JerkMate.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

JerkMate.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,2/10
8 000+ / 21+
JerkMate.com

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: -/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: -/10

JerkMate.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Pokud na internetu hledáte zajímavý flirt s dívkou, buďte si jistí, že právě jerkmate.com je tím, co hledáte. Klasické web cam servery jsou sice zajímavé, ale často musíte nejdřív zaplatit velkou část žetonů, abyste se vůbec dostali do soukromé show s dívkou. Jerkmate.com na to jde ale jinak, protože v soukromé show jste prakticky hned. Tento sex chat server přináší zcela nový koncept, který musíte vyzkoušet.

Náhodný výběr dívky

Úplně první velká změna, když se dostanete na sex webcam jerkmate.com je, že nevidíte klasické dlaždice dívek, jak jste zvyklí. Nemůžete si lehce vybrat dívku, která se vám líbí. Server vám nabídne náhodně zvolenou dívku, se kterou můžete začít flirtovat. Přitom je vše maximálně zjednodušené, nemůžete dívce v tuto chvíli darovat žádné dýško ani dárek. Dokonce nefunguje ani chat. Ovšem můžete zapnout svou webkameru a užít si žhavou dívku.

Divoká soukromá show s jednou podmínkou

Představte si, že na jerkmate.com nemusíte kupovat žetony za peníze, abyste se mohli zúčastnit soukromé show s jednou modelkou. Budete v live sex chatu jen vy a dívka. Je to skutečně lákavé, že ano? Ale má to jeden malý háček. Na jerkmate.com totiž jste vy samotní modelem. Ano, budete si muset zapnout webkameru, abyste mohli s dívkou komunikovat a užít si tak interaktivní online dobrodružství. Je to něco jako Omegle chat, ale pouze pro dospělé.

Osobní asistent vám vše vysvětlí

Abyste se na jerkmate.com neztratili, je vám stále k dispozici osobní asistent. Funguje jako nápověda. Zobrazen je jako malý robot, který vás krok za krokem provede v nastavení, přizpůsobení a ovládání jerkmate.com. To je samozřejmě skvělé, protože jerkmate.com má mnoho možností přizpůsobení, na které byste vůbec nemuseli přijít. Zvláště pak, když funguje úplně jinak než jiné web cam servery. Ovšem v českém jazyce vám bohužel neřekne nic.

Možnost přizpůsobit si výběr

Samozřejmě ale nějakou možnost přizpůsobit si náhodnou nabídku dívek máte. Nakonec až tak náhodná nebude, ale pořád si nebudete moct vybrat právě tu konkrétní. Můžete jednoduše říct, jakou dívku preferujete. Nejdříve si vyberete, že máte zájem o dívky, potom se vám nabídne na výběr etnikum, barva vlasů nebo typ postavy. Nakonec se vám podle tohoto výběru zpřístupní několik málo modelek. Ovšem budete se muset také rovnou zaregistrovat – účet je naštěstí zdarma.

Design a přehlednost stránky

Jerkmate.com nabízí čistý a přehledný design, to se nám líbí. Jde vidět, že stránka je moderní a velmi snadno se používá. Pokud si přeci jen nebudete vědět rady, pomůže vám asistent v podobě nápovědy. Ihned po příchodu na jerkmate.com dostanete to, proč tady jste. Nabídne se vám přímo chat s žhavou dívkou, se kterou si můžete užít online flirt a nezávazné dobrodružství. Musíte se ale odhodlat zapnout si alespoň webkameru. Zvládnete to?

JerkMate.com Funkce

Chatování s modelkami

Nejdříve se sice zdá, že se modelkami ani možné chatovat není, ale opak je pravdou. Nejdříve se musíte dostat přes úvodní přizpůsobení filtrů, až poté se vám nabídnou modelky, které hledáte. Navíc s možností chatu přímo s dívkou. Abyste se však mohli pustit do chatu, budete se muset nejdříve zaregistrovat.

Soukromá show

Jerkmate.com jako jeden z mála sex cam webů nabízí soukromou show s modelkou ihned při vstupu na stránku. Dostanete se rovnou do show s náhodně vybranou dívkou. Právě tady máte možnost zapnout svou webkameru. Takhle je jerkmate.com postaven, nejste totiž jen divák, ale zároveň modelem pro dívky.

Průvodce a přizpůsobení výběru

Velmi dobře je také vyřešena nápověda. Jerkmate.com je totiž jiný než jiné web cam servery, proto uživatelé nápovědu často potřebují. Nápověda je tady dostupná celou dobu v podobě virtuálního asistenta, který vás provede celým webem a jeho funkcemi. Zároveň s vámi nastaví první filtr, podle kterého se vám potom zobrazí několik modelek, se kterými si můžete užít show.

JerkMate.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Oproti jiným web cam serverům můžete s dívkou komunikovat pomocí online webkamery.
Na druhou stranu jste pro dívku jen anonymní host.
Neužijete si naplno veškeré funkce.

VIP účet

Máte možnost ukládat si modelky do oblíbených, získáte k nim pak snadnější přístup.
Můžete s dívkou chatovat v soukromém chatu.
Zpřístupní se vám celý profil modelky, navíc s dalšími videi a podobně.
Budete mít aktivní všechny funkce.
Nebudou se vám zobrazovat zbytečné reklamy a promo nabídky.

JerkMate.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Zcela nový koncept online sex chatu.
Jednoduchý přístup do soukromého chatu.
Snadná registrace a vytvoření účtu.
Mnoho žhavých modelek.
Dobré rozvržení stránky a inovativní asistent.

Nevýhody

Málo možností, jak hledat modelky.
Není možnost specifikovat výběr až do detailu.
Často otravné promo nabídky nebo reklamy.

JerkMate.com pro uživatele

Výhody

Naše hodnocení jerkmate.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Live sex cam jerkmate.com je ve spoustě věcech úplně jiný svět. Je to velmi odlišná služba od klasických sex chatů, jak je známe. Na druhou stranu ale přináší mnoho nových a nadmíru zajímavých možností. Zatímco jinde byste za soukromou show museli platit, tady ji máte ihned. Pokud hledáte opravdu nadržené dívky, najdete je tady. Jerkmate.com je v tomto smyslu jednou z nejlepších stránek a určitě doporučujeme ji vyzkoušet.

JerkMate.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz