Seznamka iBoys

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

iBoys Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,6/10
141 330+ / 25+
iBoys

Použitelnost stránek a funkce: 3,5/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 3/10

Potenciál nalezení partnera: 4/10

Zákaznická podpora: 4/10

Cena služby: -/10

iBoys Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka iBoys.cz pro gaye, kteří hledají novou známost

Online seznamka iBoys.cz je místem, kde se setkávají homosexuálně orientovaní muži – gayové. Mladí muži i postarší pánové tu mohou kontaktovat stejné pohlaví a flirtovat či navazovat hlubší vztahy. Naleznete tu nejen povyražení na jednu noc, ale i stálého milence nebo partnera na celý život. Seznamka dává prostor každému, kdo se chce seznámit a již nechce být déle sám. Těšit se můžete na přehledné a přívětivé uživatelské prostředí a na muže, jejichž profily prošly schvalovacím procesem. Díky tomu je na seznamce minimální počet falešných profilů nebo vtipálků, kteří by to se seznamováním nemysleli vážně. Muži nad 18 let mohou zaujmout nejen svou profilovou fotografií, ale i erotickými fotkami.

Registrujte se na iBoys.cz a čerpejte výhody serveru

Registrujte se ještě dnes na seznamku iBoys.cz a těšte se ze všech jejích výhod. Profily jsou schváleny nejpozději do 48 hodin, ale obvykle čekáte mnohem kratší dobu. Registrace na seznamku je jednoduchá a probíhá v šesti krocích. Jako první vyplníte své přihlašovací údaje a uvedete polohu svého bydliště. Dále odtajníte svůj vzhled, neřesti a jaký preferujete typ vztahu. Nakonec prozradíte své sexuální touhy, zájmy a povahové vlastnosti.

Nahrajte fotky a vyhledejte ostatní uživatele

V prostředí seznamky se snadno zorientujete. Do svého profilu můžete nahrát osm různých fotek.

Komunikovat můžete neomezeně se všemi uživateli a vyměnit si s nimi libovolný počet zpráv. Na iBoys.cz lehce vyhledáte ostatní uživatele a můžete je filtrovat podle několika kritérií: vzhledu, okresu, sexuálních požadavků, zájmů a povahy. Na seznamce můžete rovněž zveřejnit seznamovací inzerát, který by neměl sloužit ke komerčním účelům.

Placené funkce zvyšují vaše šance na seznámení

Vyzkoušejte na seznamce další funkce, které jsou sice placené, ale pomohou vám v seznamování. Na iBoys.cz si můžete zaplatit zviditelnění profilu, možnost změny statusu nebo nezobrazení některých informací. A jak na to? Každý uživatel si může dobít svůj uživatelský účet, a to platební kartou nebo převodem z bankovního účtu. Peníze se vám přemění na kredity, které používáte k placení. Nevyužité kredity si můžete převést zpět na bankovní účet, ale počítejte s manipulačním poplatkem ve výši 100 Kč.

Zrušení profilu zvládnete sami

Jestliže se na iBoys.cz seznámíte a nechcete dále využívat služeb seznamky, můžete si zrušit stávající profil. V nastavení naleznete tlačítko „zrušit profil“, kterým deaktivujete svůj účet. Váš profil se tím pádem přestane zobrazovat. Po dobu třiceti dní jej můžete opětovným přihlášením aktitovat. Pokud tak neučiníte, po vypršení třicetidenní lhůty dojde k vymazání vašeho profilu.

iBoys Funkce

Nahrání fotografií

Nahrajte si na seznamku profilovou fotografii, která vystihuje váš současný vzhled. A kdo se nestydí a má dostatek odvahy, může na iBoys.cz zveřejnit své erotické fotografie.

Přehled online uživatelů

Na seznamce si můžete prohlédnout všechny online uživatele, kteří jsou právě připojeni k serveru. Proč je nezkusit zkontaktovat? U online uživatelů máte větší šanci, že si vaši zprávu v brzké době přečtou a odpoví vám na ni.

Chatování

V jakoukoliv denní a noční hodinu se můžete připojit k chatu a navázat spojení se stejně orientovanými muži. Z chatování se nakonec může vyvinout nové přátelství nebo můžete narazit na muže, který má stejné představy o životě jako vy.

Vyhledávání uživatelů

Prohlédněte si muže ze svého okolí a filtrujte uživatele seznamky iBoys.cz podle lokality, vzhledu, sexuálních tužeb a dalších kritérií. Doporučujeme vám uživatele tolik nefiltrovat, abyste měli větší výběr.

Podání inzerátu

Na co čekat, až vám někdo odpoví na vaši zprávu? Podejte si inzerát a těšte se na to, že se seznámíte s novým přítelem. Inzeráty jsou neplacené.

Chytré funkce pro vip

Na seznamce nechybí chytré funkce, které vám zjednoduší život na seznamce. Zaplaťte si za to, že po vás nezůstane stopa při návštěvě profilů a předplaťte si větší limit na uložené zprávy.

Zviditelnění profilu pro vip

Chcete být na seznamce více vidět a zobrazovat se přednostně? Využijte funkci „zviditelnění profilu“, která vám přináší posunutí vašeho profilu na titulní stránku. Vy si vyberete den a čas, kdy bude váš profil viděn.

Vypnutí reklam pro vip

Nelíbí se vám všudypřítomné reklamy na seznamce? Na iBoys.cz si můžete reklamy jednoduše vypnout. Stačí, když seznamce zaplatíte 70 Kč. Tím se reklam nadobro zbavíte.

iBoys Ceník VIP členství

Účet zdarma

Tajná návštěva profilů
Možnost změnit status
Větší limit na uložené zprávy
Zobrazení, že uživatel píše

VIP účet

100 Kč

Tajná návštěva profilů
Možnost změnit status
Větší limit na uložené zprávy
Zobrazení, že uživatel píše

iBoys Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživateli jsou homosexuální a bisexuální muži
Možnost neomezeného odesílání a přijímání zpráv
Uživatele lze filtrovat podle mnoha kritérií
Prohlížení profilů a zhlédnutí erotických fotografií
Podání seznamovacího inzerátu je zdarma

Nevýhody

Na seznamce se vyskytují především muži, kteří hledají pobavení
Uživatelům jsou některé funkce dostupné až po zaplacení
Na seznamce jsou rušivé reklamy, jejichž zobrazení lze však vypnout
Seznamka nemá svou vlastní mobilní aplikaci
Velmi zastaralý web seznamky

iBoys pro uživatele

Výhody

Na seznamku iBoys.cz můžete podle svého uvážení vkládat své erotické fotografie a zpřístupnit je ostatním mužům
Každý člen seznamky může zveřejnit seznamovací inzerát a zaplatit si nadstandardní funkce
Seznamka má spoustu funkcí zdarma a nenabízí žádné drahé členství, které by se automaticky obnovovalo
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku iBoys

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamku iBoys.cz doporučujeme všem mužům, kteří hledají seznámení všeho druhu. Seznamka je bez předsudků a nabízí mnoho funkcí zdarma. Bez problémů vytvoříte profil a smažete ho. Nemusíte se obávat žádných měsíčních plateb. Záleží na vás, jakou částkou budete dotovat svůj účet a zda využijete nadstandardní funkce. Poznejte na iBoys.cz nového přítele nebo milence a pusťte se do sexuálního dobrodružství. Seznamka vám pomůže najít vhodného partnera, s kterým dosáhnete vysněného štěstí. Nebojte se na iBoys.cz projevit svou odlišnou sexuální orientaci – koneckonců všichni uživatelé jsou homosexuálové nebo bisexuálové!

iBoys Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (2)
René, 45 let

Placené funkce mi přijdou naprosto k ničemu. Až po dobití kreditů jsem zjistil, že se dá vlastně pohodlně seznamovat i bez toho. Můžu posílat zprávy, vyhledávat ostatní muže… Placené funkce mi byly leda k tomu, abych se zviditelnil.

ANO 3 NE 0
Mário, 28 let

Neměl jsem to štěstí a neseznámil jsem se tu. Muži moc neodpovídají na zprávy, tak jsem další seznamování vzdal. Škoda, vypadalo to tu slibně. Nezklamala mě tak seznamka, jako její uživatelé. Leckdy jsem pochyboval, že se chtějí skutečně seznámit.

ANO 3 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz