Seznamka Havířov

Najděte online seznámení v Havířově a okolí
Všechny tipy na jednom místě

Na jakých seznamkách se seznamují Havířované?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Havířově?

Novodobé město Havířov bylo založeno v roce 1955 pro horníky. V současné době v něm žijí lidé různého sociálního postavení, mezi kterými je mnoho single žen a mužů. Nechcete již být déle sami a chystáte se v Havířově usídlit natrvalo? Vyberte si k sobě vhodný protějšek! Velkou koncentraci svobodných osob naleznete na online seznamkách, na nichž si můžete prohlédnout profily mužů a žen všech věkových kategorií.

Nečekejte na to, až někoho náhodou potkáte v baru, a jděte svému štěstí naproti. Internetové seznamky jsou místem, kde potkáte vážný vztah, přátelství i milence. Záleží na vás, jaký typ vztahu preferujete. Až si vyměníte s protějškem několik zpráv, můžete navrhnout v Havířově osobní setkání!

Kde se setkat?

Vyvstává otázka, kde se s partnerem setkat. Jiná místa budou vyhledávat starší lidé, jiná mladší. Pokud patříte mezi mladší generaci, vydejte se v letním období s protějškem na letní koupaliště, kde si užijete spoustu zábavy. Pobavit se můžete v Prestice Club M.U.Z.A. a na dobrém jídle si pochutnáte v italské restauraci Pasta Romana. Nejnovější filmy zhlédnete v kině Centrum na náměstí Republiky. To pravé, a zároveň nevšední potěšení z filmů, zažijete v letním kině.

Ani střední generace nezůstane v Havířově ochuzena o skvělá místa ke schůzkám. Za vaši pozornost stojí empírový zámek s parkem, v němž nechybí luxusní ubytování a stylová restaurace. Pokud si rádi poslechnete jazzovou muziku, nevynechejte Jazz Club Havířov. Vhodným místem ke schůzce je také moderní restaurace Barbara s nabídkou chutných jídel a lahodného vína.

Na kávu určitě zajděte do kavárny CrossCafe Na Dlouhé, u které nechybí dvě venkovní zahrádky.

I senioři budou v Havířově spokojeni výběrem míst ke schůzkám. Zajímavostí ve městě je stálá výstava „Historie psaná uhlím“ ve Společenském domě, kde se dozvíte všechny podstatné informace o hornictví. Za kulturou se vydejte do Městského kulturního střediska Havířov s bohatým programem se slavnými osobnostmi. Jestliže si rádi pochutnáte na dobré zmrzlině nebo zákusku, navštivte cukrárnu Italka. Výborné jídlo na vás čeká v hostinci U Balona, zasazeného do poklidného prostředí řeky Lučiny.

Kolik mužů žije v Havířově?

Z celkového počtu 73 165 obyvatel žije na území Havířova 35 627 mužů. Mezi těmito muži možná najdete svého nového přítele nebo milence. Stačí se registrovat na online seznamky a zavítat do kategorie „On hledá ji“. Jsme si jisti, že vás někdo z mužů zaujme.

Některé ženy mají problém muže zkontaktovat. Zahoďte stydlivost a napište vysněnému muži zprávu. Zahajte nenucenou konverzaci a postupně se mu svěřte se svými představami. Když se neshodnete na typu vztahu, zkuste oslovit někoho jiného. Hlavně to nevzdávejte!

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Havířově?

Z celkového počtu 73 165 obyvatel žije na území Havířova 37 538 žen. Spousta žen je stále svobodná a své štěstí hledá na internetových seznamkách v kategorii „Ona hledá jeho“. Prohlédněte si jednotlivé profily a sympatickým ženám pošlete zprávu.

Konverzaci neuspěchejte. Ženy si chtějí být před schůzkou jisté, že o ně skutečně stojíte a nerozehráváte to na více stran. Věnujte se na seznamce pouze jedné ženě, a teprve až když to s ní nevyjde, napište ženě další. Takové jednání bude z vaší strany férové.

Chci poznat ženy

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz