Seznamka 50+

Jaký typ seznamky hledáte?

9 596 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Adam
online
Anna
online
Míša
online
2 178 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
1 610 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Míša
online
Taťána
online
Marek
online
5 040 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Luboš
online
Káťa
online
Miloš
online
5 877 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Milan
online
Zdena
online
Lena
online
9 596 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
Martin
online
Sandra
online
Olin
online
2 796 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
Vašek
online
Týna
online
Dominik
online
161 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
Ladislav
online
Sabina
online
Milan
online
185 169 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
4 970 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Vilém
online
Sabrina
online
Luboš
online
2 178 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat na seznamce 50+?

Lidé ve věku 50+ touží především po láskyplném vztahu nebo dlouhodobém přátelství. Jejich výhodou je to, že mají vyřešenou minulost, odrostlé děti a zkušenosti z minulých vztahů. Nezůstávejte sami a seznamte se s těmito lidmi na internetových seznamkách. Budete mít s kým trávit volný čas a poznáte někoho nového, který vám zaplní prázdnotu v životě. Právě teď je čas potkat novou lásku! Online seznamovací weby seskupují tuto skupinu osamocených uživatelů a zaměřují se na to, aby jim pomohly najít partnera. Padesátníci na seznamkách jsou naladěni na stejnou notu a naleznete s nimi témata k hovoru. Na rozdíl od mladších ročníků se nestydí a mají jasnou představu o tom, jak chtějí strávit zbytek svého života.

Říkáte si, že jste na nový vztah příliš staří? Naopak – v padesáti život teprve začíná a můžete toho prožít tolik, jako za celý svůj předešlý život. Na seznamkách narazíte na protějšky, s kterými se nebudete nudit a budete s nimi podnikat výlety, sportovat a chodit na kulturní akce. I vy můžete být milováni. Stačí otevřít svou mysl a registrovat se na jeden z webů, který se zaměřuje na uživatele 50+. Objevíte na něm partnera na vážný vztah. Jen malé procento chce něco nezávazného. Zralým uživatelům už nejde tolik o milostná dobrodružství, ale o spokojený vztah plný lásky a porozumění.

Jak byste se měli chovat k uživatelům na seznamkách 50+?

Seznamky pro padesátníky jsou místem, kde se seznámíte v jakoukoliv denní dobu. A nemusí vám být nutně padesát let, abyste se mohli na tyto portály registrovat. Možná byste potřebovali poradit, jak se chovat k uživatelům, abyste je zaujali a získali jejich pozornost. Mějte padesátileté uživatele v úctě a přistupujte k nim jako ke zkušeným lidem. Mají za sebou dlouholeté vztahy a manželství a jen tak někomu nedůvěřují. Pokud si vámi nebudou jisti, nesvolí ke schůzce ani k další komunikaci. Vyslechněte si jejich životní příběh a přidejte i své zkušenosti. Třeba se shodnete na tom, co nechcete, aby se opakovalo.

S padesátníky vybudujete stálý vztah. Ten sice nemusí být plný vášně a erotiky, ale zato bude pevný, stabilní a dlouhodobý. Muži a ženy se již v tomto věku umějí chovat a to samé očekávají od vás. Ženy preferují džentlmeny, muži pravé dámy. Buďte při komunikaci s nimi trpěliví. Mohou se na seznamkách cítit nesví a říkat si, jestli udělali registrací dobře. Přesvědčte je o tom, že online seznamování je v dnešní době součástí moderní společnosti a zbavte je předsudků. Ukažte jim, že vám mohou důvěřovat a svěřit se vám s minulými vztahy. Tito lidé vás mohou obohatit svými zkušenostmi.

Na jaké uživatele byste si měli na seznamkách dávat pozor

Seznamky pro zralé uživatele mohou skrývat řadu úskalí. Zejména na ty zdarma se registrují různí podvodníci a seznamování na nich může být rizikové. Profily některých uživatelů nejsou vyplněny pravdivě a mohou obsahovat mnoho zavádějících informací. Navíc vysoké procento profilů není aktivních a objevují se mezi nimi falešné účty. Buďte obezřetní při komunikaci s lidmi, kterým jde o jedno: vymámit z vás peníze svými srdceryvnými příběhy. Ostatním uživatelům se nesvěřujte se soukromími věcmi, a to ani tehdy, kdyby ve vás vzbuzovali velkou důvěru. Nereagujte na vulgární uživatele ani na ty, kteří zasílají nevyžádané erotické fotografie. Pokud vás budou obtěžovat, zablokujte si je nebo je nahlaste provozovateli webu.

Natrefit můžete také na urputné uživatele, kteří se na vás upnou a nepřestanou vám zasílat značné množství zpráv. Pátrají po vašem reálném životě a často vás mohou stalkovat. Nevěřte ani neznámým zahraničním seznamkám, které používají nekalé praktiky, abyste si aktivovali VIP členství. Mohou si s vámi na nich psát najatí lidé nebo roboti. Jakmile si aktivujete členství, již nikdo z nich se vám neozve a vy zjistíte, že profily byly falešné. Pozor si dejte také na příliš atraktivní lidi. Ne každý vypadá jako z přehlídkových mol a ve svém profilu mohou mít takoví lidé lživé údaje.

Desatero seznámení, když hledáte na seznamce 30+

Seznamky 50+ jsou určeny uživatelům, kteří berou seznamování vážně a nechtějí se jen bavit na cizí účet. Přilákejte k sobě ty správné lidi a vytvořte si na takových seznamovacích stránkách profil. Promyšleným přístupem a komunikací pak někoho určitě ulovíte!

 1. Přemýšlejte nad přezdívkou

  Přezdívka bude takovým vaším fiktivním jménem na webu. Pro ostatní uživatele by měla být snadno zapamatovatelná a měla by odrážet něco z vašeho života. Milujete sport, procházky, výlety nebo kulturu? Vymyslete takovou přezdívku, která vaše zájmy poodhalí.
 2. Vyplňte poctivě profil

  Profil je vaší osobní vizitkou a prozrazuje na vás, jací jste a co hledáte. Měli byste si vyhradit na jeho vyplnění dostatek času a nepřeskakovat žádné kroky. Pokud nebudete vědět, jak odpovědět, vraťte se k nevyplněnému textu později.
 3. Nahrajte profilovou fotku

  Bez profilové fotky nebude váš profil kompletní. Na některých seznamkách sice není povinná, ale zvyšuje vaše šance na seznámení. Protějšek si o vás udělá ucelenější představu a fotografie třeba bude impulzem k tomu, aby se vám ozval.
 4. Nelžete

  Lidé na seznamce mají tendence dělat se lepšími, než ve skutečnosti jsou. Vyvarujte se tomu. Nikdy nelžete a odpovídejte upřímně podle svého nejlepšího svědomí. Jen tak budete mít jistotu, že protějšek zaujmete svým skutečným „já“.
 5. Poznejte se

  Bez poznání nebudete vědět, jestli se k sobě hodíte a co máte společného. Po prvotním kontaktu nastává čas zeptat se na klíčové otázky. Koneckonců ani vy, ani protějšek nechcete ztrácet čas seznamováním s někým, kdo vám nevyhovuje.
 6. Vyptávejte se

  Špatné je, když se o protějšek nezajímáte, nebo když ho naopak zahltíte zbytečnými otázkami. Ptejte se na podstatné věci, zejména jaký vztah protějšek hledá a zda nemá nějaké závazky. Pokud si padnete do oka, jste jen krůček od schůzky.
 7. Prověřte si protějšek

  Bez důvěry nemá smysl budovat s někým bližší vztah. Než ale odhalíte něco ze svého života, projděte si sociální sítě a zjistěte toho o druhých co nejvíce. Jestliže nic nenajdete, požádejte protějšek o selfie fotografii, abyste měli jistotu, že se nejedná o podvodníka.
 8. Zavolejte si

  Zavolejte protějšku a poznejte ho po hlase. Popovídejte si o tom, co vás zajímá a jak byste si představovali svou první schůzku. Třeba vás hlas na druhé straně natolik okouzlí, že budete chtít zrealizovat schůzku co nejdříve.
 9. Přestaňte snít

  Snít o druhém je příjemná věc, ale ve svém věku byste měli být realisté. Počítejte se všemi variantami – tedy že schůzka nedopadne podle vašich představ nebo že se s vámi nebude chtít protějšek už vidět. Předejdete tak zklamání.
 10. Registrujte se na jednu seznamku

  Než začnete s registrací na více seznamkách, dobře si to rozmyslete. Přebíháním z jednoho webu na druhý ztratíte přehled o uživatelích a možná vám tak unikne ten pravý partner. Vyberte si takovou seznamku, která má dobrou reputaci.

Jak byste měli správně vyplnit profil na seznamkách?

Profilem můžete zaujmout široké spektrum uživatelů nebo je definitivně odradit. Dobře si promyslete, co všechno o sobě prozradíte a jaké jsou vaše požadavky na nového partnera. Jako první vyplníte základní údaje, například jak vypadáte, jaké jsou vaše zájmy nebo jaké jsou vaše neřesti. Tím poodhalíte, kdo jste a co od protějšku očekáváte. Zároveň si protějšci ujasní, jestli splňujete jejich požadavky a zda máte něco společného. Zejména zájmy mohou být tématem k hovoru. Ve svém profilu buďte originální a nevymýšlejte si. Zkuste nějak vybočit od ostatních uživatelů a nebojte se vyzdvihnout vaše klady.

Na svém profilu se vyhněte klišé a dejte najevo, že berete život s nadhledem a jste přátelské povahy. Inspirovat se můžete ostatními profily, ale nikdy je nekopírujte. Zkuste vymyslet titulek na svém profilu, který by ihned zaujmul. Vyberte co nejlepší profilovou fotografii, na které vám to sluší, která ukazuje vaši tvář i postavu a je aktuálního data. Bez rozpaků navštivte nějakého fotografa, aby vám udělal reprezentativní fotky. Působte v profilu sebejistě, ale ne namyšleně. Neprozrazujte osobní informace a zeptejte se svého dobrého kamaráda, jak na něj váš profil působí a jestli by vás zaujal. S jeho pomocí můžete dovést profil k dokonalosti.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
44% mužů / 56% žen
1.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
22+
ideální věk
447 600+
svobodných
48% žen / 52% mužů
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
49% žen / 51% mužů
3.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
4 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz