Lidé

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Lidé Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,1/10
500 000+ / 20+
Lidé

Použitelnost stránek a funkce: 3/10

Bezpečnost seznamky: 3,2/10

Přehlednost profilů: 3,8/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 2,7/10

Cena služby: 3,7/10

Lidé Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Služba Lidé.cz pro uživatele Seznam.cz

Všichni uživatelé emailu od provozovatele Seznam.cz mohou využívat seznamku Lidé.cz s prvky sociální sítě. Tato služba nabízí uživatelům možnost seznámení, a to pomocí prohlížení profilů a jejich obsahu. Pokud vás někdo na Lidé.cz zaujme, můžete s ním s jeho souhlasem neomezeně konverzovat. Zapojit se také můžete do diskuzí a založit si vlastní vlákno diskuze. Funkce tohoto seznamovacího portálu jsou jednoduché a intuitivní a výraznou proměnou prošly v roce 2014. Ten, kdo hledá vztah, flirt nebo někoho na pokec, ten je na Lidé.cz správně. Naleznete tu tisíce uživatelů, kteří si tu založili svůj profil a ve většině případů do něj vložili svou fotografii. Díky tomu ihned zjistíte, zda je vám uživatel sympatický či nikoliv.

Snadné vyhledávání ostatních uživatelů

Všechny služby na Lidé.cz můžete využívat v tom případě, že vlastníte email na Seznam.cz. Po zadání přihlašovacích údajů vstupujete do světa seznamky a můžete v ní vyhledávat ostatní uživatele z celé České republiky. Upřesněte pohlaví, a zda hledáte heterosexuálně nebo homosexuálně orientované jedince. Seznamka je přístupna uživatelům nad 16 let a horní věková hranice není nijak omezená. Seznámit se tu mohou skutečně všechny generace

Filtrování uživatelů a ověření profilu

Jestliže sháníte vhodný protějšek z vašeho města, můžete si nastavit filtr a vybrat si konkrétní kraj nebo město.

Své sympatie vyjádříte pomocí srdíčka, které naleznete pod fotografiemi vybraného protějšku. A jak zvýšit svou důvěryhodnost na Lidé.cz? Na papír napište svůj email, kterým se přihlašujete na seznamku. Pořiďte fotografii s papírem v ruce a zašlete ji na příslušnou emailovou adresu. Po ověření se na profilu zobrazí psí „Krastyho stopa“.

Lidé.cz bez jakéhokoliv poplatku

Služba Lidé.cz je pro uživatele emailu Seznam.cz zcela zdarma. Pro aktivní používání seznamky je povinná profilová fotografie. Na té může být pouze jedna osoba a musí být na ní zřetelně vidět obličej. Ostatní uživatele si můžete přidat do sledování a požádat je o „pokec“. Vstupte do jakékoliv diskuze, u které vidíte, kolik je v ní zrovna diskutujících. Pokud jste zrovna na cestách, stáhněte si mobilní aplikaci na seznamování, k osobní prezentaci, ke vzájemné komunikaci s ostatními uživateli a k prohlížení fotografií a ostatních profilů.

Smazání profilu ve vašem uživatelském účtu

Rozhodli jste se, že svůj profil smažete? Přihlaste se na Lidé.cz a v horní navigaci vyberte „Můj fotopříběh“. Na levé straně klikněte na ikonu ozubeného kolečka s popisem „Upravit“. Na spodní části stránky naleznete možnost „Smazat profil“. Do určité doby můžete svůj profil obnovit v původním rozsahu. Na Lidé.cz můžete nahlásit nevhodný profil. To se hodí v tom případě, že vás ostatní uživatelé neúměrně obtěžují a nerespektují to, že nemáte o komunikaci s nimi zájem. Zpracování nahlášených profilů probíhá obvykle do dvou pracovních dnů.

Lidé Funkce

Darování srdce

Darujte sympatickým uživatelům srdíčko. Naleznete ho pod všemi fotografiemi ve fotopříběhu. Šedá srdíčka po kliknutí zčervenají. Pokud vám někdo daroval srdíčko, objeví se vám pod konkrétní fotografií.

Vyhledávání profilů

Vyhledejte ostatní uživatele podle pohlaví a sexuální orientace a nastavte si vyhledávací filtr podle svých představ. Stanovte věkové rozmezí a z jakého kraje nebo města se vám mají uživatelé zobrazovat.

Hromadná diskuze

Vstupte do jakékoliv diskuze založené na Lidé.cz a vyjádřete v ní svůj názor. Zároveň je to další možnost, jak se seznámit s novými lidmi a potkat potenciální přátele. Vlákno diskuze může založit každý uživatel.

Neomezená komunikace

Napište ostatním uživatelům seznamky nebo vyčkejte na to, až vám někdo pošle zprávu. Upozornění na novou zprávu se vám zobrazí u „Zprávy“ v horní navigaci a rovněž číslem u příslušného kontaktu.

Sledování

Sledujte ostatní lidi, kteří se se vám budou zobrazovat od nejnovějších po nejstarší. Zároveň můžete sledovat určité diskuze, které se vám budou vypisovat podle abecedy. Sledování můžete kdykoliv zrušit.

Nahrání profilového fota

Pro aktivní používání služby Lidé.cz je profilová fotografie povinná. Na fotce musíte být pouze vy a podoba na fotografii musí odpovídat věku a pohlaví uživatele. V neposlední řadě musí být zřetelně vidět váš obličej.

Nahlášení nevhodného profilu

Na některých profilech můžete narazit na nevhodný obsah. Nenechávejte si to pro sebe a profil nahlaste. Stačí kliknout na tlačítko „Nahlásit nevhodný profil“ v dolní části profilu.

Ověření profilu

Profil ověříte jednoduchým způsobem: na papír napíšete email, kterým se přihlašujete na službu Lidé.cz, a pořídíte fotografii s tím, jak držíte papír. Následně ji zašlete na příslušný email k ověření.

Lidé Ceník VIP členství

Účet zdarma

Neomezené chatování
Vstup do diskuzí
Sledování uživatelů
Vyjádření sympatií

Lidé Výhody & Nevýhody

Výhody

Služby na Lidé.cz jsou bez jakéhokoliv poplatku
Seznamka má dostatečnou základnu uživatelů nad 16 let
Nevhodný obsah uživatelů můžete nahlásit podpoře seznamky
Na Lidé.cz naleznete vážný vztah, flirt a přátelství
Služba Lidé.cz funguje jako seznamka i sociální síť

Nevýhody

Každý uživatel musí mít nahranou a ověřenou fotografii
Všechny funkce mohou využívat pouze lidé s emailem od Seznam.cz
Spousta profilů může být zastaralá a neaktivní
Váš profil si může prohlédnout každý uživatel internetu

Lidé pro uživatele

Výhody

Lidé.cz jsou místem, kde můžete potkat nové lidi, přátele a třeba i partnera. Zúčastnit se můžete libovolné diskuze a založit si svou vlastní
Před registrací na seznamku máte možnost prohlédnout si jednotlivé profily z vašeho města a kraje, ale nemůžete uživatelům zatím napsat
Lidé.cz jsou zcela zdarma a služby jsou dostupné všem uživatelům nad 16 let. Jednotlivé služby může využívat také střední generace a senioři
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Lidé

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Lidé.cz je zaměřena zejména na seznamování uživatelů a k prohlížení ostatních profilů. Službu mohou využívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé. Neregistrovaní členové však nemohou kontaktovat ostatní uživatele. Z toho důvodu se vyplatí na seznamku přihlásit přes email, díky čemuž se stáváte jejím právoplatným členem. Na tomto seznamovacím portálu oceňujeme dostupnost všech služeb, jež jsou zdarma. Výhodou Lidé.cz je široká základna uživatelů, kteří hledají různý typ vztahu, přátelství nebo jen chtějí komunikovat online. Seznamku Lidé.cz doporučujeme všem lidem bez ohledu na věk, kteří se chtějí zabavit, popovídat si a seznámit se.

Lidé Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (4)
Čenda

Tato a nejspíše všechny další podobné seznamky jsou takřka k ničemu. Dámy se zde jen většinou předvádějí a nejspíše se unášejí tím, jaká je po nich neskutečná poptávka. Chlapci se ale často z fotek dozvědí jen to, jakého má panička skvělého čtyřnohého mazlíčka, na jaké plázičce ležela, jak úchvatnou má zahrádku, dětičky, či vnoučátka. Komunikace, pokud vůbec začne většinou záhy končí, anžto možná 155 mládenec v pořadí má možná lepší kukuč nebo písmenka. Takže zde zpravidla nula od nuly pojde. Možná jsem jen škarohlíd, a tak přeji všem sportu zdar a seznámení chtivým mládencům i dámám zvlášť.

ANO 1 NE 1
Blanka, 24 let

Zpočátku mi chodilo hodně zpráv a já si mohla vybírat. Teď už jich sice tolik není, ale i tak se mi líbí, že tu jsou muži aktivní a napíšou vám. Snažím se všem odpovědět a poznat je. Třeba je mezi nimi můj nový přítel? 

ANO 1 NE 0
Markéta, 25 let

Narazila jsem na mnoho neaktivních profilů. Když jsem někoho oslovila, tak jsem pak zjistila, že už tam vlastně nějakou dobu není. A nebaví mě zjišťovat, kdo je aktivní a kdo ne.

ANO 4 NE 1
Tomáš, 30 let

Setkal jsem se s jednou dívkou. Bohužel si vůbec nebyla podobná a na fotkách měla snad o deset kilo méně. Po této zkušenosti se bojím nějakou holku oslovit a pozvat ji na schůzku. Co když to zase dopadne stejně?

ANO 3 NE 0
Míla, 18 let

Žádné holky na moje zprávy skoro neodepsaly. Tak jsem aspoň šel do diskuzí, kde už to bylo o něco lepší. Ale nevěřím, že se tu moc lidí seznámí. Je to spíš o pokecu a zabití času, nic víc. Navíc mi vadí to ověřování fotografie.

ANO 1 NE 0
Hanka, 17 let

Pokud si chcete s někým pokecat a nemáte zrovna kamarádku na telefonu, pak jsou Lidé tím správným místem. Jsem tu pokaždé, když se nudím nebo když mám špatnou náladu. Vždycky se najde někdo, kdo si s vámi bude psát.

ANO 5 NE 3

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz