Seznamka Victoria Milan

Victoria Milan Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,3/10
254 100+ / 27+
Victoria Milan

Použitelnost stránek a funkce: 5,9/10

Bezpečnost seznamky: 5,6/10

Přehlednost profilů: 5,8/10

Potenciál nalezení partnera: 6,1/10

Zákaznická podpora: 2,7/10

Cena služby: 3,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
56217 lidí online

Vilém
Vilém, Věk: 57
Sabrina
Sabrina, Věk: 50
Luboš
Luboš, Věk: 44

Victoria Milan Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka, na které naleznete svou milenku / milence

Světová seznamka č. 1 pro hledání mileneckého poměru: taková je seznamka Victoria Milan. Vznikla pro všechny zadané muže a ženy, kteří hledají vzrušení a nové známosti, a to ve vší diskrétnosti. Seznamka je anonymní a můžete na ní ukázat svou tvář nebo zůstat v tajnosti. Pokud toužíte po vzrušení, Victoria Milan je ideálním místem pro podvádění a nemanželské aférky. Pohoršuje vás to? Pak vězte, že je na této seznamce registrováno 254 tisíc vdaných, ženatých a zadaných uživatelů z České republiky. Na Victoria Milan není místo pro moralisty, neboť účel seznamky je jasný: sehnat zde atraktivní milenku či milence z blízkého okolí. Prvotní registrace je zcela bezplatná, ale pro využívání dalších funkcí si musíte zaplatit Premium členství.

Jak se registrovat na Victoria Milan?

Registrovat se do seznamky zvládnou lidé v každém věku a s různými počítačovými dovednostmi. Po vytvoření profilu vám přijde potvrzovací email. Následně vás seznamka vyzve k vyplnění základních údajů, jako je vzhled, zaměstnání, vzdělání, sexuální apetit nebo zda vlastníte „hnízdečko lásky“. Nahrajete svou profilovou fotografii a určíte, jestli bude s rozmazaným obličejem nebo jasně viditelná pro všechny uživatele Victoria Milan. Seznamka doporučuje vybírat aktuální fotografie, které maximalizují šanci na seznámení.

Jak vyhledávat uživatele na Victoria Milan?

Hledání mezi jednotlivými uživateli není vůbec složité. Nastavíte si, do jaké vzdálenosti by měl pocházet váš milenecký protějšek a v jakém by měl být věku.

Seznamka nabízí i pokročilé vyhledávání podle výšky, váhy, postavy, tváře, způsobu stravování, návyků, zájmů nebo typu vztahu. Zaškrtnout můžete, zda se vám zobrazí pouze uživatelé s fotkou nebo i bez ní.

Prémiové členství s VIP výhodami stojí za zaplacení

Victoria Milan má své nejdůležitější funkce placené. Pouze s VIP účtem můžete podrobně vyhledávat uživatele, chatovat, kontaktovat více než 5 osob denně, prohlédnout si, kdo si vás přidal do oblíbených, šťouchnout sympatický protějšek nebo získat prioritní zobrazení profilu nad neplacenými profily. Na stránkách seznamky si můžete zakoupit balíček kreditů v hodnotě 150, 550 a 1 100 kreditů, jejichž cena začíná na 1,10 Kč / kredit. Tyto kredity slouží k virtuálnímu posílání dárků.

Účet na Victoria Milan můžete kdykoliv deaktivovat nebo smazat

Na Victoria Milan můžete svůj účet deaktivovat v „Nastavení“. Tím ale nedojde k trvalému smazání účtu ani k deaktivaci automatického obnovení prémiového členství. Pro trvalé smazání profilu musíte vyplnit v „Nastavení“ formulář pro plné vymazání. Následně obdržíte od týmu odpověď, ve které vám podrobně popíše další postup. Automatické obnovení prémiového členství vypnete ve svém účtu kliknutím na „Upravit“ u možnosti „Moje členství“.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Victoria Milan Funkce

Registrace zdarma

Na Victoria Milan se registrujete bez jakéhokoliv poplatku. Následně si můžete zaplatit Premium členství, které vám otevírá dveře do světa seznamování. Registrace je jednoduchá, rychlá a vyplňujete pouze základní údaje.

Diskrétní a anonymní prostředí

Seznamka zaručuje 100 % anonymitu všem uživatelům. Profilovou fotografii si můžete na Victoria Milan upravit tím způsobem, aby vás nikdo z vašeho blízkého okolí nepoznal a nedoneslo se to vašemu partnerovi.

Tlačítko „Panika“

Seznamka disponuje červeným tlačítkem „Panika“ na spodní části stránky, které slouží k okamžitému přesměrování seznamky na neutrální stránky. To oceníte v okamžiku, kdy se blíží vaše drahá polovička.

Snadné vyhledání mileneckého protějšku

Na Victoria Milan si nastavíte, odkud má pocházet váš milenecký protějšek a kolik by mu mělo být let. Uživatele můžete filtrovat dále podle výšky, postavy, vzhledu, zájmů nebo typu vztahu.

Mrknutí a prohlížení fotek

Pokud se vám někdo zalíbí a chcete upoutat jeho pozornost, můžete využít funkci mrknutí. Rovněž se můžete podívat na fotky ostatních uživatelů a nahlédnout do jejich profilového účtu.

Chatování a prohlížení návštěv pro vip

S ostatními uživateli můžete podle libosti chatovat a posílat a číst zprávy. Podívat se také můžete na to, jací uživatelé vás navštívili a poslat jim virtuální dárek, kterým na sebe upozorníte.

Nákup kreditů pro vip

Na svůj účet si můžete přidat kredity a použít je k zaslání virtuálního dárku. 150 kreditů nakoupíte za 1,80 Kč / kredit, 550 kreditů za 1,47 Kč / kredit a 1 100 kreditů za 1,10 Kč / kredit.

Victoria Milan Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Posílání a čtení zpráv
Prohlížení návštěv
Prohlédnutí flirtu a dárků
Zaslání dárků

3 měsíce VIP

400 Kč (za měsíc)

Posílání a čtení zpráv
Prohlížení návštěv
Prohlédnutí flirtu a dárků
Zaslání dárků

6 měsíců VIP

300 Kč (za měsíc)

Posílání a čtení zpráv
Prohlížení návštěv
Prohlédnutí flirtu a dárků
Zaslání dárků

1 rok VIP

200 Kč (za měsíc)

Posílání a čtení zpráv
Prohlížení návštěv
Prohlédnutí flirtu a dárků
Zaslání dárků

Victoria Milan Výhody & Nevýhody

Výhody

Více než 254 tisíc českých uživatelů
Možnost zaplacení Premium členství až na 1 rok
Více než 50 tisíc vdaných žen toužících po milenci
Přijímání a odesílání zpráv uživateli s VIP účtem
Snadné vyhledávání uživatelů v dané lokalitě

Nevýhody

Některé funkce je možné používat až po zaplacení Premium členství
Premium členství se automaticky obnovuje
Seznamka je pouze pro zadané muže a ženy
Složitější proces deaktivace a zrušení účtu

Victoria Milan pro uživatele

Výhody

Premium členství urychluje a usnadňuje seznamování s potenciálními mileneckými protějšky
Seznamka je místem, kde naleznete diskrétní milenecký poměr se zadanými uživateli
Na Victoria Milan si můžete prohlédnout a vyhledávat uživatele v Česku i zahraničí
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Victoria Milan

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Victoria Milan je vhodná pro ty, kteří žijí v monotónním manželství či partnerství a touží po novém vzrušení. Nevyžaduje po uživatelích žádné citlivé osobní identifikační údaje, díky čemuž je seznamka stoprocentně anonymní. Seznámení je vysoce bezpečné a jako člen můžete nahlásit podezřelé aktivity či falešné profily ze svého uživatelského účtu. Diskrétnost před současným partnerem zajišťuje červené tlačítko „Panika“, které vás ihned přesměruje na jiné, neutrální stránky. Co se týče automatického obnovování VIP členství, stačí si pohlídat datum obnovení a v případě potřeby toto členství zrušit. Této seznamce nemáme co vytknout!

Victoria Milan Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
Kája, 45 let

Za mě TOP seznamka! Dlouhou dobu jsem hledal na jiných seznamkách milenku, ale nenacházel. Až tady jsem konečně narazil na krásnou plnoštíhlou dámu se stejnými sexuálními choutkami. Super!

ANO 54 NE 10
Luboš, 47 let

Kdo nechce nic platit, ten ať se na seznamku vůbec neregistruje. Ale milenky prostě něco stojí. Tak mi nevadilo zaplatit si členství. A ejhle, už se s jednou ženou pravidelně scházím. Vyplatilo se to.

ANO 72 NE 20
Martin, 30 let

Narazil jsem na VM čistě náhodou, když jsem hledal povyražení přes internet. Ani ve snu by mě nenapadlo, že existuje seznamka, která se zaměřuje na mimopartnerské poměry. Za mě super, s jednou ženou si píšu a vypadá to, že dojde k něčemu víc.

ANO 113 NE 4
Pavlína, 28 let

Myslela jsem si, jak na Victoria Milan budu flirtovat a spát s novými muži, ale nepotkala jsem žádného solidního ze svého města. Navíc je na seznamku plno negativních recenzí, které mluví samy za sebe.

ANO 22 NE 70
Stibor, 44 let

Jestli hledáte milenku, můžu Victoria Milan jen doporučit. Našel jsem tu rovnou dvě, se kterými se pravidelně scházím. Jasně, můžou tu být i falešné profily, ale tyhle dvě jsou skutečné ženy z masa a kostí.

ANO 226 NE 24

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz