Sex kamery livechat.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

livechat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,2/10
1 000+ / 21+
livechat.cz

Použitelnost stránek a funkce: 9/10

Bezpečnost seznamky: 10/10

Přehlednost profilů: 9/10

Potenciál nalezení partnera: 8/10

Zákaznická podpora: 10/10

Cena služby: 9/10

livechat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Sex kamery jsou lepší než obyčejné pornostránky s videem, kde můžete sledovat jen nudná předtočená videa. Představte si, že byste si mohli užít živou a interaktivní show s modelkou, a to zcela nezávazně – vlastně dokonce z pohodlí vašeho počítače. Na nic nečekejte a vyzkoušejte erotické live chat kamery. Modelky se vám tady velmi rády odhalí a nebude vás to ani stát moc peněz, vše můžete vidět úplně zadarmo, když budete mít štěstí.

Příliš velký výběr nečekejte

České sex kamery livechat.cz jsou jedním ze 2 nejznámějších českých provozovatelů sexy kamer, kde se před vámi dívky svlékají za kredity. Založena byla už před několika lety v roce 2011, nejedná se tak o novou službu. Pyšní se tím, že od té doby ji navštěvují tisíce uživatelů. My jsme takovou aktivitu nezaznamenali. Celkově bylo online 11 modelek, z toho 6 čekalo na soukromou show. Vybírat jsme si mohli z různých filtrů, jako nejlepší nebo pouze nové, celkově ale příliš filtrovat mezi modelkami nešlo.

Náhodná modelka?

Ze všeho nejdřív vás na livechat.cz uvítá ověření, že je vám více než 18 let. Jakmile vstoupíte na server, náhodně se vám vybere jedna z dívek a rovnou tak vstoupíte do veřejné show.

Dívku vidíte, ale nemůžete s ní jakkoli komunikovat, abyste mohli psát do chatu, musíte se alespoň registrovat – registrace je zdarma. Ve veřejném chatu můžete s dívkou flirtovat úplně zadarmo. Nicméně zdá se, že tady modelky nic moc neukazují.

Po vstupu do veřejného chatu

Jakmile vstoupíte do veřejného chatu, uvidíte modelku. Dívky jsou většinou ve spodním prádle, ale pokud máte štěstí, můžete vidět i víc. Napsat modelce nemůžete, ani poslat dárek, nebo ji požádat o soukromou show – všechno jsou to funkce pouze pro registrované uživatele. Některé dokonce stojí kredity, které si musíte nejdřív dobít za opravdové peníze. Soukromá show tady stojí průměrně 1,5 kreditu za minutu, což ale není zase tolik.

Místo online čeká modelka na soukromý chat

Celkově by mohlo být na livechat.cz mnohem více modelek, které byste si mohli vybrat na divokou show, jenže některé z nich se vám nechtějí veřejně ukázat. Jsou ve statusu „čeká na soukromý chat“, to znamená, že modelka je normálně dostupná, můžete si s ní užít sexy flirt, ale musíte jít rovnou do soukromého chatu. Bohužel mnoho modelek ani nemá pořádně vyplněný profil, takže vlastně nevíte, co vás čeká uvnitř soukromého chatu.

livechat.cz Funkce

Chat s dívkou

Ve veřejném chatu můžete na livechat.cz flirtovat s dívkou. Budete se k tomu ale muset alespoň zaregistrovat. Samotná registrace je zdarma. Můžete si tak povídat s dívkou, dokud neodběhne do soukromé show. Modelky si na livechat.cz docela rády povídají.

Soukromá show pro vip

Jako všude jinde na sex kamerách, můžete pozvat dívku na soukromou show. Modelky si na livechat.cz účtují průměrně 1,5 kreditu za minutu. Některé modelky dokonce ani do veřejných show nechodí a rovnou čekají na ty soukromé. Nabídněte tak dívce soukromou show, pokud ji přijme, bude jen vaše.

Darovat dívce dýško nebo dárek pro vip

Jakmile se zaregistrujete a koupíte si kredity, budete moct dívku ocenit za její show, a to nejen kredity, které se vám z účtu strhnou za soukromou show. Darujte jednoduše dívce dýško nebo virtuální dárek – dívky je milují.

Odeslat vzkaz modelce

Na livechat.cz máte za kredity možnost poslat vzkaz modelce, pokud není zrovna online. Jednoduše si ji tak můžete vyžádat, aby se připojila na sex kameru. Takovou funkci jsme zaznamenali jen na sex kamerách livechat.cz.

livechat.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Nemůžete s dívkou jakkoli komunikovat.
Nemáte jak dívku ocenit, darovat ji dýško nebo dárek.
Neužijete si divokou soukromou show.
Mnoho modelek vám zůstane utajeno, protože chodí jen do soukromých show.

VIP účet

Máte možnost s modelkou komunikovat a říct jí, co by se vám líbilo.
Můžete ocenit její show, říct ji, jak se vám líbila a ohodnotit ji.
Máte možnost darovat dívce dýško nebo dárek.
Užijete si naplno všechny modelky podle vlastního výběru.

livechat.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Sex kamery v českém jazyce.
Žhavé české dívky.

Nevýhody

Málo modelek online.
Bez registrace prakticky nepoužitelné.
Zastaralý design i koncept.

livechat.cz pro uživatele

Výhody

Naše hodnocení livechat.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Celkově se snaží livechat.cz přiblížit zahraničním sex kamerám, vlastně se mu to i daří. Můžete si tady užít mnoho zábavy a divokou show. Nicméně musíte mít štěstí na modelku. Dívky jsou právě problémem na livechat.cz, protože jich online moc není, takže si možná ani nevyberete takovou, která by vás oslovila. Jinak si ale můžete užít vzrušující soukromou show s nadrženou dívkou přesně podle vašich představ.

livechat.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (0)
Vulkan

Asi top chat na české a slovenské scéně. Ceny odpovídají kvalitě.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz