Seznamka Divoké rande

Divoké rande Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,1/10
549 000+ / 25+
Divoké rande

Použitelnost stránek a funkce: 8,4/10

Bezpečnost seznamky: 8,8/10

Přehlednost profilů: 9/10

Potenciál nalezení partnera: 8,9/10

Zákaznická podpora: 7/10

Cena služby: 6,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
121460 lidí online

Připojte se
Martin
Martin, Věk: 36
Sandra
Sandra, Věk: 24
Olin
Olin, Věk: 30

Divoké rande Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Divokerande.cz pro milenecký vztah

Seznamka divokerande.cz je novodobým seznamovacím portálem. Prezentuje se jako největší česká erotická seznamka, která obsahuje profily uživatelů hledající převážně sex a erotické seznámení. Pokud tedy preferujete nezávazný vztah a chcete si užívat, je divokerande.cz tím správným místem k seznámení. Každý den je zde online několik desítek tisíc lidí, kterým seznamka zaručuje diskrétnost a naprostou anonymitu. Na rozdíl od jiných seznamek, na divokerande.cz je zastoupeno relativně vysoké procento žen. Registrovat se na tuto seznamku můžete od 18 let, ale nemůžete zde nabízet služby pro komerční účely. Každý uživatel si smí založit pouze jeden uživatelský účet.

Registrace trvá pár minut

Registrace je rychlá a nenáročná na postup. Seznamka požaduje ověření vašeho emailu kliknutím na příslušný odkaz. Jako první vyplníte osobní informace s polohou svého bydliště a popíšete, jakého hledáte partnera. Následně uvedete svůj momentální stav, a jaký je váš vzhled. Nahrajete svou profilovou fotografii a poté musíte administrátorům zaslat fotografii, kde budete vy, jak držíte papír se svým uživatelským jménem. Po ověření získají ženy doživotní VIP účet zdarma. Muži si některé funkce musejí zaplatit.

Neplacené funkce na divokerande.cz

Ve svém profilu si můžete nastavit, zda chcete dostávat emailová upozornění na události a jestli chcete být viditelní pro ostatní uživatele. Dále se můžete rozhodnout, kdo vám může napsat: kdokoliv nebo jenom VIP uživatelé.

Během prvních 15 dní od registrace máte právo bezplatně oslovit až 140 jiných uživatelů a zjistit, jestli mají zájem o seznámení. Po uplynutí této doby je tato bezplatná funkce zablokována a musíte si aktivovat VIP členství.

VIP členství na 3 měsíce až 1 rok

Jak jsme již uvedli, ženy mají po ověření fotografie VIP členství zdarma. Připadá vám to jako diskriminace? Seznamka se snaží nalákat k registraci a využívání svých služeb co nejvíce žen, aby muži měli z čeho vybírat. Členství si lze aktivovat na 3, 6 nebo 12 měsíců a uživatelé s ním získají tyto funkce: možnost neomezené konverzace, odpovídání na zprávy, 30 oslovení denně, 40 hodnocení denně, zobrazení návštěvníků profilu, zobrazení, komu se líbí, změnu uživatelského jména, čtení zpráv nebo předávání osobních kontaktů ve zprávě.

Deaktivace a zrušení účtu je snadné

Deaktivací profilu se stanete neviditelnými pro ostatní uživatele, ale nedojde ke smazání účtu. Tuto funkci máte k dispozici pod záložkou „Nastavení“. Jestliže nejste členem VIP, můžete požádat o smazání účtu technickou podporu. Stejně postupujete i v případě, že jste zaplatili VIP členství bankovním převodem, složenkou, vložením na účet nebo SMS zprávou. Pokud jste však platili VIP členství platební nebo kreditní kartou, musíte zaslat poštou, faxem nebo emailem jednoznačné prohlášení o ukončení.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
25. 6. 2023

Divoké rande Funkce

Nahrání fotografií

Seznamka má danou podmínku, že každý uživatel si musí nahrát na účet profilovou fotografii. Jinak nebude mít přístup k dalším funkcím a nemůže si aktivovat VIP účet. Celkem můžete nahrát až 5 fotografií.

Možnost neomezené konverzace pro vip

Jako ověřený uživatel seznamky můžete odpovídat na zprávy a zaslat uživatelům až tři po sobě jdoucí zprávy. Zároveň si můžete přečíst příchozí zprávy a odpovědět jen tomu, komu uznáte za vhodné.

Oslovení a hodnocení pro vip

Každý den můžete oslovit až 30 uživatelů a dát své hodnocení až 40 uživatelům seznamky. Oslovení uživatelé vám mohou, ale i nemusejí odpovědět.

Zobrazení návštěvníků pro vip

Ve svém profilu máte přehled všech návštěvníků, kteří zavítali na váš profil. I vy můžete navštěvovat ostatní uživatele seznamky.

Zobrazení „Kdo si mě oblíbil“ pro vip

Ostatní uživatelé si vás mohou přidat mezi oblíbené. Záleží na vás, zda i vy si je přidáte do oblíbených nebo necháte jejich zájem bez odezvy.

Možnost předávání osobních kontaktů pro vip

Pouze VIP uživatelé mohou ostatním uživatelům předávat ve zprávách své osobní kontakty, což výrazně urychluje seznámení.

Funkce „Chtějí mě“ pro vip

Díky funkci „Chtějí mě“ můžete zjistit, jací uživatelé o vás mají zájem. To výrazně usnadňuje seznamování a navazování kontaktu přes zprávy.

Divoké rande Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Mám zájem

1 měsíc VIP

499 Kč

Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Mám zájem
Doporučené

3 měsíce VIP

333 Kč (za měsíc)

Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Mám zájem

1 rok VIP

199 Kč (za měsíc)

Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Mám zájem

Divoké rande Výhody & Nevýhody

Výhody

Rovnoměrné zastoupení mužů a žen v poměru 57 : 43
Desítky tisíc aktivních uživatelů
Neomezená konverzace se všemi uživateli
Zobrazení návštěvníků profilu
Volitelné VIP členství – VIP účet

Nevýhody

Muži mohou využívat funkce seznamky až po úhradě VIP členství
Seznamka slouží převážně k navázání sexuálního a nezávazného vztahu
VIP členství placené kartou musíte vypovědět písemně na adresu společnosti
VIP členství placené kartou musíte vypovědět písemně na adresu společnosti

Divoké rande pro uživatele

Výhody

Ženy mají všechny funkce zdarma, muži si mohou aktivovat VIP členství na jeden měsíc, tři měsíce nebo jeden rok
Ve svém profilu vidíte, kdo si vás přidal do oblíbených a kdo vás navštívil
Můžete si nastavit, zda vám mohou napsat všichni uživatelé nebo pouze s VIP účtem

Na závěr můj názor na seznamku Divoké rande

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka divokerande.cz není klasickou seznamkou, kde byste nalezli vážný vztah. Uživatelé se tu registrují kvůli navázání nezávazného vztahu a nezáleží na tom, zda jsou ve svazku manželském nebo v partnerství. Seznamka má vlídné uživatelské prostředí, dbá na to, aby se na ní nenacházely falešné profily, a přináší řadu vychytaných funkcí. Na svůj profil si můžete nahrát až pět fotografií, ale není tu žádná možnost rozmazat je pro zachování anonymity. Výpověď z VIP členství je vcelku jednoduchá a všechny důležité informace naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách. Seznamka nic neskrývá ani neklame.

Mám zájem

Divoké rande Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (6)
Negativní zkušenosti (1)
Uti

Zatím nevím

ANO 30 NE -19
Honza 26

Vyborna to zeznamka to musím potvrdit

ANO 29 NE -14
Miguelinecek

Tyto seznamky které jsou jako přes kopírák, mají to dobre vymyšlené na pány kteří toho mají v trenkach víc než v hlavě. Na několika seznamkach jsem zaplatil členství ale stránky jako divoké rande, freerande, žijeme nezavazne, sexeznamka a další už ani nevím. Platil jsem vždy nejkratší možné členství a i tak to za těch pár fotek ani nestalo.. Největší úspěch jsem měl s xx letou paní z Plzně na freerande, s tou to došlo tak daleko ze sme měli na čtvrtek domluvené ze se sejdeme na předem daném místě, ale ze si upřesnime kdy. Ale paní už v devět napsala ze čeká a samozřejmě za hodinu už nemohla???? jen mi překvapuje co se dalších tahačů peněz z nadrzenych chlapů dal registruje na internetu, asi tu máme dost nadrzencu. Jen než začnete platit peníze za VIP členství na různých seznamkach zkuste se zamyslet jestli něco takoveho je vůbec možné aby z jednoho města o par tisících lidi bylo třeba polovina žen z města registrovaná na seznamce. No každý svého štěstí strůjce, já za členství nějakou korunu vyhodil tak neopakujte chybu jako já. A když už to uděláte vyhlidnete si nějakou hezkou slečnu a zeptejte se ji jestli si nemůžete psát přes e-mail a ne na těch placených stránkách, cca 99% přemlouva ať si píšete zde ze je to pro ne jednodušší, proste léčí pro ty co přemýšlejí spodní hlavičkou???????? Z mnoha seznamek, jsem si nakonec psal přes e-mail jen s třemi děvčaty jedna i byla ochotna se sejít, bohužel chtěla tatku k dceři tak to neklaplo. Jinak se daji lepe vyhodit peníze z okna než psaním na neosobnich seznamkach vytvořených za účelem zisku. Miguel

ANO 193 NE 8
Tonda, 33 let

Po špatných zkušenostech s jinými seznamkami jsem si řekl, že nikdy více. Ale kamarád mě překecal, ať se registruju na divokém rande. Do smrti mu budu vděčný! Píšu si se dvěma krásnými ženami a probleskuje to mezi námi natolik, že se chceme poznat.

ANO 27 NE 87
Zdeněk, 45 let

Co to je za praktiky, že ženy mají funkce zdarma a my jako muži si je musíme platit??? Kde je rovnoprávnost pohlaví? Tímhle mě seznamka dokonale odradila. Nemluvě o tom, že ty ceny jsou poměrně vysoké.

ANO 113 NE 82
Luboš, 28 let

Téhle seznamce nemám co vytknout. Není tu nic, co by mě nemile překvapilo. Šel jsem do toho s tím, že si musím zaplatit to jejich členství. A byla to nejlepší investice mého života. Už několik týdnů se scházím s jednou nadrženou vdanou paničkou.

ANO 50 NE 53
Anička, 27 let

Líbí se mi odjakživa holky. Na divokém rande jsem našla svou současnou přítelkyni. I když jsme svůj vztah zpočátku založily na sexu, stalo se to, že jsme se od sebe zamilovaly. Díky téhle seznamce jsem potkala lásku svého života!

ANO 33 NE 45
~10 980 lidí je online

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz