Seznamka cDate

cDate Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,2/10
24 800+ / 20+
cDate

Použitelnost stránek a funkce: 6,9/10

Bezpečnost seznamky: 6,8/10

Přehlednost profilů: 7/10

Potenciál nalezení partnera: 6,2/10

Zákaznická podpora: 4,7/10

Cena služby: 4,6/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
5487 lidí online

cDate Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Hledáte flirt? Na C-Date ho najdete

Chcete si domluvit nezávazné rande ve svém okolí? Potom využijte služeb seznamky C-Date. Tato internetová seznamka vám zprostředkuje kontakty na úrovni, protože se do ní registrují solidní uživatelé. Zejména spokojeni budou pánové, neboť je tu vyvážený poměr mezi oběma pohlavími. Na C-Date naleznete partnera na jednu noc i na dlouhodobý flirt. Seznámit se můžete se stejně naladěnými partnery, a to všechno v naprosté diskrétnosti a anonymitě. Seznamka je bezpečná, vyhledá vám vhodné partnery a blokuje falešné profily, čímž zvyšuje svou důvěryhodnost. Každý den se připojuje na seznamku zhruba 25 000 uživatelů, kteří hledají flirt, sex a vášeň.

Na C-Date se registrujete bez problémů

Při registraci chce seznamka vědět vaše základní představy o flirtu. Zeptá se vás například, jaký typ zážitků vyhledáváte, odkud pocházíte a jak vypadáte. Po ověření emailu se stáváte právoplatným členem seznamky. Registrace je zcela zdarma a platíte až za využívání služeb C-Date. Následně se vám otevírají dveře do světa nezávazného flirtu.

Co následuje na C-Date po registraci?

Již jste zaregistrovaní, ale i nadále můžete přidávat informace o své osobě.

Jako první nahrajte svou profilovou fotografii, u níž můžete označit, zda se bude zobrazovat všem uživatelům nebo pouze těm, které sami určíte. Každému členovi můžete zaslat specifickou otázku, a tím začít nenucenou konverzaci. Následně můžete vyplnit, jaký jste erotický typ, jakou formou by mělo proběhnout setkání a jaký požadujete vzhled partnera.

Bez prémiového členství se na C-Date neseznámíte

Pro mnoho členů je Premium účet diskutabilní. Každopádně bez tohoto členství se neposunete nikam dál. Slouží hlavně k tomu, aby se na seznamce nevyskytovali uživatelé, kteří to nemyslí se seznamováním vážně. Zakoupit si můžete členství na jeden až šest měsíců. Po skončení příslušného období se vám členství automaticky obnoví. S takto aktivovaným účtem odesíláte a přijímáte neomezené množství zpráv, filtrujete vyhledávací kritéria, zobrazujete všechny profily včetně fotografií nebo dostáváte denně navrhované partnery.

Jak postupovat, když chcete zrušit účet na C-Date?

Všechny podstatné informace vždy naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách. Ty mimo jiné říkají, že bezplatný smluvní vztah můžete kdykoliv vypovědět kliknutím na odkaz „Deaktivovat profil“ v sekci „Nastavení“. Pokud máte zaplaceno VIP členství, vypovědět ho můžete minimálně 14 dní před uplynutím placeného období, a to formou písemného prohlášení na adresu společnosti nebo přes odpovídající link na webu seznamky.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

cDate Funkce

Zpřístupnění fotografií

Všechny stydlivé a zadané uživatele nadchne funkce, s kterou mohou zpřístupnit fotky pouze vybraným uživatelům. Ostatní uživatelé je uvidí rozmazané, čímž je zachována vaše anonymita.

Vyplnění informací o své osobě

Po nahrání profilové fotografie můžete ostatním uživatelům prozradit, jaký jste erotický typ, jak byste si přáli uskutečnit první setkání a jaký je váš vzhled. Zároveň můžete uvést požadavky na svého potenciálního partnera.

Chytré doporučení partnerů

Na základě vámi zadaných údajů a požadavků vám seznamka nalezne vhodné protějšky s podobnými požadavky na flirt a z nedalekého okolí. Záleží na vás, zda doporučené uživatele zkontaktujete.

Rozšířené vyhledávání pro vip

Na C-Date můžete upravovat kritéria vyhledávání svých potenciálních partnerů. Vyhledat je můžete podle místa bydliště a vzhledu a filtrovat je přes požadované preference a formu setkání.

Zobrazení všech profilů a profilových fotografií pro vip

Jako uživatel seznamky C-Date můžete libovolně procházet profily ostatních uživatelů, přečíst si jejich požadavky na vztah a zobrazit jejich fotografie.

Hra „Sexy nebo ne?“ pro vip

Seznamování může být zábava! O tom vás přesvědčí hra „Sexy nebo ne?“, kde se vám zobrazují uživatelé seznamky. Pokud se vám líbí, kliknete na ikonu s palcem nahoru. Jestliže se vám nelíbí, pokračujte šipkou na další profil.

Kdo je online pro vip

Pokud máte chuť si zachatovat s ostatními uživateli, zobrazí se vám, kteří členové jsou právě online. Tím můžete ihned navázat konverzaci a nečekat na to, až se přihlásí a přečtou si vaši zprávu.

cDate Ceník VIP členství

1 měsíc VIP

180 Kč

Zobrazení fotografií
Přijímání a odesílání zpráv
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů

3 měsíce VIP

599 Kč (za měsíc)

Zobrazení fotografií
Přijímání a odesílání zpráv
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Doporučené

6 měsíců VIP

399 Kč (za měsíc)

Zobrazení fotografií
Přijímání a odesílání zpráv
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů

Účet zdarma FREE

Zobrazení fotografií
Přijímání a odesílání zpráv
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů

cDate Výhody & Nevýhody

Výhody

Poměr mezi ženami a muži činí 52 % : 48 %
Seznamka nabízí VIP členství – Premium účet
Chatování a zobrazení, kdo je právě online
Doporučení vhodných partnerů podle kritérií
Neomezené zasílání a přijímání zpráv

Nevýhody

Seznamka slouží hlavne ke flirtování
VIP členství se automaticky obnovuje
Za některé funkce seznamky se platí
Mnoho uživatelů zveřejňuje své fotografie rozmazané

cDate pro uživatele

Výhody

Své fotografie zpřístupníte pouze těm uživatelům, které sami určíte
diskrétnost zaručena
Již při registraci si můžete vybrat typ preferovaného nezávazného rande
Premium členství je sice zpoplatněné, ale usnadňuje seznamování mezi uživateli
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku cDate

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Nepřišli jsme na žádné nedostatky, které bychom seznamce C-Date vytknuli. Tato seznamka má srozumitelné všeobecné obchodní podmínky, které by si měl přečíst každý uživatel. Jen tak nebudete překvapeni automatickým obnovením účtu nebo způsobem výpovědi placeného členství. C-Date je vhodná pro navázání sexuálního vztahu i k flirtování a mohou se na ni registrovat všichni zájemci o milenecký poměr. Tato seznamka nediskriminuje žádné pohlaví ani věkovou kategorii a výborně se na ní seznámí mladí lidé i senioři. Bez zaplacení VIP členství však tato seznamka nemá smysl. Seznamka od nás dostává pět hvězdiček z pěti.

cDate Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (2)
Kocourekm

Dobrý den s touto seznamkou mam velice dobrou skušenost splnila přesně to co jsem od ní očekávál vřele doporučuji ani s výpovědí nebyl žádný problém jen tak dál spozdravem kocourekm

ANO 1 NE 0
Bára, 39 let

Dámy, jestli chcete zažít něco nevšedního, jděte na tuhle seznamku. Muži se tu o vás poperou! Jsem nešťastně vdaná a tahle seznamka mi ukázala, že vše není ztraceno. Jděte do toho!

ANO 129 NE 37
Marek, 38 let

Někdo tvrdí, že jsou na C-Date falešné profily… Jenže lidi nechápou, že někteří uživatelé mají skryté jméno a místo toho jen generované číslo. Nevím, já už dostal několik odpovědí a neřekl bych, že to generují nějací roboti. Normálně si spolu píšeme a dokonce jsem od jedné dostal i telefonní číslo.

ANO 75 NE 18
Robert, 40 let

Celkově jsem se seznamkou nespokojený. Profilové fotky jsou převážně rozmazané a po žádosti o zobrazení se nic neděje. Možná má někdo jinou zkušenost a trefil se do reálného člověka, s kterým si píše, ale mně se to nepodařilo.

ANO 14 NE 69
Zuzana, 24 let

Asi si tu seznamku musí každý vyzkoušet sám, aby si na ní udělal svůj názor. Já na ní nevidím nic špatného. Píšou mi reální muži a někteří mi už na sebe zanechali i kontakt.

ANO 124 NE 17
Hynek, 26 let

Nalákají vás na nízkou vstupní cenu za 180 Kč na měsíc, ale ejhle: dole je malým šedým písmem napsáno, že se zavazujete na šest měsíců. Na další stránce s údaji o platební kartě je zase malým šedým písmem, že se produkt automaticky obnovuje…

ANO 16 NE 36

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz