistupujte a řekněte jim, co očekáváte od společně stráveného času. Respektujte jejich názory a přání a naslouchejte jim – koneckonců ve třech je nutné dělat více kompromisů. Odhalte jim, jací jste jako pár, co vám v životě chybí a jak vám mohou zpříjemnit váš partnerský život. Pokud si padnete při konverzaci do oka, nebrání vám nic v tom, abyste realizovali schůzku a setkali se tváří v tvář. Do té doby udržujte kontakt po zprávách a více se poznejte, aby nedošlo v budoucnu k nějakým nedorozuměním.

Ukažte, že jste pár, který si skvěle rozumí a umí být pozitivní a dobře naladěný. Pamatujte na to, že ženy ocení upřímnost a chtějí mít jasno v tom, co je s vámi čeká. Klíčové věci si řekněte po zprávách a vybudujte si se ženou dostatečnou důvěru, protože s vámi bude sdílet nejintimnější chvilky vašeho partnerského vztahu. Ačkoliv je jasné, proč takové ženy hledají pár, zkuste navázat konverzaci o ničem jiném a k lechtivým tématům přejděte přirozenou cestou. Ne každé ženě je po chuti psát si hned o erotických představách, zvlášť pokud nemá s párem žádné zkušenosti.

Na jaké ženy byste si měli na seznamkách dávat pozor

Ačkoliv jste na seznamování dva a myslíte si, že jste dostatečně obezřetní, nenechte se napálit podvodnicemi. Zezačátku vypadají neškodně, ale ve skutečnosti se chtějí pobavit na váš účet, zdiskreditovat vás nebo z vás vylákat nějaké peníze na cestu, bydlení a další věci. Pokud na takové ženy natrefíte, ihned s nimi ukončete konverzaci a nejlépe si je zablokujte. Je dobré ženám hledající pár důvěřovat, ale stále buďte pro jistotu ve střehu. Může se vám stát, že vás osloví cizinka, která tvrdí, že žije v Česku. Takové profily mohou být falešné a měli byste si na ně dát obzvlášť pozor.

Podezřelé jsou také profily s atraktivními fotkami. Normální ženy nemají míry modelek a pohled sexuální dračice. Za těmito profily se opět mohou skrývat podvodníci. Ti se vás snaží nalákat na služby seznamky a přimět vás zaplatit nemalý poplatek za aktivaci členství. Po zaplacení se ale odmlčí a už od nich žádnou zprávu nedostanete. Jiné to není ani s umělou inteligencí. Myslíte si, že si píšete s ženou, ale na druhé straně je jen robot, který rozesílá stejné zprávy všem vytipovaným uživatelům. Nevěřte seznamkám bez reputace, se špatnými recenzemi a se sídlem v zahraničí.

Desatero seznámení, když ona hledá pár

Ženy toužící po páru zkoušejí jako první internetové seznamky. Vytvořte si jako pár profil na seznamovacím portálu a čekejte, až vás někdo osloví, popřípadě buďte sami aktivní a zkontaktujte ženy se zájmem o pár.

 1. krok z desatera: začněte přezdívkou

  Každá seznamka požaduje, abyste na ní měli nějakou přezdívku. Dobře si rozmyslete, jaká bude, a zakomponujte do ní to, že jste pár. Neměla by však být vulgární, ani by neměla mít sexuální podtext, a to ani na erotických seznamkách.
 2. krok z desatera: vyplňte profil

  Profil vás na seznamovacím webu prezentuje a ženy se z něj dozvědí, co konkrétního hledáte a co nabízíte. Svěřte se, co očekáváte od vztahu se ženou a proč jste se rozhodli pro tento krok. Vyhraďte si na tvorbu profilu čas a vyplňte všechna pole.
 3. krok z desatera: vyberte profilovou fotku

  I jako pár si můžete na seznamku vložit profilovou fotku. Pokud ale chcete zůstat v anonymitě, tento krok přeskočte a fotografii pošlete v soukromé zprávě. Na fotce byste měli být oba dobře vidět a měli byste na ní být pozitivní.
 4. krok z desatera: mluvte pravdu

  Proč zastírat, kvůli čemu jste na seznamce? Alespoň vás osloví ženy, které sdílejí stejné představy. Nemějte na webu falešnou fotku páru a v ničem nelžete. Ne nadarmo se říká, že s pravdomluvností nejdál dojdete.
 5. krok z desatera: poznejte se

  Bližší poznání napoví, zda jsou mezi vámi nějaké sympatie. Prvotním kontaktem přes zprávy zjistíte, jestli máte něco společného a nakolik byste si s ženou vyhovovali. Navíc získáte o ženě mnoho informací i z jejího osobního života.
 6. krok z desatera: ptejte se

  Zeptejte se ženy, co ji přivedlo na seznamku a proč hledá pár a ne muže. Ujasněte si, zda chcete to samé a jaké jsou vaše představy o nadcházejícím vztahu. V neposlední řadě zjistěte, jestli má žena nějakou rodinu a ujasněte si v sobě, jestli by vám to vadilo.
 7. krok z desatera: prověřte si ji

  Možná jste narazili na vtipálka, možná na falešný profil. Chtějte po ženě, aby vám poslala své selfie, na kterém drží papír s napsanou přezdívkou. Zapátrat můžete i sami na sociálních sítích a vyhledat ženu podle jména, města a fotografie.
 8. krok z desatera: zavolejte jí

  Před osobním setkáním ženě zavolejte a poznejte ji zatím alespoň po hlase. Pokud se žena nebude stydět, zavolejte si přes Skype. Poznáte, zda je žena inteligentní, jak se vyjadřuje a jestli dokáže pohotově reagovat na vaše otázky.
 9. krok z desatera: buďte obezřetní

  Zjistili jste, že vám při osobním kontaktu žena přišla sympatická. I přesto buďte obezřetní, než si ji pustíte k sobě domů. Může se také stát, že si to žena na poslední chvíli rozmyslí a k další schůzce již nedojde.
 10. krok z desatera: buďte na jedné seznamce

  Možná vás bude lákat zaregistrovat se na více seznamek. Největší úspěch zaznamenáte tehdy, když budete jen na jedné s rubrikou „Ona hledá pár“. Vyberte si známou komerční seznamku, nejlépe s placeným členstvím.

Jak by měl pár správně vyplnit profil na seznamkách?

Správně vyplněný profil je poloviční šancí na úspěch. Udělejte si na něj s partnerem čas a odpovídejte podle pravdy. Pokud jste se registrovali na erotické seznamce, počítejte s otázkami týkající se vašich sexuálních zálib. Na tyto diskrétní otázky můžete, ale nemusíte odpovědět. Avšak dost to ženám napoví, jakým erotickým hrátkám dáváte přednost a jestli byste si v tomto směru rozuměli. Odpovězte ale i na běžné otázky, například co děláte o volném čase, v jakém kraji žijete a kolik je vám let. Jestliže si nebudete s nějakou odpovědí jisti nebo ji nebudete mít rozmyšlenou, vraťte se k ní později.

Co by byl profil bez profilové fotografie? Můžete však zůstat v anonymitě a stručně popsat, jak vypadáte. Nezatěžujte ženy dlouhými popisy, ale ani neodpovídejte stručně či jednoslovně. Rozepište své důvody, proč jste na seznamce, a jak chcete zpestřit svůj stávající vztah. Buďte vždy pozitivní a nepište o špatných zkušenostech při seznamování s ženami. V neposlední řadě zmiňte své požadavky na ženu, a co od ní očekáváte. Pamatujte na to, že do profilu nepatří žádné osobní údaje, jako je adresa nebo telefonní číslo.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
44% mužů / 56% žen
1.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
22+
ideální věk
447 600+
svobodných
48% žen / 52% mužů
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
49% žen / 51% mužů
3.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
2 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz