mujotrok.cz

mujotrok.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,7/10
150 000+ / 30+
mujotrok.cz

Použitelnost stránek a funkce: 6,2/10

Bezpečnost seznamky: 5,6/10

Přehlednost profilů: 5,1/10

Potenciál nalezení partnera: 5,2/10

Zákaznická podpora: 5,2/10

Cena služby: 4,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
33186 lidí online

Libor
Libor, Věk: 43
Terez
Terez, Věk: 45
Robert
Robert, Věk: 44

mujotrok.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka mujotrok.cz s nabídkou BDSM praktik

Webové stránky mujotrok.cz jsou místem, kde dochází k jedinečným seznámením mezi sexuchtivými lidmi. Ti hledají na webu hlavně partnera na nezávazný BDSM sex a nezřídka ho najdou ten samý den. Seznamka zaručuje úplnou anonymitu a nabízí registraci zdarma. Deklaruje, že se na ní nacházejí reální lidé, kteří preferují jednorázový sexuální poměr, flirt nebo milenecký vztah. Muži mají jistotu, že je každý ženský profil ověřen. S touto erotickou seznamkou si splníte své erotické fantazie s lidmi staršími 18 let. Na těchto stránkách ale nemůžete nabízet komerční služby, například sex za peníze. Během prvních 14 dnů od registrace můžete bezplatně oslovit až 140 uživatelů a přečíst si od nich zprávy. Poté je tato služba zpoplatněna.

Bezplatná a rychlá registrace na mujotrok.cz

A jakým způsobem se zaregistrovat na seznamku mujotrok.cz? Nejprve zadáte svou e-mailovou adresu, na kterou vám přijde aktivační odkaz. Tím aktivujete svůj účet a otevře se vám úvodní stránka vašeho uživatelského účtu. Vyplníte základní údaje – koho hledáte, odkud jste a jak si představujete ideálního partnera. Následně přecházíte k detailům profilu se sexuální orientací, stavem a vzhledem. Dále vás seznamka vybídne k nahrání profilové fotografie. V posledním kroku si zvolíte přezdívku a heslo.

Funkce seznamky mujotrok.cz

Nově registrované ženy musejí na mujotrok.cz ověřit svou identitu. Stačí napsat na papír svou přezdívku a vyfotit se s ním. Po ověření obdrží VIP účet navždy zdarma. Muži musejí vyčkat na schválení profilu týmem seznamky. Na webu využijete při seznamování hned několik funkcí. Se sympatickými protějšky můžete chatovat a přidávat si je mezi oblíbené. K dispozici je vám hra „Setkání“, kde hodnotíte profily ostatních. Pokud se s někým shodnete, naleznete shody pod záložkou „Setkání – výsledky“. Prohlédnete si, kdo vás chce a kdo navštívil váš profil. Zároveň máte přístup k seznamu nových uživatelů a k vyhledávání členů.

VIP členství je pro muže placené

Muži si mohou VIP funkce vyzkoušet po dobu 14 dní bez poplatku a poté si musejí aktivovat VIP členství platební kartou, převodem na účet nebo přes SMS. Členství je možné zakoupit na 1 měsíc až 12 měsíců. S členstvím mohou muži denně oslovit 30 nových uživatelů, hodnotit až 40 profilů, odpovídat na zprávy, neomezeně konverzovat, využívat pokročilé vyhledávání nebo si zobrazovat, kdo si je přidal do oblíbených. Členství je po skončení období automaticky obnoveno.

Deaktivace a smazání profilu na mujotrok.cz

Našli jste na seznamce mujotrok.cz ideální protějšek na sexuální hrátky nebo na ní již jednoduše nechcete setrvávat? Máte dvě možnosti: deaktivovat nebo smazat svůj profil. Deaktivaci provedete ve svém účtu v „Nastavení“, kde změníte stav profilu na „Neaktivní – není nikde zobrazen“. O smazání profilu musíte požádat uživatelskou podporu.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
06. 5. 2021

mujotrok.cz Funkce

Oblíbené profily

Pod záložkou „Oblíbené profily“ se vám evidují členové, kterým jste sympatičtí nebo které jste si oblíbili. Podle libosti je můžete mazat a přidávat si do oblíbených nové lidi.

Noví uživatelé

Nechcete, aby vaší pozornosti unikli noví členové? Pak každý den zavítejte pod záložku „Noví uživatelé“. Prohlédnete si jejich fotografie a můžete zhlédnout i jejich uživatelský profil s detailními informacemi.

Neomezená konverzace pro vip

Chatujte bez omezení a seznamte se s muži a ženami ze svého bezprostředního okolí nebo v dostatečné vzdálenosti od vašeho současného protějšku. Prvních 14 dní od registrace můžete zdarma oslovit až 10 lidí denně.

Hra „Setkání“ pro vip

Prohlédněte si profilové fotografie ostatních uživatelů a vyjádřete jim sympatie srdíčkem. Na přehledu uvidíte, odkud člen je a kolik mu je let. Výsledky vzájemných sympatií naleznete pod záložkou „Setkání – výsledky“.

Funkce „Chtějí mě“ pro vip

Zjistěte, kdo by se s vámi rád viděl i v reálu a kdo by chtěl s vámi zažít nezapomenutelný sex. Pod záložkou „Chtějí mě“ se nacházejí uživatelé, kteří vás touží poznat a prožít s vámi žhavou noc.

Návštěvníci profilu pro vip

Zajímá vás, kdo navštívil váš profil? Projděte si seznam vašich návštěvníků pod záložkou „Návštěvníci profilu“ a návštěvu jim opětujte a navažte s nimi konverzaci. Třeba se z toho vyvine nezapomenutelný flirt.

Filtrování uživatelů pro vip

Bez VIP členství máte přístup jen k několika kritériím vyhledávání. Zdarma můžete zadat pouze sexuální orientaci. Po aktivaci Premium členství pak můžete uživatele filtrovat podle věku, kraje, města a stavu.

VIP členství pro vip

Premium členství si můžete aktivovat na 1 měsíc (499 Kč), 3 měsíce (333 Kč / měsíc) nebo na 12 měsíců (199 Kč / měsíc). Členství jednoduše uhradíte platební kartou, převodem z účtu nebo přes SMS.

mujotrok.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Neomezené chatování
Hodnocení 40 profilů denně
Pokročilý filtr vyhledávání
Zobrazení návštěvníků profilu

VIP účet - měsíc

499 Kč

Neomezené chatování
Hodnocení 40 profilů denně
Pokročilý filtr vyhledávání
Zobrazení návštěvníků profilu

VIP účet - 3 měsíce

333 Kč (za měsíc)

Neomezené chatování
Hodnocení 40 profilů denně
Pokročilý filtr vyhledávání
Zobrazení návštěvníků profilu

VIP účet - rok

199 Kč (za měsíc)

Neomezené chatování
Hodnocení 40 profilů denně
Pokročilý filtr vyhledávání
Zobrazení návštěvníků profilu

mujotrok.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce objevíte milovníky BDSM praktik.
Diskrétní prostředí a platby vám zaručují dostatečnou anonymitu.
Máte k dispozici vyhledávání uživatelů podle kraje a města.
Každý den můžete oslovit desítky nových členů.
Ženy mají VIP členství po celou dobu zdarma.

Nevýhody

Většina funkcí je zpřístupněna po aktivaci VIP členství.
Každý člen si musí nahrát na seznamku profilovou fotku.
Profil můžete smazat jen s pomocí uživatelské podpory.
Nemáte nárok na vrácení peněz po zrušení nevyčerpaného VIP členství.

mujotrok.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka mujotrok.cz přináší uživatelům několik praktických i zábavných funkcí. O obnovení členství se nemusíte starat.
Tento seznamovací web dává prostor všem sexuálně aktivním lidem, kteří touží po fyzické bolesti i dominantní roli.
Široká uživatelská základna slibuje, že snadno najdete sexuální protějšek z vašeho města pro nadcházející noc.
Screenshot

Závěrečné shrnutí erotické seznamky mujotrok.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka mujotrok.cz působí seriózním dojmem, ale někoho mohou pohoršit fotografie polonahých žen a mužů. S tím je nutné na webu počítat. Na této seznamce si můžete splnit svá tajná přání, hlavně v oblasti BDSM. Pokud milujete bolest nebo vám působí rozkoš ovládat v posteli svého sexuálního partnera, pak jste na těchto stránkách správně. Naopak seznamovací web není určen pro nalezení vážného vztahu. Platby za členství se pohybují v řádech stokorun měsíčně a na výpisu z účtu je platba evidována pod diskrétním názvem. Seznamku můžeme doporučit všem lidem, kteří nemají žádné předsudky a touží experimentovat.

mujotrok.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (0)
Antonie, 28 let

Nikdy jsem neměla orgasmus s mužem. Ale vždy jsem se spolehlivě vzrušila u porna s BDSM tématikou. S obavami jsem se registrovala na tuhle seznamku, a co se nestalo? Poznala jsem vášnivého, dominantního muže, se kterým mám orgasmus pokaždé.

ANO 1 NE 0
Sabina, 35 let

Nažhaví mě už jen pohled na polonahé fotky. Konverzuji s muži o sexu, fantaziích a domlouvám si s nimi reálná setkání. Se dvěma jsem se sešla a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Věděla jsem, do čeho jdu, co chtějí a jak jsou fyzicky vybavení.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz