Sex kamery SlutRoulette.com

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

SlutRoulette.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,3/10
15 000+ / 21+
SlutRoulette.com

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: -/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: -/10

SlutRoulette.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Sex kamery slutrulette.com fungují už od roku 2010, jedná se o přímou konkurenci chatroulette.com. Web je založený na podobném konceptu. Ze všeho nejdříve vám nabízí náhodné dívky, se kterými si můžete užít dobrodružství před kamerou. Podobných služeb je více, ale slutrulette.com se rozhodl skombinovat náhodný výběr s klasickým výběrem modelek, kdy se ze slutrulette.com stává klasický web cam server.

Zcela náhodný výběr dívek

Sex kamery slutrulette.com jsou na první pohled službou, která nabízí náhodné vzrušující dívky. Ihned po příchodu na stránku máte pocit, že jediné, co můžete, je nechat slutrulette.com, aby vám náhodně nabízel dívky. Pokud se vám nelíbí, můžete zvolit další. Máte ale na výběr i pár kategorií, jako jsou lesbičky, teenky 18+ nebo třeba zrzavé dívky. Tento náhodný výběr je zcela zdarma a bez registrace – ale dívky vám tady příliš neukážou, v podstatě jde o veřejný chat. A navíc se vás server neustále dokola ptá, jestli je vám více než 18 let.

Výběr dívek z kategorií

Na druhou stranu sex cam slutrulette.com nabízí i možnost vybrat si z kompletní nabídky modelek. Nejste tak odkázání pouze na náhodný výběr. Navíc opravdu je z čeho vybírat. Během naší recenze bylo online 2143 dívek, přehledně seřazených do kategorií. Každá dívka na své dlaždici má tagy, které říkají, jestli je online, zda je ve skupinovém chatu nebo soukromé show, ta je tady nazvaná jako gold show.

Navíc vidíte i ikonky, podle kterých hned poznáte, jestli dívka vysílá v HD nebo kolik je modelce let. Nevýhodou je, že po najetí myší na dlaždici dívky, se nespustí náhled show.

Dostanete se do plnohodnotného chatu

Na slutrulette.com vám vůbec nic nebrání vstoupit do veřejného chatu s dívkou a ostatními uživateli. Nemusíte se ani registrovat. Jednoduše kliknete na dívku a jste ve veřejném sex chatu – tak snadné to je. Tady se slutrulette.com příliš neliší od jiných web cam serverů, snad kromě toho, že můžete napsat dívce, přestože nejste registrovaným členem. Nabízí tady možnost pozvat dívku do soukromé show, pro náročné pak gold show, kde jsou dívky ještě divočejší. Vidíte tady také hodnocení dívky a můžete ji ohodnotit – i když hodnocení bychom uvítali spíše na přehledu, protože je to ukazatel, podle kterého se můžete při výběru dívky orientovat.

Vyplněné profily dívek

Naopak nás na slutrulette.com zaujaly profily dívek, především to, jak dobře jsou vyplněny. Samozřejmě je to z velké části právě díky dívkám, které se chtějí prezentovat, ale je dobře, že takto rozsáhlé profily slutrulette.com umožňuje. Najdete tady mnoho informací o modelce, stejně jako videa nebo fotogalerie k nahlédnutí – a to zdarma i placené. Kromě toho je skvělé, že si můžete zobrazit kalendář, ve kterém uvidíte, kdy bude modelka zase online.

SlutRoulette.com Funkce

Chat s dívkou zdarma

Abyste si mohli psát s dívkou na slutrulette.com, nebudete se k tomu muset ani registrovat. Jde o velkou výhodu oproti jiným sex kamerám. Na druhou stranu ale budete pro dívku jen obyčejný návštěvník bez identity. Navíc po každém odeslání zprávy se vám bude zobrazovat okno vyžadující registraci.

Náhodný výběr dívek

Jestli hledáte zpestření, můžete vyzkoušet na slutrulette.com náhodný sex chat s dívkou. Hned na úvodní stránce vám server nabídne sexy dívky, které volí úplně náhodně. Budete mít možnost si s nimi psát a také si zapnout svou kameru a odhalit se jim. Nevýhodou ale je, že málokterý náhodný chat skutečně vydrží, dívky se většinou velmi rychle mění.

Soukromá show pro vip

Pokud jste registrovaným členem slutrulette.com a máte koupené žetony, pak můžete modelky pozvat do soukromé show. Každá z nich má svůj ceník, kde je uvedeno, co vás bude stát kolik žetonů – a kam až je ochotna dívka zajít. Ceny soukromých show jsou tady víceméně průměrné v porovnání s jinými sex kamerami.

Gold show pro vip

Pro opravdu náročné muže nabízí modelky také takzvanou zlatou show. Ve své podstatě je to ještě divočejší soukromá show, kde můžete dívce dávat odvážnější tipy, stejně jako po ní chtít daleko víc. Ale pozor, dívky většinou mají pro gold show svůj vlastní ceník, samozřejmě výrazně dražší oproti klasické soukromé show.

SlutRoulette.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Zmůžete si užít dobrodružství s náhodně zvolenou dívkou.
Můžete s dívkou v omezené míře chatovat.
Nemůžete si užít soukromou ani zlatou show.
Nemáte přístup ani do skupinového chatu.

VIP účet

Získáte mnoho funkcí navíc, budete si moct užít slutrulette.com naplno.
Můžete pozvat modelku do soukromé show, stejně jako si s ní užít zlatou show.
Nebudou se vám stále dokola zobrazovat reklamy a vyskakovací okna s promem.
Server vás nevyhodí po nějaké době sledování sex chatu zdarma.

SlutRoulette.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Opravdu velké množství online modelek.
Možnost zpestřit si sex chat díky náhodnému výběru modelek.
Přehledná nabídka kategorií a filtrů.
Zlatá show pro nejnáročnější.

Nevýhody

Nechtěné přesměrování na jiné stránky.
Po registraci vám může chodit do e-mailu spam.
Někdy pomalé načítání sex kamer.
Až příliš mnoho reklam a promo nabídek

SlutRoulette.com pro uživatele

Výhody

Naše hodnocení slutrulette.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Sex kamery slutrulette.com přináší zajímavou kombinaci náhodného výběru, nebo možnost si dívku přímo vybrat. Příliš nám není jasné, proč vůbec takovou kombinaci přináší, ale jako prvek zpestření to není špatný nápad. Celkově je slutrulette.com průměrným web cam serverem. Nicméně velkou předností jsou dívky, kterých je tady více než 2 000 online. Navíc stále přicházejí i nové modelky, které můžete vidět poprvé.

SlutRoulette.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz