BeNaughty

BeNaughty Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,3/10
1 000 000+ / 20+
BeNaughty

Použitelnost stránek a funkce: 4,2/10

Bezpečnost seznamky: 4,7/10

Přehlednost profilů: 4/10

Potenciál nalezení partnera: 6,2/10

Zákaznická podpora: 4,3/10

Cena služby: 4,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
221239 lidí online

BeNaughty Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka BeNaughty nejen pro vážné seznámení

Seznamka BeNaughty je místem, kde vás čeká zábavné seznamování bez čekání. Tato online seznamka pro singles poskytuje prostor pro osobní prezentaci a najdete na ní rychle nezadané uživatele ze svého okolí. Sice nemáte záruku toho, že narazíte na toho pravého partnera, ale díky různým funkcím se vám to může podařit. Na seznamku se mohou registrovat všichni starší 18 let, kteří mají zájem o online randění. Těšit se můžete na kvalitní seznamovací služby, soukromí a schopnost vyhledat svobodné ženy a muže s podobnými vizemi o budoucím vztahu. Na BeNaughty potkáte lidi se zájmem o randění, vztah, zábavu i intimní setkání. Na tomto webu máte zaručeno dostatečné soukromí při využívání jeho služeb. K dispozici vám je zákaznický servis s provozem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Registrace bez poplatku

Zaregistrujte se na seznamku zdarma ještě teď – nemusíte vyplňovat žádný zdlouhavý osobnostní dotazník. Uvedete, jaké pohlaví hledáte, jaký je váš věk a zadáte email s heslem a polohou. Následně vám přijde na email zpráva s unikátním kódem, kterým potvrdíte svou registraci. Na BeNaughty můžete, ale nemusíte nahrát profilovou fotografii a zcela na vaší dobrovolnosti je to, zda prozradíte další osobní informace. Po těchto krocích se můžete začít seznamovat.

Funkce zdarma na BeNaughty

Věděli jste, že na seznamce můžete propagovat svůj účet, i když jste právě offline?

BeNaughty bude vaším jménem kontaktovat potenciální partnery, mrkat na ně a přidávat je do seznamu vašich přátel. A na jaké další funkce se můžete těšit? Nechybí rozšířené vyhledávání uživatelů, Like galerie pro hodnocení fotek, přehled vašich aktivit, chatovací okno a prémiové funkce, které si můžete kdykoliv aktivovat prostřednictvím platební karty.

VIP balíčky na BeNaughty

VIP členství je zcela dobrovolné, ale přináší vám funkce, které si okamžitě zamilujete. Vybírat můžete ze tří balíčků: Prémiový randič, Extra zabezpečení a Chataholik. V každém balíčku naleznete jiné funkce, například vyšší pozice ve vyhledávání, zobrazení 5x více uživateli, nepozorované prohlížení, automatické mazání historie nebo potvrzení o přečtení zpráv. Po aktivaci VIP balíčku dochází k jeho automatickému obnovení na další měsíc. Toto členství můžete zrušit v nastavení svého uživatelského účtu.

Smazání účtu svépomocí

Svůj účet můžete kdykoliv odstranit bez kontaktování uživatelské podpory. V nastavení najdete „Odstranit“ účet, který probíhá v několika krocích. Nejprve zadáte své heslo a poté vyberete, co chcete s účtem udělat: zda ho jenom skrýt nebo ho kompletně odstranit. Zaškrtnete, z jakého důvodu tak činíte a odsouhlasíte zrušení své opakované platby. Nakonec se vás seznamka zeptá, zda chcete opravdu odejít. Po potvrzení dojde ke smazání vašeho profilu. Pokud odstraňujete účet jen kvůli „dotěrným“ uživatelům, můžete si je zablokovat.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
16. 2. 2022

BeNaughty Funkce

Vyhledání uživatelů

Najděte na seznamce svůj ideální protějšek a využijte rozšířené filtrování. Zvolte pohlaví, věkové rozmezí, polohu, a zda chcete zobrazit profily jen s fotkou. Vybrat můžete také sexuální orientaci a vzhled.

Like galerie

Líbí se vám nebo ne? Tak přesně o tomto je Like galerie. Zobrazí se vám v ní fotografie ostatních uživatelů a vy jim buď darujete srdíčko, nebo přejdete na další fotku kliknutím na křížek. Zároveň si můžete prohlédnout, kdo vám dal „like“.

Chatování přes zprávy

Pokud vás zaujme některý muž nebo žena, u každého profilu naleznete ikonku s nápisem „Chat“. Oslovte zajímavé protějšky a začněte si s nimi psát, poznávat je a třeba je i pozvěte na rande.

Odeslání koketní zprávy

Nechce se vám psát každému zvlášť? Odešlete vybraným uživatelům koketní zprávu a vyčkejte na jejich reakce! Jedná se o přednastavenou zprávu, kterou můžete hromadně zaslat více lidem.

VIP balíčky pro vip

Na seznamce BeNaughty můžete kdykoliv rozšířit své členství o další funkce. Na výběr máte ze tří balíčků, které se po měsíci obnovují. Zvolit můžete balíček: Extra zabezpečení (199,99 Kč / měsíc), Chataholik (214,99 Kč / měsíc) a Prémiový randič (314,99 Kč / měsíc).

Balíček Extra zabezpečení pro vip

Zajímá vás, co obsahuje balíček Extra zabezpečení? Chraňte své soukromí a získejte s ním automatické mazání historie, nepozorované prohlížení a maximální HTTPS šifrování.

Balíček Chataholik pro vip

Rádi konverzujete s jinými lidmi? Pak vás zaujme balíček Chataholik s těmito funkcemi: top ve vzkazníku, vyšší pozice ve vyhledávání, potvrzení o přečtení zpráv a zobrazení 5x více uživateli.

Balíček Prémiový randič pro vip

Chtěli byste mít přístup úplně ke všem funkcím? Aktivujte si za výhodnou cenu balíček Prémiový randič. Ten obsahuje funkce z balíčku Extra zabezpečení a Chataholik.

BeNaughty Ceník VIP členství

Účet zdarma

Extra zabezpečení
Top ve vzkazníku
Zobrazení 5x více uživateli
Vyšší pozice ve vyhledávání

VIP účty

160 Kč (za měsíc)

Extra zabezpečení
Top ve vzkazníku
Zobrazení 5x více uživateli
Vyšší pozice ve vyhledávání

BeNaughty Výhody & Nevýhody

Výhody

VIP balíčky můžete kdykoliv pozastavit
Seznamka je přehledná a moderní
Na seznamce natrefíte na lidi z celého světa
Nesympatické uživatele si můžete zablokovat
Na BeNaughty nechybí rozšířené vyhledávání

Nevýhody

Ne každý profil má nahranou profilovou fotografii
Vaše profilové foto mohou hodnotit ostatní uživatelé
Na BeNaughty se mohou vyskytovat falešné profily
Pro více funkcí si musíte aktivovat VIP členství

BeNaughty pro uživatele

Výhody

Seznamka BeNaughty vám přináší výhodné VIP balíčky s automatickým obnovováním po skončení měsíčního období
Seznamka je moderní, nezahlcuje vás nesmyslnými funkcemi a snadno na ní vyhledáte uživatele všech sexuálních orientací
Svůj profil můžete kdykoliv zrušit, čímž se pozastaví i obnova VIP balíčků. Zrušený profil však již nejde obnovit
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku BeNaughty

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka BeNaughty se ukázala v tom nejlepším světle. I když dochází k automatickému obnovování plateb, sami tuto službu můžete kdykoliv pozastavit ve svém nastavení. Díky třem VIP balíčkům se rychleji seznámíte a zvyšujete tím šance, že objevíte ideální protějšek. Seznamka je určena nejen k nezávaznému randění, ale i k vážnému seznámení nebo k navázání přátelství. K ničemu vás nenutí a záleží na vás, nakolik vyplníte svůj profil a zda nahrajete profilovou fotografii. Stačí jen respektovat pravidla slušného chování. A kdybyste narazili na někoho, kdo vám nebude sympatický a bude vás obtěžovat, můžete si ho kdykoliv dát do blokace. BeNaughty vás potěší svým přehledným uživatelským prostředím, přínosnými funkcemi a moderním vzhledem.

BeNaughty Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (8)
Pozitivní zkušenosti (5)
Negativní zkušenosti (3)
Lukáš Chodil, 28 let

Perfektní. Splnilo očekávání, užil jsem si parádní večer s online seznámením a online zábavou, což je přesně to, co jsem v dnešní době chtěl!

ANO 6 NE 2
Petr1980

Za me dobry. Celkem sranda. Necekal jsem od toho nic, ale ucel to splnilo.

ANO 6 NE 1
Libuška, 31 let

Škoda, že všechny profily nemusejí mít nahranou profilovou fotku. Usnadnilo by to seznamování. Takhle nevím, kdo mi píše, koho si představit. A nebaví mě prosit každého o fotku.

ANO 4 NE 2
Daniel, 37 let

Vždycky jsem si myslel, že na seznamkách jsou jen zoufalci. Ale pak mi o téhle vyprávěl jeden můj dobrý kamarád, a natolik mě to zaujalo, že jsem se na ni rozhodl registrovat. Potkám na ni holku svých snů jako on? To se uvidí časem.

ANO 9 NE 2
Míra, 36 let

Očekával jsem od téhle seznamky trochu víc. Zklamalo mě, že mi to vyhledalo jen pár žen do 5 kilometrů, jinak všechny byly dál než 50 kilometrů. Nechci jinou ženu než z mého města, nemám čas někam dojíždět.

ANO 7 NE 3
Pavel, 28 let

Zkusil jsem si aktivovat balíček Prémiový randič. S ním získal funkce navíc, a opravdu se to vyplatilo!

ANO 7 NE 4
Aneta, 29 let

Seznamování mi nikdy moc nešlo. Na chlapy působím nedostupně a prý se mě bojí oslovit. Dala jsem si na seznamku co nejhezčí fotku a hned jsem ten den dostala několik zpráv. Jsem ráda, že tady se mě muži nebojí.

ANO 8 NE 2
Marcela, 30 let

Myslela jsem si, že tu navážu s nějakým mužem něco hlubšího. Jenže většina je tu hlavně proto, aby vás dostala do postele. Zatím jsem nenatrefila na muže, který by chtěl něco víc nebo aspoň nebyl ženatý.

ANO 9 NE 8

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz