KatolickaSeznamka.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

KatolickaSeznamka.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,7/10
6 000+ / 28+
KatolickaSeznamka.cz

Použitelnost stránek a funkce: 3,8/10

Bezpečnost seznamky: 4/10

Přehlednost profilů: 4,5/10

Potenciál nalezení partnera: 4/10

Zákaznická podpora: 4/10

Cena služby: 4,3/10

KatolickaSeznamka.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka pro věřící – to je KatolickaSeznamka.cz

I katolíci mohou využít internetové seznamky. A právě KatolickaSeznamka.cz je místem, kde mohou potkat nezadané muže a ženy z celé České republiky. Tento seznamovací web se snaží pomáhat svobodných katolíkům a nalézt jim nového kamaráda nebo partnera na celý život. V případě, že vás nikdo nezaujme mezi stávajícími členy, bude vás seznamka informovat o nově zaregistrovaných. Tato seznamka je ve všech ohledech moderní, ale není zcela zdarma. Pro aktivaci některých funkcí si musíte zaplatit VIP členství. Za to vám nabízí bezpečnou komunitu lidí, kteří hledají skutečný vztah a ne pobavení. Registrace je zdarma a získáváte zkušební členství, abyste si mohli vyzkoušet všechny funkce seznamky. Poté si již budete muset aktivovat placené členství, které eliminuje výskyt podvodníků a těch, co to se seznamováním nemyslí vážně.

Registrace na seznamku bez poplatku

Pokud jste na seznamce poprvé, musíte se nejprve zaregistrovat. Zvolíte si přezdívku, uvedete, z jakého pocházíte města a jaká církev je vám nejbližší. Napíšete, co máte rádi a vyberete svůj věk. Nahrajete svou profilovou fotografii a podle svého uvážení se svěříte s osobními informacemi. Svůj profil můžete kdykoliv upravit a doplnit. Profilová fotografie je sice nepovinná, ale bez ní nevyhledáte protějšky ze svého okolí.

Zábavné vyplnění profilu

Čím více toho o sobě uvedete, tím dříve mohou ostatní členové zjistit, zda s nimi máte něco společného.

Odtajněte, jakého partnera byste si vedle sebe přáli, jak vypadáte, jaké jsou vaše vlastnosti i jak trávíte svůj volný čas. Těšte se na zprávy od ostatních uživatelů, které se řadí chronologicky od nejnovějších. Zprávy si můžete přečíst v rámci zkušební doby nebo kdykoliv v průběhu trvání placeného členství.

Placené členství s mnoha výhodami

Seznamka vám přináší VIP členství na delší dobu za relativně nízkou cenu. Na týden vás vyjde maximálně na 100 Kč. Díky členství vyhledáte ostatní uživatele na mapě, uvidíte větší okruh uživatelů a zvýšíte své šance na seznámení. Jako bonus můžete přidávat více informací a obsahu do svého profilu. S členstvím také získáte přístup k přijatým zprávám a ke galerii fotek, prostřednictvím které hodnotíte fotky ostatních uživatelů. Členství se vám automaticky obnovuje.

Jak deaktivovat a odstranit profil?

Našli jste na KatolickaSeznamka.cz nového partnera a chcete svůj profil odstranit? V „Nastavení“ najdete „Stav účtu“, pod kterým si vyberete, zda chcete profil pouze deaktivovat nebo ho úplně odstranit. Po deaktivaci se přestane váš profil zobrazovat mezi ostatními a kdykoliv v budoucnu si ho můžete opět aktivovat. Jestliže nezaplatíte nebo neprodloužíte své členství, poskytovatel služeb vám může zrušit účet nebo omezit přístup k funkcím. Smluvní vztah mezi vámi a provozovatelem můžete kdykoliv vypovědět zasláním výpovědi na jeho adresu.

KatolickaSeznamka.cz Funkce

Vyplnění osobních informací

Pod záložkou „Můj profil“ najdete informace, které sdílíte s ostatními uživateli. Záleží pouze na vás, co všechno o sobě prozradíte. Fotografie a základní popis jsou podmínkou k tomu, abyste mohli aktivně vyhledávat ostatní uživatele.

Přehled

Pod záložkou „Přehled“ naleznete nejdůležitější data, jako jsou statistiky, seznamy nově přihlášených uživatelů, online členy, řetězec profilových fotek, nové události ze seznamky nebo kdo se díval na váš profil.

Placené členství pro vip

Na seznamce si můžete kdykoliv aktivovat další funkce. Stačí si zaplatit VIP členství, které stojí do 100 Kč na týden. S tímto členstvím můžete využívat hledání na mapě a ukáže se vám větší okruh uživatelů. Navíc se vám zvyšují šance na seznámení.

Navrhovaní uživatelé pro vip

Seznamka dokáže jednu neocenitelnou věc: vytvoří vám seznam uživatelů, o kterých si myslí, že by vás mohli zajímat, nebo kteří mají s vámi něco společného. Záleží pak na vás, zda tyto uživatele zkontaktujete.

Hledání uživatelů pro vip

Seznamka vám ukáže profily uživatelů, kteří jsou nejblíže k vám. Zobrazí vám mapu s lokací vašich protějšků. Podmínkou je to, abyste i vy měli ve svém profilu uvedeno, kde se nacházíte. Potenciální partneři jsou řazeni podle vzdálenosti.

Čtení zpráv pro vip

Přečtěte si zprávy od ostatních uživatelů a bez omezení si s nimi dopisujte. Ve zprávách uvidíte, před jakou dobou vám byly doručeny a v kolik jste si je přečetli. Seznamka vám poskytne také emailový kontakt uživatelů.

Analýzy pro vip

Máte rádi různé statistiky? Pak vás zaujme sekce „Analýzy“. Naleznete tu sofistikované nástroje k vyhledávání a vytváření statistik, které vám odhalují detailnější přehled o preferencích a aktivitě potenciálních protějšků nebo úspěšnost vašeho profilu.

Galerie profilů pro vip

V Galerii profilů uvidíte fotky vašich protějšků. Můžete hodnotit všechny nebo pouze ty, kteří se vám zamlouvají. Váš protějšek o tom dostane zprávu. I jeden klik může spustit řetězec nečekaných událostí.

KatolickaSeznamka.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Přehled navrhovaných uživatelů
Vyhledávání ostatních členů
Čtení přijatých zpráv
Hodnocení ostatních profilů

VIP účty

336 Kč

Přehled navrhovaných uživatelů
Vyhledávání ostatních členů
Čtení přijatých zpráv
Hodnocení ostatních profilů

KatolickaSeznamka.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Seznamka slouží k vážnému seznámení
VIP balíčky stojí do 100 Kč na týden
Uživatele spojuje na seznamce katolická víra
Na seznamce se nenachází falešné profily
Ukáže se vám mapa s nejbližšími protějšky

Nevýhody

Bez profilové fotografie nemůžete vyhledávat
Většina funkcí je po čase zpoplatněna
Na seznamce nenajdete protějšek na flirt
Vaše profilové foto mohou hodnotit ostatní

KatolickaSeznamka.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka neobsahuje žádné reklamy a nabízí vám dlouhodobé balíčky za nízkou cenu, které vám zpřístupní další funkce
Seznamka je určena věřícím lidem, kteří hledají dlouhodobý a vážný vztah. Naopak na ní nedostanete žádné erotické nabídky ani sexuální návrhy
Web je moderní, zaměřený na věřící lidi a dokáže vám navrhnout vhodné partnery. Svůj profil můžete kdykoliv deaktivovat nebo odstranit
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku KatolickaSeznamka.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

KatolickaSeznamka.cz je přehledná a má dostatečnou základnou věřících uživatelů, kteří hledají trvalý vztah. Poskytuje kvalitní služby a nabízí členům rozšířené funkce po aktivaci placeného členství. Nenachází se na ní podvodníci ani falešné profily. Pokud jste věřící a ostatní komerční seznamky vám nevyhovují, je tento seznamovací portál určen právě vám. Oslovit můžete neomezené množství uživatelů a prohlédnout si jejich profily a fotografie. Zvažujete-li, že se registrujete na nějakou seznamku pro věřící, doporučujeme vám právě tuto. Na žádné jiné nenajdete tolik uživatelů se srovnanými morálními hodnotami.

KatolickaSeznamka.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (3)
Roman

Fajn seznamka. Překvapila mně především tím, že jsou tam opravdové ženy se skutečným zájmem se seznámit. No, a s jednou z nich jsem se fakt seznámil a jsme spolu. Takže velká spokojenost. Ano, je placená, ale zase poměrně rychle odpovídají na supportu a jsou opravdu ochotní.

ANO 1 NE 0
Martina, 30 let

Jsem katolík a zklamalo mě to, že se seznamka snaží vydělat na naší víře. Nelíbí se mi to, bez placeného členství se neseznámíte a ani nevyhledáte ostatní lidi. Nemám moc peněz a 500 stovek měsíčně je pro mě hodně.

ANO 4 NE 0
Daniela, 25 let

Jsem Bohu vděčná za to, že existuje místo, kde se katolíci můžou seznámit. Dlouho jsem podobnou seznamku hledala a poradila mi ji až moje věřící kamarádka, které jsem se svěřila, že nemůžu nikoho najít. Seznamku doporučuju!

ANO 1 NE 0
Miriam, 45 let

Na email mi pořád chodí, že mám na seznamce zprávy, ale když se přihlásím na seznamku, tak tam žádné zprávy nemám. Psala jsem na podporu seznamky, ale tam mi to nedokázali vysvětlit.

ANO 3 NE 0
Pavlína, 28 let

Katolická seznamka mě zaujala, protože jsem věřící. Registrovala jsem se na ni, ale po čase už byly všechny funkce placené a nemohla jsem si ani přečíst zprávy od mužů. Proto jsem svůj profil zrušila.

ANO 5 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz