Seznamka seznamte.se

seznamte.se Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,5/10
313 980+ / 25+
seznamte.se

Použitelnost stránek a funkce: 5,2/10

Bezpečnost seznamky: 4,9/10

Přehlednost profilů: 4,4/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 2,2/10

Cena služby: 3,4/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
69465 lidí online

Robert
Robert, Věk: 23
Tereza
Tereza, Věk: 23
Adam
Adam, Věk: 26

seznamte.se Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka a zábavní portál – to je Seznamte.se

Seznamka Seznamte.se je seznamovacím a zábavním portálem v jednom, na kterém můžete nalézt vážný vztah, nové přátelé i milence. Tato online seznamka je místem, kde na vás čeká štěstí a nový partner. Seznamte.se má širokou základnu uživatelů a šance na seznámení jsou tu vysoké. K dispozici je pro všechny věkové kategorie lidí, kteří již nechtějí být sami. Seznamka se pyšní příjemným prostředím, přehledností a mnoha funkcemi zdarma. Neustále vylepšuje své služby a funguje také jako fotoseznamka. Zaručuje anonymitu při seznamování a umožňuje oslovit sympatické protějšky. Seznamka působí na českém trhu již od roku 2005 a patří mezi největší seznamky v ČR.

Registrujte se na Seznamte.se během chvíle

Registrace na Seznamte.se není náročná a zvládne ji i úplný začátečník ve světě internetu. Určíte svou přezdívku, vyplníte email, zadáte heslo, uvedete datum narození a vyplníte kraj, ze kterého pocházíte. Svůj účet aktivujete pomocí odkazu, který vám přijde na email. Tím je registrace dokonce a vy můžete začít využívat služeb seznamky, za které převážně nic neplatíte.

Po registraci na Seznamte.se vyplníte seznamovací dotazník

Na svůj profil nahrajte svou nejlepší profilovou fotografii, která vás bude na seznamce reprezentovat. Vyplňte svůj profil a prozraďte na sebe jen to, co uznáte za vhodné. Čím víc toho o sobě řeknete, tím stoupají vaše šance na seznámení. Následně vám doporučujeme vyplnit seznamovací dotazník.

K čemu slouží? Po jeho vyplnění vám seznamka vygeneruje vhodné partnery s podobným náhledem na život. Seznamovací dotazník obsahuje pět částí: obecné, vzhled, zájmy, charakter a partnerské preference.

Placené funkce seznamky se týkají jen mužů

Jako uživatel seznamky si můžete prohlížet veškeré profily a vybrat si vhodného partnera. K snadnějšímu vyhledávání můžete využít filtr a najít uživatele podle kraje, města nebo věku. V detailu každého profilu se vám zobrazí možnost „Poslat zprávu“. Co se týče placených funkcí, ženy mají všechny funkce zdarma. Muži získávají pouze omezený přístup do profilů, mohou rozesílat omezený počet zpráv a mohou sdělovat ostatním členům omezené množství kontaktních údajů. Členství si mohou zaplatit na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Po zaplacení členství mohou vyhledávat profily, posílat fotky nebo si prohlédnout nejlepší shody podle vyplněného dotazníku.

Jak zrušit účet a vypovědět smlouvu?

Pokud jste si zaplatili členství a chcete odstoupit od smlouvy, musíte tak provést písemně do 14 dnů od uzavření smlouvy. Zároveň můžete kdykoliv ukončit svůj smluvní vztah se seznamkou, a to opět písemnou výpovědí adresovanou na sídlo provozovatele. Před odesláním výpovědi je nutné, abyste o tomto informovali podporu seznamky. Jestliže jste nevyužívali placených služeb portálu, můžete smluvní vztah s provozovatele ukončit kdykoliv na podpoře seznamky. Příslušné odkazy na formuláře naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

seznamte.se Funkce

Seznamovací dotazník

Seznamovací dotazník vám pomůže najít správného partnera. Zvyšujete tím výrazně své šance na seznámení. Po vyplnění dotazníku se vám zúží okruh potencionálních partnerů, a to na základě shody informací, které jste v dotazníku vyplnili.

Fotoseznamka

Na fotoseznamce se vám zobrazují fotografie jednotlivých uživatelů a vy jim podle sympatií můžete darovat srdce nebo jim projevit svůj nezájem křížkem. Fotoseznamka slouží k usnadnění vyjádření sympatií k druhé osobě a jejímu jednoduchého kontaktování.

Online uživatelé

Kdykoliv si můžete na seznamce prohlédnout, jací uživatelé jsou právě online a začít s nimi ihned chatovat. Filtrovat online uživatele můžete podle kraje a věku.

Neomezená konverzace pro vip

Sympatickým uživatelům můžete zasílat neomezené množství zpráv a přijímat od nich zprávy. Zároveň jim můžete posílat různé smajlíky a fotografie.

Prohlížení ostatních profilů pro vip

Na Seznamte.se si můžete prohlížet profily a fotografie ostatních členů. Uživatele můžete vyhledat pomocí několika filtrů: přezdívky, kraje, města, věku, stavu a dotazníku. Tento filtr můžete kdykoliv změnit.

Nejlepší shody pro vip

Po vyplnění seznamovacího dotazníku vám algoritmus seznamky vygeneruje shody se všemi uživateli. Poté vám vybere 100 partnerů, se kterými jste dosáhli nejlepšího souladu.

Premium členství pro vip

Premium členství si mohou zakoupit pouze muži, neboť seznamka je pro ženy zdarma. Po zaplacení členství můžete zasílat libovolný počet zpráv, posílat fotky ve zprávách, vyhledávat profily, zasílat své kontaktní údaje, hodnotit ostatní profily a zobrazit si seznam ideálních shod podle vyplněného dotazníku.

seznamte.se Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Neomezené množství zpráv
Zasílání fotek ve zprávách
Neomezený přístup k vyhledávání
Zobrazení shod po vyplnění dotazníku
Doporučené

1 měsíc VIP

349 Kč

Neomezené množství zpráv
Zasílání fotek ve zprávách
Neomezený přístup k vyhledávání
Zobrazení shod po vyplnění dotazníku

3 měsíce VIP

300 Kč (za měsíc)

Neomezené množství zpráv
Zasílání fotek ve zprávách
Neomezený přístup k vyhledávání
Zobrazení shod po vyplnění dotazníku

1 rok VIP

225 Kč (za měsíc)

Neomezené množství zpráv
Zasílání fotek ve zprávách
Neomezený přístup k vyhledávání
Zobrazení shod po vyplnění dotazníku

seznamte.se Výhody & Nevýhody

Výhody

Více než 130 tisíc registrovaných uživatelů
Zobrazení online uživatelů a chatování
Doporučení vhodných partnerů na základě dotazníku
Volitelné VIP členství, které je pro ženy zdarma
Zábavná fotoseznamka pro vyjádření sympatií

Nevýhody

Muži mohou využívat všech funkcí seznamky až po zaplacení Premium členství
VIP členství se automaticky obnovuje a musí se vypovědět písemně
Některé uživatelé účty mohou být uměle vytvořeny seznamkou za účelem zvýšení kvality
Rozdílné ceny VIP členství při platbě mobilem, kartou a bankovním převodem

seznamte.se pro uživatele

Výhody

Jedná se o přehlednou seznamku s mnoha funkcemi a širokou základnou uživatelů
Libovolně si můžete prohlížet ostatní profily a vytvářet si seznam nových přátel
Seznamka vám umožňuje přístup k online uživatelům, se kterými si můžete začít ihned dopisovat
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku seznamte.se

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Možná vám přijde diskriminující, že je seznamka pro ženy zdarma a muži musejí za její služby platit. Ale taková jsou pravidla seznamky. Myslíme si, že seznamka k tomu přistoupila z toho důvodu, že na seznamkách je obecně málo žen a mnoho mužů a tímto se snaží tento poměr vyvážit. Co se týče celkového zhodnocení seznamky, můžete na ní posílat zprávy, prohlížet si profily, vytvářet si seznam přátel a sledovat online uživatele. Na Seznamte.se máte reálnou šanci, že se skutečně seznámíte. I tady však můžete narazit na falešné profily, ale není jich tolik jako na jiných neplacených seznamkách. Za nespornou výhodu považujeme širokou základnu uživatelů.

seznamte.se Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (4)
vaclavz

Seznamka se mi zprvu líbila. Nicméně mě překvapilo, že jsem byl na každý dotaz, ze strany zákaznické podpory, tlačen k tomu, abych si pořídil plné členství. Dobrá, pořídil jsem si ho. Poznámky o tom, že se jedná o předplatné jsem si všiml a říkal si, že to zruším, až nebude potřeba. Po pár dnech jsem si začal všímat podvržených profilů a měl jsem tu čest i s podvodným profilem. To pro mě znamenalo jasné NE pro tuto seznamku. Jaké ale bylo mé rozčarování, když jsem zjistil, že jediná možnost ukončení předplatného, a tedy i členství, je písemná výpověď na adresu provozovatele. Zjistil jsem též, že uhrazením poplatku jsem s provozovatelem uzavřel smlouvu, o které při platbě nebyla žádná zmínka. Za mě je hlavní účel seznamky jediný, tahat z lidí dlouhodobě peníze, pokud si nevšimnou drobných zmínek o tom, že se jim to bude dít. A to nemluvím o tom, že si nejsem již vůbec jist důvěryhodností platebního portálu, jelikož seznamka nevyužívá viditelně žádný platební portál třetí strany, jak tvrdí, ale veškeré údaje si načítá napřímo. Pro mě to byl jasný podnět k blokaci platební karty a nahlášení zneužití.

ANO 5 NE 0
Anna, 20 let

S kamarádkou jsme se registrovaly na seznamku spíše ze srandy, ale nějak se mi to zvrtlo a už se nějakou dobu scházím s jedním fajn klukem. Nikdy jsem na seznámení po internetu nevěřila a tady mě to mile překvapilo!

ANO 24 NE 11
Libor, 40 let

Škoda, že seznamka nemá svou vlastní mobilní aplikaci. Jsem pořád na mobilu a nějakou aplikaci bych uvítal. Jinak jsem tu narazil na pár falešných profilů, ale to se mi stávalo i na jiných seznamkách. Ještě to tu nějakou dobu zkusím i za cenu toho, že si musím zaplatit to jejich členství.

ANO 67 NE 1
Tamara, 35 let

Za mě je tahle seznamka super! Je tu velký výběr lidí a hlavně je tu všechno zadarmo. Zatím jsem tu nepotkala ani žádného sexuchtivého magora, i když jich je na podobných seznamkách plno.

ANO 77 NE 12
Míla, 33 let

Nějak jsem nepochopil ten jejich systém prémiového členství. Co za to dostanu a proč mám platit tolik peněz jenom proto, že nejsem ženská?

ANO 72 NE 35
Pavel, 28 let

Cítím se jako muž diskriminován. Zatímco ženy na seznamce nic neplatí, my muži musíme za nějaké služby platit. To mě naštvalo natolik, že jsem si smazal účet.

ANO 198 NE 4

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz