Seznamka MyDates

MyDates Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,5/10
22 000+ / 21+
MyDates

Použitelnost stránek a funkce: 4,5/10

Bezpečnost seznamky: 5/10

Přehlednost profilů: 4,8/10

Potenciál nalezení partnera: 4,3/10

Zákaznická podpora: 3,8/10

Cena služby: 4,8/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
4867 lidí online

Pavel
Pavel, Věk: 27
Lucie
Lucie, Věk: 24
Bořek
Bořek, Věk: 26

MyDates Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Najděte ideálního partnera na MyDates

Seznamka MyDates je místem, kde najdete partnera, který k vám bude skutečně pasovat. Každým dnem na ní stoupá počet uživatelů a seznámíte se s lidmi z vašeho okolí i jiných měst. Na cestách využijete propracovanou aplikaci, na které se můžete domluvit s ostatními členy na okamžité schůzce. Seznamte se s atraktivními muži a ženami a navažte s nimi vztah, přátelství nebo flirt. Oslovte je dříve, než to udělá někdo jiný, vyjádřete jim své sympatie lajkem či jim zašlete virtuální dárek. Prožijte zase pocit zamilovanosti nebo si splňte své tajné sexuální fantazie. Najděte stejně naladěné protějšky, sejděte se v nějaké útulné kavárně a pak zajděte do kina. Můžete se propojit s lidmi různé sexuální orientace – záleží pouze na vašich preferencích a touhách.

Tři možnosti, jak se na MyDates registrovat

Během registrace nevyplňujete žádné osobní informace. Uvedete, jaké pohlaví hledáte a kolik je vám let. Zaregistrovat se můžete i pomocí Facebooku nebo Google. Registrace je dokončena po kliknutí na aktivační odkaz ve vašem emailu. Poté se dostanete do svého nově založeného profilu a můžete ho doplnit o další údaje. Řekněte druhým něco o sobě, jaké máte vzdělání, zda jste ve vztahu a jaká je vaše profese. Čím více toho prozradíte, tím máte větší šanci, že k sobě přitáhnete toho správného partnera.

Funkce pro rychlejší seznámení a komunikaci

Prohlédněte si funkce seznamky MyDates a začněte se seznamovat! Nezapomeňte si nahrát profilový obrázek, ať si o vás ostatní uživatelé udělají představu. Vyhledejte uživatele podle pohlaví, věkového rozmezí a města.

Vyjádřete jim srdíčkem, že se vám líbí, přidejte si je k oblíbeným profilům, odešlete jim polibek a zprávu nebo jim pošlete dárek. Chatujte s nimi a poznejte jejich představy o vztahu. Prozkoumejte, kdo nový vás navštívil a od koho jste dostali lajky.

Zpoplatněné zasílání zpráv

Pro chatování a zasílání zpráv si musíte zakoupit virtuální mince. Při nákupu na webových stránkách k nim obdržíte bonusové mince. Zakoupit si můžete 110 až 3 300 mincí. Zaplatíte je debetní kartou nebo přes PayPal a další známé platební brány. Nemusíte se obávat automatických plateb po vyčerpání všech mincí ani storno lhůt. Jakmile mince spotřebujete, je jen na vás, zda si zakoupíte další. Za jednu zprávu zaplatíte 50 mincí. Jestliže použijete „TopChat“, použijete dalších 20 mincí.

Profil smažete s podporou seznamky

V nastavení nemáte možnost smazat si uživatelský profil. Ale nezoufejte – zákaznická podpora vám profil na vaši žádost smaže a s ním i všechny kontakty, adresář oblíbených uživatelů a zprávy. Do emailu seznamky stačí zadat vaše uživatelské jméno a emailovou adresu. Profil bude odstraněn neprodleně. Možná se tak rozhodnete proto, že je zasílání zpráv zpoplatněno. Získejte 100 mincí zdarma po stáhnutí aplikace a zkuste někoho kontaktovat. Pro další komunikaci můžete použít jiný komunikační neplacený kanál, třeba email.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

MyDates Funkce

Vyhledání uživatelů

V levém sloupci po přihlášení si můžete nastavit, jací uživatelé se vám mají zobrazovat. Vyhledejte ostatní uživatele podle pohlaví, věkového rozmezí a města, ve kterém žijete nebo kde aktuálně pobýváte.

Návštěvníci

Jste zvědaví, kdo navštívil váš profil? Odpověď se dozvíte pod záložkou „Návštěvníci“. Pokud vás zatím nikdo nenavštívil, buďte aktivní a udělejte první krok. Seznamka vám navrhne profily, které by se vám mohly líbit.

Lajky

Uživatelé vám mohou vyjádřit své sympatie mnoha způsoby, například lajky. Zjistěte, kolika se líbíte uživatelům, popřípadě si projděte jednotlivé profily a olajkujte je. Vyčkejte, jestli vám uživatelé také olajkují profil a navažte komunikaci.

Oblíbené

Přidejte si atraktivní profily pod záložku „Oblíbené“. Zobrazte si profily a klikněte na hvězdičku. Profily se vám rázem uloží pod tuto záložku a vy se k nim můžete kdykoliv vrátit. Již nemusíte pracně vyhledávat profil, který vám kdysi padl do oka.

Dobrovolné nastavení profilu

Po registraci si můžete nastavit profil: nahrajte si atraktivní fotografie a ukažte detailně svou tvář a postavu. Řekněte v pár větách něco o sobě a prozraďte, koho hledáte, zda jste ve vztahu, jaké jsou vaše neřesti a jaká je vaše profese.

Nákup mincí

Seznamka funguje na tom principu, že po nákupu mincí můžete zaslat uživatelům zprávy. Objednejte si 110 mincí za 49 Kč, 280 mincí za 99 Kč, 720 mincí za 249 Kč, 1 490 mincí za 499 Kč nebo 3 300 mincí za 999 Kč. Ke každé objednávce dostanete bonusové mince.

Chatování pro vip

Poznejte ostatní uživatele blíže a pozvěte je na chat. Zjistěte, co máte společného, jaké jsou vaše představy o budoucím vztahu a podle sympatií si vyměňte kontaktní údaje. Pak jste již jen krůček od toho, abyste se osobně setkali.

Doručená pošta pro vip

Nenechte si ujít nejnovější zprávy od svých ctitelů – naleznete je pod záložkou „Doručená pošta“. Číslo u této záložky napoví, kolik máte nepřečtených zpráv. Než na zprávu odpovíte, prohlédněte si profil uživatele, abyste se o něm dozvěděli víc.

MyDates Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Vyhledávání uživatelů podle města
Přehled návštěvníků
Přidání profilů do oblíbených
Přečtení zpráv

VIP účet 110 mincí

49 Kč

Zasílání zpráv
Chatování s uživateli

VIP účet 280 mincí

99 Kč

Zasílání zpráv
Chatování s uživateli

VIP účet 720 mincí

249 Kč

Zasílání zpráv
Chatování s uživateli

VIP účet 1490 mincí

499 Kč

Zasílání zpráv
Chatování s uživateli

VIP účet 3300 mincí

999 Kč

Zasílání zpráv
Chatování s uživateli

MyDates Výhody & Nevýhody

Výhody

Při registraci neuvádíte žádné osobní údaje
Po registraci získáváte přístup ke všem profilům
Profilovou fotografii si můžete, ale nemusíte nahrát
Na seznamce najdete jakýkoliv vztah – vážný i flirt
Profily můžete filtrovat podle města

Nevýhody

Na zprávy můžete odpovědět až po zakoupení mincí
Chatování je zpoplatněno mincemi
Ne každý uživatel má nahranou profilovou fotku
Nemáte záruku, že vám sympatický uživatel odpoví

MyDates pro uživatele

Výhody

Na MyDates se mohou registrovat uživatelé nad 18 let. Hledají různý vztah – své představy obvykle uvádějí ve svém profilu.
Seznamka je místem, kde natrefíte na obě pohlaví s heterosexuální a homosexuální orientací. Při registraci uvádíte, jaké pohlaví hledáte.
Po vyhledání uživatelů si je můžete přidat do oblíbených, poslat jim polibek, darovat jim dárek nebo jim napsat zprávu.
Screenshot

Seznamce MyDates nemáme co vytknout!

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka MyDates je zcela transparentní. Obsahuje vyhledávací filtr, který můžete podle libosti měnit. Dejte sympatickým uživatelům lajk a vyčkejte na to, zda budou sympatie vzájemné. Na tomto seznamovacím webu se k ničemu nezavazujete. Neexistuje na něm žádné VIP členství, které je jinde často spojováno s automatickými platbami z vašeho účtu. Seznamka patří mezi ty solidní, kontroluje nahrané fotografie a netoleruje erotické fotky. Nejvíce ji lidé využívají k vážnému seznámení, ale registrují se na ni i uživatelé se zájmem o milenecký poměr. Ať už máte dlouhou chvíli, nemáte čas se seznamovat nebo nemůžete v reálném životě potkat novou lásku, seznamka MyDates je místem, na kterém se mohou vyplnit vaše sny!

MyDates Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (9)
Pozitivní zkušenosti (7)
Negativní zkušenosti (2)
Pepa1274

Čekal jsem že to bude fungovat,ale je to tu jen o psaní a utrácení.Ve skutečnosti se nelze sejít,vždy se najde výmluva a odpověď vždy stejná i na psaní někde jinde bez utrácení,Raději bych zustala tady.Tak že za mne mínus

ANO 13 NE 1
tygr

hledam zenu krasnou ve veku 20,30 let

ANO 1 NE 3
Michal

Ten chlap co tu píše,jak si našel parterku je lhář a podvodník , psal jsem si tu s 15 profily najednou,ty peníze potom litali.Všechny melou stejný blbosti chtěj si psát jen tady ,nechtějí dát kontakt ,jako by mi jim nekdo za to platil ,když z nás vytáhnou peníze ,chodilo mi tady denne i pres 100 zpráv a některý byli tak hezký,že sem tomu ani nechtěl uvěřit. byl jsem tady 14 dní a uspěch nula,žádná zchůzka .To nechceš .každá mi psala ,že si píše jenom se mnou , je to povod ,ty holky nejsou zkutečný .Proč jsou tady,když se nechtějí sejít a bojí se dát někomu na sebe číslo ,když už si s Vámi několik dnů povídají a dojde tam i na slova zlato,lásko a další taková slova vysloveně Vám lezou do zadku ,jinde to tak nefunguje,tam se musíte snažit o dost víc ,naše zkušenost se tady shoduje to není náhoda .vy ostatní sem vůbec nelezte ,stoji to velký prachy.

ANO 25 NE 0
Pepe

My dates, jako ostatní, jen psát si a vykecávat žádnou reálnou akci nečekejte, všechny se boji scházet kvůli koroně. A když už, tak výjimka...

ANO 42 NE 1
Jirka, 27 let

Seznamka je částečně zpoplatněna, ale jaká není? Jestli nechcete moc utrácet za zasílání zpráv, udělejte to jako já. Pošlete hned v první zprávě svůj email nebo telefonní číslo. Už několik žen se mi ozvalo na můj mobil.

ANO 33 NE 24
Ivo, 40 let

Na můj vkus je seznamka chudá na uživatele a nemá moc funkcí. Za mě je mínus to, že napsat nebo odpovědět můžete až po zakoupení mincí. Jinak nemáte šanci někoho oslovit. Čekal jsem od MyDates víc.

ANO 41 NE 16
Wendy, 24 let

Musím říct, že mě mile překvapilo, že můžu vyhledat uživatele nejen podle věku, ale i města. Na druhou stranu mi trochu chybí rozšířené vyhledávání, třeba výška, jestli mají děti a tak. To jsou pro mě důležité informace.

ANO 20 NE 20
David, 35 let

Dlouho jsem se trápil tím, že jsem sám. Mám nadváhu a ženy chtějí nejlépe vysportované muže nad metr devadesát. Myslel jsem si, že nemám šanci. Ale našel jsem ženu, kterou jsem zaujal svým vtipem a inteligencí. Taky můžete někoho najít, jsem toho důkazem.

ANO 26 NE 38

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz