Seznamka NaKluky

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

NaKluky.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
1,5/10
65 220+ / 18+
NaKluky.cz

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: 3/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: 2/10

NaKluky.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka NaKluky.cz pro homosexuální muže

Jak už napovídá název seznamky NaKluky.cz, tato seznamka dává prostor k seznámení homosexuálně a bisexuálně orientovaným mužům. Seznamka pro kluky na kluky je skvělým místem, kde můžete potkat muže se stejnými cíli a přáními. Splňte si své touhy a nalezněte na seznamce nového partnera, milence nebo kamaráda. Seznamka nabízí mnoho funkcí zdarma, ale připlatit si můžete i za nadstandardní služby. Tento server nezná žádná tabu a umožňuje zveřejňovat fotografie s erotickým obsahem. Server NaKluky.cz tedy funguje nejen jako klasická seznamka, ale i erotická seznamka, kde si můžete detailně prohlédnout postavy mužů. Kdo opravdu hledá spřízněný protějšek, nalezne ho právě na této seznamce.

Registrujte se ještě dnes na gay seznamku

Jak jsme již uvedli, seznamka je určena pro gaye. Při registraci napíšete datum svého narození, aby seznamka rozpoznala uživatele mladší 18 let. Uvedete, z jakého pocházíte kraje a provedete aktivaci svého účtu přes odkaz v emailu. Na seznamce je zakázáno zakládat vulgární, zavádějící a fiktivní profily. Ve svém profilu můžete uvést různé osobní informace, zejména svůj vzhled, zájmy, preferované intimnosti nebo požadavky na partnera.

Vyladěné funkce seznamky, které si nenechte ujít

Na co všechno se můžete na seznamce NaKluky.cz těšit? Ihned po registraci si můžete prohlédnout online uživatele a filtrovat je podle místa, věku, výšky a váhy.

Vyhledat můžete uživatele z celé České republiky nebo konkrétního kraje a podle mnoha kritérií: typu vztahu, orientace, vzhledu či práce. Vychytanou funkcí je souboj vždy dvou profilových fotografií, z kterých vybíráte toho sympatičtějšího kluka. V neposlední řadě můžete zablokovat uživatele, kteří vás nějak obtěžují.

VIP služby jsou dostupné všem uživatelům

Na NaKluky.cz si můžete zaplatit nadstandardní služby, které hradíte z interního účtu. Ten dobíjíte bankovním převodem na účet, Premium SMS, platební kartou nebo PayPal. Staňte se VIP členem a těšte se na to, že vám napíše mnohem více kluků. Můžete se dostat na hlavní stranu a vybrat si den a čas, kdy se budete zobrazovat. Všechny VIP služby platíte pomocí kreditů, kdy při platbě převodem za účet zaplatíte za jeden 1 kredit 1 korunu. Tyto VIP služby se automaticky neobnovují a záleží na vás, jakou částkou svůj účet nabijete.

Deaktivujte a zrušte svůj účet – kdykoliv

Pokud naleznete na seznamce nového partnera a dále nechcete využívat její služby, máte právo ukončit užívání služeb NaKluky.cz, a to zrušením svého uživatelského účtu. Účet bude ihned deaktivován a po uplynutí 60 dnů od podání žádosti bude zcela zrušen. Nevyčerpané kredity si můžete převést zpět na bankovní účet, ale počítejte s manipulačním poplatkem ve výši 100 Kč. Provozovatel seznamky si však vyhrazuje právo nevrátit vám prostředky dobité přes Premium SMS.

NaKluky.cz Funkce

Souboj kluků

Souboj kluků je zábavnou hrou, kdy mezi sebou soupeří profilové fotky. Uživatelé rozhodnou, který z dvojice je sympatičtější. V této hře se zobrazí všichni, kdo mají na seznamce profilovou fotografii.

Podání inzerátu

Pokud chcete zvýšit své šance na seznámení nebo chcete sdělit ostatním uživatelům svou konkrétní představu o partnerovi a vztahu, podejte si na seznamce inzerát. Ten může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Vyhledávání uživatelů

Na seznamce můžete vyhledávat muže ze svého okolí i ze všech koutů České republiky. Nechte si zobrazit všechny uživatele nebo je filtrujte podle okresu, vzhledu, sexuálních preferencí a dalších kritérií.

Online uživatelé

Chcete se s někým ihned seznámit nebo vyměnit zprávy? Najeďte na sekci s online uživateli, kteří jsou právě přihlášeni na seznamce. Pošlete jim zprávu a vyčkejte na jejich reakci.

Přijímání a odesílání zpráv

Seznamka nestanovila žádná omezení, kolik můžete přijmout a odeslat zpráv. Podle libosti a v jakoukoliv hodinu si můžete dopisovat se sympatickými protějšky a vyměnit si mezi sebou kontakty.

Blokace uživatelů

Na seznamce si můžete zablokovat uživatele, od kterých nechcete dostávat soukromé zprávy nebo komentáře na profil. Stačí jít na profil uživatele a pod profilovou fotografií najdete odkaz pro zablokování.

Staňte se VIP pro vip

Seznámení urychlí, když se budete zobrazovat na hlavní straně. K tomu vám pomůže funkce „Buď vidět ve VIP“, kde budete po dobu jedné hodiny všem na očích. Na vás je, abyste si vybrali den, čas a pozici.

NaKluky.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zobrazení na hlavní straně
Získání VIP pozice

350 kreditů

350 Kč

Zobrazení na hlavní straně
Získání VIP pozice

NaKluky.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Zasílání a přijímání neomezeného počtu zpráv
Rychlé vyhledávání uživatelů z okolí
Možnost blokace uživatelů, kteří obtěžují
Prohlížení profilových a erotických fotografií
Uživatelé jsou převážně starší 18 let

Nevýhody

Zviditelnění profilu lze až po dobití a čerpání kreditů
Vrácení nevyčerpaných kreditů na účet je zpoplatněno 100 Kč
Seznamka nemá svou vlastní mobilní aplikaci
Kdokoliv se může podívat na vaše fotografie, nelze je skrýt

NaKluky.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka NaKluky.cz nemoralizuje a na svůj profil si můžete nahrát i fotografie s erotickým obsahem
Na seznamce si můžete za pár korun zaplatit zviditelnění svého profilu, což zvyšuje vaše šance, že si vás někdo všimne
Seznamka přináší svým uživatelům magazín, kluby, poradnu a help centra pro gaye
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku NaKluky.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka NaKluky.cz je moderní gay seznamkou, která nemá žádné předsudky a poskytuje prostor k nalezení partnera nejen na vážný vztah, ale i sexuální poměr. Kdo má zájem, může si připlatit za některé služby, které nejsou vůbec drahé a pomohou vám se seznámením. Registraci a zrušení účtu zvládnete bez podpory seznamky. Server NaKluky.cz má předpoklady stát se jednou z nejoblíbenějších gay seznamek a každým dnem se k tomu přibližuje. Využijte i vy jeho služeb a poznejte konečně muže svých snů. S touto seznamkou je to jednodušší, než si myslíte!

NaKluky.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (1)
Miloš, 41 let

Vypadalo to tu zpočátku slibně, ale pak se chlapi přestali ozývat. Nepovedlo se mi tu seznámit, není tu taková uživatelská základna a o ty hezčí je asi velký zájem. Ruším si svůj účet a zkusím to někde jinde.

ANO 2 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz