Flirt Poblíž Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,5/10
97 000+ / 30+
Flirt Poblíž

Použitelnost stránek a funkce: 5,8/10

Bezpečnost seznamky: 5,2/10

Přehlednost profilů: 5,9/10

Potenciál nalezení partnera: 5,1/10

Zákaznická podpora: 5,8/10

Cena služby: 5,1/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
21460 lidí online

Připojte se

Flirt Poblíž Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

mistniflirt.com – seznamka pro flirtuchtivé

Seznamka mistniflirt.com má předpoklady stát se populárním místem pro nalezení nezávazného a jednorázového flirtu. Tento seznamovací web je určen všem dospělým ženám a mužům různého sexuálního zaměření, s neukojenými touhami a s nenaplněnými představami. Obsah odpovídá směru, jakým se seznamka vydala. Každý uživatel si může prohlížet erotické fotografie, na kterých mohou členové ukázat naprosto vše. Při registraci ale souhlasíte s tím, že se vám mohou zobrazovat falešné profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme ale došli k závěru, že je registrován dostatek reálných uživatelů z krajů z celé České republiky. Natrefíte tu na protějšky, kteří sdílejí stejné představy o vztahu a chtějí flirt, sexuální poměr nebo milenecký vztah. Naopak tu nehledejte vážný vztah ani čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí nahota na fotkách, ten by se měl této seznamce vyhnout. Naopak kdo si rád prohlíží atraktivní lidská těla, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření profilu na mistniflirt.com

Registrace na seznamku mistniflirt.com je nenáročná a bezplatná a vyplňujete na ní jen základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého jste kraje a města. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a napíšete svou emailovou adresu. Na tu vám vzápětí přijde email s aktivačním odkazem, který je pomyslnou bránou na seznamku. Web je optimalizovaný pro počítače i chytrá zařízení a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého profilu obdržíte návrhy na párování s protějšky. Jak jsme se již zmínili, profily jsou částečně fiktivní, čímž se seznamka netají.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšné seznámení

Seznamka vás nenutí, abyste si hned po registraci nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má větší šance na seznámení. Vyberte takovou fotografii, kterou nalákáte protějšky na sexuální hrátky nebo na rychlou seznamovací schůzku. Zakázané nejsou ani explicitní fotografie s intimními partiemi. Fotografie ale musí být vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotky z dob minulých mohou přinést ostatním uživatelům zklamání.

Členství na seznamce mistniflirt.com

Po registraci se okamžitě stáváte členem seznamky a získáváte základní členství. Můžete si procházet profily, filtrovat je podle kraje, přidávat si sympatické uživatele do oblíbených a číst zprávy se sexuálně orientovaným obsahem. Pro zaslání zprávy si musíte zakoupit kredity. Ani s VIP členstvím nemůžete reagovat na zprávy. S Premium členstvím ale získáte další výhody: uvidíte, kdo navštívil váš profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní fotky ostatních členů. Nákup kreditů a aktivace VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou. Členství si můžete aktivovat na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Čím delší zvolíte období, tím levněji vás přijde členství v přepočtu na měsíc.

Zrušení profilu na seznamce mistniflirt.com

Smazání účtu na seznamce docílíte jednoduchým způsobem. Pod záložkou „Nastavení“ najdete možnost „Smazat účet“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie vašich zpráv a váš účet bude navždy odstraněn. Pokud si chcete dát od seznamky jen oddych, můžete si vypnout zasílání informačních zpráv na váš email a podle potřeby zasílání opětovně aktivovat.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
23. 5. 2024

Flirt Poblíž Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete uživatele na flirt a sex
Registrace trvá pár minut a nemusíte si nahrát žádnou fotku
Zobrazíte si online uživatele nebo členy s fotografií

Nevýhody

Na seznamce narazíte na fiktivní profily
Zprávy lze zasílat až po koupi kreditů
Ženy dostávají nabídky i od žen

Flirt Poblíž pro uživatele

Výhody

Na závěr můj názor na seznamku Flirt Poblíž

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Mám zájem

Flirt Poblíž Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)
~2 019 lidí je online

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz