mojemilfka.cz

mojemilfka.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,1/10
200 000+ / 30+
mojemilfka.cz

Použitelnost stránek a funkce: 6,2/10

Bezpečnost seznamky: 6,1/10

Přehlednost profilů: 5,6/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,2/10

Cena služby: 5,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
44248 lidí online

Připojte se
Vašek
Vašek, Věk: 41
Lucie
Lucie, Věk: 28
Max
Max, Věk: 42

mojemilfka.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka pro dospělé mojemilfka.cz

Seznamka mojemiflka.cz plní přání mužům a lesbickým ženám, které dávají přednost starším ženám s mnoha zkušenostmi. Podle aktuálních statistik jsou každou minutu online tisíce uživatelů a každý den se registruje tisíc nových členů. Seznamka ověřuje ženské profily, čímž zaručuje komunikaci s reálnými ženami. Tento seznamovací web nabízí prostor pro sjednání nezávazného sexu a navázání erotické konverzace. Seznamka zaručuje úplnou anonymitu při seznamování i platbách za VIP členství. Kdo nikoho nenajde, tomu vrátí peníze. Registrace je bezplatná a po dobu 14 dní si můžete zdarma vyzkoušet některé funkce. Ať už hledáte mladší muže nebo zralé ženy, jste na této seznamce správně.

Registrace na mojemilfka.cz trvá pár minut

Registrace začíná zadáním vašeho e-mailu. Registrační e-mail vám přijde během okamžiku – obvykle do spamu. Po potvrzení přihlášení se dostanete na svou osobní stránku a vyplníte datum narození, pohlaví, kraj, město a koho hledáte. Dále napíšete svůj stručný popis a jak si představujete nového partnera. V detailu profilu uvedete sexuální orientaci a vzhled. Nakonec nahrajete svou profilovou fotografii, zvolíte si uživatelské jméno a napíšete heslo.

Funkce pro ženy zdarma, pro muže placené

Seznamka mojemilfka.cz překvapuje svými funkcemi. Ověřené ženy je mají zcela zdarma, muži si je musejí po 14 dnech aktivovat platbou. Během čtrnácti dní mohou denně oslovit 10 nových uživatelů a po aktivaci členství až 30 nových členů. Mezi nejzajímavější funkce patří chatování, hra „Setkání“ s výsledky shody, přehled nových uživatelů, prohlížení lidí v okolí nebo seznam návštěvníků vašeho profilu. Oblíbené členy si můžete ukládat pod jednu záložku a mít je stále k dispozici a na očích.

VIP členství na mojemilfka.cz přináší mužům nevšední výhody

VIP členství ženy neplatí. Seznamka k tomu přistoupila z toho důvodu, aby nalákala ženy, kterých je obecně na takových webech nedostatek. Muži po aktivaci měsíčního, tříměsíčního nebo ročního členství získají spoustu výhod. Denně mohou hodnotit až 40 profilů, neomezeně odesílat a přijímat zprávy, vyzkoušet pokročilý filtr vyhledávání podle města nebo získat přehled registrovaných uživatelů. VIP členství je po celou dobu trvání automaticky obnovováno.

Jak deaktivovat nebo smazat profil na mojemilfka.cz?

Pokud již nebudete chtít využívat služeb seznamky mojemilfka.cz, můžete si deaktivovat profil nebo požádat o jeho smazání. Deaktivací zneviditelníte svůj profil, ale nesmažete ho. Provedete tak v nastavení pod nabídkou „Můj profil“. Zde vyberete možnost „Neaktivní – není nikde zobrazen“. Pro smazání profilu nejdříve musíte vypovědět VIP členství a teprve poté technická podpora odstraní váš profil. To se nevztahuje na případy, kdy jste uhradili VIP členství složenkou, bankovním převodem nebo SMS zprávou. Účet může být smazán ihned.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
25. 6. 2023

mojemilfka.cz Funkce

Přehled oblíbených profilů

Pokud se vám líbí nějaký uživatel nebo si s ním rozumíme po zprávách, přidejte si ho mezi oblíbené profily. Již nebudete muset sympatické uživatele složitě vyhledávat a můžete se kdykoliv vrátit na jejich profil.

Registrace nových uživatelů

Každý nově registrovaný člen se vám zobrazí pod záložkou „Noví uživatelé“. Neunikne vám již nikdo nový. Využijte příležitosti, že se nový lidé na seznamce rozhlíží a oslovte je originálním způsobem jako první. Důležité je zaujmout.

Neomezené chatování pro vip

Padli jste si s někým do oka a máte potřebu napsat si o svých životech a představách o partnerovi? Konverzujte neomezeně přes chat a vyměňte si libovolný počet zpráv. Jejich počet není ničím limitován.

Hra „Setkání“ pro vip

Křížek ne, srdíčko ano: takto funguje hra „Setkání“. Zobrazí se vám profilové fotografie ostatních uživatelů a podle sympatií jim darujete srdíčko. V přehledu profilu nechybí věk člena a lokalita, kde se nachází.

Funkce „Chtějí mě“ pro vip

Pod touto záložkou naleznete seznam uživatelů, kteří by se s vámi chtěli osobně setkat a prožít s vámi milostné dobrodružství nebo navázat vztah. Záleží na vás, zda nabídku přijmete či ji budete ignorovat.

Kdo navštívil váš profil pro vip

Pod záložkou „Návštěvníci profilu“ objevíte výčet členů, kteří se podívali na váš profil. I vy můžete navštívit jejich profil a prohlédnout si fotografie a pročíst si osobní informace.

Vyhledávání uživatelů pro vip

Projděte si uživatele ze svého bezprostředního okolí – z města, kde žijete nebo kde aktuálně pobýváte. Ostatní členy filtrujte podle sexuální orientace, věku, města, kraje či stavu.

Premium členství

VIP členství si aktivujte na libovolné období: 1 měsíc (499 Kč), 3 měsíce (333 Kč / měsíc) nebo na 12 měsíců (199 Kč / měsíc). Členství můžete zaplatit kreditní kartou, bankovním převodem nebo odeslanou SMS zprávou na příslušné číslo.

mojemilfka.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Hodnocení 40 profilů denně
Neomezené chatování
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Mám zájem

VIP účet - měsíc

499 Kč

Hodnocení 40 profilů denně
Neomezené chatování
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Mám zájem

VIP účet - 3 měsíce

333 Kč (za měsíc)

Hodnocení 40 profilů denně
Neomezené chatování
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Mám zájem

VIP účet - rok

199 Kč (za měsíc)

Hodnocení 40 profilů denně
Neomezené chatování
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Mám zájem

mojemilfka.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se seznámíte se zralými a zkušenými ženami.
Můžete se spolehnout na bezpečné a anonymní prostředí.
Jako žena získáváte automaticky zdarma VIP členství.
Po aktivaci Premium členství vyhledáte uživatele podle města.
Každý den můžete napsat zprávu až 30 novým členům.

Nevýhody

Muži musejí za přístup k funkcím zaplatit.
Účet můžete smazat až po zrušení VIP členství.
Bez profilové fotografie se neseznámíte.
Vypovězení VIP členství je při platbě kreditní kartou složitější.

mojemilfka.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka mojemilfka.cz splní sny mužů, kteří touží po starších ženách. Zralé ženy jim předají své sexuální zkušenosti.
Na tomto webu objevíte i heterosexuální či homosexuální protějšky pro nezávazný i vážný vztah.
Premium členství si můžete aktivovat až na jeden rok a čerpat všechny výhody seznamky bez omezení. Členství se automaticky obnovuje a vy se nemusíte starat o jeho opětovnou aktivaci.

Závěrečné shrnutí seznamky mojemilfka.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Erotické a seznamovací stránky mojemilfka.cz jsou určeny všem mužům a ženám starším 18 let. Registrují se na ně převážně mladí muži a zralé ženy s mnoha sexuálními a životními zkušenostmi. V současné době je na seznamce kolem dvě stě tisíc uživatelů, ale neumíme odhadnout, zda je tento počet skutečný nebo jestli má tento údaj nalákat muže k aktivaci VIP členství. Ti ale mají jistotu, že komunikují se skutečnými ženami, jejichž profil byl manuálně ověřen. Na webu se mohou seznámit i osoby stejného pohlaví a domluvit si reálnou schůzku. Seznamku mojemilfka.cz můžeme doporučit všem lidem, kteří shánějí protějšek na sex i bližší seznámení.

Mám zájem

mojemilfka.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (0)
Vašek, 34 let

Kdybych měl zhodnotit funkce seznamky, pak dávám jedničku s hvězdičkou. Oceňuji snadné vyhledávání, hodnocení profilů a neomezené chatování. Seznamování je pak o dost snazší. Kdo ale nechce za funkce platit, bude ze seznamky zklamaný.

ANO 2 NE 21
Jan, 25 let

S kámoši jsme se vsadili, kdo jako první uloví starší ženu. Podmínkou bylo, že jí musí být aspoň o deset let víc. Já jsem šel na to fikaně a registroval jsem se na Moje milfka. Hned druhý den jsem si domluvil schůzku a sázku vyhrál. Přemístili jsme se z kavárny k ní domu.

ANO 0 NE 27
~4 720 lidí je online

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz