Sex kamery Livejasmin.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Livejasmin.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
6,5/10
130 000+ / 18+
Livejasmin.com

Použitelnost stránek a funkce: 9,5/10

Bezpečnost seznamky: 9,5/10

Přehlednost profilů: 9,5/10

Potenciál nalezení partnera: 9/10

Zákaznická podpora: 10/10

Cena služby: 8/10

Livejasmin.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Nejlepší sex kamery a webcam modelky na světě

Erotický server LiveJasmin.com investoval výrazné prostředky do nového designu. Dnes není této stránce co vytknout. Skvěle se v ní orientuje a snadno najdete to, co hledáte – jednoduše kliknete na modelku a jste ihned v živém videochatu. Skutečně jednoduché a snadné. Modelky vidíte na první pohled, můžete si mezi nimi různě filtrovat a snadno hledat takové dívky, které vás opravdu zaujmou. Navíc ihned vidíte, jestli je modelka online, což ulehčuje výběr.

Chcete, aby vám dívka ukázala víc? Budete muset zaplatit

Videochat je zdarma, ale pouze po omezenou dobu. Placené jsou i jiné funkce, které vám umožňují interakci s modelkou. Jedinou výjimkou je samotný chat, kam můžete přispívat i jako host, tedy neregistrovaný a neplatící návštěvník. Pokud ovšem chcete dívku potěšit dárkem, ohodnotit její show, nebo pro ni hlasovat, musíte se minimálně registrovat. Po registraci se vám některé funkce zpřístupní, jiné jsou ale čistě za kredity – virtuální měna na LiveJasmin.com, kterou si kupujete za opravdové peníze.

Tolik modelek, že si jen snadno vyberete

Obrovskou výhodou tohoto erotického videochat serveru je velká základna registrovaných a zároveň aktivních modelek. Můžete hledat tak dlouho, dokud si opravdu nevyberete takovou dívku, která vás okouzlí, která vám bude stoprocentně vyhovovat. Přitom díky pokročilému vyhledávání a filtrování to není vůbec těžké.

Ovšem modelky jsou tady tak žhavé, že byste se stejně nakonec nejraději podívali na většinu z nich. Výhodou placeného členství je, že budete mít přístup ke všem modelkám, dokonce k těm VIP, které opravdu stojí za to.

Cenové rozpětí

Za modelky zaplatíte různě. Ceny se odvíjí od jednotlivých služeb, hodně záleží na tom, co všechno je dívka ochotna předvést. Na LiveJasmin.com ale existuje i celá kategorii dívek, které se předvádí zadarmo – prohlédněte si je. Na ceně jednotlivé modelky se zároveň odvíjí to, jak moc je přitažlivá, kolik má stálých diváků a podobně. Každá dívka si určuje ceny sama. Rozdíl je například mezi svlékání před kamerou, nebo soukromou show s dildem.

Registrace a VIP členství

Samotná registrace na LiveJasmin.com je opravdu jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí vyplnit běžné údaje a e-mail, na který vám přijde ověřovací odkaz, ten vám aktivuje účet. Poté se jednoduše přihlásíte a odemknou se vám některé funkce LiveJasmin.com, které jsou jen pro registrované uživatele. Avšak pozor, samotná registrace ještě neznamená placené VIP členství. Abyste mohli využít zbytek placených funkcí, budete si muset koupit kredity za peníze. Díky kreditům pak budete moci kupovat modelkám dárky nebo třeba platit za soukromou show, stejně jako odemykat jejich profesionální fotoalba.

Livejasmin.com Funkce

Pokročilé vyhledávání a filtrování

Jednoduše můžete mezi modelkami filtrovat. Můžete si vybrat, co byste chtěli, aby vám dívka předvedla. Stejně tak si zvolíte například jazyk, kterým dívka mluví. Dobré je, že si můžete omezit výběr například i podle toho, kolik jste ochotni zaplatit za show dívky.

Sledování, kdo je online

Ihned v přehledu modelek jasně vidíte, která modelka je online. Nemusíte tak složitě hledat, po rozkliknutí profilu se ihned dostanete na živý chat.

Chatování s modelkami

Chatovat si s modelkami můžete i přesto, že nemáte placené členství. Můžete je tak pozdravit, nebo jim napsat, po čem zrovna toužíte, co byste chtěli vidět.

Soukromá show pro vip

Můžete si s dívkami domluvit soukromou VIP show, kde vám modelka předvede vše, na čem se domluvíte. Soukromá show je placená a cenu si určuje sama modelka.

Kupování dárků pro vip

Každou dívku můžete potěšit různými dárky, které jim koupíte. Opět se jedná o placenou funkci, na kterou musíte mít kredity.

Snímek obrazovky pro vip

Během každé online show dívky si můžete udělat snímek těch nejlepších momentů, které byste si chtěli uchovat. Potřebujete ale minimálně registraci.

Sledování v HD rozlišení

Pokud to konkrétní stream umožňuje, můžete dívku sledovat v HD kvalitě. Erotická streamovací služba LiveJasmin.com to umožňuje.

Fotoalbum modelek pro vip

Za kredity modelek si můžete odemknout různá fotoalba a prohlédnout si povedené, mnohdy i profesionální porno fotografie modelek.

Livejasmin.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Sledování show jen po omezenou dobu
Žádné snímky z videochatu modelky
Nemůžete dívce dát dárek
Nebudete moci pozvat modelku na soukromou show
Doporučené

VIP účet

150 Kč

Můžete sledovat show modelky po neomezeně dlouhou dobu
Získáte přístup k VIP dívkám
Získáte mnoho funkcí, které nejsou dostupné neplatícím členům
Můžete si dívky ukládat do oblíbených
Budete moci kupovat dívkám dárky a odměňovat je za show

Livejasmin.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Můžete sledovat show modelky po neomezeně dlouhou dobu
Získáte přístup k VIP dívkám
Získáte mnoho funkcí, které nejsou dostupné neplatícím členům
Můžete si dívky ukládat do oblíbených
Budete moci kupovat dívkám dárky a odměňovat je za show

Nevýhody

Žádný osobní kontakt
Nejedná se o seznámení, dívky se většinou seznamovat nechtějí
Nemůžete dívce dát dárek
Nebudete moci pozvat modelku na soukromou show

Livejasmin.com pro uživatele

Výhody

Více než 2000 aktivních modelek
Dobrodružství s dívkou zcela online
Dívky jsou ochotny vám ukázat opravdu hodně
Velmi kvalitní a funkční stránka
Důvěryhodná služba s historií
Screenshot

Závěrečné hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Erotický Videochat LiveJasmin.com vám dává možnost sledovat více než 2000 aktivních modelek. Nebudete mít problém si vybrat takovou, která vás bude vzrušovat pouhým pohledem. Celý koncept funguje velmi dobře a mnoho dobrodružství zažijete, i pokud si nebudete chtít koupit kredity. Server umožňuje streamovat videa modelek přímo v HD kvalitě, což je velká výhoda. Kvalita se ale nakonec stejně odvíjí od jednotlivých modelek.

Livejasmin.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (0)
Jakub B.

Nikdy předtím jsem na takových stránkách nebyl. Bál jsem se, jestli to bude opravdu fungovat a zbytečně nepřijdu o peníze. Nakonec mě to celé pozitivně překvapilo. Mám teď na livejasmin svojí oblíbenou dívku a chodím tam pravidelně.

ANO 0 NE 0
Kristýna

Líbí se mi, že můžu prožít orgasmus s holkou, co dělá přesně to co chci viděti, aniž bych se musela zdlouhavě seznamovat. Cena je sice vyšší ale stojí to za to.

ANO 0 NE 0
Martin

Stránka stojí za hovno. Vyberte si jinou. Doporučuji StripChat!

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz