Seznamka TajnyZralyFlirt.com

TajnyZralyFlirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,6/10
12 000+ / 30+
TajnyZralyFlirt.com

Použitelnost stránek a funkce: 5,4/10

Bezpečnost seznamky: 5/10

Přehlednost profilů: 4,2/10

Potenciál nalezení partnera: 4,2/10

Zákaznická podpora: 4,4/10

Cena služby: 4,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
2655 lidí online

Tomáš
Tomáš, Věk: 27
Leona
Leona, Věk: 27
Vojta
Vojta, Věk: 28

TajnyZralyFlirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka TajnyZralyFlirt.com pro zralé uživatele

Připadá vám, že je váš život plný šedi a nudy? Potřebujete utéct před všedními starostmi? Zaflirtujte si a registrujte se na seznamku TajnyZralyFlirt.com. Tento seznamovací portál je určen všem nad 18 let, zejména zralým ženám a mužům. A nezáleží na tom, zda jste ženatí, zadaní nebo svobodní. Každý má možnost nalézt tu štěstí a vyhledat si ideálního partnera na flirt, milenecké dobrodružství nebo vztah. Seznamka nabízí řadu funkcí, díky kterým se snáze seznámíte. Můžete si na ní domlouvat rande, sex na jednu noc nebo jen chatovat či flirtovat ve virtuálním prostředí. Nemusíte se obávat o svou bezpečnost. TajnyZralyFlirt.com vám zaručuje soukromí a pracovníci tohoto webu kontrolují všechny registrované profily. Můžete zůstat v anonymitě a nenahrát si na profil žádnou fotografii.

Jednoduchá a snadná registrace na seznamku

Registrace je časově nenáročná a zvládnou ji i lidé, kteří nejsou s internetem příliš velcí kamarádi. Nejprve vyberete, koho hledáte a v jakém věku. Poté prozradíte informace o své osobě: pohlaví, věk, kraj, kde žijete, jestli jste svobodní nebo ve vztahu a jak vypadáte. V posledním kroku zvolíte své přihlašovací údaje. Celou registraci potvrdíte kliknutím na aktivační odkaz ve vašem emailu. Tím se stáváte členem seznamky a můžete komunikovat s ostatními lidmi.

Funkce, které urychlují seznámení

Seznamka je kompatibilní s vašimi mobily, takže ji můžete využívat i na svých cestách. Nezapomeňte vyplnit celý váš profil a prozradit o sobě podstatné informace.

Ve svém profilu rovněž můžete upravit kritéria vyhledávání, na základě kterých se vám budou zobrazovat vhodní protějšci. Výhodou tohoto seznamovacího portálu je to, že vidíte, kdo je online. Takové uživatele můžete oslovit a vyčkat na jejich odpověď. Sympatické protějšky si můžete přidat do oblíbených. Pokud budete mít dlouhou chvíli, zahrajte si hru „Hezká nebo ne“ a ohodnoťte fotografie ostatních členů.

Zpoplatněné funkce za kredity

Na webu TajnyZralyFlirt jsou zpoplatněny dvě funkce: zasílání zpráv a mrknutí. Nezavazujete se ale k žádnému členství. Stačí zakoupit kredity a využít je na komunikaci se zajímavými protějšky. Za jeden kredit můžete poslat jednu zprávu nebo jedno mrknutí. Cena kreditů začíná na pár desítkách korun a zaplatit je můžete platební kartou, telefonem nebo SMS. Na výběr máte z několika balíčků za zvýhodněnou cenu. Po vyčerpání kreditů si můžete zakoupit nové.

Spravujte svůj profil odkudkoliv

Tento seznamovací web vám zasílá spojení na osoby, které splňují vaše kritéria. Zda je budete kontaktovat, to záleží čistě na vás. Udělejte vše pro to, abyste je zaujali. Nahrajte si profilovou fotografii a napište seznamovací text, který ale nesmí obsahovat kontaktní údaje. Fotografie i text podléhají kontrole. Jestliže na seznamce někoho najdete nebo se vám nelíbí její prostředí, můžete svůj profil smazat. Tuto možnost naleznete na stránce služeb. Mějte ale na paměti, že tím ztratíte spojení s ostatními uživateli, zprávy a kredity.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
16. 2. 2022

TajnyZralyFlirt.com Funkce

Vyhledávání uživatelů

Pomocí vyhledávání si zobrazíte uživatele ze svého kraje nebo z celé České republiky. Využijte filtrování a vyhledejte je podle pohlaví, věku, profilů s fotkami nebo vzhledu. Prohlédnout si můžete také profily online uživatelů.

Oblíbení uživatelé

Při komunikaci s protějšky můžete zjistit, že vám jsou sympatičtí. Přidejte si takové uživatele do oblíbených a mějte seznam tajných flirtů. Tento seznam můžete kdykoliv spravovat a oblíbené uživatele odstranit.

Spojení

Po registraci a vyplnění profilu naleznete pod záložkou „Spojení“ protějšky, které by vás mohli zaujmout a s nimiž máte něco společného. Pro zobrazení co nejvíce spojení ponechte zaškrtnuté všechny kraje a zadejte co nejširší věkové rozmezí.

Hra „Hezká nebo ne“

Nudíte se a chtěli byste si zahrát zábavnou hru? Najeďte na záložku „Hezká nebo ne“. Postupně se vám ukážou fotografie žen nebo mužů a vy jim můžete vyjádřit sympatie. V případě, že si dáte oboustranné lajky, budete o tom vyrozuměni.

Kredity pro vip

Na seznamce si můžete zakoupit kredity, s kterými můžete neomezeně konverzovat a posílat mrknutí. Podle svého uvážení si můžete pořídit až 300 kreditů. A jaké jsou ceny? 10 kreditů stojí 300 Kč, 20 kreditů 599 Kč a 50 kreditů 1 415 Kč.

Zaslání zpráv pro vip

Posílání zpráv je limitováno množstvím vašich kreditů. Za jeden kredit můžete poslat jednu zprávu, v které však můžete uvést svůj kontakt. Pak už jen záleží na protějšku, jestli se vám ozve a navážete spolu konverzaci i mimo seznamku.

Mrknutí pro vip

Kromě toho, že můžete uživatelům poslat zprávu, můžete na ně i mrknout. Mrknutí v sobě skrývá několik poselství. Vyjádříte s ním, že se vám líbí profil uživatele, nabídnete mu, zda nechce být vaším tajným flirtem nebo se ho zeptáte, co by rád k snídani.

TajnyZralyFlirt.com Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Posílání zpráv
Mrknutí

Za poplatek

Posílání zpráv
Mrknutí

TajnyZralyFlirt.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Zpoplatněné je pouze zasílání zpráv
Nedochází k automatickým platbám
Seznámit se můžete s tisíci uživateli
Uživatele filtrujete podrobným vyhledáváním
Seznamka vám ukáže sympatické protějšky

Nevýhody

Na seznamce se mohou objevit falešné profily
Zasílání zpráv vás vyjde na dost peněz
U mnoha profilů chybí fotografie a popis
Na TajnyZralyFlirt.com nejsou jen zralí uživatelé

TajnyZralyFlirt.com pro uživatele

Výhody

Na úvodní stránce se dozvíte, kolik uživatelů je právě online. Tyto uživatele si můžete nechat zobrazit pomocí vyhledávání
Seznamka má přívětivé uživatelské prostředí, kde můžete najít jakýkoliv typ vztahu. Zaručuje vám anonymitu, bezpečnost a diskrétnost
Registrace, správa profilu, vyhledávání a návrhy spojení jsou zdarma. Za zasílání zpráv a mrknutí platíte pohodlně zakoupenými kredity
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku TajnyZralyFlirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Smluvní podmínky seznamky TajnyZralyFlirt.com jsou srozumitelné a všechny podstatné informace se dozvíte z FAQ. Využít můžete rozšířené vyhledávání a filtrovat jednotlivé uživatele. Přijaté a odeslané zprávy se vám v profilu archivují po dobu šesti měsíců, pak jsou automaticky smazány. Někteří uživatelé ale mohou být natolik urputní, že vás to bude až obtěžovat. Seznamka vám proto přináší možnost zablokovat si je. Každou minutou jsou na webu online stovky uživatelů ve zralém věku. Většina hledá flirt, ale narazíte tu i na lidi, kteří touží po vážném vztahu nebo přátelství. To všechno vám seznamka zprostředkuje.

TajnyZralyFlirt.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (2)
divoch53

Nemohu se přihlásit na vaše stránky.

ANO 0 NE 1
Iveta, 45 let

Chtěla jsem konečně chlapa, který by mě bral takovou, jaká jsem a nepředhazoval mi, že mám nějaké to kilo navíc. Našla jsem ho paradoxně na seznamce, kde mám jenom fotku obličeje. Mirek moje křivky miluje.

ANO 5 NE 4
Kuba, 48 let

Hledám zralou ženu, ale místo toho jsem na seznamce narážel na samé dvacítky, max třicítky. Zralých žen je na ní jako šafránu. Ještě nějakou dobu to na seznamce zkusím. Koneckonců musím utratit ty drahé kredity.

ANO 4 NE 9
Lenka, 28 let

Tajný Zralý Flirt je možná do budoucna perspektivní seznamkou, ale zatím na ní není moc lidí a není s kým se kloudným seznámit. Přijde mi divné, že je každou dobu online až tisíc uživatelů. Přijde mi to jako smyšlené číslo.

ANO 12 NE 5
Zbyšek, 49 let

Netušil jsem, že jsou seznamky zaměřené na starší lidi. Jsem nadšený, konečně se mohu seznamovat se stejně starými ženami. Z Ústeckého kraje jsem jich objevil hned několik a za jednou jsem jel třicet kilometrů. Vyplatilo se mi to.

ANO 7 NE 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz