Stoprocentni.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Stoprocentni.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,9/10
100 000+ / 25+
Stoprocentni.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5/10

Bezpečnost seznamky: 4,6/10

Přehlednost profilů: 5,2/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 3,8/10

Cena služby: 4,3/10

Stoprocentni.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Stoprocentni.cz pro vztah i flirt

Pokud jste ještě neslyšeli o seznamce Stoprocentni.cz, je načase se o ní něco dozvědět. Tento seznamovací portál nabízí klasickou formu seznamování bez poplatku, ale nechybí na něm i dobrovolné VIP členství s řadou dalších funkcí a výhod. Seznamka se zaměřuje na heterosexuálně a homosexuálně orientované uživatele, kteří hledají vážný vztah a milenecký poměr. Na váš profil a fotografie se mohou podívat i nepřihlášení uživatelé, ale pouze registrovaní mohou posílat zprávy, chatovat s ostatními členy, prohledávat uživatele mapovým způsobem a spravovat své přátele. Seznamka Stoprocentni.cz nemá žádná omezení a žádné SMS platby za zprávy a odpovědi. Prostředí je přehledné a postupně přibývají nové funkce.

Čtyři kroky k registraci na seznamku

Registrace probíhá ve čtyřech navazujících krocích. Nejprve vyplníte přihlašovací údaje a uvedete o sobě základní informace, jako je pohlaví, orientace, znamení nebo vzhled. Zároveň můžete odtajnit, v jakém věkovém rozmezí hledáte partnera a jaký preferujete typ vztahu. Dále nahrajete svou profilovou fotografii, ale není to povinné. Zveřejnit k ní můžete další čtyři fotografie s vaší podobou. V posledním kroku dokončíte registraci a stáváte se členem seznamky.

Funkce zdarma na seznamce

Stoprocentni.cz je nejrychleji rostoucí seznamkou na českém internetu. Disponuje propracovaným systémem, který vám vždy doporučí nejvhodnější protějšky.

To se odvíjí od toho, co konkrétní uživatel všechno na sebe prozradil ve svém profilu Ostatní uživatele vyhledáte podle mnoha kritérií, jako je pohlaví, znamení, kraj, okres, věk, výška nebo váha. Ve svém profilu spravujete seznam svých přátel a přidáváte si do něho sympatické členy. Na web můžete vložit seznamovací inzerát nebo reagovat na ostatní inzeráty.

VIP účet s mnoha funkcemi

Zmínili jsme se, že si můžete na seznamce aktivovat VIP členství. To stojí na 1 měsíc 100 Kč, na 3 měsíce 255 Kč, na 6 měsíců 420 Kč a na 12 měsíců 600 Kč. Díky VIP účtu si budete moct změnit vaše uživatelské jméno a budete mít zpřístupněný chat pro komunikaci se svými přáteli. Na svůj profil můžete nahrát až 26 fotek a bude se náhodně objevovat na hlavní straně. V neposlední řadě se můžete zúčastnit různých soutěží, které seznamka jednou za čas vyhlašuje. A nakonec si můžete zobrazit výpis profilů v Google mapách.

Zrušení účtu během jedné minuty

Chcete zrušit svůj účet, protože jste někoho našli nebo seznamka nesplňuje vaše představy? Je to velmi jednoduché: ve svém profilu klikněte na záložku „Nastavení“, pod kterou naleznete možnost „Zrušit účet“. Seznamka se vás zeptá, zda opravdu chcete účet smazat a upozorní vás na to, že veškeré informace budou smazány a nelze je obnovit. Tím dochází i k zániku VIP účtu.

Stoprocentni.cz Funkce

Filtrování uživatelů

Vyhledejte ostatní profily a filtrujte je podle kraje, okresu, pohlaví, znamení, věku a vzhledu. Doporučujeme vám použít co nejméně filtrování, aby se vám zobrazil co nejširší okruh uživatelů a měli jste z čeho vybírat.

Vložení seznamovacího inzerátu

Přidejte na seznamku svůj inzerát a uveďte do něj, jakého partnera si představujete a co můžete sami nabídnout. Inzerát se bude zobrazovat po dobu jednoho měsíce. Zároveň máte jako člen seznamky přístup k ostatním inzerátům.

Čtení a odesílání zpráv

Pod záložkou „Zprávy“ najdete přehled nepřečtených zpráv, přijatých zpráv, odeslaných zpráv a blokovaných vzkazů. Každému uživateli můžete poslat zprávu a vložit do ní smajlíky nebo nějaký soubor.

Přehled přátel

Na seznamce si můžete vytvářet seznam svých přátel, abyste získali přehled, s jakými uživateli jste si padli do oka. Zároveň uvidíte žádosti o přátelství a odmítnuté žádosti.

Šťouchnutí

Šťouchněte sympatické uživatele a dejte jim na vědomí, že byste je rádi pozvali na rande nebo že jim posíláte pusu. Šťouchnutím můžete protějšku naznačit, že se vám líbí a připadá vám sexy.

Placené členství pro vip

Aktivujte si VIP účet, za který zaplatíte pár desítek korun za měsíc. VIP účet na 1 měsíc stojí 100 Kč, na 3 měsíce 255 Kč, na 6 měsíců 420 Kč a na 12 měsíců 600 Kč. Po aktivaci tohoto členství získáte řadu funkcí navíc.

VIP účet pro vip

S VIP účtem se pojí tyto výhody: budete si moct změnit své uživatelské jméno, můžete chatovat se svými přáteli, do sekce „Fotky“ můžete nahrát až 26 fotografií a váš profil se bude náhodně zobrazovat na hlavní straně.

Výpis profilů v mapě pro vip

Nechte si ukázat výpis profilů v Google mapách. V detailu uvidíte základní informace o uživateli, jeho fotky, informace na jeho zdi a jeho přátele. Tato funkce je součástí VIP účtu.

Stoprocentni.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zobrazení profilu na hlavní straně
Zpřístupnění chatu ke konverzaci
Nahrání až 26 fotografií
Zobrazení výpisu profilů v mapách

V.I.P. účet

50 Kč (za měsíc)

Zobrazení profilu na hlavní straně
Zpřístupnění chatu ke konverzaci
Nahrání až 26 fotografií
Zobrazení výpisu profilů v mapách

Stoprocentni.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Nového partnera najdete na seznamce i bez VIP účtu
Stoprocentni.cz má jednoduché a přehledné funkce
Uživatelská základna seznamky se každým dnem rozrůstá
VIP účet nestojí tolik peněz a přináší řadu výhod
Uživatele snadno a rychle zkontaktujete přes zprávy nebo chat

Nevýhody

Váš profil si mohou prohlédnout i neregistrovaní členové
Mnoho uživatelů nemá vyplněn profil a vloženou fotku
Seznamka nepůsobí moderním dojmem
Na seznamce se mohou vyskytovat falešné profily a podvodníci

Stoprocentni.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka Stoprocentni.cz vám doporučí podle vámi zadaných kritérií vhodné partnery. Záleží na vás, jestli je oslovíte nebo zda je ponecháte bez povšimnutí
VIP členství je nepovinné, ale pokud se pro něj rozhodnete, získáte spoustu přínosných funkcí. Členství se automaticky neobnovuje
Jednotlivé členy můžete filtrovat nejen podle kraje, ale i města. Nechybí ani další kritéria vyhledávání
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Stoprocentni.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Stoprocentni.cz je významnou českou seznamkou s velkým potenciálem. Každou minutu se na ni registrují noví členové, kteří na ní chtějí najít svého nového, dlouhodobého partnera. Nedělá rozdíly mezi pohlavími ani sexuálními orientacemi a poskytuje prostor všem bez omezení. Tento web zvýhodňuje uživatele, kteří si aktivují VIP účet. Ten cenově vychází na desítky korun měsíčně, což ocení všichni šetřiví lidé. Seznamování je na téhle seznamce intuitivní a nezahlcuje vás nesmyslnými funkcemi, které byste nevyužili. Pokud jste sami a chtěli byste svůj život změnit, pak máte vysokou pravděpodobnost, že tu někoho naleznete.

Stoprocentni.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (3)
Anča

Chlapů je tam spoustu, seznámila jsem se s několika a nakonec jsem s jedním zůstala 🙂

ANO 0 NE 0
Jiří

Vypadá sice zastarale, ale co od seznamky člověk očekává? Seznámení a k tomu není třeba milion nesmyslných funkcí. Dopisoval jsem si z několika lidmi a nakonec jsme zde opravdu našel tu pravou. Mohu doporučit, ale nečekejte že Vás někdo osloví sám. Člověk musí být aktivní.

ANO 3 NE 0
Petr, 47 let

Člověk vždy vchází na seznamku s mnoha idejemi. A to je špatně. I já jsem si myslel, že tu najdu štěstí. Jenže to jsem se spletl. Oslovené ženy dělaly, že si vzkaz vůbec nepřečetly a nepodařilo se mi sjednat ani jednu schůzku.

ANO 0 NE 0
Mirek, 33 let

Nejdříve jsem na seznamce zkoukl profily a teprve potom jsem se na ni registroval. Zaujalo mě pár slečen, které vypadaly, že o sebe dbají. Neváhal jsem a po registraci jsem jim napsal. A zadařilo se – jedna si se mnou domluvila rande.

ANO 2 NE 3
Fanda, 35 let

Naletěl jsem jedné podvodnici. Byl to falešný profil a já ho neprohlédnul. Vylákala ze mě tisíc korun na cestu za mnou a pak se odmlčela. Víckrát mě na tuhle seznamku, a ani žádnou jinou, nikdo nedostane.

ANO 3 NE 1
Týna, 30 let

Byla jsem na několika seznamkách a sešla se s tolika muži, že už si ani na všechny nevzpomenu. Hledám ale muže do života a žádný nesplňoval moje vize. Až na téhle seznamce jsem poznala Petra. Jsme spolu rok a klape nám to.

ANO 2 NE 0
Nela, 26 let

Na seznamku jsem šla s tím, že se snad konečně seznámím. To jsem ale předem netušila, že nebude z čeho vybírat. Mužů z mého města tam zase tolik není, a to dokonce ani v okruhu 100 kilometrů.

ANO 8 NE 2

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz