Seznamka RandeZona.com

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

RandeZona.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,2/10
26 000+ / 25+
RandeZona.com

Použitelnost stránek a funkce: 2,3/10

Bezpečnost seznamky: 2,8/10

Přehlednost profilů: 2,8/10

Potenciál nalezení partnera: 4/10

Zákaznická podpora: 2/10

Cena služby: 2,5/10

RandeZona.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

RandeZona.com pro jakýkoliv vztah

Seznamka RandeZona.com je místem, kde najdete zábavu pro dospělé. Natrefit tu můžete na stejně naladěné uživatele a domluvit si s nimi rande. Tento seznamovací web nedělá rozdíly mezi heterosexuály a homosexuály a dává jim prostor nalézt novou lásku, protějšek na jednorázové milostné hrátky nebo dlouhodobého milence. Existují desítky online seznamek, ale právě tahle by mohla obrátit váš život k lepšímu a splnit to, co slibuje – sjednat si rande. Web RandeZona.com je určen pro singles uživatele, kteří mají jasno v tom, co hledají: náhodnou známost, lechtivější rande nebo romantický vztah. Potkat tu můžete zajímavé lidi ze svého okolí i vzdálenějších koutů republiky. Pokud toužíte okořenit svůj milostný život a prožít ještě jednou zamilovanost, registrujte se právě na RandeZona.com.

Registrace nezabere moc času

Registrace na seznamku je zcela zdarma. Zvolíte, koho hledáte, vyberete svůj věk, uvedete svou polohu a prostřednictvím emailu provedete ověření svého účtu. Abyste se zobrazovali ve výsledcích vyhledávání, musíte nahrát svou profilovou fotografii. Následně můžete o sobě uvést více informací, například jaký je váš vzhled a koho hledáte. Po registraci získáváte členství zdarma, budete však mít omezený přístup k obsahu a funkcím seznamky, dokud si neaktivujete VIP členství.

Funkce seznamky zdarma

Svůj účet můžete propagovat i tehdy, když jste offline. Seznamka bude vašim protějškům zasílat propagační zprávy, mrkat na ně a přidávat je do vašeho seznamu přátel.

Na webu můžete odesílat zdarma Návrhy na flirt. Oblíbená je Like galerie, v které můžete vyjádřit sympatie ostatním uživatelům. Zasílat jim můžete zprávy a přijímat jejich odpovědi. Pokud chcete uživatele filtrovat, využijte rozšířené vyhledávání.

Aktivace VIP členství

VIP členství se vám aktivuje po zaplacení platební kartou. Vybírat můžete ze tří balíčků a v každém objevíte jiné výhody a funkce. Členství „Chataholik“ zahrnuje TOP pozici ve vzkazníku, vyšší pozici ve vyhledávání, potvrzení o přečtení zpráv a zobrazení 5x více uživateli. Členství „Extra zabezpečení“ poskytuje maximální HTTPS šifrování, nepozorované prohlížení a automatické mazání historie. Členství „Prémiový randič“ snoubí výhody obou předešlých balíčků. Záleží na vás, jaký ze tří balíčků si aktivujete.

Smazání a pozastavení uživatelského účtu

Svůj uživatelský účet můžete kdykoliv smazat v sekci „Moje nastavení“, kde ve spodní části najdete „Odstranit účet“. Uvedete své heslo a zaškrtnete, zda chcete profil skrýt nebo ho kompletně odstranit. Nakonec kliknete na ikonku „Potvrdit“, čímž dojde ke smazání vašeho uživatelského účtu. Se zrušením účtu přicházíte i o všechny výhody spojené s VIP členstvím a nemáte nárok na vrácení platby ani její části. Pokud nechcete svůj účet zrušit, ale obtěžují vás na seznamce někteří uživatelů, můžete si je zablokovat. Tuto možnost máte u každého profilu.

RandeZona.com Funkce

Vyhledávání uživatelů

Ostatní uživatele můžete filtrovat více způsoby: podle věku, polohy, profilů s fotkou nebo bez ní, orientace, etnického původu a vzhledu. Dále si sami nastavujete, do jaké vzdálenosti by měli potenciální partneři bydlet.

Like galerie

V Like galerii si postupně prohlížíte profilové fotky a dáváte jim křížek nebo srdíčko. Zároveň v této sekci vidíte, komu jste dali lajk, kdo se vám líbí a s kým se vzájemně přitahujete. I vy se budete v této galerii objevovat a ostatní vás budou hodnotit.

Odeslání koketní zprávy

Na seznamce si jednoduše vyberete přednastavenou zprávu, kterou můžete hromadně zaslat více lidem, kteří vyhovují vámi nastaveným parametrům vyhledávání. Konkrétní zprávu zvolíte kliknutím na kulaté šipky.

Odesílání a přijímání zpráv

Každý uživatel může bez omezení přijímat zprávy od ostatních uživatelů, odpovídat na ně a oslovovat členy, kteří jim budou sympatičtí. Zdarma můžete odesílat „Návrhy na flirt“. Nesympatické a vulgární uživatele můžete zablokovat.

Aktivita

Prohlédněte si svou aktivitu na seznamce a zjistěte, komu všemu jste dali lajky, koho jste si zobrazili a jaké uživatele jste si přidali do oblíbených. Svou aktivitu vidíte jen vy, nikoliv návštěvníci vašeho profilu.

Balíček Extra zabezpečení pro vip

Tento balíček stojí 199,99 Kč na měsíc a přináší vám mnoho přínosných funkcí, jako je maximální HTTPS šifrování, nepozorované prohlížení ostatních profilů nebo automatické mazání historie.

Balíček Chataholik pro vip

Balíček Chataholik zakoupíte za 214,99 Kč za měsíc. A co s ním získáte? Dostanete se na TOP pozici ve vzkazníku, objevíte se na vyšších pozicích ve vyhledávání, obdržíte potvrzení o přečtení zprávy a zobrazí si vás 5x více uživatelů.

Balíček Prémiový randič pro vip

Za tento balíček zaplatíte 314,99 Kč za měsíc a obsahuje funkce, které naleznete v balíčku Chataholik a Extra zabezpečení.

RandeZona.com Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zobrazení 5x více uživateli
Vyšší pozice ve vyhledávání
TOP pozice ve vzkazníku
Nepozorované prohlížení profilů

VIP účty

199 Kč

Zobrazení 5x více uživateli
Vyšší pozice ve vyhledávání
TOP pozice ve vzkazníku
Nepozorované prohlížení profilů

RandeZona.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Měsíční Premium účty nejsou příliš drahé
Bez omezení můžete odesílat a přijímat zprávy
Na seznamce nemusíte mít nahrané profilové foto
Můžete zaslat koketní zprávu více uživatelům naráz
Vulgární uživatele si můžete kdykoliv zablokovat

Nevýhody

Na seznamce se mohou vyskytovat neaktivní profily
Někteří uživatelé nemají vyplněn profil ani vloženo foto
Vaše profilová fotografie se zobrazuje v Like galerii
VIP členství je automaticky obnovováno

RandeZona.com pro uživatele

Výhody

Seznamka RandeZona.com slouží ke sjednání rande, ke flirtování i k nalezení dlouhodobého vztahu
Premium členství stojí již od 199,99 Kč na měsíc – záleží na tom, jaký balíček si vyberete. Funkce jsou užitečné a urychlují a usnadňují seznámení
Ostatní uživatele vyhledáte podle několika kritérií a můžete si nastavit, do kolika kilometrů od vašeho bydliště chcete zobrazit potenciální partnery
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku RandeZona.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka RandeZona.com je dynamicky se rozrůstající seznamovací portál s mnoha funkcemi zdarma či za poplatek. Seznámit se na něm můžete s lidmi z celé České republiky a navázat na něm nová přátelství, nezávazný poměr nebo dlouhodobý vztah. Seznamka je primárně určena k domluvení schůzky a k flirtování. Naleznete tu muže a ženy v každé věkové kategorii, o kterých se dočtete více informací na jejich profilu. RandeZona.com je kvalitní seznamkou s mnoha uživateli a doporučujeme ji všem, kdo si chce domluvit rande s lidmi ze svého okolí. V závěrečném hodnocení web obstál na jedničku.

RandeZona.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (3)
Standa, 36 let

Na prémiovém členství nevidím nic divného. Na každé lepší seznamce se s ním setkáte a záleží na vás, jestli si ho aktivujete. Já si vybral balíček se všemi funkcemi a jsem maximálně spokojený. Každý měsíc se mi balíček sám obnoví a já se nemusím o nic starat.

ANO 0 NE 14
Lubor, 29 let

Randezona je pro mě zklamáním. Šel jsem na seznamku s tím, že je to tady zdarma. Ale ne všechny funkce máte zadarmo. Nerad za cokoliv platím a jak někdo říká, že je to dobrá investice, já nikomu posílat peníze nechci.

ANO 20 NE 3
Hanka, 25 let

Spousta mužů hledá na seznamce jenom povrchní vztahy. Chtějí se bavit a zodpovědnost nemají žádnou. Já chci právě něco vážnějšího, ale na téhle seznamce se mi to najít nepodařilo. Jdu hledat štěstí jinam.

ANO 20 NE 5
Milan, 38 let

Zaplatil jsem si balíček Chataholik v domnění, že mi po měsíci skončí. Jenže zaplacené funkce fungovaly dál. Tak jsem pátral po tom, jak je to možné, a zjistil jsem jednu nemilou věc. Členství mi seznamka automaticky obnovila a strhla mi peníze z účtu.

ANO 35 NE 3

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz