Seznamka iGirls

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

iGirls Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,7/10
2 250+ / 18+
iGirls

Použitelnost stránek a funkce: 3/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 3/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 3/10

Cena služby: -/10

iGirls Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka iGirls.cz pro lesbičky

Seznamka iGirls.cz slouží k seznamování a je určena především pro lesbičky. Dává prostor ke komunikaci mezi uživateli a také k flirtu, vážnému seznámení nebo přátelství. Na seznamku se může registrovat každá žena, která stojí o seznámení s jinou ženou. Proč trávit čas o samotě, když v každém městě na vás čekají stejně orientované ženy? Seznamka iGirls.cz má přívětivé uživatelské prostředí a každý profil prochází jejím schvalovacím procesem. Tím dochází ke snížení počtu falešných profilů. Uživatelky nad 18 let mohou vkládat do svého profilu i erotické fotografie a dále všechny bez omezení věku mohou vkládat textové inzeráty. Každá žena může využít placených služeb, které jí přinášejí nové možnosti v seznamování.

Jednoduchá a rychlá registrace na iGirls.cz

Na seznamku iGirls.cz se mohou registrovat ženy všech věkových kategorií. Profily schvaluje administrátor průběžně během dne, nejdéle však do 48 hodin. A jak se na seznamku zaregistrovat? Registrace probíhá v šesti rychlých krocích. Nejprve uvedete své přihlašovací údaje a z jakého pocházíte okresu a města. Poté prozradíte svůj vzhled, neřesti a jaký hledáte typ vztahu. Svěříte se se svými sexuálními preferencemi, zájmy a povahovými vlastnostmi.

Přátelské prostředí seznamky

Po založení profilu můžete na seznamku nahrát až 8 svých fotek a bez omezení můžete zasílat soukromé zprávy ostatním uživatelům.

Profil však nesmíte používat ke komerčním účelům. Ostatní lesbičky snadno vyhledáte pomocí okresu, vzhledu, sexuálních požadavků, zájmů a povahy. Každý uživatel může vkládat inzeráty a zobrazit si online uživatele. Ty si zároveň můžete filtrovat podle okresu, věku, výšky a váhy, což vám umožňuje nalézt tu pravou uživatelku pro výměnu zpráv.

Placené členství přináší nové možnosti

Jako uživatel seznamky máte možnost zaplatit si nadstandardní služby, mezi které patří: zviditelnění profilu, možnost změny statusu nebo nezobrazení některých informací. Stačí, když si dobijete svůj uživatelský účet penězi prostřednictvím platební karty nebo převodem z bankovního účtu. Pokud budete chtít svůj uživatelský účet zrušit a zbydou vám na něm finanční prostředky, provozovatel vám je vrátí zpět, avšak strhne si manipulační poplatek ve výši 100 Kč.

Zrušení účtu zvládnete ze svého profilu

V obchodních podmínkách iGirsl.cz se dočtete, jakým způsobem zrušíte svůj profil. Tento požadavek provádíte v nastavení profilu tlačítkem „zrušit profil“. Tím dojde pouze k deaktivaci účtu a váš profil se nebude nikde zobrazovat. Po opětovném přihlášení jej však zase aktivujete. Pokud se již na seznamku nepřihlásíte, k vymazání profilu dojde do 30 dnů od podání žádosti.

iGirls Funkce

Podání inzerátu

Každá žena a dívka může jít štěstí naproti a podat si inzerát k nalezení nové lásky, spolubydlící nebo společnice na cestování. Inzerce je zcela zdarma.

Chatování

Na co čekat, až vám nějaká uživatelka zašle zprávu? Připojte se k chatu a komunikujte se stejně orientovanými ženami, které hledají nové přátelství, ženu na dlouhodobý vztah nebo novou nejlepší přítelkyni.

Vyhledávání uživatelů

Chtěly byste poznat novou ženu ze svého okolí? Není nic jednoduššího než využít filtrování uživatelů podle okresu, vzhledu, sexuálních preferencí a dalších kritérií. Čím méně budete uživatelky filtrovat, tím více vám jich seznamka nabídne k prohlédnutí.

Přehled online uživatelů

Přehled online uživatelů slouží k tomu, abyste okamžitě zjistily, jaké ženy jsou právě připojeny k seznamce. Máte tak větší šanci, že si online uživatelky vaše vzkazy brzy přečtou a zareagují na ně.

Nahrání fotografií

Na iGirls.cz můžete nahrát nejen profilovou fotografii, ale po dosažení plnoletosti i svou erotickou fotografii. Fotografie by měly být aktuální a vystihovat váš skutečný vzhled.

Zviditelnění profilu pro vip

Chcete, aby se váš profil zobrazoval přednostně? Zaplaťte si zviditelnění profilu a vyberte si den a čas, kdy chcete mít svůj profil na titulní stránce. Ihned po rezervaci bude z vašeho účtu odečtena příslušná částka.

Chytré funkce pro vip

Každá uživatelka si může zaplatit to, aby nezanechávala stopu při návštěvě profilů (20 bodů) a získala větší limit na uložené zprávy (50 bodů). Dále si může zaplatit, aby se ostatním uživatelům nezobrazoval čas jejího posledního přihlášení (20 bodů).

Vypnutí reklam pro vip

Také vám vadí, když se vám na seznamkách objevují reklamy? Není nic jednoduššího než vypnout zobrazení těchto reklam (70 Kč). Po úhradě této částky uvidíte stránky bez obtěžujících a rušivých reklam.

iGirls Ceník VIP členství

Účet zdarma

Možnost změnit status
Tajná návštěva profilů
Zobrazení, že uživatel píše
Větší limit na uložené zprávy
Doporučené

VIP účet

100 Kč

Možnost změnit status
Tajná návštěva profilů
Zobrazení, že uživatel píše
Větší limit na uložené zprávy

iGirls Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelé jsou převážně ženy s lesbickými sklony
Možnost neomezeného zasílání a přijímání zpráv
Filtrování uživatelek podle mnoha kritérií
Podání seznamovacího inzerátu zdarma
Prohlížení profilů a zhlédnutí erotických fotografií

Nevýhody

Uživatelům jsou některé funkce dostupné až po zaplacení
Seznamku ruší reklamy, jejichž zobrazení lze však vypnout
Seznamka nemá svou vlastní mobilní aplikaci
Mezi ženy se mohou infiltrovat muži a vydávat se za ženy
Velmi starý a nepřehledný web

iGirls pro uživatele

Výhody

Seznamka iGirls.cz umožňuje svým uživatelkám, aby vkládaly své erotické fotografie a zpřístupnily je ostatním ženám
Každá žena může na iGirls.cz podat seznamovací inzerát a zaplatit si některé funkce navíc
Seznamka nemá žádné drahé členství, které by se automaticky obnovovalo
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku iGirls

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka iGirls.cz patří mezi solidní seznamovací portály. Nabízí mnoho funkcí zdarma, například vytvoření profilu, psaní zpráv nebo vložení fotografií. Seznámit se tu mohou lesbičky z celé České republiky, které hledají přátelství, nové sexuální zkušenosti či dlouhodobý vztah. Tato seznamka je bez předsudků a umožňuje projevit svou odlišnou sexuální orientaci. Všeobecné obchodní podmínky jasně definují, jaké jsou práva a povinnosti provozovatele a uživatele a neskrývají se v nich žádná matoucí ustanovení. iGirls.cz je seznamkou, která pomáhá lesbičkám najít svou vysněnou partnerku!

iGirls Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (1)
Nuda, 28 let

Ani po dvou měsících jsem se tu neseznámila. Nevím, jestli tu jsou ženy tolik stydlivé, ale na zprávy mi skoro nikdo neodpověděl. Pro mě to tu byla ztráta času. Vyzkouším jinou a známější seznamku.

ANO 4 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz