Český flirt

Český flirt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
6,5/10
97 000+ / 30+
Český flirt

Použitelnost stránek a funkce: 6,7/10

Bezpečnost seznamky: 6,7/10

Přehlednost profilů: 6,7/10

Potenciál nalezení partnera: 6,5/10

Zákaznická podpora: 6,5/10

Cena služby: 6,1/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
21460 lidí online

Olin
Olin, Věk: 28
Bára
Bára, Věk: 27
Mirek
Mirek, Věk: 25

Český flirt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

ceskyflirt.com – seznamka pro zábavu i vážný vztah

Seznamka ceskyflirt.com dává šanci všem lidem nad 18 let seznámit se a potkat nové přátele nebo životního partnera. Tento seznamovací portál zaujme všechny muže a ženy, kteří hledají kamarády, zábavu a vážný vztah. Na ceskyflirt.com můžete najít lásku i vy a poznat zajímavé lidi z okruhu svého bydliště nebo z libovolného kraje Česka. Na tento web se registrují lidé s různou sexuální orientací a nevládnou tu žádné předsudky vůči gayům, lesbičkám ani bisexuálům. Každý má možnost zaregistrovat se zdarma a najít svůj vysněný protějšek pro strávení volných chvil i k vybudování rodiny. Po nastavení profilu obdržíte návrhy atraktivních protějšků pro párování. S těmito uživateli si můžete sednout po vzhledové stránce i na základě vyplněných požadavků na partnera. Stačí udělat první krok a projít nenáročnou registrací. Pak již bude záležet na vaší aktivitě, jestli oslovíte sympatické členy nebo vyčkáte na první zprávu od nich. Seznamka vás zaujme svým designem, přehledným uživatelským prostředím a individuálním nastavením oznámení na váš email.

Registrace a vytvoření profilu na ceskyflirt.com

Registraci zvládnou i lidé bez větších počítačových znalostí. Uvedete, jaké pohlaví hledáte a napíšete své datum narození, kraj, město, uživatelské jméno a kontaktní email. Po kontrole svých údajů odešlete potvrzení o registraci a vyčkáte na email s aktivačním odkazem. Po kliknutí na odkaz se dostanete na svůj profil a po udělení několika souhlasů se můžete začít seznamovat. Zdarma spravujete svůj uživatelský účet a podle libosti do něj sepíšete pár slov o sobě, koho hledáte a jak vypadáte. Nahrání profilové fotografie je nepovinné a můžete si tak zachovat určitou anonymitu. Registrací se nezavazujete k žádnému placenému členství a svůj profil můžete kdykoliv odstranit.

Nahrajte svou nejlepší fotografii

I když není profilová fotografie povinná a seznamka vám dává na výběr, jestli zveřejníte svou tvář, doporučujeme vám nahrát profilovou fotku. Díky tomu získáte větší popularitu a osloví vás více protějšků. Tím se vám zvyšují šance na seznámení. Vyberte fotografii, na které vám to sluší a kde je nejlépe vidět váš obličej a celá postava. Neupravujte ji, nefoťte se přes aplikační filtry a odhalte svou pravou podobu. Potenciální partneři vaši upřímnost ocení.

Členství na seznamce ceskyflirt.com

Seznamka ceskyflirt.com nabízí všem členům nákup kreditů pro zasílání zpráv a Prémiové členství s mnoha výhodami. Většina členů však volí pouze nákup kreditů, kdy za jeden kredit mohou poslat jednu zprávu. Na svůj uživatelský účet si můžete převést 10 až 200 kreditů a navázat s ostatními kontakt. Následně můžete pokračovat v konverzaci i mimo seznamku a domluvit se na osobním setkání. Všechny platby jsou jednorázové a nejsou automaticky obnovovány, tzn., že vám po vyčerpání kreditů seznamka nedobije kreditní účet a nestrhne peníze z účtu. Kredity hradíte platební kartou a po odstranění profilu nemáte nárok na vrácení zůstatku kreditů. Zbytek je vám automaticky smazán. Seznamka vám po registraci nabídne limitovanou nabídku nákupu 3 kreditů za symbolickou cenu.

Zrušení profilu na seznamce ceskyflirt.com

Chcete zrušit svůj profil, protože jste se seznámili nebo vám nevyhovuje samotná seznamka? Správu svého profilu máte ve svých rukách včetně jeho smazání. Pod záložkou „Nastavení“ najdete v dolní části příkaz „Smazat účet“. Po kliknutí na tlačítko vyjadřujete souhlas s odstraněním historie zpráv a s definitivním smazáním účtu. Před dokončením se vás portál ještě zeptá, zda skutečně chcete odstranit svůj profil.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Český flirt Funkce

Návštěvníci profilu pro vip

Zjistěte, kdo navštívil váš profil a prohlédněte si profily svých návštěvníků. Možná mezi nimi bude nesmělý nápadník, který čeká na vaši první kontaktní zprávu. Nelekejte se toho, když vás navštíví obě pohlaví. Lidé jsou zvědaví a třeba mezi stejným pohlavím najdete nového kamaráda či kamarádku.

Premium členství pro vip

Aktivujte si Premium členství a prohlédněte si fotky členů v plné velikosti i jejich soukromé fotografie. Navíc uvidíte, kdo navštívil váš profil. S Premium členstvím však nemůžete posílat zprávy zdarma. VIP účet aktivujete zaplacením z platební karty a vybrat si můžete členství na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Čím delší období zvolíte, tím vás vyjde členství v přepočtu na měsíc levněji.

Posílání zpráv pro vip

Přijaté zprávy si můžete přečíst, ale odpovědět na ně můžete až po koupi kreditů. Za jeden kredit odešlete jednu zprávu. Jedna zpráva stojí od 25,61 Kč a cena se odvíjí od zakoupeného množství kreditů. Svůj účet můžete dobít 10 až 200 kredity.

Flirtování

Na seznamce ceskyflirt.com můžete i flirtovat. Rozklikněte profil uživatele a odešlete zdarma jednu z možností, například: „Myslím, že jsem se zamiloval/a“ nebo „Chceš pusu?“. Zaslání flirtu sympatickému protějšku je zdarma, ale následná komunikace je již za kredity.

Prohlížení uživatelů

Najděte perfektní protějšek pro pravidelné schůzky nebo přátelská posezení. Zadejte pohlaví, věkové rozmezí, kraj a požadavek, jestli se vám mají zobrazovat pouze uživatelé online a s fotkou. Rázem se vám objeví výpis uživatelů, kteří odpovídají vašim požadavkům. Z jejich profilu zjistíte, kolik jim je let, z jakého jsou města a další osobní informace.

Prohlížení fotografií v plném rozlišení pro vip

Bez Premium členství sice vidíte fotografie ostatních členů, ale nemůžete si je rozkliknout pro plné rozlišení. Po aktivaci VIP účtu je tato funkce zpřístupněna. Zároveň si prohlédnete soukromé fotografie, ke kterým běžní uživatelé nemají přístup. I vy si můžete nahrát soukromé fotky a poodhalit více ze své krásy.

Český flirt Ceník VIP členství

Účet zdarma

Návštěvníci profilu
Zobrazení fotek v plné velikosti
Přístup k privátním fotkám

VIP účet / 1 měsíc

200 Kč

Návštěvníci profilu
Zobrazení fotek v plné velikosti
Přístup k privátním fotkám

VIP účet / 3 měsíce

400 Kč

Návštěvníci profilu
Zobrazení fotek v plné velikosti
Přístup k privátním fotkám

VIP účet / 12 měsíců

800 Kč

Návštěvníci profilu
Zobrazení fotek v plné velikosti
Přístup k privátním fotkám

Český flirt Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce najdete protějšky pro přátelství, zábavu a vztah
Nemusíte nahrát žádnou fotografii, a přesto se můžete seznamovat
Zjistíte, z jakého města jsou jiní uživatelé
Získáte přístup k soukromým fotografiím ostatních členů
Můžete ostatním vyjádřit své sympatie flirt vzkazem

Nevýhody

Na seznamce narazíte na fiktivní profily
Zprávy odešlete až po nákupu příslušného balíčku kreditů
Ženám chodí i vzkazy od jiných žen
VIP členství nezahrnuje zprávy zdarma

Český flirt pro uživatele

Výhody

Čím více kreditů zakoupíte, tím více ušetříte
Fotografie označené jako soukromé uvidí jen VIP členové
Na seznamce se seznámíte s novým partnerem a navážete přátelství
Po zprávách si můžete vyměnit kontaktní údaje pro další komunikaci
Seznamka respektuje vaše soukromí a nevyžaduje vaši fotografii
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál ceskyflirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací portál ceskyflirt.com má co nabídnout každé věkové skupině. Seznámení probíhá přes zprávy, které jsou ale zpoplatněny a podmíněny nákupem kreditů. Volitelné VIP členství zprávy zdarma nepřináší. I přes tento drobný nedostatek se seznamka jeví jako místo, kde potkáte protějšky na jakýkoliv vztah. Primárně se ale web zaměřuje na navázání kamarádství a vážného vztahu. Na své si přijdou také uživatelé, kteří hledají zábavu a chtějí s někým zahnat nudu. Co se týče funkcí, seznamka zpřístupňuje uživatelům vyhledávání protějšků a navrhuje jim vhodné partnery. Ostatní funkce zpříjemňují a urychlují seznamování a umožňují domluvit se na reálné schůzce. Na stránky mohou vstoupit pouze dospělí uživatelé, kteří musejí uvést při registraci svůj rok a datum narození. Seznamka ceskyflirt.com se jeví jako bezpečné místo s dostatečným soukromím a širokou členskou základnou.

Český flirt Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (2)
Rocky666

Vyhněte se této seznamce!!Pokud fakt chcete sbalit ženskou! Propíšete balík a ženskou na rande nedostanete!!!I přesto, že posílají pornografické zprávy s intimnostmi,,,,, ihned!! Ty zprávy snad posílá automat. Někdy jsem měl pocit ,že si píšu s jednou osobou přes několik účtů. Tahají z vás informace ,nic se z druhé strany nedozvíte ,pouze vás nutí psát a psát a kupovat kredit. Nedávejte email ani telefonní číslo. Nefunguje to!Na email Vám stejně žádná ženská nenapíše, protože to je zdarma. Za 26 korun za zprávu (pokud koupíte nejvíc kreditů) nedostanete vůbec nic. A mažou link o vás ,pokud ,zde uvedete email nebo, pochybnosti o seznamce. Vem peníze a jdi na privát. Utratíš stejnou částku, ale výsledek bude o 100% lepší.:o))hawk

ANO 18 NE 1
ivin1975

Nejhorší seznamka co jsem kdy navštivil. 99% fejk profilu. Tak že tahani prachů a seznamení žadne. max psat a platit!!!!!

ANO 14 NE 0
Libor, 28 let

Nemám seznamce co vytknout. Věděl jsem už od začátku, že jsou zprávy placené. Ale není to až tak velká překážka. Poslal jsem ženám své telefonní číslo a pokračovali jsme přes mobil. Seznámil jsem se docela rychle a po týdnu měl první dvě schůzky.

ANO 1 NE 37
Luděk, 57 let

Vždycky jsem byl na mladší ženy a přitahují mě hlavně třicátnice. Jsem zachovalý muž a na téhle seznamce se mi pokaždé zadařilo. Jakmile jsem byl sám, zaskočil jsem sem a našel si novou partnerku. Ženy tu nejsou stydlivé a nebojí se napsat vám jako první.

ANO 2 NE 25
Honza, 41 let

Když chcete poslat zprávu, musíte za to zaplatit. Když chcete vidět návštěvníky svého profilu, musíte za to zase zaplatit. Nerozumím tomu, proč seznamka nemá jedno členství na všechny funkce. Takhle musíte platit zvlášť za zprávy a zvlášť za další funkce.

ANO 34 NE 0
Ilona, 33 let

Za sebe musím napsat pochvalné hodnocení. Nestalo se mi, aby na mě byli muži vulgární, ani že by mi dělali nevhodné nabídky. Chtěli se jen co nejdříve vidět, což chápu. Ne každý je na to si týdny psát a pak se teprve vidět. Našla jsem tu nové přátele a jednoho muže na trávení volného času.

ANO 2 NE 25

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz