Seznamka Známost

15.
Známost

Známost

145 000+
svobodných
65+
ideální věk
Casual
typ seznamky

Hlavní benefity seznamky:

 • Jedna z bezplatných seznamek.
 • Řada zajímavých profilů.
 • Možnost videoseznamky.

O seznamce

Najít si nějakou tu vážnou známost. To nám vštěpují babičky, maminky, a nakonec všichni okolo, alespoň v nějakém stadiu života. Myslí to s námi dobře, jistě. Ne vždy se trefí do vkusu s dohazováním. Najděme si proto raději někoho sami, a to třeba přes internet. Jednou ze zajímavých možností, co se zrovna nabízí, je seznamka Známost.cz. Tak co s tím? Snad se registrovat, celkově tu najdete 145 tisíc různých profilů – a to by v tom byl čert, aby nic nevyšlo! Výhodou je, že všechny služby jsou naprosto zdarma. Jednoduchá registrace, kterou zvládne snad kdokoliv. Mínus? Jistě, neaktualizované profily, ne všichni jsou online, a ne všichni chodí častěji než jednou za čtvrt roku.

Jednoduchý skin, k dispozici je i fotoseznamka – přesně tak to má přeci být!

Možnost propojení profilu s Facebookem, ale také seznamka s cizincem. I to jsou možnosti, které znamost.cz nabízí. Registrace přes email může být pro někoho trochu složitější, dostanete totiž do své emailové schránky kód, skrze který aktivujete profil. A bude třeba si počkat, než kód dorazí, případně prohledat spam ve své poště, protože teoreticky mohl spadnout i tam.

Nevýhodou portálu znamost.cz je nejen méně aktuálních profilů, ale také poměrně dost reklam, což se však v poslední době zlepšilo. Celkově je registrováno na 145 tisíc profilů, hledání mezi nimi je hodně přehledné a na profilech se dočtete ledacos zajímavého. Co například je tu k vidění? Kromě obligátních informací o věku, pohlaví a přibližném místě bydliště se dozvíte i to, jaká domácí zvířata mají jednotliví uchazeči o seznámení, kterak vychází s rodiči nebo jak jsou na tom s alkoholem nebo cigaretami. Nemáte třeba tetování? Jakou sociální třídu ve společnosti (alespoň tedy přibližně vzato) reprezentujete? Jste věřící nebo se cítíte být naopak ateisty?

Poměrně malé profilové obrázky, se kterými se zkrátka nic nenadělá

Seznamka znamost.cz běží už takřka sedmnáct let, založena byla v roce 2001 a patří k tomu vůbec nejstaršímu, co vlastně dnešní seznamovací trh v ČR nabízí. Seznamka je to doslova pro všechny věkové kategorie, rozhodně se nedá s jistotou tvrdit, že ji využívají jen a pouze mladší ročníky. Bude zapotřebí vyplnit poměrně obsáhlý formulář a rozhodně to nebude do minuty, ale odměnou může být zajímavý rozhovor s někým, kdo bude třeba vaší životní láskou. Vadí vám reklamy? Tak prémiové členství je tu pro vás, zaplaťte si jej a nebudete ani potřebovat klasický Ad-block. Ovšem, nebojte se, drtivá většina funkcí je zdarma a přidat inzerát můžete bez investice v podobě, byť jen jediné koruny. Tedy pokud se nepočítá případné rande, tam asi bude klasikou protějšek někam zvát, že?

Tak si to pojďme všechno shrnout, co zajímavého najdeme na znamost.cz?

 • Jedna z bezplatných seznamek. Vystavení inzerátu včetně fotografie je kompletně zdarma.
 • Řada zajímavých profilů. Celkem jich je tu na 145 tisíc, i když některé už jsou žel neaktivní.
 • Možnost videoseznamky. Rozhodně nejde o seznamku, která by nedržela žádné nové trendy.
 • Když si zaplatíte VIP profil, dostanete spoustu zajímavých možností, bude to i bez reklam.
 • Výpis potenciálních známostí bere ohledy na vaše preference. Tak si nechte doporučit!

Hodnocení

Plusy

 • Za VIP profil, dostanete spoustu zajímavých možností

Mínusy

 • Méně aktuálních profilů
 • Poměrně dost reklam
 • Zastaralé prostředí
Předplatné Cena
1 měsíc 350 Kč
6 měsíců 850 Kč (142 Kč / měsíc)
Zaujala vás tato seznamka? Registrujte se a začněte hledat svou spřízněnou duši. Přejít na stránku

Napsali o nás

www.idnes.cz
www.studenta.cz
www.dama.cz
magazin.cz/