Seznamka Hradec Králové

Najděte online seznámení v Hradci Králové a okolí
Všechny tipy na jednom místě
1 821 lidí právě někoho hledá

Na jakých seznamkách se seznamují Hradečané?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 000+
svobodných

Kde se seznamovat v Hradci Králové?

Východočeské město Hradec Králové je místem, kde se můžete pokochat architekturou 20. století a seznámit se se zajímavými lidmi. Toužíte po nové lásce, celoživotním přátelství nebo mileneckém poměru? Všechna vaše přání budou splněna na online seznamkách. Registrujte se na ně, pokud hledáte spřízněnou duši. A nezáleží na tom, zda jste student, podnikatel nebo důchodce.

Dveře seznamek jsou otevřené skutečně všem! Prohlédněte si ze svého oblíbeného křesla uživatele seznamek a oslovte ty, kteří vám padnou do oka. Jestliže budou sympatie oboustranné, domluvte si s protějškem schůzku v jedinečné atmosféře Hradce Králové. Rande v tomto městě dopadne na jedničku!

Kde se setkat?

Každá generace vyhledává v Hradci Králové jiná místa a lokality ke schůzkám. Máte mladistvou duši? Vydejte se s partnerem za zábavou do klubu Nox Club nebo do Club La Fabrique. Jako malé děti můžete dovádět v aquaparku s bazénem s umělým mořským vlnobitím. V bazénu vám zaručeně vyhládne, proto si zajděte do restaurace Pizzeria Etna na chutnou pizzu. Den završte návštěvou kina Cinestar a v letním období zavítejte do letního kina Širák se zajímavými filmovými představeními.

O nevšední zážitky nebudou ochuzeni ani zástupci střední generace. Na příjemnou procházku se vydejte náplavkou podél Labe až k soutoku s Orlicí a nevynechejte NãPLAVKA café & music bar, v němž se pořádají výstavy, vernisáže i workshopy. Nádherný výhled na město, Krkonoše a Orlické hory se vám naskytne z ochozu Bílé věže.

Pohodou atmosféru zažijete v kavárně CrossCafe nebo v restauraci U Rytíře. Pokud dáváte přednost kulturnímu vyžití, navštivte divadelní společnost Studio Beseda.

Blížíte se k seniorskému věku? Domluvte se na schůzce v Jiráskových sadech s pomníky a dřevěným kostelíkem sv. Mikuláše. Nevšední podívanou prožijete v moderním digitálním planetáriu s atraktivními výstavami. Na lahodné kávě si pochutnáte v kavárně PETROF Café se samohrajícím klavírem. Popovídat si můžete nad sklenkou kvalitního vína ve vinárně U Černé ovce. Dáváte přednost pivu? Jděte posedět do restaurace Pivovarské domy v gotických sklepích.

Kolik mužů žije v Hradci Králové?

Z celkového počtu 89 934 obyvatel žije na území Hradce Králové 42 750 mužů. Mnoho mužů je stále svobodných nebo jsou nespokojeni ve stávajícím vztahu. Naleznete je na online seznamkách v kategorii „On hledá ji“, kde zkouší svoje štěstí.

Nebuďte, dámy, samy a prohlédněte si profily mužů z Hradce Králové a okolí. Budete překvapeni, jací sympatičtí muži v tomto městě žijí. Odhoďte zábrany a oslovte je – třeba zrovna napíšete svému budoucímu příteli. A když to nevyjde, nepropadejte beznaději.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Hradci Králové?

Z celkového počtu 89 934 obyvatel žije na území Hradce Králové 47 184 žen. Ty většinou hledají muže na stálý vztah, v menší míře na milenecký poměr. Jejich inzeráty najdete v kategorii „Ona hledá jeho“. Natrefit můžete na mladší i starší ženy.

Co by bylo poznávání bez výměny zpráv? Oslovte ženu jako první, zaujměte ji něčím originálním a nabídněte jí tykání. Pokud jí nenapíšete pouze obligátní „Ahoj“ nebo „Jak se máš“, máte velkou pravděpodobnost, že vám žena odpoví. Hlavní je se nebát!

Chci poznat ženy

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz