On hledá ji

Jaký typ seznamky hledáte?

4 670 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Luboš
online
Káťa
online
Miloš
online
4 760 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Matěj
online
Janina
online
Filip
online
9 486 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Adam
online
Anna
online
Míša
online
201 174 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
3 021 lidí online
 • Seznamka pro navázání vzrušujícího flirtu
 • Návrhy párování s atraktivními protějšky
 • Web pro potěšení a zábavu pro dospělé
Ladislav
online
Adriana
online
Zdeněk
online
2 060 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Míša
online
Taťána
online
Marek
online
3 005 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
Vašek
online
Týna
online
Dominik
online
133 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
Ladislav
online
Sabina
online
Milan
online
1 829 lidí online
 • Seznamka pro nalezení přátelského a vážného vztahu
 • Návrhy vhodných protějšků
 • Seznámení přes počítač, mobil a tablet
Karel
online
Sára
online
Milan
online
5 829 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Vilém
online
Sabrina
online
Luboš
online
4 760 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Matěj
online
Janina
online
Filip
online

Proč se seznamovat s muži online?

Online seznamky zaznamenaly v posledních letech velký rozmach. Sdružují všechny skupiny a vrstvy obyvatel, a to svobodné nebo nešťastně zadané. Na každé z nich naleznete tisíce mužů, jejichž cílem je seznámit se a najít si partnerku do života nebo milenku pro krásné chvíle. A proč se seznamovat s muži online? Nemusíte čekat, až vás nějaký muž osloví na ulici nebo v baru. Na seznamovacích portálech můžete kontaktovat muže a domlouvat si s nimi schůzky přes internet. Ušetříte tím spoustu času a navíc si v klidu domova prohlédnete potenciální partnery. Dozvíte se o nich všechny podstatné informace a ujasníte si, zda jsou vám sympatičtí nejen svou fotografií, ale i profilem.

Na internetových seznamkách můžete být v jakoukoliv hodinu. Nemůžete spát? Jděte na takový web a zjistěte, jací muži jsou právě online. Nezáleží na tom, jaký typ vztahu hledáte. Muži jsou přístupní k nezávaznému románku i dlouhodobému přátelství či partnerství. Projděte si několik seznamek, a která vám bude nejsympatičtější a bude mít dobré recenze, na tu se zaregistrujte. Můžete si nahrát profilovou fotku, ale na většině portálů to není podmínkou. Nechybí na nich přehledné vyhledávání podle kraje, města a věku, popřípadě stavu. Ať už toužíte po muži se stejnými zájmy nebo tajemném alfa samci, na seznamkách máte vysokou pravděpodobnost, že ho najdete.

Jak byste se měla chovat k mužům na seznamkách?

První dojem je klíčový a rozhodující. Určitě i vy chcete zanechat dobrý dojem hned v první zprávě. Nestyďte se převzít iniciativu a oslovte muže bez čekání, jestli si vaší návštěvy všimne. V kontaktní zprávě uveďte, koho hledáte a čím vás dotyčný muž zaujal. Buďte pozitivní, vtipná a nebojte se odhalit svou rozpustilou povahu. Pokud čekáte, až vás muži osloví první, je slušnost jim odpovědět – ať už se vám líbí či nikoliv. Buďte k mužům vstřícná a zablokujte si případně ty, kteří jsou příliš urputní v seznamování a obtěžují vás. Nahrajte si atraktivní profilovou fotku. Ta přiláká muže na váš profil a stoupá šance, že si vás všimne váš pan „Dokonalý“.

Muži na seznamkách jsou plni očekávání. Nedávejte jim plané naděje, když cítíte, že se s nimi nechcete sejít. Buďte za každou cenu upřímná a skončete rozhovor, pokud vám dotyčný muž nebude vyhovovat. Neříkejte na sebe všechno a buďte trochu tajemná. To ale neznamená, že byste mužům nemohla napsat více informací o sobě. Jen buďte opatrná, co jim píšete. Může se stát, že vás muž na dálku očaruje svou fotkou a líbivými zprávami. V případě, že si s ním budete chtít sjednat schůzku, zapamatujte si vše podstatné a navažte na to při osobním kontaktu.

Na jaké muže byste si měla na seznamkách dávat pozor

Mezi solidními muži se na seznamkách mohou vyskytovat podvodníci a vtipálci. Počítejte s tím, že na ně můžete narazit zejména na neplacených seznamkách. Nereagujte na zprávy cizinců a nenechte se zlákat líbivými slovy. Nikdy mužům neposílejte své erotické fotografie, protože se dají lehce zneužít. Neprozrazujte na sebe citlivé osobní údaje, zejména kde bydlíte, kde pracujete a jaké je vaše telefonní číslo. Buďte obezřetná, když vám napíše muž s pohlednou tváří a vypracovanou postavou. Může se jednat o falešný profil.

Někteří muži vám budou skládat komplimenty a ujišťovat vás, jak jste úžasná. Ženy pak často podléhají iluzím, že našly toho pravého. V mnoha případech se takovým mužům nejedná o vážný vztah, ale jen o pobavení. Lichotkami se snaží ženu omámit a dostat ji tam, kam potřebují. Pozor si dejte na chatovací roboty na některých nesolidních seznamovacích portálech, které si s vámi píší, a jejichž cílem je, abyste si zaplatila VIP členství. Po jeho aktivaci se tito roboti odmlčí. Některé seznamky si dokonce najímají muže na psaní, jejichž cíl je stejný jako v případě robotů.

Desatero seznámení, když on hledá ji

Možná se trápíte tím, že jste sama. Proč nezkusit online seznamku a nezaregistrovat se na nějakou? Najdete v ní rubriku „On hledá ji“, která je plná inzerátů a profilů. Jak takového muže zaujmout, aby vám odepsal?

 1. Přemýšlejte nad přezdívkou

  Přezdívka na seznamce toho o vás hodně vypovídá. Jestliže nehledáte nic nezávazného, vyvarujte se přezdívkám se sexuálním podtextem. Přezdívka by vás měla vystihovat a můžete ji vytvořit spojením dvou slov, popřípadě ze svého jména.
 2. Buďte upřímná

  Internet a anonymita za obrazovkou lákají k tomu, že máme tendence si přikrášlovat některé informace a dělat se lepšími, než jací opravdu jsme. Buďte svá a přirozená a nehrajte si na někoho, kým nejste. Pravda dříve či později vyjde najevo.
 3. Vyšperkujte svůj profil

  Profil vás reprezentuje a je tím prvním, odkud muž čerpá informace. Napište, co vás baví, nahrajte profilovou fotku a svěřte se s tím, koho hledáte. Zvýšíte tím pravděpodobnost, že vás osloví muži, s kterými máte něco společného.
 4. Prozraďte svůj vzhled

  Řekněte si upřímně, zda byste napsala muži, který nemá na seznamce profilovou fotku. Většina žen takové muže nekontaktuje. Vyberte nějakou svou pěknou fotku, na níž je vidět vaše postava a tvář. Pamatujte na to, že by měla být fotka aktuální.
 5. Seznamte se přes zprávy

  Někteří muži dávají přednost osobnímu setkání před internetovou konverzací, ale vy byste měla být jako žena opatrná a muže poznat nejprve po zprávách. Navíc budete vědět, o čem se s ním máte na schůzce bavit a nebudete trapně mlčet.
 6. Zjistěte jeho rodinný stav

  Na seznamkách je vysoké procento ženatých mužů. Někteří se tím netají, jiní vám nebudou chtít odpovědět popravdě. Chtějte znát pravdu, zda je svobodný nebo zadaný. Pokud se na typu vztahu neshodnete, ušetříte si čas dalším poznáváním.
 7. Prověřte si ho

  Zahrajte si na agentku a zjistěte o něm co nejvíce informací. Projděte sociální sítě a vyhledejte ho podle jména, města nebo fotografie. Jen tak získáte jistotu, že nekomunikujete s žádným vtipálkem a že na druhé straně sedí muž, jakého znáte z profilu.
 8. Poslechněte si jeho hlas

  Není nad to slyšet před první schůzkou jeho hlas a popovídat si o všedních věcech. Pokud si máte po celou dobu hovoru co říct, zřejmě nebudete mít odmlky ani na schůzce. Navíc zjistíte, jak se muž vyjadřuje a jestli je vám jeho hlas příjemný.
 9. Neplánujte

  Jste již dlouho sama a muž vám přijde jako horký kandidát na nového partnera? Stůjte nohama pevně na zemi a neuhánějte ho. Neplánujte nic dopředu a nepředstavujte si, jak s ním založíte rodinu. Na takové úvahy je po prvních schůzkách brzy.
 10. Buďte na jedné seznamce

  Na internetu je tolik seznamek, že možná zvažujete, že se zaregistrujete hned na několik. To je ale chyba. Vyberte si tu nejlepší a na tu se soustřeďte. Jen tak vám neunikne vhodný muž na vztah.

Jak by žena měla správně vyplnit profil na seznamkách?

Váš profil by měl přivést do vašeho života nového muže, proto si s ním dejte záležet. Nepřeskakujte jednotlivé kroky a vyplňte všechno popravdě. Zamyslete se nad otázkami a odpovězte na ně podle svého nejlepšího přesvědčení. Jestliže vám seznamka nabídne osobnostní dotazník, nenechte se jím odradit. Cílem je poznat vaši osobnost a požadavky na partnera a navrhnout vám vhodné protějšky. Nenadělejte ve svém profilu pravopisné chyby a buďte pozitivní. Muži nechtějí ženu, která se lituje. Stejně tak neodhalujte nic ze své sexuální stránky a buďte ta, kterou budou muset muži dobývat.

Profilová fotka stojí za tím, zda vám muž napíše nebo ne. Koneckonců muži se orientují hlavně očima a jako první dají na vzhled. Na fotce byste se měla usmívat a nemít na očích sluneční brýle. Nebuďte ale na fotografii vyzývavá, protože by to k vám přitáhlo muže, kterým jde o nezávazný vztah. Odhalte, jakého partnera pro život hledáte a kolik by mu mělo být. Prozraďte své koníčky a zájmy, rodinný stav a co máte ráda. Do profilu nikdy neuvádějte svou adresu, telefon ani email a nechte si pro sebe, kde pracujete. Takové informace odhalte jen muži, kterého si prověříte a kterému budete důvěřovat.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných mužů
97% žen
1.
MyFreeCams.com
MyFreeCams.com
 • Více jak 1000 modelek online
 • Propracovaný chat
 • Integrovaný Lovense Lush vibrátor do chatu
21+
ideální věk
13 000+
svobodných
91% žen
2.
StripChat.com
StripChat.com
 • 1500+ modelek online
 • Malé množství reklam
 • Vysílání v HD kvalitě
21+
ideální věk
20 000+
svobodných
11% mužů / 89% žen
3.
BongaCams.com
BongaCams.com
 • 1000+ modelek online
 • Streamy v HD kvalitě
 • Podpora virtuální reality
21+
ideální věk
25 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
5 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz