Elitedate seznamka

Elitedate Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,5/10
150 700+ / 25+
Elitedate

Použitelnost stránek a funkce: 7,2/10

Bezpečnost seznamky: 7,2/10

Přehlednost profilů: 7/10

Potenciál nalezení partnera: 6,2/10

Zákaznická podpora: 5,1/10

Cena služby: 4,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
33341 lidí online

Marek
Marek, Věk: 28
Emílie
Emílie, Věk: 28
Robin
Robin, Věk: 26

Elitedate Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka EliteDate pro náročné uživatele

Seznamka EliteDate se prezentuje jako seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost. I když se jedná o placenou seznamku, patří mezi ty levnější. Jejími uživateli jsou hlavně středoškoláci, vysokoškoláci a podnikatelé, kterým nevadí zaplatit si VIP členství. Pracovníci seznamky manuálně kontrolují profily, čímž snižují množství falešných profilů. EliteDate umožňuje pokročilé vyhledávání potenciálních partnerů a doporučuje vhodné protějšky, které vám vygeneruje po vyplnění psychologického testu. Navíc má tato seznamka dostatek pozitivních referencí a cílí pouze na český trh. Pokud tedy hledáte vážný vztah a nikoliv flirt či povyražení, je EliteDate tou správnou volbou.

Registrace na EliteDate nezabere mnoho času

Na samém začátku vyplňujete své údaje včetně příjmení, které ale není nikde zveřejněno. Uvedete svůj rodinný stav, vzdělání, povolání a vzhled a zodpovíte otázky v poměrně rychlém psychologickém testu. Po absolvování těchto kroků se stáváte členem seznamky a můžete vyhledávat případné partnery podle věku, výšky, vzdělání, vzdálenosti od místa vašeho bydliště a dalších parametrů.

Po registraci se vám otevírají dveře do EliteDate

Na svůj profil můžete nahrát profilovou fotografii, která odpovídá vašemu současnému vzhledu. Vyplatí se to – profily s fotkami mají 36x více zhlédnutí a 18x více oslovení.

Nemusíte kontrolovat svůj profil, zda jste obdrželi zprávu, neboť seznamka vám může zasílat upozornění na email. Uživatelské prostředí je přehledné, přátelské a nechybí administrativní podpora. EliteDate spravuje i poradnu se zajímavými tipy na seznámení.

Prémiové členství na EliteDate za měsíční poplatek

Některé funkce na EliteDate jsou zdarma, ale pro úplné využívání seznamky si budete muset zaplatit prémiové členství na tři měsíce, šest měsíců nebo jeden rok. Ceny jsou poměrně přívětivé a mnohdy dává seznamka na Premium členství zajímavé slevy. Na rozdíl od jiných placených seznamek, EliteDate automaticky neobnovuje členství, a pokud neprovedete další platbu, automaticky se vám deaktivuje. A jaké výhody toto členství přináší? S Premium účtem uvidíte všechny profilové fotografie a můžete kohokoliv oslovit.

Jak zrušit účet na EliteDate? Jedná se o jednoduchý proces

Své členství na EliteDate můžete zrušit sami a nemusíte nikam zasílat žádnou písemnost. Ve svém účtu v „Nastavení“ máte záložku „Odstranění účtu“. Napíšete, jaký je váš důvod smazání profilu a do potvrzovacího slova napíšete slovo „smazat“. Druhou možností je napsat administrátorkám na email EliteDate, které provedenou zrušení profilu za vás. Tak je to jednoduché – z toho důvodu považujeme seznamku za solidní, protože se vás nesnaží za každou cenu udržet ve svém uživatelském prostředí.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Elitedate Funkce

Chytrý návrh partnerů

Seznamka vám na základě psychologického testu navrhne vhodné partnery. Všechny podstatné informace o jednotlivých členech naleznete přehledně na jejich profilu.

Psychologický test

Při registraci vyplňujete psychologický test, který prozkoumá vaši osobnost. Výsledky slouží k doporučení vhodných partnerů, s kterými byste si mohli v reálném životě rozumět.

Vyhledávání uživatelů

Na seznamce můžete pohodlně vyhledávat členy podle místa bydliště, věku, výšky, vzhledu, vzdělání a dále podle toho, zda jsou kuřáci a zda mají děti.

Propojení s Facebookem

Svůj uživatelský účet můžete propojit s Facebookem. To vám přináší snadné přihlašování a nahrávání fotek z této sociální sítě. Připojení Facebook účtu se provádí v nastavení profilu.

Funkce „Měli o mě zájem“

Ve svém uživatelském účtu se můžete podívat na protějšky, které jste zaujali a kteří o vás mají zájem. Odpovědět můžete tomu, komu uznáte za vhodné. K ničemu vás to nezavazuje.

Čtení a odesílání zpráv pro vip

Na EliteDate můžete kontaktovat jakéhokoliv uživatele a napsat mu zprávu. Zároveň můžete zprávy přijímat a přečíst si jejich obsah.

Zpřístupnění fotografií pro vip

Zatímco uživatelé se základním účtem vidí pouze rozmazané fotografie, díky Premium členství je uvidíte ostré.

Elitedate Ceník VIP členství

Účet zdarma

Čtení a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

3 měsíců VIP

280 Kč (za měsíc)

Čtení a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

1 rok VIP

100 Kč (za měsíc)

Čtení a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

6 měsíců VIP

160 Kč (za měsíc)

Čtení a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie

Elitedate Výhody & Nevýhody

Výhody

Chytrý návrh partnerů
Zobrazení uživatelů s jejich fotografiemi
Volitelné Premium členství – VIP účet
Přijímání a odesílání zpráv
Vyvážený poměr mužů a žen

Nevýhody

Uživatelé mohou v základním členství využívat jen některé funkce seznamky
EliteDate je určena pouze k vážnému seznámení
Nejkratší Premium členství je na 3 měsíce a nejdelší na 12 měsíců
Fotografie ostatních uživatelů se zobrazí až po zaplacení VIP členství

Elitedate pro uživatele

Výhody

Za rozumnou cenu si můžete zaplatit Premium členství, které vám přináší mnoho výhod
Seznamka vám navrhne doporučené kontakty, avšak k ničemu vás to nezavazuje
Na EliteDate si můžete prohlédnout nové uživatele a členy, kteří by o vás měli potenciální zájem
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Elitedate

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

EliteDate je tím pravým místem pro vážné seznámení. Naleznete na ní širokou základnu žen a mužů, kteří touží po tom samém: trvalém a celoživotním vztahu. Nemusíte se obávat falešných nebo uměle vytvořených profilů ani ztráty svých osobních údajů. Prémiové členství zvyšuje vaše šance na seznámení a umožňuje vám využívat všechny funkce seznamky. Registrovat se na ni mohou uživatelé všech věkových kategorií. Díky tomu se na EliteDate seznámí mladí lidé, uživatelé středního věku a dokonce i senioři.

Elitedate Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (8)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (4)
Vítek

Bohužel vyhozené peníze, ale je to spíše o lidech. Elitedate jsou velmi dobře napsané stránky, ale žádná ze slečen není schopná odepsat ani "bůůů," tak trochu pocybuji o tom, jestli tam chodí "skuteční lidé." Jedna mi pošle "zaujal jsi mne," ale při pokusu o nějakou další konverzaci už ani neodpoví. Takže bohužel - zkušenosti s webem velmi dobré, ale s uživateli už ne.

ANO 29 NE 2
Honza, 42 let

Já jsem spokojený. Zaplatil jsem si půlroční členství a seznámil se za čtyři měsíce, takže jsem ho ani nestihl celé využít. Nedělají problémy s výpovědí a členství neobnovují jako na jiných seznamkách.

ANO 105 NE 11
Martina, 29 let

Drtivou většinu uživatelů na EliteDate jsem potkala jako stálice i na jiných, neplacených seznamkách. Pro mě byla registrace ztráta času a byly to i vyhozené peníze.

ANO 45 NE 93
Dana, 34 let

Na seznamce jsou opravdu muži, kteří hledají vážný vztah. Žádní ženáči jako na jiných seznamkách! Kdo tedy nehledá jen flirt, ten by se měl na seznamku registrovat.

ANO 107 NE 18
Adéla, 25 let

Za mě Elitedate jedno velké díky. Našla jsem zde svou novou lásku. Už spolu bydlíme a zatím to vypadá fajn. Ten poplatek za premium členství mi za tu lásku stál!!! Nebojte se lidi, neseznámíte se tam asi za den, ale když budete aktivní, tak je velká šance.

ANO 232 NE 7
Věrka, 39 let

Už si na Elitedate dopisuju se čtyřmi muži. Schůzka zatím byla jedna a pán byl solidní. Jiskra ještě nepřeskočila, ale zatím si pořád píšeme. Uvidíme, co z toho bude. Jednání seznamky je solidní, doporučím ji klidně i ostatním.

ANO 144 NE 14
Robert, 42 let

Seznamka je sice plná žen, ale mají iracionální nároky na potencionálního partnera. Nejsem žádný nadsamec, ale obyčejný chlap, takže i normálně mám problém si sehnat partnerku. Ženy jsou v dnešní době příliš náročné a na téhle seznamce také.

ANO 160 NE 62
Kamil, 27 let

Seznamka se mi zpočátku jevila jako dobrá příležitost, jak se seznámit. Potom mě ale zarazilo to, že musím za některé funkce zaplatit. To se mi docela příčí. Raději budu na seznamkách, kde se nic neplatí.

ANO 25 NE 150

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz